KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 127
Reģ: 23.04.2017
Kurpīte @ 26.01.2023 21:13
Varbūt Kivis piedalīsies balss maskā? ?
Plātijās taču, ka būs jauns raidijums viņam.

Viņš taču dziedāt neprot
26.01.2023 22:43 |
 
Reitings 2598
Reģ: 29.05.2022
LabaDabaDa @ 26.01.2023 16:58

Man, starp citu, radās cits jautājums: cik bieži Liene vanno pati savu vienīgo palikušo bērnu? Par to nez kāpēc vispār nekad nekas nav dzirdēts.
Mūžīgi tikai citiem "kauliņus pārmazgāt"...
Cik saprotu tad vanno reti,jo Kivičs ta tajā kristīšanas sērijā klārēja ka Miai nepatīk ūdens un mazgāties.Bet ja bērnam nepatiktu ūdens,tad pie jūras diez vai viņu dabūtu.Protams ja bērnu mazgā pusgadā reizi,tad noteikti būs tracis.Un ja nedo dies mazajam tiks acīs šampūns,tās būs šausmas un ilgi.Muguras glaudītājs nav tas kas bērnu vannos,bet Liene gan lielā mazgātāja.Cik ir filmēts vannas istabā? Kāds ir redzējis bērnam paredzētus šampūnus?Domāju neviens,jo tādu nav!
26.01.2023 23:00 |
 
Patīk
Reitings 14177
Reģ: 09.12.2015
Piekrītu, ka Liene izskatās kā plušķe blakus sakoptām sievietēm. Noslīdējušais "Džolijas profils" infantilos volānsvārciņos.
Un tieši cik kilogramu meikapa viņa uzlika pirms tenisa spēlēšanas? Vēl zelta grabuļi kaklā sakārti. Perfekts kombo intensīvam treniņam. Profesionāle.🤡
26.01.2023 23:06 |
 
Patīk
Reitings 14177
Reģ: 09.12.2015
MermaidAlice @ 26.01.2023 22:40

Andris Mias kristībās jau pateica, ka bērnam nepatīk ūdens un mazgāties. Tālākie secinājumi mums pašām

Kivičs arī par Lieni ir teicis, ka viņai esot interesantas attiecības ar ūdeni, un nebija domāts dzeramais ūdens.. Gan jau tad, kad abi šķirsies un vicinās apenes, dzirdēsim, kāda sušķe viņa bijusi.
26.01.2023 23:10 |
 
Reitings 27206
Reģ: 11.02.2015
Pasaule laikam tiešām iet uz galu. Ļenkai tak reālas sadarbības parādījušās! Nav vairs gluži aļika auskari...
Varēs tagad kā kārtējais reklāmas stabs staigāt. Bet es brīnos. Tomēr augstākās domās laikam biju par uzņēmējiem - kaut arī kādiem mazajiem. Ka saprot un izvērtē, ar ko sasaistās. Jeb mūsdienās jebkāda reklāma tiešām nu jau ir reklāma??...
26.01.2023 23:33 |
 
10 gadi
Reitings 2763
Reģ: 29.01.2009
reina @ 26.01.2023 23:33
Pasaule laikam tiešām iet uz galu. Ļenkai tak reālas sadarbības parādījušās! Nav vairs gluži aļika auskari...
Varēs tagad kā kārtējais reklāmas stabs staigāt. Bet es brīnos. Tomēr augstākās domās laikam biju par uzņēmējiem - kaut arī kādiem mazajiem. Ka saprot un izvērtē, ar ko sasaistās. Jeb mūsdienās jebkāda reklāma tiešām nu jau ir reklāma??...

Es arī brīnos, ka, piemēram, plānotāja sūtītāji pat nav iedziļinājušies, ka sūta plānotāju reālai dienas zaglei/bezdarbniecei. Bet pardon, nē, viņa taču organizēs Zeskārs koncertu, tur tak visas lapas būs pierakstītas
26.01.2023 23:37 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4886
Reģ: 03.11.2012
kuranavliene @ 26.01.2023 23:00
Cik saprotu tad vanno reti,jo Kivičs ta tajā kristīšanas sērijā klārēja ka Miai nepatīk ūdens un mazgāties.Bet ja bērnam nepatiktu ūdens,tad pie jūras diez vai viņu dabūtu.Protams ja bērnu mazgā pusgadā reizi,tad noteikti būs tracis.Un ja nedo dies mazajam tiks acīs šampūns,tās būs šausmas un ilgi.Muguras glaudītājs nav tas kas bērnu vannos,bet Liene gan lielā mazgātāja.Cik ir filmēts vannas istabā? Kāds ir redzējis bērnam paredzētus šampūnus?Domāju neviens,jo tādu nav!

Bet viņiem vispār ir vanna tajā mazajā dzīvoklītī? Man liekas, ka tur bija tikai duša. Un cik redzēts, visa izlietnes virsma ir nokrauta ar visiem Lienes grabuļiem un sminķiem, tur jau grūti pamanīt, kas kur stāv 😄😅
Un nē, nē, es neaizstāvu Kivičus, nu tas tā, lai neviena nepārprot 😂
26.01.2023 23:38 |
 
10 gadi
Reitings 2763
Reģ: 29.01.2009
Par rotu sadarbību es vispār klusēšu, ka pamuļķā Liene aizmirsusi, ka vīrs par sotaku šai dāvanu gādājis. Tikai jau tad visiem skatītājiem bija skaidrs, ka šiem sūtīs par brīvu un vīriņš nebūs pat vienu kapeiku noziedojis sievas dāvanai
26.01.2023 23:39 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4886
Reģ: 03.11.2012
Incognito @ 26.01.2023 23:37

Es arī brīnos, ka, piemēram, plānotāja sūtītāji pat nav iedziļinājušies, ka sūta plānotāju reālai dienas zaglei/bezdarbniecei. Bet pardon, nē, viņa taču organizēs Zeskārs koncertu, tur tak visas lapas būs pierakstītas

Beidzot Liene varēs pierakstīt visus Andra pasākumus, koncertus utt. Nebūs Andžam caur ig jāmeklē, kur un pie kā atkal jādzied 😄🤭
26.01.2023 23:39 |
 
10 gadi
Reitings 1324
Reģ: 13.02.2009
Es pilnīgi noteikti neaizstāvu kivičus, bet katram bērnam var uznākt periods, kad ūdens nepatīk 🤷🏻‍♀️ manējiem, gan tas bija ap gada vecumu un īsu brīdi, bet tikai saistībā ar galvas mazgāšanu. Ja #FitMomOfFour šo lasa, tad tas posms tiešām ir īsu brīdi, ja mazgāšanās ir un paliek par ikkvakara rituālu, un bērnam pašam ļauj izpausties vannā ar ūdeni - taisīt putas, spēlēties ar mantām, šļakstīties un pašam sev liet ūdeni virsū. Galvenais, lai cieņpilni, bet.. mēs, rozā foruma lezbes, esam jau pamanījušas, ka laikā, kad Miai būtu jāiet vannā un pēc tam savā gultā jāklausās vakara pasaciņa pirms miega, viņa ir “rokenrolā” jeb klīst gar iedzērušiem pieaugušajiem ballītēs, kamēr mammīte sargā tēti. Skumji..
26.01.2023 23:42 |
 
Reitings 16144
Reģ: 07.06.2022
reina @ 26.01.2023 23:33
Pasaule laikam tiešām iet uz galu. Ļenkai tak reālas sadarbības parādījušās! Nav vairs gluži aļika auskari...
Varēs tagad kā kārtējais reklāmas stabs staigāt. Bet es brīnos. Tomēr augstākās domās laikam biju par uzņēmējiem - kaut arī kādiem mazajiem. Ka saprot un izvērtē, ar ko sasaistās. Jeb mūsdienās jebkāda reklāma tiešām nu jau ir reklāma??...

Luuk sho es arii nu nekaadi nesaprotu - kursh labpraatigi iveelas shiem plushkjiem dot sadarbiibas????
26.01.2023 23:49 |
 
10 gadi
Reitings 1324
Reģ: 13.02.2009
reina @ 26.01.2023 23:33
Pasaule laikam tiešām iet uz galu. Ļenkai tak reālas sadarbības parādījušās! Nav vairs gluži aļika auskari...
Varēs tagad kā kārtējais reklāmas stabs staigāt. Bet es brīnos. Tomēr augstākās domās laikam biju par uzņēmējiem - kaut arī kādiem mazajiem. Ka saprot un izvērtē, ar ko sasaistās. Jeb mūsdienās jebkāda reklāma tiešām nu jau ir reklāma??...

Domāju, ka viņi vienkārši neseko līdzi un neidziļinās. Lai gan dīvaini, jo skandalozā slava jau iet viņiem pa priekšu. Es vēl tagad atceros, ka laikā, kad viņi sagāja kopā un bija viņu šova pirmā sezona,man darba Helovīnu ballītē bija pat kostīmi kolēģēm - kivičs un skulme 😂 un viņas galīgi nesekoja līdzi visām peripētijām, tik cik no ziņu virsrakstiem pamanīja šos personāžus.
Gan jau paši arī mēģina izlūgties sadarbības.
26.01.2023 23:52 |
 
Reitings 7572
Reģ: 05.09.2022
Krizdole @ 26.01.2023 14:24
Tajā kamzoļu mērīšanā liekas, ka pat var dzirdēt Lienes klusu nopūtu ? viss tā patīk, nu tā patīk, bet ir jau nike botas, kamzolis vairs nespīd
😂👌
27.01.2023 00:01 |
 
Reitings 200
Reģ: 09.06.2015
Knabsab @ 26.01.2023 21:23
Oooo, Lienīte atgriežas storijos ? neesot bijis laiks līdz šim, nu ja, jo tad bija TV zvaigzne ?
Nu viss kā caur putekļu sūcēju filmēts viņai - kamera miglaina, rokas dreb filmējot, tie akmeņi izskatās katastrofāli viņas video, gredzena un rokassprādzes krāsas ir dažādas un šī ar savām pudeļbirstēm uz acīm nav spējīga pat to pamanīt. Nu tāds satura veidotājs no viņas, ka smiekli nāk. Būs jautri meičukiņi, influencere is back ?

Nu jūs/ mēs forumnieces ar esat/-m pa rubuli. 19.45 iemet komentāru, vai Ļenka nopirkusi lapmu,jo storijiem laba kvalitate.
Kada no ekspertem pamanijusi, ka lampa jau bijusi ieprieks.
Tad nu pec 1.5h jaunkudzes saprot, ka nepacels tēmu,kur nopirkus, kad un par kādiem līdzekliem, tad sāk, bez maz vai dirst, ka tomer storijiem sūdiga kvalitāte.
27.01.2023 00:31 |
 
Reitings 200
Reģ: 09.06.2015
vivii @ 26.01.2023 23:38

Bet viņiem vispār ir vanna tajā mazajā dzīvoklītī? Man liekas, ka tur bija tikai duša. Un cik redzēts, visa izlietnes virsma ir nokrauta ar visiem Lienes grabuļiem un sminķiem, tur jau grūti pamanīt, kas kur stāv ??
Un nē, nē, es neaizstāvu Kivičus, nu tas tā, lai neviena nepārprot ?

Un ja ari vanna nebutu? Vai bernu nevar nomazgat?
Salaiz udeni lidz dusas malai un tadam 2gadniekam būs tā pati vanna.
Un kæ var spriest vel vai berns tiek mazgats? Loti daudz cilveku neatrada tadas intimas lietas.
27.01.2023 00:35 |
 
Reitings 6823
Reģ: 16.02.2021
Kurš vispār instagramā atrāda, kā mazgā savu bērnu? Un kāpēc lai tie paši Kiviči to darītu?
27.01.2023 00:39 |
 
Reitings 200
Reģ: 09.06.2015
Mercury6 @ 27.01.2023 00:39
Kurš vispār instagramā atrāda, kā mazgā savu bērnu? Un kāpēc lai tie paši Kiviči to darītu?

Šo tēmu komentē arī NE detektīvi(kuri tikai dirš forumā)!? 🙂👍
27.01.2023 00:44 |
 
Reitings 5724
Reģ: 04.12.2022
Knabsab @ 26.01.2023 21:23
Oooo, Lienīte atgriežas storijos ? neesot bijis laiks līdz šim, nu ja, jo tad bija TV zvaigzne ?
Nu viss kā caur putekļu sūcēju filmēts viņai - kamera miglaina, rokas dreb filmējot, tie akmeņi izskatās katastrofāli viņas video, gredzena un rokassprādzes krāsas ir dažādas un šī ar savām pudeļbirstēm uz acīm nav spējīga pat to pamanīt. Nu tāds satura veidotājs no viņas, ka smiekli nāk. Būs jautri meičukiņi, influencere is back ?

Bet vispār viņai taču k-kāda augstākā izglītība grafiskajā dizainā un vēl tak k-ko no mākslas absolvējusi. Tur tiem video vajadzèja būt ja ne Kashera līmenī, tad Nīmanes noteikti. Bet Sanāca kā Jautrītei no Preiļiem 😂
27.01.2023 00:58 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Kurpīte @ 27.01.2023 00:58

Bet vispār viņai taču k-kāda augstākā izglītība grafiskajā dizainā un vēl tak k-ko no mākslas absolvējusi. Tur tiem video vajadzèja būt ja ne Kashera līmenī, tad Nīmanes noteikti. Bet Sanāca kā Jautrītei no Preiļiem ?

Vienā no pāļa bazariem es Lienei aizrakstīju, "kāpēc visi storiji kā ar kartupeli filmēti".
Ļenkas atbilde bija, ka tā var mazāk grumbas redzēt, ķipa miglaināka bilde = izskatās labāka seja.
Varbūt Ļenkai humors, varbūt pālī pateica, kā domā. Es atceros man bija līdzīga loģika gados 13 ar kompleksiem par savu izskatu.
27.01.2023 01:57 |
 
Reitings 2175
Reģ: 19.05.2022
Es no kirpiču seriāla pāris sērijas vai pat fragmentus esmu redzējusi. Bet atceros, ka tad, kad viņi izrādīja savu dzīvokli, kur atrādīja gulēšanas pozas un ko tur vēl, nekur neredzēju ne bērna gultu, ne bērna stūrīti, ne mantiņas, ne bērnu skapi, par leļļu ratiem vai virtuvīti vispār varēja nedomāt. Tas lielais zaķis vai kas tur, ko Lenka tur rokās vai stūrī pat neskaitās, tas ir no meitām palicis.
Nu tā, ka tur tas bērns vispār nebūtu.
Un tā dz.d. parodija. Atceros- te bija ielikta. Video, kur virtuvē pie ledusskapja nomesti 3 baloni un iedeba paostīt kūkas gabalu plastikātā. Un bez dāvanas! Un tas viss ap 23 vakarā, jo bērns visu dienu gulējis.Un tūlīt saskries māmules, kuras stāstīs, ka tas ir pavisam pierasta lieta, tā parasti svin bērnam svētkus, un tas, ka bērni guļvisu dienu, bet pamostas savā dzimšanas dienā ap pusnakti, ir baigi norma
Tad vēl- pirmā šūpošanās bērnam bija pēc 2 g vecuma jūrmalā. Kurš ir uzaudzis bez zirdziņa, šūpolēm, hophopa utt? Un, spēļu laukumi? tabu.
Vai tam bērnam ir nez ragavas?
Tad vēl atmiņā palicis- tanī amērikā bērns cauru dienu tveicē, un reāli kliboja, un tad tie ntie pārlidojumi!!!!
Jā jā, tas ir norma, tūlīt teiks- jo tā ir lētāk un kas tad tur 4 vai 5 lidostas pārlidojumiem… bet ne ar mazu bērnu! Tad lido bez bērna, noorganizē aukli!
Un aukstā zupa tanī TV. Pirms tam veikalā neko, pilnīgi neko nenopērkot bērnam ēst. Un mājās arī- 2 šķīvji ar auksto zupu un bērnam nekas.
Un tāpēc es domāju, ka tur ir vēl trakāk kā tajos IG video- ne tur aprūpe, ne ēdiens, nekas.
Bērns laikam nekad nav ēdis frikadeļu zupiņu, kartupeļu biezeni vai vistas kotletītes.
27.01.2023 02:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits