KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
LilyLady @ 24.03.2022 22:18
Un ko nozīmē "Jūsu mazgadīgās meitas" - kuras tieši no Kiviča meitām? Mia arī ir mazgadīga un varbūt pasaulē ir vēl kaut kur kāda mazgadīga Kiviča meita. Tad pret tām visām tā mistiskā M.Kiviča ir noziegusies?
Ja inspektors sastāda pisuļu, tad to arī paraksta kā tāds un tāds inspektors. Priekšnieki ar maznozīmīgu huiņu nenodarbojas. Točna zinu.
ļoti, ļoti kļūdies. 😒 Paziņojumus, pieprasījumus un visas citas pisuļas iet caur priekšniecību.
Re ku analoģisks, tik atteikums
https://www.facebook.com/100002306227311/posts/5095356287217862/
24.03.2022 22:23 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5005
Reģ: 03.11.2012
McSara @ 24.03.2022 22:09

Mati vispār nav jamazga, jo viss kas saistīts ar udeni ir marketings???

Precīzi! 😁👍🏻👍🏻👍🏻
24.03.2022 22:26 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Ir tāds movements - "no-poo" (manuprāt reti neveiksmīgs nosaukums, bet garā versijā "no shampoo"), kur cilvēki neizmanto šampūnu vispār vai izmanto kaut kādas dabīgas alternatīvas (piem. cepamo sodu). Vairāk info: https://www.healthline.com/health/beauty-skin-care/no-poo
Bieži paiet ilgs laiks, kamēr ķermenis pierod netaukot matus tik traki. Bet, ja iztur mega-taukaino starplaiku, tad IT KĀ nevajag vispār lietot šampūnu. Nezinu gan, vai Liene nodarbojas ar to No-Poo metodi, vai vienkārši nojūgusies šizofrēniķe, kas nejūt, ka jārūpējas par savu higiēnu.
24.03.2022 22:43 |
 
Reitings 1374
Reģ: 05.12.2021
Bjork @ 24.03.2022 22:23
ļoti, ļoti kļūdies. ? Paziņojumus, pieprasījumus un visas citas pisuļas iet caur priekšniecību.
Re ku analoģisks, tik atteikums
https://www.facebook.com/100002306227311/posts/5095356287217862/

Nu beidz, tas ne tuvu nav viens un tas pats.
Sāksim ar to, ka ir dokumentu noformēšana. Pievērs uzmanību fb linka ieliktajā - tas ir paziņojums, atstarpe un tad teksts. Kivas screenā - paziņojums par krimināllietas uzsākšanu. Tas būtu līdzīgi, kā raksti dokumentus - ir Iesniegums, paskaidrojums, paziņojums. Un tālāk tekstā viss cits attiecībā uz lietu. Nu nevajag, ka katrā iecirknī tur ir pa savam. Un vēl jo vairāk - viens paziņojums un šrifti savādāki. Es gadiem esmu strādājusi rakstot iesniegumus un saņemot atteikumus/ierosinātas lietas, lai varētu diezgan droši apgalvot, ka šis ir feiks.
24.03.2022 23:08 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Liizha1 @ 24.03.2022 23:08

Nu beidz, tas ne tuvu nav viens un tas pats.
Sāksim ar to, ka ir dokumentu noformēšana. Pievērs uzmanību fb linka ieliktajā - tas ir paziņojums, atstarpe un tad teksts. Kivas screenā - paziņojums par krimināllietas uzsākšanu. Tas būtu līdzīgi, kā raksti dokumentus - ir Iesniegums, paskaidrojums, paziņojums. Un tālāk tekstā viss cits attiecībā uz lietu. Nu nevajag, ka katrā iecirknī tur ir pa savam. Un vēl jo vairāk - viens paziņojums un šrifti savādāki. Es gadiem esmu strādājusi rakstot iesniegumus un saņemot atteikumus/ierosinātas lietas, lai varētu diezgan droši apgalvot, ka šis ir feiks.

Es tikai izteicu savu viedokli un norādīju uz ko pamatojos, jo random cilvēks nevar izdomāt kā veidojas kriminālprocesa numurs un izejošais numurs. Pie tam gan jau, ja būs tas process Ļenkas peška laimīgi paziņos, uzcepot rakstu kasjauns
24.03.2022 23:13 |
 
Reitings 5613
Reģ: 20.08.2021
Bjork @ 24.03.2022 23:13

Es tikai izteicu savu viedokli un norādīju uz ko pamatojos, jo random cilvēks nevar izdomāt kā veidojas kriminālprocesa numurs un izejošais numurs. Pie tam gan jau, ja būs tas process Ļenkas peška laimīgi paziņos, uzcepot rakstu kasjauns

Viņiem taču ir kasjauns.lv tā žurnāliste, kura raksta želabainus raksteļus par sito noželojamo dzērājpāri! Nez kā tai žurnālistei nav kauns sevi saukt par žurnālisti!?
Vienu brīdi man likās, o kivis normāls palicis! Yeaah right, tāds pats tekulis kā bija tā ir! Atkal atsācis samazgas liet publiski un viss no jauna!
24.03.2022 23:24 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
McSara @ 24.03.2022 23:24

Viņiem taču ir kasjauns.lv tā žurnāliste, kura raksta želabainus raksteļus par sito noželojamo dzērājpāri! Nez kā tai žurnālistei nav kauns sevi saukt par žurnālisti!?
Vienu brīdi man likās, o kivis normāls palicis! Yeaah right, tāds pats tekulis kā bija tā ir! Atkal atsācis samazgas liet publiski un viss no jauna!
tā žurnaļuga arī bija domāta tā ļenkas peška
24.03.2022 23:27 |
 
Reitings 5613
Reģ: 20.08.2021
Bjork @ 24.03.2022 23:27
tā žurnaļuga arī bija domāta tā ļenkas peška

Tad jau driz būs kasjauns kārtējais rakstelis pret Madaru! Kā tik tā žurnāliste nav aci uzlikusi uz to rokmūziķi 😂😂
24.03.2022 23:29 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Gan jau ir īsts tas papīrs. Cik saprotu, tad Kiviču pāris to papīru saņēma laikam vakar, kamēr aizgāja no Latvijas uz Norvēģiju, tad arī abi izdomāju visu šo teātri, lai visiem to iemestu acīs, jo viņi tak jau ilgāku laiku par šo runāja, cik noprotu visu laiku nebija taustāmu pierādījumu, tik vien, ka paši bija uzrakstījuši iesniegumu, vai advokāts, un , tad ar to 10.03. ir uzsākta izmeklēšana un nu arī tika pie papīra gabala. Tagad viņiem ir ātri jāizmanto situācija, pirms tas papīrs nav vairāk vērts kā atslaucīt viņu nožēlojamās pakaļas. Pat apzinoties, ka viss šis ir sviests, viņi zin, ka var izmantot to savā labā, kā jau gadiem Madaras un meiteņu vārdus. Tak Lienīte ir biznesmene, viņai vajag kruķīt Instagram, un vienīgais kā viņa to var ir vīra jaunās, skaistās ex palīdzību, ne velti starp šiem storijiem arī iemet savas kapsulas.
Madara, ja šo lasi, nekaunies palūgt sabiedrības palīdzību, lai noalgotu labu, tiešām labu advokātu, lai pārtrauktu šo emocionālo vardarbību, kas ir vērsta pret tevi un tavām meitām no tava Ex vīra Andra Kiviča un Lienes Kivičas, jau gadiem, es personīgi būtu gatava, neteikšu ziedot, bet palīdzēt ar kādu naudas summu, es domāju, ka netrūktu sievietes, kas tevi atbalstītu, jo personīgi pat man no malas skatoties tas viss liekas aizgājis par tālu.
24.03.2022 23:33 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Skaistslaiks @ 24.03.2022 23:33
Gan jau ir īsts tas papīrs. Cik saprotu, tad Kiviču pāris to papīru saņēma laikam vakar, kamēr aizgāja no Latvijas uz Norvēģiju, tad arī abi izdomāju visu šo teātri, lai visiem to iemestu acīs, jo viņi tak jau ilgāku laiku par šo runāja, cik noprotu visu laiku nebija taustāmu pierādījumu, tik vien, ka paši bija uzrakstījuši iesniegumu, vai advokāts, un , tad ar to 10.03. ir uzsākta izmeklēšana un nu arī tika pie papīra gabala. Tagad viņiem ir ātri jāizmanto situācija, pirms tas papīrs nav vairāk vērts kā atslaucīt viņu nožēlojamās pakaļas. Pat apzinoties, ka viss šis ir sviests, viņi zin, ka var izmantot to savā labā, kā jau gadiem Madaras un meiteņu vārdus. Tak Lienīte ir biznesmene, viņai vajag kruķīt Instagram, un vienīgais kā viņa to var ir vīra jaunās, skaistās ex palīdzību, ne velti starp šiem storijiem arī iemet savas kapsulas.
Madara, ja šo lasi, nekaunies palūgt sabiedrības palīdzību, lai noalgotu labu, tiešām labu advokātu, lai pārtrauktu šo emocionālo vardarbību, kas ir vērsta pret tevi un tavām meitām no tava Ex vīra Andra Kiviča un Lienes Kivičas, jau gadiem, es personīgi būtu gatava, neteikšu ziedot, bet palīdzēt ar kādu naudas summu, es domāju, ka netrūktu sievietes, kas tevi atbalstītu, jo personīgi pat man no malas skatoties tas viss liekas aizgājis par tālu.

Elektroniski parakstītus dokumentus jau sen sūta pa e-pastu, kurus var atvērt eparakstā. Pa pastu sūtītu tikai tādā gadījumā, ja nebūtu personas e-pasts.
24.03.2022 23:37 |
 
Reitings 401
Reģ: 16.03.2022
Skaistslaiks @ 24.03.2022 23:33
Gan jau ir īsts tas papīrs. Cik saprotu, tad Kiviču pāris to papīru saņēma laikam vakar, kamēr aizgāja no Latvijas uz Norvēģiju, tad arī abi izdomāju visu šo teātri, lai visiem to iemestu acīs, jo viņi tak jau ilgāku laiku par šo runāja, cik noprotu visu laiku nebija taustāmu pierādījumu, tik vien, ka paši bija uzrakstījuši iesniegumu, vai advokāts, un , tad ar to 10.03. ir uzsākta izmeklēšana un nu arī tika pie papīra gabala. Tagad viņiem ir ātri jāizmanto situācija, pirms tas papīrs nav vairāk vērts kā atslaucīt viņu nožēlojamās pakaļas. Pat apzinoties, ka viss šis ir sviests, viņi zin, ka var izmantot to savā labā, kā jau gadiem Madaras un meiteņu vārdus. Tak Lienīte ir biznesmene, viņai vajag kruķīt Instagram, un vienīgais kā viņa to var ir vīra jaunās, skaistās ex palīdzību, ne velti starp šiem storijiem arī iemet savas kapsulas.
Madara, ja šo lasi, nekaunies palūgt sabiedrības palīdzību, lai noalgotu labu, tiešām labu advokātu, lai pārtrauktu šo emocionālo vardarbību, kas ir vērsta pret tevi un tavām meitām no tava Ex vīra Andra Kiviča un Lienes Kivičas, jau gadiem, es personīgi būtu gatava, neteikšu ziedot, bet palīdzēt ar kādu naudas summu, es domāju, ka netrūktu sievietes, kas tevi atbalstītu, jo personīgi pat man no malas skatoties tas viss liekas aizgājis par tālu.
Es jau iepriekš šo rakstīju- arī atbalstītu Madaras finanses, lai izveigtu šo vājprātu.
Nevaru vienkārši iedomāties, kas tur notiek ārpus IG!!!
24.03.2022 23:41 |
 
Reitings 116
Reģ: 13.08.2021
Dzidra Zupa @ 24.03.2022 16:48
ŠĪS kundze! Ļenka taču rakstot bez kļūdām! ?
Nu redz, Ļenka, cik viegli ir sataisīt tādas sarakstes kā tu publicē ar Madaru un savām fanītēm! ? Ne tu vienīgā mācījies Māksas akdēmijā datordizainu un fotožopu!

Forumu nelasot… 🤣🤣🤣🤣
25.03.2022 01:04 |
 
Reitings 116
Reģ: 13.08.2021
Vispār pēc visa šitā murga, ko abi sastrādājuši, man jāsaka, ka piekrītu domai - abi perfekti pelnījuši viens otru.
Un tā šausmīgā skaudība, aizvainojums un naids pret sievieti, kura dzīvo tālāk pēc šķiršanās - man parāda cik ārkārtīgi nenobrieduši prāti ir abiem.
25.03.2022 01:12 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Kaut ko neparastu pamanīju Andra Kiviča tviterprofilā (jā, ir atdzīvinājis) - https://twitter.com/AndrisKivics
13. martā ieposto (Twitter), ka var beidzot 50 kg x 50 pacelt. Bet video ir no 2021. gada oktobra (Instagram). Kas tiem Minhauzeniem notiek galvās?

25.03.2022 02:04 |
 
Reitings 5613
Reģ: 20.08.2021
LaikamGarlaicigi @ 25.03.2022 02:04
Kaut ko neparastu pamanīju Andra Kiviča tviterprofilā (jā, ir atdzīvinājis) - https://twitter.com/AndrisKivics
13. martā ieposto (Twitter), ka var beidzot 50 kg x 50 pacelt. Bet video ir no 2021. gada oktobra (Instagram). Kas tiem Minhauzeniem notiek galvās?

Te jau cilvēks ir nevis ar kaijām, bet ar ērgļiem!
25.03.2022 03:08 |
 
Reitings 830
Reģ: 05.06.2020
Lieņux izņēmis story.
25.03.2022 06:26 |
 
Reitings 2481
Reģ: 07.03.2022
Lieņux atžirga pēc mežezera un mazliet sakaunējās!
25.03.2022 06:42 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
Uhh,labi ka paspēju izlasīt tos viņas 100 storijus 😂😂
25.03.2022 07:24 |
 
Reitings 380
Reģ: 20.07.2021
Skaistslaiks @ 24.03.2022 23:33
Gan jau ir īsts tas papīrs. Cik saprotu, tad Kiviču pāris to papīru saņēma laikam vakar, kamēr aizgāja no Latvijas uz Norvēģiju, tad arī abi izdomāju visu šo teātri, lai visiem to iemestu acīs, jo viņi tak jau ilgāku laiku par šo runāja, cik noprotu visu laiku nebija taustāmu pierādījumu, tik vien, ka paši bija uzrakstījuši iesniegumu, vai advokāts, un , tad ar to 10.03. ir uzsākta izmeklēšana un nu arī tika pie papīra gabala. Tagad viņiem ir ātri jāizmanto situācija, pirms tas papīrs nav vairāk vērts kā atslaucīt viņu nožēlojamās pakaļas. Pat apzinoties, ka viss šis ir sviests, viņi zin, ka var izmantot to savā labā, kā jau gadiem Madaras un meiteņu vārdus. Tak Lienīte ir biznesmene, viņai vajag kruķīt Instagram, un vienīgais kā viņa to var ir vīra jaunās, skaistās ex palīdzību, ne velti starp šiem storijiem arī iemet savas kapsulas.
Madara, ja šo lasi, nekaunies palūgt sabiedrības palīdzību, lai noalgotu labu, tiešām labu advokātu, lai pārtrauktu šo emocionālo vardarbību, kas ir vērsta pret tevi un tavām meitām no tava Ex vīra Andra Kiviča un Lienes Kivičas, jau gadiem, es personīgi būtu gatava, neteikšu ziedot, bet palīdzēt ar kādu naudas summu, es domāju, ka netrūktu sievietes, kas tevi atbalstītu, jo personīgi pat man no malas skatoties tas viss liekas aizgājis par tālu.

Aha. Ķipa tā Madara ir tik balta un pūkaina. 🤣🤣🤣🤦‍♀️
Visi viņi tur ir vienādi. Jo pie Kiviča nelien neviena normāla sieviete.🤣🤣🤣🤣💁‍♀️
Un jā, pati Madara jau arī savas meitenes izmantoja lai nopelnītu piķi, jo redz, viņas taču ir Kivičas.🤣🤦‍♀️
Viens otram dr@ž smadzenenes un neko vairāk.
25.03.2022 07:48 |
 
Reitings 570
Reģ: 28.05.2015
Cosmochic @ 25.03.2022 07:48

Aha. Ķipa tā Madara ir tik balta un pūkaina. ????‍♀️
Visi viņi tur ir vienādi. Jo pie Kiviča nelien neviena normāla sieviete.?????‍♀️
Un jā, pati Madara jau arī savas meitenes izmantoja lai nopelnītu piķi, jo redz, viņas taču ir Kivičas.??‍♀️
Viens otram dr@ž smadzenenes un neko vairāk.
Tu kopă ar kivjiem kaut ko lieto? Tikai salietojies cilvēks var uzrakstīt tādu debilismu.Kivis tev dziesmu kādu nokauca?
25.03.2022 07:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits