KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
DamnFine @ 24.03.2022 14:12
Meitenes, kuram ir viltus profili, atsūtiet privāti nikus, lai varam viena otrai pie sekot. Sāku riktēt “kreiso” kontu bet vsm līdz tādam līmenim, ka manus jautājumus nesūta dirst tik dēļ tā ka ļēvs profils
Nu tā gribas padirsties ar Kivičiem ?

A tu pieseko visādām slavenībām un profiliem kuriem ir daudz sekotāju, tev uzreiz sekos cilvēki atpakaļ.
24.03.2022 14:13 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5005
Reģ: 03.11.2012
Līdz nelabumam fascinē un uzvelk Andra loģika, ka Madaras pienākums ir uzturēt savas meitas!!!
Vienā viņa story izlasīju, kur tika uzdots jautājums, ka Madara rūpējas par meitām, drēbēm utt.
Kur var būt tāds mūjābelis!
Viņš, laikam, domā ja reiz meitas dzīvo pie mātes, tad viņai ir par visu jārūpējas, bet viņam ne, viņam ir tikai savas ''tēva tiesības'', kuras visi pārkāpj! Kārtējais no sērijas ''man ir tiesības, bet nav pienākumu'' preteklis! Reāli uzvilka!
24.03.2022 14:15 |
 
Reitings 526
Reģ: 05.08.2021
par Kiviča izglītību nezinu, bet Liene nav pabeigusi pilnīgi neko.. Te iekopēju fragmentu no santa.lv intervijas:
Kāda tev ir izglītība?
Esmu studējusi angļu filologos – divus ar pusi gadus nomācījos Latvijas Universitātē. Bet darbs man bija saistīts ar arhitektūras biroju, tāpēc sāku studēt reklāmas un interjera dizainu Baltijas starptautiskajā akadēmijā Lomonosova ielā. Un kādu laiku studēju Mākslas akadēmijā.
Ko tieši tu tur studēji?
Gāju sagatavošanas kursos. Un daudz gleznoju.
Bet mana sirdslieta ir dejošana. Man ir lielisks bērnības draugs Eldars, mums ir deju skola, mācām kāzu valšus. Es kaut kā ļoti daudz protu, un man arī padodas. Esmu vairākus mēnešus mācījusies par piloti, bet līdz lidošanai netiku, jo man bija eksāmeni augstskolā. Esmu divus gadus strādājusi ar vēža slimniekiem. Tas bija medicīnas tūrisms, cilvēki no ārzemēm brauca ārstēties, es organizēju ceļu un konsultācijas laikā tulkoju.
Ja tālāk par nākotni, tad – es gribētu rakstīt grāmatas. Mans tētis ir rakstnieks, viņam iznākušas divas grāmatiņas – varbūt man tas ir iedzimts? Skolā biju teicamniece, man patika rakstīt domrakstus. Un vēlāk tā iznāca, ka pieteicos uz redaktora vietu portālā Delfi. Izturēju konkursu, man bija labi panākumi, un tā lieta patīk un izdodas. Gribu uzrakstīt grāmatu par savu dzīvi. Esmu izgājusi cauri tādām attiecību peripetijām! Man ar savu pieredzi gribētos palīdzēt citām. Es zinu, kā ir, kad dzīvē ir ļoti grūti, un kā ir nenolaist rokas un iet tālāk.
viņa ik pa laikam kaut ko dirš par Mākslas Akadēmiju, bet nu sagatavošanas kursi nav studēšana.. un iestāties un nepabeigt arī nav baigā māksla ne datormāksliniekos, ne filologos
24.03.2022 14:16 |
 
Reitings 916
Reģ: 06.04.2020
Kivim bija 30, kad uzrakstīja Madarai, kurai tajā laikā bija 18?
24.03.2022 14:21 |
 
Reitings 2057
Reģ: 09.12.2021
DamnFine @ 24.03.2022 14:21
Kivim bija 30, kad uzrakstīja Madarai, kurai tajā laikā bija 18?

Neko tak nerakstīja. Iepazinās uz aci.
24.03.2022 14:22 |
 
Reitings 401
Reģ: 16.03.2022
Jesus!!! Viņi abi ir reāli ar izmainītām psihēm, pie kam viens otru spēj sakurbulēt.
Kivičam kautkāds jurisprodences kursu apmeklētājs iestāstījis, ka viņi mierīgi var pamest bērnus, nerūpēties, nemaksāt alimentus, dzīvot svešā valstī, kura pat nav ES ( un tas ir baigi svarīgi, ja skar bērnus) un ierosināt kriminālprocesus pret bērnu vecākiem, kuri reāli ir viņu vienīgie apgādnieki.
Nē, bet te ir jādara! Uz policiju un miers. Kivičs ātri aizmirsis, ka bija laiciņš, kad nepļerkstēja un nomīzis slēpās mammas aizkrāsnē. Viņš ir reāls dīvānā pirdējs, no attāluma viegli pirst.
24.03.2022 14:42 |
 
Reitings 5613
Reģ: 20.08.2021
teberebe @ 24.03.2022 14:16
par Kiviča izglītību nezinu, bet Liene nav pabeigusi pilnīgi neko.. Te iekopēju fragmentu no santa.lv intervijas:
Kāda tev ir izglītība?
Esmu studējusi angļu filologos – divus ar pusi gadus nomācījos Latvijas Universitātē. Bet darbs man bija saistīts ar arhitektūras biroju, tāpēc sāku studēt reklāmas un interjera dizainu Baltijas starptautiskajā akadēmijā Lomonosova ielā. Un kādu laiku studēju Mākslas akadēmijā.
Ko tieši tu tur studēji?
Gāju sagatavošanas kursos. Un daudz gleznoju.
Bet mana sirdslieta ir dejošana. Man ir lielisks bērnības draugs Eldars, mums ir deju skola, mācām kāzu valšus. Es kaut kā ļoti daudz protu, un man arī padodas. Esmu vairākus mēnešus mācījusies par piloti, bet līdz lidošanai netiku, jo man bija eksāmeni augstskolā. Esmu divus gadus strādājusi ar vēža slimniekiem. Tas bija medicīnas tūrisms, cilvēki no ārzemēm brauca ārstēties, es organizēju ceļu un konsultācijas laikā tulkoju.
Ja tālāk par nākotni, tad – es gribētu rakstīt grāmatas. Mans tētis ir rakstnieks, viņam iznākušas divas grāmatiņas – varbūt man tas ir iedzimts? Skolā biju teicamniece, man patika rakstīt domrakstus. Un vēlāk tā iznāca, ka pieteicos uz redaktora vietu portālā Delfi. Izturēju konkursu, man bija labi panākumi, un tā lieta patīk un izdodas. Gribu uzrakstīt grāmatu par savu dzīvi. Esmu izgājusi cauri tādām attiecību peripetijām! Man ar savu pieredzi gribētos palīdzēt citām. Es zinu, kā ir, kad dzīvē ir ļoti grūti, un kā ir nenolaist rokas un iet tālāk.
viņa ik pa laikam kaut ko dirš par Mākslas Akadēmiju, bet nu sagatavošanas kursi nav studēšana.. un iestāties un nepabeigt arī nav baigā māksla ne datormāksliniekos, ne filologos

Šito Lienes pļūtīšanu (es atvainojos) ir kaut kāda šizofrēnijas novirze, cilvēks neko reāli nav pabeidzis, nav neviens diploms kabatā, bet esot vairakas izglītības! Say what???
Piekrītu sagatavošanas kursi palīdz iestaties akadēmijā, tāpēc tie ir sagatavošanas kursi, tā nav studēšana akadēmijā!
Tāpat pilotu mācīšanās, cilvēks vispār neko no tā nesaprot, viņa labi, ja kaut ko ir teorija pamacijusies, pilotu mācības ir ļoti dārgas,tāpēc sito viņa labāk, lai uzreiz izrediģē ārā no saviem tekstiem! Aiziet uz lidostu parunāt ar kādu pilotu nenozīmē, ka esi aviācijas eksperts!
Šitā vecā plekste kaut ko ņaud, ka Madarai nav izglītības, tāpēc, ka Lienei pašai tas ir sāpīgs jautājums, jo pašai nav neviens diploms! Madara ir vēl jauna, ja saņemsies, tad vēl paspēs izmācīties!
24.03.2022 15:03 |
 
Reitings 401
Reģ: 16.03.2022
Eu, varbūt jāuztaisa akcija, lai Madara varētu atmaksāt labu juristu, nu tādu, lai abi aizvēros un vienīgais par ko varētu instagramot, kāds laiks ir Norvēģijā.
24.03.2022 15:04 |
 
Reitings 1374
Reģ: 05.12.2021
Kaijulens @ 24.03.2022 14:42
Jesus!!! Viņi abi ir reāli ar izmainītām psihēm, pie kam viens otru spēj sakurbulēt.
Kivičam kautkāds jurisprodences kursu apmeklētājs iestāstījis, ka viņi mierīgi var pamest bērnus, nerūpēties, nemaksāt alimentus, dzīvot svešā valstī, kura pat nav ES ( un tas ir baigi svarīgi, ja skar bērnus) un ierosināt kriminālprocesus pret bērnu vecākiem, kuri reāli ir viņu vienīgie apgādnieki.
Nē, bet te ir jādara! Uz policiju un miers. Kivičs ātri aizmirsis, ka bija laiciņš, kad nepļerkstēja un nomīzis slēpās mammas aizkrāsnē. Viņš ir reāls dīvānā pirdējs, no attāluma viegli pirst.

Viņš tak nekādus procesus nevar ierosināt. Viņš var mest galdā iesniegumus un policijas pienākums ir tos pieņemt un izskatīt. Iesniegums ne vienmēr nozīme procesa uzsākšanu, kā arī procesa uzsākšana nevienmēr nozīmē rezultātu, kādu iesnieguma iesniedzējs ir norādījis savā iesniegumā.
24.03.2022 15:05 |
 
Reitings 460
Reģ: 05.10.2021
Dzidra Zupa @ 24.03.2022 13:57
Oi nevaru,spēles ilgumu neatceras.Tāda dura.Apdirst Madaru gan atceras.
1. Spēlē piedalās pieci-seši spēlētāji – četri,pieci laukuma spēlētāji un komandas kapteinis, kurš
atrodas aiz pretinieka komandas laukuma gala līnijas.
2. Spēles tiesnesis pirms spēles izlozē komandu, kura sāks spēli.
4
3. Spēlē puslaiks ilgst līdz ir izsisti visi vienas komandas dalībnieki vai līdz ir sasniegts
laika limits – 7 minūtes.
4. Spēli sāk ar kapteiņa metienu pāri laukumam.
5. Dalībniekiem, kuriem trāpa ar bumbu un tā nokrīt uz zemes ir jāatstāj laukums.
Kapteinim un izsistajiem dalībniekiem ir aizliegts, skrienot pēc bumbas, šķērsot
sānu un gala laukuma līnijas un mest bumbu no sānu līnijas. Izsistie dalībnieki drīkst
tikai padot bumbu kapteinim. Spēlētājus var izsit pretinieku komandas kapteinis un
pretinieku komandas spēlētāji, kas atrodas laukumā.
6. Ieskaita tikai tiešu trāpījumu. Pēc bumbas atlēciena no grīdas vai no cita spēlētāja
trāpījums neskaitās.
7. Ja spēlētājs, kurš atrodas laukumā, pārtver bumbu lidojumā, tad viņš var pats mest
bumbu, atdot to savas komandas biedram vai kapteinim.
8. Spēlētāji, izpildot metienu, nedrīkst pārkāpt vai uzkāpt uz laukuma robežlīnijas. Šī
pārkāpuma gadījumā attiecīgais spēlētājs tiek izsists, bet ja šādā metienā ir trāpīts
pretiniekam, tas neskaitās.
9. Ja izvairoties no pretinieka trāpījuma vai notverot spēcīgu pretinieka metienu
spēlētājs pārkāpj laukuma līniju, tad viņš ir izsists.
10.Ja ķerot bumbu, spēlētājs to izlaiž no rokām, trāpījums skaitās jebkurā gadījumā,
izņemot, ja spēlētājs atkārtoti to noķer, pirms bumba skārusi citu spēlētāju vai grīdu.
11.Ja bumba nokrīt ārpus laukuma, tad līdz iedomātajam viduslīnijas pagarinājumam
to drīkst ņemt tikai tās komandas kapteini un izsistie spēlētāji, kuras komandas pusē
bumba ir nokritusi. Kad visi laukuma spēlētāji ir izsisti, laukumā iet kapteinis un
viņam tiek atdota bumba.
12.Uzvar tā komanda, kura abos puslaikos ir izsitusi visvairāk pretinieku spēlētājus.
24.03.2022 15:06 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Vini reali nevar izbaudit viens otra kompaniju. Ka Kivim brivdiena, ta uzreiz dramas ap Madaru.
Izskatas, ka tur ir vel bedigak neka domaju, bet nu visi jau zin, cik tukss un garlaicigs cilveks ir Liene.
24.03.2022 15:07 |
 
Reitings 401
Reģ: 16.03.2022
Jā, izglītība laba lieta, bet kāpēc Liene nebrēc, ka aktieris Krūzs, biznesmenis Brensons, modele Šeika, Dziedātāja Madona un pat viņas “ līdziniece” Britnija ir bez izglītībām?
Kāda jēga no Lienes pozicionētajām izglītībām, ja nespēj naudu ar to pelnīt?
Ja Lienei būtu visas tās izglītības, ko viņa sev piesavinājusies, viņai 100 gadus nabags Kivičs nebūtu vajadzīgs, bet taču nejēdz pat ar iegūtu naudu rīkoties, kur nu vēl nopelnīt
24.03.2022 15:09 |
 
Reitings 460
Reģ: 05.10.2021
Tagad visi skries pirkt grāmatu kurā viņa apraksta tautas bumbas spēlēšanu.
24.03.2022 15:10 |
 
Patīk
Reitings 19361
Reģ: 09.12.2015
Liene ir reāla miskaste. Smirdīga atkritumu urna. Kā atver muti, tā sūdu mušas lido laukā. Neglīta, atbaidoša, ļauna un psihiski slima sieviete.
Viņi abi ar Kiviču vienkārši ir nopelnījuši viens otru. Nešaubos, ka pienāks diena, kad šie aizrīsies ar savu žulti un pārgrauzīs viens otram rīkli. Tad mēs (visas te esošās Madaras 🤣) paņemsim popkornu un izbaudīsim šovu.
24.03.2022 15:55 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
Kamēr izbūros cauri jaunākajai drāmai. Ļenka noskatījās pēdējo taisīju mīlestība burbulī un aizgāja pa fāzēm??
24.03.2022 15:56 |
 
Reitings 830
Reģ: 05.06.2020
Sniedzāns nevienu bildi nav izņēmis ar bērniem, ko viņš murgo?😂
24.03.2022 16:02 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
AnnijaB @ 24.03.2022 16:02
Sniedzāns nevienu bildi nav izņēmis ar bērniem, ko viņš murgo??

Vai ne! Bildes kā bija, tā stāv! 😁
24.03.2022 16:08 |
 
Reitings 460
Reģ: 05.10.2021
Bet iedomājaties,kas notiks ar Ļenku,ja Sniedzāns bildinātu Madaru romantiski un skaisti.Un es domāju ka izdomas šim puisim pietiks.
24.03.2022 16:13 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
alex48 @ 24.03.2022 16:13
Bet iedomājaties,kas notiks ar Ļenku,ja Sniedzāns bildinātu Madaru romantiski un skaisti.Un es domāju ka izdomas šim puisim pietiks.

Tad Ļenka bļaus, ka Madara ir stāvoklī un Jānis viņu prec tikai dēļ bērna. 😁
24.03.2022 16:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits