KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
Smieklīgi, ka Ļenka saka, ka bizness pašā sākumā.
Bet vispār Wikipedia saka,ko pavisam citu..
Juice Plus was NSA's first nutritional product, launched in 1993.
Un visas tos pastilu mēslus un citas tabletes jau no 2011 g ražo. Nja, pašā sākumā, gan. 😁
22.03.2022 11:26 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Bjork @ 22.03.2022 11:25
palasījies, izlasot tikai to no Ļenkas kārtējā viltus profila, iepļūtot, ka viņam bērns un pats alimentus nemaksā? Kad paprasa konkrētāk, tad nav vairāk nekā par šo.
Ko gan melo Madara? Par ko? Ja viņa tik maz dalās un ar sūdiem nelej? To, ka esošie greizsirdīgi uz bijušajām otro pusīšu? Vai Kivis nemelo? Pļurkst vienā pļurkstēšanà.

Jā, jā, bērns kuru neviens nav redzējis un bērna māti neviens nezin. 😁😁😁😁 Sniedzāns nerūpējoties par savu bērnu. Bet kur tad ir šis bērns?
Tik slikts tas Sniedzāns, ka pat viņš nav UGF sarkastā iekļauts par alimentu nemaksāšanu, savam kaut kur esošajam bērnam. 😁
22.03.2022 11:28 |
 
Reitings 1163
Reģ: 03.10.2021
Bjork @ 22.03.2022 11:25
palasījies, izlasot tikai to no Ļenkas kārtējā viltus profila, iepļūtot, ka viņam bērns un pats alimentus nemaksā? Kad paprasa konkrētāk, tad nav vairāk nekā par šo.
Ko gan melo Madara? Par ko? Ja viņa tik maz dalās un ar sūdiem nelej? To, ka esošie greizsirdīgi uz bijušajām otro pusīšu? Vai Kivis nemelo? Pļurkst vienā pļurkstēšanà.

Es neesmu ne Kiviču pāra pusē, ne Madaras pusē.
Vienkārši saliekot šo visu seriālu kopā, šķiet, ka neviens nav adekvāts. Katrs velk savu deķi uz savu pusi.
22.03.2022 11:28 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Angel47 @ 22.03.2022 11:28

Es neesmu ne Kiviču pāra pusē, ne Madaras pusē.
Vienkārši saliekot šo visu seriālu kopā, šķiet, ka neviens nav adekvāts. Katrs velk savu deķi uz savu pusi.

Kur un ko tieši Madara velk? Viņa dzīvo mierīgu dzīvi. Neiesaistās Kiviča un Ļenkas samazgu publiskajā liešanā.
22.03.2022 11:29 |
 
Reitings 1163
Reģ: 03.10.2021
Dzidra Zupa @ 22.03.2022 11:29

Kur un ko tieši Madara velk? Viņa dzīvo mierīgu dzīvi. Neiesaistās Kiviča un Ļenkas samazgu publiskajā liešanā.

Varbūt viņa pa kluso taisa ziepes? Tā arī var būt.
Mans personiskais novērojums par Madaru, ka viņa līdz galam nav patiesa. Bet, nu tas ir mans viedoklis 🙂
Un...vai neiedomājties, ka varbūt Kivičpāris saka taisnību?
Gribētos pierādījumus, ka Kiviči melo no augšas līdz apakšai...
22.03.2022 11:36 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
Angel47 @ 22.03.2022 11:28

Es neesmu ne Kiviču pāra pusē, ne Madaras pusē.
Vienkārši saliekot šo visu seriālu kopā, šķiet, ka neviens nav adekvāts. Katrs velk savu deķi uz savu pusi.
man joprojām šķiet, ārkārtīgi interesanti, ka starp 623 lapām izalsīji tieši to daļu, kur par Sniedzānu viena kaut ko pļūtī. 😁
Kāpēc nekas cits, kur uzskaitīts kā Kivičs dirš, apvaino un pazemo savu bijušo sievu, nelikās ievērības cienīgs? Turklāt ar viņa paša vārdiem un ierakstiem, nevis no zila gaisa izdomātu "informāciju"?
22.03.2022 11:38 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Angel47 @ 22.03.2022 11:28

Es neesmu ne Kiviču pāra pusē, ne Madaras pusē.
Vienkārši saliekot šo visu seriālu kopā, šķiet, ka neviens nav adekvāts. Katrs velk savu deķi uz savu pusi.
labi, uz konstruktīvu sarunu. Ko Madara nepareiz darīja, lai varētu teikt par viņu, ka deķi viņa arī velk uz savu pusi.
Man tiešām interesē Tavs viedoklis. Kā arī interesē, kam un cik ilgi seko, pareizāk, no kurienes līdz šim esi dzirdējusi par viņu stāstu? Jo tas arī varētu daudz ko izskaudrot. Ja dzīvo Ļenkai kaimiņos, tad Tev ir citādāka informācijas un iespējams, krietni plašāka no Lienes prizmas, ar ko viņa nav dalījusies publiski, bet tikai privāti.
22.03.2022 11:39 |
 
Patīk
Reitings 19359
Reģ: 09.12.2015
Ko nozīmē - būt patiesam? Ķērkāt kā Kivičam ar putām uz lūpām, lamājoties un apsaukājot savu bērnu māti par kuci? Vai būt patiesai kā Lienīte, kas apdzērusies šļupst Madaras vacapā, ka tā ir lauķe no laukiem?
Tas, ka Madara, sargājot bērnu psihi, pat pusi nepastāsta no derdzīgā pārīša izdarībām, nenozīmē, ka viņa nav patiesa. Madara tiešām domā par bērniem, kamēr Kiviči uzvedas kā amēbas - kas ienāk nodzertajā prātiņā, to uzreiz vemj laukā.
22.03.2022 11:44 |
 
Reitings 512
Reģ: 04.03.2016
Wow, ir pagājis tik ilgs laiks kopš viņi vispār bija kaut nedaudz relevant. Kur vispār uzrodas tēmas, ko apspriest par viņiem. :D You go girls.
22.03.2022 11:45 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Angel47 @ 22.03.2022 11:36

Varbūt viņa pa kluso taisa ziepes? Tā arī var būt.
Mans personiskais novērojums par Madaru, ka viņa līdz galam nav patiesa. Bet, nu tas ir mans viedoklis ?
Un...vai neiedomājties, ka varbūt Kivičpāris saka taisnību?
Gribētos pierādījumus, ka Kiviči melo no augšas līdz apakšai...

Nu jau tu te sāc šizofrenēt kā Ļenka. Nevajag bārstīties ar apvainojumiem, ja tev nav pierādījumu.
Te jau viena bļaustījās, ka Sniedzānam esot bērns un šis nemaksājot alimentus. Kur un no kā tas bērns, tā arī neviens nevar atbildēt. Bet tas, ka Sniedzānam nav alimentu parādu, tika pierādīts šeit ar skrīniem no UGF infomācijas. Toties Kivičam un Ļenkai gan ir parāds valstij par aliementu nemaksāšanu, abi ir UGF parādnieku sarakstā.
22.03.2022 11:47 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Gribētos pierādījumus, ka Kiviči melo no augšas līdz apakšai...

Acīmredzot sūdīgi lasīji šo tēmu, jo šeit ir likti simtiem pierādījumu par Kiviču un Ļenkas meliem. Gan par to, ka Kivičš un Ļenka par saviem bērniem nemaksā aliementus, gan par to, ka Ļenka sev pati sūta slavinājuma epastus, kurus pēc tam publisko kā savu fanu vēstules, gan par to kā Kivičs ar savām meitām sarakstās, kur izrādījās viņš bija nofeilojis ar saraksti, utt. Madaras IG hailaitos joprojām ir redzamas sarakstes ar Ļenku un ieraksti kā Ļenka sadzērusies naktī zvanās Madarai un saukā viņu par lauķi.
Atver taču acis, izlasi visu šo tēmu no sākuma līdz galam, te viss ir dokumentēts ar skrīniem.
22.03.2022 11:51 |
 
Reitings 1163
Reģ: 03.10.2021
Bjork @ 22.03.2022 11:39
labi, uz konstruktīvu sarunu. Ko Madara nepareiz darīja, lai varētu teikt par viņu, ka deķi viņa arī velk uz savu pusi.
Man tiešām interesē Tavs viedoklis. Kā arī interesē, kam un cik ilgi seko, pareizāk, no kurienes līdz šim esi dzirdējusi par viņu stāstu? Jo tas arī varētu daudz ko izskaudrot. Ja dzīvo Ļenkai kaimiņos, tad Tev ir citādāka informācijas un iespējams, krietni plašāka no Lienes prizmas, ar ko viņa nav dalījusies publiski, bet tikai privāti.

Man vienkārši šķiet, ka par daudz abi izliek publiski savu dzīvi. Un rad rodas visādas terorijas un baumas.
Nē, es nedzīvoju Lienei kaimiņos un arī Madarai nē. Pat neesmu pazīstama ar šo raibo kompāniju.
Visai nesen sāku sekot....intereses pēc. Nejūtu ne no vienām pusēm patiesumu.
Mulsina, ka bērni tiek iejaukti...te Lienei ir meitas, te nav, te Madara ļauj tēvam tikties ar meitām, te pārtrauc...Te policija, te ierocis, te bāriņtiesa...Hallo...kas notiek...Nevar normāli vienoties...
Šķiet, ka normālu attieksmi visā tajā bardakā ievēro Kristofera mamma Dana...Dēlam ļauj satikties ar tēvu. Jo tēvs paliek tēvs.
22.03.2022 11:52 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4272
Reģ: 31.10.2010
Angel47 @ 22.03.2022 11:11
Sakiet, kāpēc tik daudz negācijas pret Kiviču pāri? ?
Vai tad Madara ir balta un pūkaina? Un, Sniedzāns...Cik palasījos, nav nekāds paipuika...
Es te jauniņā ?

Atvaino, bet pret sievieti, kura apzināti karas virsū precētiem vīriešiem un vīrieti, kurš spējīgs pēdējiem vārdiem zākāt savu bērnu māti, nekādas cieņas nav un nekad nebūs.
22.03.2022 11:53 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Angel47 @ 22.03.2022 11:52

Man vienkārši šķiet, ka par daudz abi izliek publiski savu dzīvi. Un rad rodas visādas terorijas un baumas.
Nē, es nedzīvoju Lienei kaimiņos un arī Madarai nē. Pat neesmu pazīstama ar šo raibo kompāniju.
Visai nesen sāku sekot....intereses pēc. Nejūtu ne no vienām pusēm patiesumu.
Mulsina, ka bērni tiek iejaukti...te Lienei ir meitas, te nav, te Madara ļauj tēvam tikties ar meitām, te pārtrauc...Te policija, te ierocis, te bāriņtiesa...Hallo...kas notiek...Nevar normāli vienoties...
Šķiet, ka normālu attieksmi visā tajā bardakā ievēro Kristofera mamma Dana...Dēlam ļauj satikties ar tēvu. Jo tēvs paliek tēvs.

Tu arī esi palaidusi garām faktu, ka Liene un Andris drāz** istabā un istabā ienāca Lienes meitas. Meitas no Lienes atteicās. Un Kivičš atviegloti nopūtās, publiski paziņojot, ka beidzot varēs mierīgi ar seksu nodarboties un neuztraukties par to, ka istabā varētu atkal nejauši ienākt Lienes meitas.
22.03.2022 12:00 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Angel47 @ 22.03.2022 11:52

Man vienkārši šķiet, ka par daudz abi izliek publiski savu dzīvi. Un rad rodas visādas terorijas un baumas.
Nē, es nedzīvoju Lienei kaimiņos un arī Madarai nē. Pat neesmu pazīstama ar šo raibo kompāniju.
Visai nesen sāku sekot....intereses pēc. Nejūtu ne no vienām pusēm patiesumu.
Mulsina, ka bērni tiek iejaukti...te Lienei ir meitas, te nav, te Madara ļauj tēvam tikties ar meitām, te pārtrauc...Te policija, te ierocis, te bāriņtiesa...Hallo...kas notiek...Nevar normāli vienoties...
Šķiet, ka normālu attieksmi visā tajā bardakā ievēro Kristofera mamma Dana...Dēlam ļauj satikties ar tēvu. Jo tēvs paliek tēvs.
par meitām, Madara nekad nav izteikusies publiski, īpaši, kas saista aizbildniecību un aprūpi. Nav publiski teikusi, ka laidīs pie omes vai uz Norvēģiju. Kivis pats bauro. Pats izdomā, ka meitas brauks un tad izbazūnē, ka Madara nelaidīs, lai arī nekad Madara nav teikusi, ka laidīs. Pie tam Omes Dainas apmeklējuma stāsts bija appušķots no Kivja puses.
Kristofers ir citā vecumā, pie tam nav tikts publiski izmantots kā ierocis (vai Kivja uzvedība ir ok pret meitām? Vai tiešām tā nav traumējoša? Viņa uzvedība ir slima un tas nav izdurt auskarus ausīs, bet gan psiholiģiski traumējoša un vai to nevarētu respektēt? Jo, ja meitas negrib satikt? Un Madara izlem to neteikt publiski? Vai tiešām tādas lietas VISIEM jāpasaka publiski?), lai izrēķunātos ar Danu. Un cik publiski te izskanējis, ne Kivis, ne Dana viņu nav īsti audzinājuši.
22.03.2022 12:01 |
 
Reitings 1163
Reģ: 03.10.2021
Dzidra Zupa @ 22.03.2022 11:51

Acīmredzot sūdīgi lasīji šo tēmu, jo šeit ir likti simtiem pierādījumu par Kiviču un Ļenkas meliem. Gan par to, ka Kivičš un Ļenka par saviem bērniem nemaksā aliementus, gan par to, ka Ļenka sev pati sūta slavinājuma epastus, kurus pēc tam publisko kā savu fanu vēstules, gan par to kā Kivičs ar savām meitām sarakstās, kur izrādījās viņš bija nofeilojis ar saraksti, utt. Madaras IG hailaitos joprojām ir redzamas sarakstes ar Ļenku un ieraksti kā Ļenka sadzērusies naktī zvanās Madarai un saukā viņu par lauķi.
Atver taču acis, izlasi visu šo tēmu no sākuma līdz galam, te viss ir dokumentēts ar skrīniem.

Ok...palasīšos šo forumu kārtīgāk 👍🏻
22.03.2022 12:01 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
Angel47 @ 22.03.2022 11:52

Man vienkārši šķiet, ka par daudz abi izliek publiski savu dzīvi. Un rad rodas visādas terorijas un baumas.
Nē, es nedzīvoju Lienei kaimiņos un arī Madarai nē. Pat neesmu pazīstama ar šo raibo kompāniju.
Visai nesen sāku sekot....intereses pēc. Nejūtu ne no vienām pusēm patiesumu.
Mulsina, ka bērni tiek iejaukti...te Lienei ir meitas, te nav, te Madara ļauj tēvam tikties ar meitām, te pārtrauc...Te policija, te ierocis, te bāriņtiesa...Hallo...kas notiek...Nevar normāli vienoties...
Šķiet, ka normālu attieksmi visā tajā bardakā ievēro Kristofera mamma Dana...Dēlam ļauj satikties ar tēvu. Jo tēvs paliek tēvs.
Madara arī pacietīgi ļāva satikties bērniem ar tēvu, līdz brīdim, kad viņš vienkārši publiski lamājas trīsstāvīgiem vārdiem bērnu klātbūtnē, veda auto nepiesprādzētus, ignorēja bērnu tiesības uz privātumu un salika tās pusplikas bildes. Es vēl teiktu, ka Madarai pacietība un tolerances bija pārāk augsta. Es sen tam tēviņam būtu tēva tiesības atņēmusi. Un bērnus viņam neredzēt kā savas ausis.
22.03.2022 12:01 |
 
Reitings 1163
Reģ: 03.10.2021
Dzidra Zupa @ 22.03.2022 12:00

Tu arī esi palaidusi garām faktu, ka Liene un Andris drāz** istabā un istabā ienāca Lienes meitas. Meitas no Lienes atteicās. Un Kivičš atviegloti nopūtās, publiski paziņojot, ka beidzot varēs mierīgi ar seksu nodarboties un neuztraukties par to, ka istabā varētu atkal nejauši ienākt Lienes meitas.

Būšu palaidusi garām 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Kaut kā tas liekas tik neticami...ka tādas lietas notika...
22.03.2022 12:04 |
 
Reitings 1352
Reģ: 20.07.2021
Angel47 @ 22.03.2022 11:52

Man vienkārši šķiet, ka par daudz abi izliek publiski savu dzīvi. Un rad rodas visādas terorijas un baumas.
Nē, es nedzīvoju Lienei kaimiņos un arī Madarai nē. Pat neesmu pazīstama ar šo raibo kompāniju.
Visai nesen sāku sekot....intereses pēc. Nejūtu ne no vienām pusēm patiesumu.
Mulsina, ka bērni tiek iejaukti...te Lienei ir meitas, te nav, te Madara ļauj tēvam tikties ar meitām, te pārtrauc...Te policija, te ierocis, te bāriņtiesa...Hallo...kas notiek...Nevar normāli vienoties...
Šķiet, ka normālu attieksmi visā tajā bardakā ievēro Kristofera mamma Dana...Dēlam ļauj satikties ar tēvu. Jo tēvs paliek tēvs.

Dana savu puiku neaudzina, ko var ļaut un neļaut viņa. Māte pati palaidusi Kivica mātes apgādībā puišeli, kuru pats papucis arī pie sevis neņem un neaudzina. Saistībā ar Kristoferu var redzēt cik gadīgs papucis, ja neaudzina māte, tad tēvs tāds pats brīvdienu ciemiņam atvēl kādu dieniņu tik. Lai aug puika savā vaļā
22.03.2022 12:06 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Angel47 @ 22.03.2022 12:04

Būšu palaidusi garām ??‍♀️??‍♀️??‍♀️
Kaut kā tas liekas tik neticami...ka tādas lietas notika...
ouuu...tad ļoti daudz esi palaidusi garām.
22.03.2022 12:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits