KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 35642
Reģ: 10.11.2022
Uzaicināt kiviču uz kāzām! Nu tur ir jābūt īpaši stulbam un aprobežotam. Ko līdz tā skaistā vieta, ja tur ir kivičs un pakulgalva. Leņķis atkal rij pa brīvu. Paši viņi tur nekad neko neēstu, jo padārgi, bet nu rij aizgūtnēm. Esmu no tās puses, skumji, ka šie piesmirdēja tik skaistu vietu.
19.07.2024 08:02 |
 
Reitings 14617
Reģ: 29.04.2022
Iedomājaties tās kāzas. Tu romantiski tur sēdi (laikam 4atā), un otrā pusē stikla siltumnīcai staigā Pakula, Elsas kleitiņā un baseina čībās. Kkur viena pati kunkuļo Mia, aizklīst un atkal parādās, Čuris kviec, slauka pieri salvetē un sviedri pil turpat uz grīdas. Tad vins izdomā pateikt tostu: mīļie draugi, lai jums viss skaisti un patiesi jūsu laulībā bļeģ, dzīve ir jādzīvo rokenrolā nahuj, es to zinu, esmu precējies 4x, man ir 4 bērni, kurus nenormāli mīlu un tāpēc par tiem ne rūpējos, jo galvenais jau lai ir pareizais cilvēks blakus, bļeģ.
Nez, tas jaunais pāris acīmredzot nav īsti normāls, ja viņiem likās, ka papildus 3 cilvēki viņu kāzās ar 4 dalībniekiem ir ok. Nekā diskrēta un skaista līdz ar Čura un viņa tabora grozīšanas tur riņķī.
19.07.2024 08:18 |
 
Reitings 6638
Reģ: 05.03.2024
Knabsab @ 19.07.2024 08:18
Iedomājaties tās kāzas. Tu romantiski tur sēdi (laikam 4atā), un otrā pusē stikla siltumnīcai staigā Pakula, Elsas kleitiņā un baseina čībās. Kkur viena pati kunkuļo Mia, aizklīst un atkal parādās, Čuris kviec, slauka pieri salvetē un sviedri pil turpat uz grīdas. Tad vins izdomā pateikt tostu: mīļie draugi, lai jums viss skaisti un patiesi jūsu laulībā bļeģ, dzīve ir jādzīvo rokenrolā nahuj, es to zinu, esmu precējies 4x, man ir 4 bērni, kurus nenormāli mīlu un tāpēc par tiem ne rūpējos, jo galvenais jau lai ir pareizais cilvēks blakus, bļeģ.
Nez, tas jaunais pāris acīmredzot nav īsti normāls, ja viņiem likās, ka papildus 3 cilvēki viņu kāzās ar 4 dalībniekiem ir ok. Nekā diskrēta un skaista līdz ar Čura un viņa tabora grozīšanas tur riņķī.

Es to pašu padomāju 🤦🏻‍♀️
Man ar bija līdzīgas, mazas, romantiskas kāzas, vienīgais svešais bija fotogrāfs. Smiekli nāk, iedomājoties, ka šis būtu teicis, ka viņa sieva un bērns arī jāņem līdzi, sieviņa man šoferīte, meitiņu nav kur atstāt, jo visas aukles uzmetušas. Un tad sieva, filmējot ar telefonu, vēl riņķo apkārt svešiem cilvēkiem un tupi hihina 🤣
19.07.2024 09:37 |
 
10 gadi
Reitings 4987
Reģ: 29.01.2009
ZapeNape @ 19.07.2024 08:02
Uzaicināt kiviču uz kāzām! Nu tur ir jābūt īpaši stulbam un aprobežotam. Ko līdz tā skaistā vieta, ja tur ir kivičs un pakulgalva. Leņķis atkal rij pa brīvu. Paši viņi tur nekad neko neēstu, jo padārgi, bet nu rij aizgūtnēm. Esmu no tās puses, skumji, ka šie piesmirdēja tik skaistu vietu.

Varbūt cilvēkiem vienkārši bija stipri ierobežots budžets un no tiem zināmajiem, laikam Kivis ir visdjošākais. Bet tas, ka tur tā plānprātīgā visu iefilmē un izliek tajā pašā naktī savā insta ir kaut kas pilnīgi debils. Tajās kāzās, kurās es esmu bijusi, bija lūgts viesiem nogaidīt ar bilžu publicēšanu no ceremonijas un norises vietas, jo līgava gribēja sagaidīt fotogrāfa bildes un ielikt pirmā, jo tā ir VIŅU diena! Nerunājot jau par to, ka “personālam” vispār nepiedienas no svešām kāzām neko likt. Izņemot pašu fotogrāfu, kuram tiek dota atļauja ielikt bildes savā portfolio
19.07.2024 09:53 |
 
Reitings 5595
Reģ: 20.08.2021
Tad šitie parazīti domā, ka tik viegli viņi tiks sveikā cauri nomušījot 2 savus mājdzīvniekus???
Neviens neklapē ar ausi? Dienestos laikam atvaļinājuma laiks!
19.07.2024 09:55 |
 
Reitings 11978
Reģ: 06.07.2022
"Man liekas, ka visreālāk ir viņam uzrīdīt vid vai zti.. Nauda tak ienāk, bet nodokļus un alimentus nemaksā. Tās arī tādas iestādes (it kā), kurām vajadzētu būt po, kas par personu, ja tik ir pārkāpums." - c
Zinkā ir, tās valsts iestāžu dzirnas maļ, bet lēni, taču neizbēgami. Nav vajadzības neko speciāli rīdīt virsū, viņas tāpat pieklauvēs un tāpat pilsoni piežmiegs. Agri vai vēlu. Man, piemēram, šermuļi iet pār kauliem, iedomājoties abus Kivjus viņu 65 gadu vecumā. Tās būs vienas nožēlojamas vecumdienas ar parādu krāvumu un kaudzi ierobežojumu, tur tak pat pensijai nekas nekrājas. 15 gadi, un viņi būs ar nabagu tarbu rokās, īpaši Liene.
19.07.2024 10:12 |
 
Reitings 35642
Reģ: 10.11.2022
Incognito @ 19.07.2024 09:53

Varbūt cilvēkiem vienkārši bija stipri ierobežots budžets un no tiem zināmajiem, laikam Kivis ir visdjošākais. Bet tas, ka tur tā plānprātīgā visu iefilmē un izliek tajā pašā naktī savā insta ir kaut kas pilnīgi debils. Tajās kāzās, kurās es esmu bijusi, bija lūgts viesiem nogaidīt ar bilžu publicēšanu no ceremonijas un norises vietas, jo līgava gribēja sagaidīt fotogrāfa bildes un ielikt pirmā, jo tā ir VIŅU diena! Nerunājot jau par to, ka “personālam” vispār nepiedienas no svešām kāzām neko likt. Izņemot pašu fotogrāfu, kuram tiek dota atļauja ielikt bildes savā portfolio
Ierobežots budžets? Kāds sakars? Tad tāpēc viens resns tizlenis ar pakulu jāaicina?
19.07.2024 10:23 |
 
Reitings 14617
Reģ: 29.04.2022
Es domāju, ka kaķa sakarā abi smeredeļi klusē, jo saprot, ja jebko abi sāks teikt, tad tas ietekmēs viņu lievenīšu un ugunskuru pasākumu norisi. Tik daudz saprāta paliekas ir palikušas, ka tam būs sekas, tāpēc izvēlas klusēt.
Bet dzīve viņiem iet uz leju ļoti strauji, ja neizdosies viņus sodīt par dzīvnieku mocīšanu oficiāli, tad savu karmu anyway ir nopelnījuši un ticiet man, viņu ikdiena ir super skarba jau tagad.
19.07.2024 10:26 |
 
Reitings 2510
Reģ: 03.06.2023
Knabsab @ 19.07.2024 10:26
Es domāju, ka kaķa sakarā abi smeredeļi klusē, jo saprot, ja jebko abi sāks teikt, tad tas ietekmēs viņu lievenīšu un ugunskuru pasākumu norisi. Tik daudz saprāta paliekas ir palikušas, ka tam būs sekas, tāpēc izvēlas klusēt.
Bet dzīve viņiem iet uz leju ļoti strauji, ja neizdosies viņus sodīt par dzīvnieku mocīšanu oficiāli, tad savu karmu anyway ir nopelnījuši un ticiet man, viņu ikdiena ir super skarba jau tagad.

Man gribētos teikt-neredzu to skarbo ikdienu. Dzīvo,atpūšas,ne par ko nav jādomā,sabiedrības nosodījumu arī nesaņem. Kur tas skarbums izpaužas?
Redz,dzīvo vien nost,kamēr tie,kuriem dara pāri cieš. Fenomenāla dzīves netaisnība.
19.07.2024 11:20 |
 
Reitings 497
Reģ: 17.07.2024
Man liekas smieklīgi, ka svešs cilvēks-muzikants uz svešām kāzām ņem līdzi visu ģimeni😂. Nu nevienās kāzās, kur būts, tā nav pieredzēts.
19.07.2024 11:23 |
 
Reitings 2022
Reģ: 21.04.2024
McSara @ 19.07.2024 09:55
Tad šitie parazīti domā, ka tik viegli viņi tiks sveikā cauri nomušījot 2 savus mājdzīvniekus???
Neviens neklapē ar ausi? Dienestos laikam atvaļinājuma laiks!

Netiks sveikā cauri! Ja kaķis neparādīsies tuvākajā laikā, būs neglaimojošs raksts kādā no medijiem stabili un linča tiesa no sabiedrības būs neizbēgama.
19.07.2024 11:24 |
 
Reitings 2022
Reģ: 21.04.2024
Liene, kaķis ir pārnācis mājās? Vairs nemeklējat?????
19.07.2024 11:24 |
 
Reitings 2485
Reģ: 22.02.2023
Hyrte @ 19.07.2024 11:20

Man gribētos teikt-neredzu to skarbo ikdienu. Dzīvo,atpūšas,ne par ko nav jādomā,sabiedrības nosodījumu arī nesaņem. Kur tas skarbums izpaužas?
Redz,dzīvo vien nost,kamēr tie,kuriem dara pāri cieš. Fenomenāla dzīves netaisnība.
No vienas puses - jā, it kā tā ir. Dzīvo jaunā projektā, īsti nestrādā, par bērniem nerūpējas.
No otras puses - dzīvo no dienas uz dienu. Ne profesijas, ne darba.
Kad varēs tikai klusi sēkt, arī lievenīši beigsies. Apģērbu pērk tikai lētāko, sintētiskus Ķīnas mēslus. Ēd arī, hmm..dārzeņu pļuras un gurķmaizes. Nepērk viņi tagad sezonā ne augļus, ne ogas, ne dārzeņus. Nebrauc ceļojumos, draugu nav, ģimenes nav. Tup savā piebezdētajā dzīvoklī abi caurām dienām un lūr TV, iekapājot aliņus. Liene reizi nedēļā saņemas izmazgāt matus. Brauciens uz Jūrmalu vai Vecrīgu ir baigais woow meganotikums.
Nekādu interešu, ne mērķu dzīvē, nekādu pārdomu par savas eksistences jēgu, nekāda pienesuma sabiedrībai. Ar ko viņi atšķiras no tirgus bomžiem?
19.07.2024 11:28 |
 
Reitings 2485
Reģ: 22.02.2023
It kā Tu ko zinātu @ 19.07.2024 11:23
Man liekas smieklīgi, ka svešs cilvēks-muzikants uz svešām kāzām ņem līdzi visu ģimeni?. Nu nevienās kāzās, kur būts, tā nav pieredzēts.
Nevienās kāzās nav arī redzēts tāds "muzikants". Pat no-name lauku muzikanti ir daudz profesionālāki.
19.07.2024 11:32 |
 
Reitings 2954
Reģ: 29.05.2022
Tagad abi dzīvniekbendes nedēļu paklusēs, un tad atkal sāks gānīties Madaras virzienā,tā jau bija neskaitāmas reizes.Jo jau tagad pamazām uzdirš.To ka šiem abiem nav ne mazākās kauna izjjūtas,sen skaidrs.Abi laimīgi,zobus atņirguši vārtās pa pludmali,skraida pa skaistumsaloniem.Pilnīgi ar plakātu rokās---Nu piebeidzām suni,nu izmetām kaķi? Nu I ko jūs visi nejēgas,mums izdarīsiet?NEKO!!! Ne jūs ko varat pierādīt.Mēs esam karaļi!!
Un no tā paliek visvairāk pretīgi!
19.07.2024 11:37 |
 
Reitings 24
Reģ: 18.07.2024
Kā viņi meklē kaķi, ja nav paši mājās? Kaķim ir atslēga no mājas?
Viņš bija pie kaimiņa - tas ir kā, dzīvoklī? Nedzīvo jau privātmājās, lai sētā pie kaimiņiem būtu.
Ja pirms tam tas bijis tikai māju kaķis un mēs pieņemam, ka viņš patiešām ir pazudis, viņš būtu palīdis kaut kur apakšā vai aiz kaut kā un nerēgotos laukā. Vai tiktu nobraukts, kamēr meklētu, kur paslēpties. Viņš būtu panikā.
Un neviens medijs neko? Bez tabu noderīgāk likās pētīt Stužuku miskastes saturu vai taisīt kārtējo sižetu, ka sviests sver vairāk vai mazāk nekā norādīts uz pakas? 1188.lv - rakstīt par Lienes matiem?
https://www.1188.lv/zinas/sekotaji-sajusma-liene-kivica-izaudzejusi-satriecosi-skaistus-matus/26727 (vecs raksts, bet parāda, cik bezjēdzīgi tie raksti ir)
19.07.2024 11:43 |
 
Reitings 855
Reģ: 15.09.2023
Tie cilvēki, kuri aicina Kiviču kā muzikantu uz saviem pasākumiem un vēl atļauj savu taboru ņemt līdzi, nu nav normāli un nedraudzējas ar galvu.
19.07.2024 11:46 |
 
Reitings 24
Reģ: 18.07.2024
LuckyStrike @ 19.07.2024 11:28
No vienas puses - jā, it kā tā ir. Dzīvo jaunā projektā, īsti nestrādā, par bērniem nerūpējas.
No otras puses - dzīvo no dienas uz dienu. Ne profesijas, ne darba.
Kad varēs tikai klusi sēkt, arī lievenīši beigsies. Apģērbu pērk tikai lētāko, sintētiskus Ķīnas mēslus. Ēd arī, hmm..dārzeņu pļuras un gurķmaizes. Nepērk viņi tagad sezonā ne augļus, ne ogas, ne dārzeņus. Nebrauc ceļojumos, draugu nav, ģimenes nav. Tup savā piebezdētajā dzīvoklī abi caurām dienām un lūr TV, iekapājot aliņus. Liene reizi nedēļā saņemas izmazgāt matus. Brauciens uz Jūrmalu vai Vecrīgu ir baigais woow meganotikums.
Nekādu interešu, ne mērķu dzīvē, nekādu pārdomu par savas eksistences jēgu, nekāda pienesuma sabiedrībai. Ar ko viņi atšķiras no tirgus bomžiem?

Viņi dzīvo nožēlojamu dzīvi, bet tikai cituprāt (un pat ne visuprāt..), pašiem liekas, ka rokzvaigznes. Vislielākā karma būtu, ja šie saprastu, kādā dijsā ir.
19.07.2024 11:51 |
 
Reitings 24
Reģ: 18.07.2024
Ja Liene vakar teica, ka kaķis 2 dienas nerādās mājās, tad pēc viņu melu teorijas jau iet 3.diena bez ēdiena un ūdens. Ā nē, aizmirsu, ka kaķis pieklauvēja pie kaimiņu durvīm un viņu dzīvoklī paēda, un viņam ir atslēgas, ar kuru atslēgt savu saimnieku dzīvokli, ja gribēs atgriesties, jo saimnieki tusē jūrā, kāzās un citur. Varavīksnes namos katrai kāpņutelpai nav kodu durvis kā citur?
Tādas dusmas, ka melo pat bez loģikas iesaistes un neviens, izņemot foruma dāmas, neko nesaka.
19.07.2024 11:58 |
 
Patīk
Reitings 19240
Reģ: 09.12.2015
Vienīgais, kas rada ilūziju, ka Kivis dzīvo šokolādē, ir tas dzīvoklis jaunajā projektā, kas īstenībā nepieder un nekad nepiederēs nevienam no viņiem. Turklāt tur ir tik maz vietas, ka viss tabors spiests gulēt vienā istabā.
Pārējais, kas ar viņiem notiek, ir nabadzīgu studentu līmenis: kā dabū konnncerta hohorāru, tad pāris dienas šiko, ēd kafenēs un piedzeras, bet pēc tam tup mājās, rij fāstfūdu, kasa kuli un plūkā pakulas, un meklē katru iespēju uzsēsties kādam uz kakla, par velti paēst un padzert.
19.07.2024 12:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits