Vakcinētie un nevakcinētie

 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Kādas Jums domas par pieņemtajiem lēmumiem attiecībā, uz to ka vakcinētajiem un nevakcinētajiem cilvēkiem? Info Veselības Ministrijas lapā.
28.05.2021 12:29 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
ati esmu mediķis, rūpīgi esmu izgājusi cauri katrai vakcīnā esošajai sastāvdaļai, pētot un zinot to ietekmi. Vēlētos zināt tieši kura ir tā viela kura pēc 5,10 gadiem radīs paliekošas sekas?

Labi, ka tik labi pārzini visu sastāvu, bet pat vakcīnas ražotājiem tā sagādāja pārsteigumu ar trombu veidošanos. Kur ir garantija, ka nav vēl kaudze pārsteigumu pēc gada, pieciem vai desmit?
29.05.2021 10:02 |
 
Reitings 614
Reģ: 25.09.2015
Lizavay @ 29.05.2021 09:55

Ja drīkst jautāt, cik ilgs laiks bija pagājis pēc otrās potes, kāds vecums, blakussaslimšanas?

AstraZeneca, gados pie 80, pietiekams laiks jau bija pagājis pēc potēm. Saslima un nomira nesen, pagajusoned biju uz berem. Pat uz slimnicu nepaspeja aizvest.
29.05.2021 10:02 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Lula Šobrīd jau tas vairs nav atkarīgs no darbavietas (ar darbavietu jau vēl elementāri cīnīties), bet gan no likumdevējiem, kas principā jebkurā brīdī var pieņemt lēmumu par jebkuru jomu, ka jau rīt bez potes vari nestrādāt. Ja vēl nevakcinētiem dotu dīkstāves pabalstu, kaut 50% no algas, saglabājot darbavietu līdz laikam, kad nevakcinētie atgrieztos darbā, tas arī būtu labi.
29.05.2021 10:08 |
 
Reitings 614
Reģ: 25.09.2015
Es visu šobrīd redzu apmēram tā- nomirt no vakcīnas ir apmēram tikpat liela iespējamība kā nomirt no covid. Bet ja paveiksies un izdzīvosi, tad drīkstēsi aiziet uz kino. Urrā!
29.05.2021 10:09 |
 
Reitings 614
Reģ: 25.09.2015
Un man besī, ka valts skandina par veselības nozares noslodzi. Man ir žēl mediķu, es ļoti cienu viņu darbu. Bet būsim reāli, viss ir tādā d***ā tikai tāpēc, ka valsts līdz šim šai nozarei, kamēr neparādījās covid atklāti spļāva virsū un nerūpējās lai pietiekami attīstītu un mēs būtu vairāk gatavi šādai slimībai.
Tas ir tāpat kā pārvadāt cilvēkus ar vecu izrūsējušu autobusu, kurš jau jūk kopā. Un kad tas avarē un vairs nespēj tālāk pabraukt, paziņot ka pasažieri vainīgi, jo viņi ir par daudz, par smagu utt
29.05.2021 10:23 |
 
Reitings 871
Reģ: 27.07.2020
Tas ir tāpat kā pārvadāt cilvēkus ar vecu izrūsējušu autobusu, kurš jau jūk kopā. Un kad tas avarē un vairs nespēj tālāk pabraukt, paziņot ka pasažieri vainīgi, jo viņi ir par daudz, par smagu utt

Nebraukti tik daudz pasažieri pa zaķi, iespējams būtu iespējams laicīgi iegādāties labāku autobusu.
Es saprotu, ka cilvēkiem patīk novelt atbildību uz ārējiem apstākļiem, bet pie savas situācijas valstī vainīgi esam mēs paši.
29.05.2021 10:36 |
 
Reitings 83
Reģ: 01.05.2021
Valliks @ 29.05.2021 09:05
1. Nekādu vīrusu neiepotē, vai tiešām smadzeņu nepietiek izlasīt vakcīnu sastāvu un darbības mehānismu. Kad imūnsistēmu stimulē veidot antivielas uz attiecīgajiem pīķa proteīniem, tad tādas reakcijas arī var rasties.
2. Par holokaustu kliedzējiem, pajautājiet vecākiem un vecvecākiem, kā vakcinācijas, piemēram, pret bakām vai jebkuru citu slimību notika viņu laikā. Tur vispār nebija jautājumu, gribi vai negribi, atbrauca un savakcinēja un nebija ne interneta, ne info par vakcīnu sastāvu, nekā. Vecvecāku laikā no baku vakcīnas krūmos iebēgušos, fiziski saķēra un savakcinēja. Pie dirsas bija alerģijas un veselības stāvoklis vakcinējamā. Savakcinēja un viss, nevis ļurināja par blakusparādībām vai veica kaut kādu statistiku. Tie, kuriem virs 30, jums sākumskolā jautāja, vai gribas vakcinēties, jautāja par jūsu alerģijām? Nekad un neko. Pokemonu paaudze kaut kādā rozā burbulī dzīvo, jūs peldaties informācijā par vakcīnām un aiz matiem vakcinēties nerauj, tā ka nevajag dramatizēt. Vairākus gadu desmitus atpakaļ esot, neviens pat neiepīkstētos un blakusparādību skartie vispār netiktu pieminēti.
3. Vai es situ plaukstiņas par vakcīnām un siles dalīšanu, ko nosauca par covid? Nebū, nē. Bet, jūs mīļie, esat nesalīdzināmi labākā situācijā, kādā bija mūsu vecāki vai vecvecāki. Lasiet oficiālu info un paši izvērtējiet riskus.
4. Esmu gan izslimojis - asimptomātiski, gan savakcinējies bez jebkādām blakusparādībām. Tāpat vienmēr būs procents, kas no kādas slimības mirs vai arī cietīs no medikamentu/vakcīnu blakusparādībām, diemžēl.

Kādreiz cilvēkus vakcinēja, lai glābtu dzīvības, bet tagad neizskatās pēc cilvēka dzīvības glābšanas, bet vairāk pēc eksperimenta, kur tiks izpētīta uz katra cilvēka kā darbojas vakcīna. :)
29.05.2021 10:37 |
 
Reitings 614
Reģ: 25.09.2015
Piekūns @ 29.05.2021 10:36

Nebraukti tik daudz pasažieri pa zaķi, iespējams būtu iespējams laicīgi iegādāties labāku autobusu.
Es saprotu, ka cilvēkiem patīk novelt atbildību uz ārējiem apstākļiem, bet pie savas situācijas valstī vainīgi esam mēs paši.

Ja saņemtā nauda tiktu izmantota autobusa remontam un uzturēšanai kārtībā, nevis īpašnieku algu pacelšanai un "neplānotiem" izdevumiem, tad nebūtu tādu problēmu.
Es kā godīga nodokļu maksātāja, tomēr vēlos novelt vainu uz vatksti.
29.05.2021 10:42 |
 
Reitings 83
Reģ: 01.05.2021
Jadyn @ 29.05.2021 10:23
Un man besī, ka valts skandina par veselības nozares noslodzi. Man ir žēl mediķu, es ļoti cienu viņu darbu. Bet būsim reāli, viss ir tādā d***ā tikai tāpēc, ka valsts līdz šim šai nozarei, kamēr neparādījās covid atklāti spļāva virsū un nerūpējās lai pietiekami attīstītu un mēs būtu vairāk gatavi šādai slimībai.
Tas ir tāpat kā pārvadāt cilvēkus ar vecu izrūsējušu autobusu, kurš jau jūk kopā. Un kad tas avarē un vairs nespēj tālāk pabraukt, paziņot ka pasažieri vainīgi, jo viņi ir par daudz, par smagu utt

Mūsu valsts nekad nav rūpējusies par mediķiem un sabiedrības veselību, bet redz pārādījas vīruss un uzreiz valstij ir svarīga katra cilvēka dzīvība. Zinot, ka mūsu valstī valda korupcija, birokrātija, pie valsts ir izsaimniekotāji un divkoši. :) Ļoti elementāri apraksturojot viņus. Es vēl varu saderēt, ka viņiem būs nopirktas Covid pases un utt. Tā kā pie Latvijas pienākas. Normālas birokrātijas valsts.
29.05.2021 10:43 |
 
Reitings 871
Reģ: 27.07.2020
Nikola. @ 29.05.2021 10:02

Labi, ka tik labi pārzini visu sastāvu, bet pat vakcīnas ražotājiem tā sagādāja pārsteigumu ar trombu veidošanos. Kur ir garantija, ka nav vēl kaudze pārsteigumu pēc gada, pieciem vai desmit?

Garantija nav arī kaudzei pārsteigumu pēc attiecīgā laika izslimojušajiem no Covid. Vecie nomirst, bet jaunie tomēr turpina dzīvot ar komplikācijām, vismaz tie, kas saslimuši smagāk.
Risku kompensācijai jābūt ierēķinātiem vakcīnas cenā. Ja prognozē vienu mirušo no miljons potētiem un prognozējamā kompensācija būtu 1 miljons par dzīvību, tad vakcīnas cenā pievieno 1 eiro- tas tā pa vienkāršo. Nekā pārdabiska ar nosacījumu, ja risks ir apzināts.

Starp citu, palaidu šo garām. Teorētiski jā. Diemžēl šeit varam tikai spekulēt un šajā gadījumā iespējams riskiem ir pietiekami liela amplitūda, ka pieliekot vienu vai pat 10 EUR pie cenas nav garantija sev, ka tas neiedzīs bankrotā. Bet tā ir tikai mana spekulācija.
29.05.2021 10:45 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Bet būsim reāli, viss ir tādā d***ā tikai tāpēc, ka valsts līdz šim šai nozarei, kamēr neparādījās covid atklāti spļāva virsū un nerūpējās lai pietiekami attīstītu un mēs būtu vairāk gatavi šādai slimībai.

Tā, protams, ir. Reāli ir 2 problēmas, varētu pat teikt tikai viena problēma: viengli identificējama riska grupa (ļoti veci cilvēki, un dažādu citu slimību mocīti jaunāki cilvēki), un no tā izrietošā paaugstinātā slimnīcu noslodze. Tas, ka tieši šāda ir problēma, bija zināms jau no paša sākuma, kā minimums no pagājušā gada marta. Un šī iemesla dēļ tika ierobežoti pilnīgi visi valsts iedzīvotāji, tika apturēts darbs milzīgā daudzumā uzņēmumu. Tā ir pilnīgi iracionāla resursu izšķērdēšana. Mums ir nauda apturēt visu valsts ekonomiku uz nezin cik ilgu laiku, tērēt milzīgus līdzekļus vakcīnām, vakcīnu birojiem, vakcīnu mājaslapām un mobilajām aplikācijām, ir nauda maksāt visdažādākos dīkstāvju, bezdarba, bērnu un citus pabalstus, nauda ir pilnīgi visām idiotiskākajām nodarbēm, bet naudas priekš tieši riska grupu izolācijas no sabiedrības (kas tad arī krietni atvieglotu slimnīcu noslodzi, pat nepiešķirot nozarei nevienu papildus eiro) mums nebija un nav un nebūs. Reizēm es tiešām nevaru saprast, kā cilvēki var pasauli redzēt tik pilnīgi un galīgi ačgārni, un darīt visu, lai ar vismilzīgāko darbu un resursu patēriņu sasniegtu vismazāko iespējamo rezultātu.
29.05.2021 10:46 |
 
Reitings 871
Reģ: 27.07.2020
Jadyn @ 29.05.2021 10:42

Ja saņemtā nauda tiktu izmantota autobusa remontam un uzturēšanai kārtībā, nevis īpašnieku algu pacelšanai un "neplānotiem" izdevumiem, tad nebūtu tādu problēmu.
Es kā godīga nodokļu maksātāja, tomēr vēlos novelt vainu uz vatksti.

Es arī maksāju nodokļus, bet tas automātiski nenozīmē to, ka esmu bijis atbildīgs un apzinīgs pilsonis. Ar šādu pasivitāti vien nepietiek.
29.05.2021 10:51 |
 
Reitings 871
Reģ: 27.07.2020
Reizēm es tiešām nevaru saprast, kā cilvēki var pasauli redzēt tik pilnīgi un galīgi ačgārni, un darīt visu, lai ar vismilzīgāko darbu un resursu patēriņu sasniegtu vismazāko iespējamo rezultātu.

Šis ir tīri morāls jautājums. Un, cik esmu šad tad pacēlis šo tematu, cilvēki parasti paliek ļoti jūtīgi, kad sāku diskriminēt vecus cilvēkus.
29.05.2021 10:56 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Situācija medicīnā ir "interesanta"- it kā bļauj,ka trūkst personālam, tajā pašā laikā nepotētos grib atlaist. Ja trūkst mediķu, tad jābūt pateicīgam tiem, kas tur ir, nevis šantažēt. Tās pašnāvības, kuru izdarīja slimnīcas mediķe, sakarā arī attieksme labi nolasījās: ā, jā, atcerējāmies, ka mums jau kaudzīte ar iesniegumiem par darba apstākļiem stāv, jāmeklē rokā, jāsāk lasīt.
29.05.2021 11:08 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Šis ir tīri morāls jautājums. Un, cik esmu šad tad pacēlis šo tematu, cilvēki parasti paliek ļoti jūtīgi, kad sāku diskriminēt vecus cilvēkus.

Kāda diskriminācija? Ja valsts veciem cilvēkiem nodrošina, piemēram, ēdiena piegādi uz mājām bez maksas, lai viņiem nav jāiet uz veikalu un jāberzējas gar vairākiem desmitiem citu cilvēku ik pēc dažām dienām, kāda tur ir diskriminācija?
29.05.2021 11:18 |
 
Reitings 11
Reģ: 24.01.2021

Jūs esat tuvu medicīnai, lūdzu turieties tālāk no tās! Kāpēc jāizpalata dezinformācija par DNS izmaiņām? Vakcīnai ir izmainīts mRNS, ne cilvēkam

Nevienā vietā neizplatu dezinformāciju.RNS ir cieši saistīta ar DNS...Arī potes mRNS var radīt problēmas(neviens to nezin kādas),tas tiek arī skandināts visur...Savā tekstā es vēlējos pieminēt,ka zinātnieki baidījās iepriekš radīt mRNS vakcīnu,tagad ir radīta pirmā tāda Covid pote.Ja varētu radīt pa labi pa kreisi mRNS potes,tad mēs noteikti varētu tikt no tādām slimībām,kā vēzis,kā HIV utt...
Jebkura vakcīna rada stresu organismam,cita lieta,cik izturīgs organisms un kādas būs sekas šodien vai pēc 10gadiem...
29.05.2021 11:49 |
 
Reitings 15
Reģ: 04.05.2021
Vakcinācijai ir jābūt brīvprātīgai un punkts. Ja cilvēkam vairs nepieder savs ķermenis, tad ir atņemts pēdējais, ko var atņemt.
29.05.2021 12:03 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
APSVEICU visu cilvēci ar debīlisma kalngalu!
“..nofotogrāfējies pie banera ar ŠĻIRCI un ievieto bildi savā Facebook.. laimēsi 100€ dāvanu karti..”
Куда мир катиться?! 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
29.05.2021 12:17 |
 
Reitings 324
Reģ: 25.01.2021
Šaubas @ 29.05.2021 11:49

Jūs esat tuvu medicīnai, lūdzu turieties tālāk no tās! Kāpēc jāizpalata dezinformācija par DNS izmaiņām? Vakcīnai ir izmainīts mRNS, ne cilvēkam
Nevienā vietā neizplatu dezinformāciju.RNS ir cieši saistīta ar DNS...Arī potes mRNS var radīt problēmas(neviens to nezin kādas),tas tiek arī skandināts visur...Savā tekstā es vēlējos pieminēt,ka zinātnieki baidījās iepriekš radīt mRNS vakcīnu,tagad ir radīta pirmā tāda Covid pote.Ja varētu radīt pa labi pa kreisi mRNS potes,tad mēs noteikti varētu tikt no tādām slimībām,kā vēzis,kā HIV utt...
Jebkura vakcīna rada stresu organismam,cita lieta,cik izturīgs organisms un kādas būs sekas šodien vai pēc 10gadiem...

Laikam tuvu medicīnai stāvēji kā sanitārs, kad mainīji pamperus, tagad strīdies ar ārsti, kam ir relālas zināšanas.😄
Smieklīgi skatīties kā tupas bābas runā par zinātniskām tēmām-sastāvu utt, kaut arī neko nesaprot. Kāpēc tad jums visām vēl nav Nobela prēmijas?😄😄😄 know ur place
29.05.2021 12:28 |
 
Reitings 88
Reģ: 16.08.2014
C00L Dzipsy @ 29.05.2021 12:17
APSVEICU visu cilvēci ar debīlisma kalngalu!
“..nofotogrāfējies pie banera ar ŠĻIRCI un ievieto bildi savā Facebook.. laimēsi 100€ dāvanu karti..”
Куда мир катиться?! ??‍♀️??‍♀️??‍♀️??‍♀️??‍♀️??‍♀️??‍♀️??‍♀️??‍♀️??‍♀️
jā, tas ir vnk bomba. Un tas ir tikai sākums. Tagad dēļ izklaidēm jaunatne skries pēc vakcīnas
29.05.2021 12:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits