Vakcinētie un nevakcinētie

 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Kādas Jums domas par pieņemtajiem lēmumiem attiecībā, uz to ka vakcinētajiem un nevakcinētajiem cilvēkiem? Info Veselības Ministrijas lapā.
28.05.2021 12:29 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Piekūns @ 29.05.2021 00:12
Sigh... https://ourworldindata.org/grapher/covid-19-death-rate-vs-population-density?country=~LVA 1248.54 per million, sanāk ~1.2/1000. Var, protams, piesieties šim skaitlim, bet...
Katrā ziņā ņemot vērā to, ka īsā laikā ir savakcinējušies 460k cilvēki, tad, ja mirstība būtu kaut vai tik pat liela kā ar Covid, tad slimnīcas sen jau būtu pārbāztas un līķi uz ielām stāvētu. Tas 1.2/1000 sanāk vairāk kā gada griezumā, bet te 460k ir pa pāris mēnešiem. Un parasti tomēr kritiskās komplikācijas parādās diezgan ātri, argumenti, ka pēc gada visi sāks mirst vai paliks autisti ir vēl no lielākas dirsas rauti, kā no manējās.

Tu šobrīd iekopēji linku no www.esesmustulbsunmanvissforsinetraucemani.gov.eu
Lūdzu stastistiku oficiālu no ES????
29.05.2021 00:15 |
 
Reitings 312
Reģ: 24.09.2015
Nikola,
Bet tagad jau tas notiek - tie, kas grib, tie iet un vakcinējas, piemēram- es, un tie, kas negrib, kā piemēram - tu, nevakcinējas. Un pamazām ierobežojumus atceļ. Tas jau ir tas, kas notiek.
Un tie, kas izvēlējās risku, varbūt viņi ir tomēr pelnījuši to bonusiņu dabūt atvieglojumus mazliet agrāk.
29.05.2021 00:24 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
C00L Dzipsy @ 29.05.2021 00:00

Sāki meklēt un neatradi? ?
Ja pastāvi par savu viedokli tad meklē līdz galam un argumentē, nolīdzini mani līdz ar zemi, samin mani. Nevis ahhh... neatradu.. apnika meklēt... būs jau citi argumenti pretī... bla bla bla... Kur ir tie argumenti? Dod pretī?

nu lūk, tiem, kas atbalsta vakcināciju ir jāmeklē zinātniskie raksti un jāatreferē, bet tiem, kas ir pret, pietiek iemest linku no - vaccineconspiracy.com un viss done! Vai arī atliek pateikt - nekas nav pārbaudīts, ir liels risks atstiepties. Vienkārši man liekas, ka internets ir pilns ar info par vakcinācijas ieguvumiem, grūtāk ir atrast kaut ko par to, kāpēc to nedarīt. Vairāk tikai minējumi.
Ja kas, iepriekš jau iemetu linku ar kalkulatoru, kas palīdz izprast savu saslimšanas risku, lūk vēl šis tas, ja gribi palasīt.
Astra Zeneca vai J&J es pati nepotētu, tur riski jau ir norādīti lielāki. - https://www.scientificamerican.com/article/few-would-fear-covid-vaccines-if-policy-makers-explained-their-risks-better/
PS. man tiešām nav vēlme Tevi "iemīdīt zemē" vai kā nu tur teici. Un to nemaz nevar izdarīt, jo kā visi zinām, dati vēl nav gadiem pārbaudīti. Man pietiek, ka es zinu, ka vakcinējoties mēs ejam uz pūļa imunitāti un normālu dzīvi, un ka man ārsts to iesaka. Es saprotu, ka katram ir savs viedoklis, savi argumenti to darīt vai nedarīt. Tas viss ir kaut kas super jauns, un nevienam no mums nepatīk sašpricēties kaut kkādām ķīmijām. Ja no šī info nekas neaizķeras - tak nevakcinējies. :)
29.05.2021 00:27 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Dzhila @ 29.05.2021 00:24
Nikola,
Bet tagad jau tas notiek - tie, kas grib, tie iet un vakcinējas, piemēram- es, un tie, kas negrib, kā piemēram - tu, nevakcinējas. Un pamazām ierobežojumus atceļ. Tas jau ir tas, kas notiek.
Un tie, kas izvēlējās risku, varbūt viņi ir tomēr pelnījuši to bonusiņu dabūt atvieglojumus mazliet agrāk.

Tieši tā. Un lēnām jau tas viss beigsies. Vienkārši, ja būs vairāk vakcinēto, tad tas notiks ātrāk. Ja neviens nevakcinēsies, tad šādā realitātē dzīvosim gadiem.
Man arī liekas ok, ka tiem, kas ir gatavi vakcinēties jau tagad ir kāds bonuss agrāk.
29.05.2021 00:29 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Lula @ 29.05.2021 00:27

nu lūk, tiem, kas atbalsta vakcināciju ir jāmeklē zinātniskie raksti un jāatreferē, bet tiem, kas ir pret, pietiek iemest linku no - vaccineconspiracy.com un viss done! Vai arī atliek pateikt - nekas nav pārbaudīts, ir liels risks atstiepties. Vienkārši man liekas, ka internets ir pilns ar info par vakcinācijas ieguvumiem, grūtāk ir atrast kaut ko par to, kāpēc to nedarīt. Vairāk tikai minējumi.
Ja kas, iepriekš jau iemetu linku ar kalkulatoru, kas palīdz izprast savu saslimšanas risku, lūk vēl šis tas, ja gribi palasīt.
Astra Zeneca vai J&J es pati nepotētu, tur riski jau ir norādīti lielāki. - https://www.scientificamerican.com/article/few-would-fear-covid-vaccines-if-policy-makers-explained-their-risks-better/
PS. man tiešām nav vēlme Tevi "iemīdīt zemē" vai kā nu tur teici. Un to nemaz nevar izdarīt, jo kā visi zinām, dati vēl nav gadiem pārbaudīti. Man pietiek, ka es zinu, ka vakcinējoties mēs ejam uz pūļa imunitāti un normālu dzīvi, un ka man ārsts to iesaka. Es saprotu, ka katram ir savs viedoklis, savi argumenti to darīt vai nedarīt. Tas viss ir kaut kas super jauns, un nevienam no mums nepatīk sašpricēties kaut kkādām ķīmijām. Ja no šī info nekas neaizķeras - tak nevakcinējies. :)

Joprojām nekādu pierādāmu faktu no tavas puses nav.
Iepriekš ieliku linkus no Zāļu valsts aģentūras par visu vakcīnu nedrošumu.
Tas, ka tu raksti, ka tev pietiek ar to, ka tu pildi pūļa imunitāti, neko labu neliecina.
29.05.2021 00:31 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Lula @ 29.05.2021 00:29

Tieši tā. Un lēnām jau tas viss beigsies. Vienkārši, ja būs vairāk vakcinēto, tad tas notiks ātrāk. Ja neviens nevakcinēsies, tad šādā realitātē dzīvosim gadiem.
Man arī liekas ok, ka tiem, kas ir gatavi vakcinēties jau tagad ir kāds bonuss agrāk.

Pēc tevis teiktā sanāk, ka ir normāli, ja uzspiež pakalpojumu sniedzējiem un aktieriem vakcināciju? Jo valdība ir paziņojusi, ka bez vakcīnas nevarēs strādāt?
29.05.2021 00:33 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
C00L Dzipsy @ 29.05.2021 00:31

Joprojām nekādu pierādāmu faktu no tavas puses nav.
Iepriekš ieliku linkus no Zāļu valsts aģentūras par visu vakcīnu nedrošumu.
Tas, ka tu raksti, ka tev pietiek ar to, ka tu pildi pūļa imunitāti, neko labu neliecina.

Tad es nezinu ko vēl tu gribi, tur faktu bija pa pilnam. Un tak vari pati salīdzināt vakcīnas riskus ar jebkuru citu medikamentu riskiem, ja tev tas tiešām interesē. Bet izklausās, ka vienkārši esi pret šo visu, vienalga vai ir argumentu vai nav. Tādēļ, kā jau teicu, tak paliec pie sava viedokļa, un cerēsim, ka drīz arī nevakcinētie varēs atgriesties normālā dzīvē. Es tiešām ceru, negribu, ka kādam ir jāšpricējas, ka viņš to nevēlas.
Un par to, vai tas ir normāli, ka aktieriem un citu profesiju pārstāvjiem aizliedz strādāt bez vakcinācijas - nē, tas nav normāli. Nekas šajā situācijā nav normāli, bet ir jādara visu, lai no tās tiktu ārā. Es gribētu, lai tam ir kāds cits risinājums, bet nevaru iedomāties. Vienīgi ja būs pietiekami zema saslimstība, tad varētu strādāt gan vakcinēti gan nevakcinēti, bet līdz tam vel ir jānonāk.
29.05.2021 00:38 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Lula @ 29.05.2021 00:38

Tad es nezinu ko vēl tu gribi, tur faktu bija pa pilnam. Un tak vari pati salīdzināt vakcīnas riskus ar jebkuru citu medikamentu riskiem, ja tev tas tiešām interesē. Bet izklausās, ka vienkārši esi pret šo visu, vienalga vai ir argumentu vai nav. Tādēļ, kā jau teicu, tak paliec pie sava viedokļa, un cerēsim, ka drīz arī nevakcinētie varēs atgriesties normālā dzīvē. Es tiešām ceru, negribu, ka kādam ir jāšpricējas, ka viņš to nevēlas.
Un par to, vai tas ir normāli, ka aktieriem un citu profesiju pārstāvjiem aizliedz strādāt bez vakcinācijas - nē, tas nav normāli. Nekas šajā situācijā nav normāli, bet ir jādara visu, lai no tās tiktu ārā. Es gribētu, lai tam ir kāds cits risinājums, bet nevaru iedomāties. Vienīgi ja būs pietiekami zema saslimstība, tad varētu strādāt gan vakcinēti gan nevakcinēti, bet līdz tam vel ir jānonāk.

Paga.. paga.. Tu raksti, ka es varu pārliecināties par vakcīnas riskiem? Un salīdzināt šos riskus ar citiem medikamentiem? Kur to var izdarīt? Man nav tādas informācijas.
Zāļu valsts aģentūra raksta sekojošo: mijiedarbība ar citām zālēm un citi mijiedarbības veidi - PĒTĪJUMI NAV VEIKTI!!!!
Avotu studijā vai būsi muļķe kubā?
29.05.2021 00:43 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Lula @ 29.05.2021 00:38

Tad es nezinu ko vēl tu gribi, tur faktu bija pa pilnam. Un tak vari pati salīdzināt vakcīnas riskus ar jebkuru citu medikamentu riskiem, ja tev tas tiešām interesē. Bet izklausās, ka vienkārši esi pret šo visu, vienalga vai ir argumentu vai nav. Tādēļ, kā jau teicu, tak paliec pie sava viedokļa, un cerēsim, ka drīz arī nevakcinētie varēs atgriesties normālā dzīvē. Es tiešām ceru, negribu, ka kādam ir jāšpricējas, ka viņš to nevēlas.
Un par to, vai tas ir normāli, ka aktieriem un citu profesiju pārstāvjiem aizliedz strādāt bez vakcinācijas - nē, tas nav normāli. Nekas šajā situācijā nav normāli, bet ir jādara visu, lai no tās tiktu ārā. Es gribētu, lai tam ir kāds cits risinājums, bet nevaru iedomāties. Vienīgi ja būs pietiekami zema saslimstība, tad varētu strādāt gan vakcinēti gan nevakcinēti, bet līdz tam vel ir jānonāk.

KUR bija tie fakti? 😁
29.05.2021 00:44 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
C00L Dzipsy @ 29.05.2021 00:44

KUR bija tie fakti? ?

Lucu, viens salīdzinājums
https://winnipeg.citynews.ca/2021/04/13/blood-clot-risk-associated-with-birth-control-higher-than-with-covid-19-vaccines/
"Based on that data, the rough odds of someone getting blood clots after receiving that jab is about one-in-1.13-million. The odds of dying if the shot turns out to be the cause in that single case, is around one-in-6.8-million.
The risk of getting a blood clot while on the birth control pill is between six- and 10-in-10,000, according to the U.S. Food and Drug Administration (FDA)."
"She explains there’s less of a risk associated with getting the vaccine than there is with falling ill with the virus.
You’re also more likely to be die in a plane crash (one-in-one-million), get struck by lighting (one-in-12,000), or be crushed by a meteorite (one-in-700,000), than getting blood clots from a COVID-19 vaccine."
PS. trombu risks pastāv arī Ibuprofēnam ..
Un tagad ar labu nakti, es te nenācu cīnīties ne ar vienu. Nav tava problēma, ka man pietiek ar visu pieejamo info, lai izvēlētos vakcinēties, un nav mana problēma, ka tu to negribi darīt. Teikšu tā - liecies mierā, lūdzu. :D
29.05.2021 01:08 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Vēl gribēju piebilst, ka es te tiešām nenācu cīnīties, katram ir tiesības izvēlēties. :) Bet nu ja pajautā, tad gribas argumentēt. Man nepatīk cik daudz sanāca te sakomentēt, bet ceru, ka kādam bija noderīgi pieņemot lēmumu.
Atkārtošos - reāli turu īkšķus, lai drīz arī nevakcinētie var dzīvot normālu dzīvi.
Baigi apnika šitas, rīt jāiet saulē pasildīties, nevis tikai datora gaismā :D
29.05.2021 01:10 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Lula @ 29.05.2021 01:08

Lucu, viens salīdzinājums
https://winnipeg.citynews.ca/2021/04/13/blood-clot-risk-associated-with-birth-control-higher-than-with-covid-19-vaccines/
"Based on that data, the rough odds of someone getting blood clots after receiving that jab is about one-in-1.13-million. The odds of dying if the shot turns out to be the cause in that single case, is around one-in-6.8-million.
The risk of getting a blood clot while on the birth control pill is between six- and 10-in-10,000, according to the U.S. Food and Drug Administration (FDA)."
"She explains there’s less of a risk associated with getting the vaccine than there is with falling ill with the virus.
You’re also more likely to be die in a plane crash (one-in-one-million), get struck by lighting (one-in-12,000), or be crushed by a meteorite (one-in-700,000), than getting blood clots from a COVID-19 vaccine."
PS. trombu risks pastāv arī Ibuprofēnam ..
Un tagad ar labu nakti, es te nenācu cīnīties ne ar vienu. Nav tava problēma, ka man pietiek ar visu pieejamo info, lai izvēlētos vakcinēties, un nav mana problēma, ka tu to negribi darīt. Teikšu tā - liecies mierā, lūdzu. :D

Nē nu es nelikšos mierā.
Tevis ieliktā informācija ir no Citytv™ television stations in Toronto, Vancouver, Calgary, Edmonton, Winnipeg, Saskatchewan, and Montreal offer viewers intensely-local, urban-oriented, culturally-diverse television programming.
Uz kādiem zinātniskiem faktiem šī televīzija publicē šos datus? 😕
29.05.2021 01:10 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Lula @ 29.05.2021 01:10
Vēl gribēju piebilst, ka es te tiešām nenācu cīnīties, katram ir tiesības izvēlēties. :) Bet nu ja pajautā, tad gribas argumentēt. Man nepatīk cik daudz sanāca te sakomentēt, bet ceru, ka kādam bija noderīgi pieņemot lēmumu.
Atkārtošos - reāli turu īkšķus, lai drīz arī nevakcinētie var dzīvot normālu dzīvi.
Baigi apnika šitas, rīt jāiet saulē pasildīties, nevis tikai datora gaismā :D

Tā jau jūs visi vakcinētie ņemat kājas pār pleciem, kad kāds sāk prasīt reāli pierādāmus faktus no zinātnes puses. 😑
29.05.2021 01:12 |
 
Reitings 871
Reģ: 27.07.2020
C00L Dzipsy @ 29.05.2021 00:15

Tu šobrīd iekopēji linku no www.esesmustulbsunmanvissforsinetraucemani.gov.eu
Lūdzu stastistiku oficiālu no ES????

Ad Hominem?
https://www.spkc.gov.lv/lv/aktualitates-par-covid-19 - kopumā saslimušie un mirušie.
https://www.csb.gov.lv/en/statistics/statistics-by-theme/population/number-and-change/search-in-theme/2694-number-population-latvia-2019 - populācija
Tālāk vienkārša aritmētiska darbība izdalot pirmo skaitli ar otro.
https://covid19.gov.lv/index.php/covid-19/covid-19-statistika/covid-19-vakcinacijas-statistika - vakcinētie.
Statistiku par vakcinēto nāvēm nav vai nevaru atrast. Tā kā vakcinēto ir ~3.5 reizes vairāk kā Covid slimnieku, tad, pieņemot, ka mirstība no vakcīnām ir vismaz tik liela vai lielāka kā no Covid, tad tam idejiski vajadzētu ļoti būtiski palielināt vidējo nāves gadījumu statistiku. Diemžēl statistika par pēdējiem pāris mēnešiem nav pieejama. Savukārt agrīno mēnešu pieaugumu izskaidro Covid:
https://statistika.spkc.gov.lv:443/sq/ffe8007f-da5f-4cdd-968b-d60e4fd08575 -2021g
https://statistika.spkc.gov.lv:443/sq/b215cf76-4f39-4b75-b8ea-db64824cb6a0 -2020g
Līdz marta sākumam (ieskaitot) tika savakcinēti 64735 cilvēki. Tā ir aptuveni puse no kopējā ar Covid saslimušo skaita. Būtiska mirušo atšķirība starp 2020. un 2021. gada martu statistikā nav novērojama. Līdz ar to balstoties uz šiem datiem var diezgan droši secināt, ka īstermiņā mirstība no vakcīnas ir nebūtiska.
Protams, statistika atspoguļo arī tos, kas saņēmuši tikai pirmo vakcīnu. Cita lieta, ka nekas apkārt neliecina, ka masveidā cilvēkiem sāktos veselības problēmas, ko varētu sagaidīt, ja vakcīna radītu līdzvērtīgus vai lielākus riskus kā Covid.
Var pameklēt prognozes ilgtermiņa riskiem, bet šovakar(šonakt) nav vēlmes to darīt, par cik nāktos meklēt atsauces uz jau specifiskiem pētījumiem.
29.05.2021 01:15 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Piekūns @ 29.05.2021 01:15

Ad Hominem?
https://www.spkc.gov.lv/lv/aktualitates-par-covid-19 - kopumā saslimušie un mirušie.
https://www.csb.gov.lv/en/statistics/statistics-by-theme/population/number-and-change/search-in-theme/2694-number-population-latvia-2019 - populācija
Tālāk vienkārša aritmētiska darbība izdalot pirmo skaitli ar otro.
https://covid19.gov.lv/index.php/covid-19/covid-19-statistika/covid-19-vakcinacijas-statistika - vakcinētie.
Statistiku par vakcinēto nāvēm nav vai nevaru atrast. Tā kā vakcinēto ir ~3.5 reizes vairāk kā Covid slimnieku, tad, pieņemot, ka mirstība no vakcīnām ir vismaz tik liela vai lielāka kā no Covid, tad tam idejiski vajadzētu ļoti būtiski palielināt vidējo nāves gadījumu statistiku. Diemžēl statistika par pēdējiem pāris mēnešiem nav pieejama. Savukārt agrīno mēnešu pieaugumu izskaidro Covid:
https://statistika.spkc.gov.lv:443/sq/ffe8007f-da5f-4cdd-968b-d60e4fd08575 -2021g
https://statistika.spkc.gov.lv:443/sq/b215cf76-4f39-4b75-b8ea-db64824cb6a0 -2020g
Līdz marta sākumam (ieskaitot) tika savakcinēti 64735 cilvēki. Tā ir aptuveni puse no kopējā ar Covid saslimušo skaita. Būtiska mirušo atšķirība starp 2020. un 2021. gada martu statistikā nav novērojama. Līdz ar to balstoties uz šiem datiem var diezgan droši secināt, ka īstermiņā mirstība no vakcīnas ir nebūtiska.
Protams, statistika atspoguļo arī tos, kas saņēmuši tikai pirmo vakcīnu. Cita lieta, ka nekas apkārt neliecina, ka masveidā cilvēkiem sāktos veselības problēmas, ko varētu sagaidīt, ja vakcīna radītu līdzvērtīgus vai lielākus riskus kā Covid.
Var pameklēt prognozes ilgtermiņa riskiem, bet šovakar(šonakt) nav vēlmes to darīt, par cik nāktos meklēt atsauces uz jau specifiskiem pētījumiem.

Nesen publicēja, ka mirušo statistika 2021.gadā ir pieaugusi nesamērojamos apmēros 😁
29.05.2021 01:18 |
 
Reitings 871
Reģ: 27.07.2020
C00L Dzipsy @ 29.05.2021 01:18

Nesen publicēja, ka mirušo statistika 2021.gadā ir pieaugusi nesamērojamos apmēros ?

Kur tieši? Kaut kādi raksti ziņās bija, ar Covid saistīti.
29.05.2021 01:19 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
C00L Dzipsy @ 29.05.2021 01:12

Tā jau jūs visi vakcinētie ņemat kājas pār pleciem, kad kāds sāk prasīt reāli pierādāmus faktus no zinātnes puses. ?

Nop, vispār parādām rakstus un faktus, un tad vienkārši apnīk strīdēties :)
Rekur vēl tev
https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/vaccines/safety/safety-of-vaccines.html
"This adverse event is rare, occurring at a rate of about 7 per 1 million vaccinated women between 18 and 49 years old. For women 50 years and older and men of all ages, this adverse event is even more rare."
Labunaktii!
29.05.2021 01:24 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Piekūns @ 29.05.2021 01:19

Kur tieši? Kaut kādi raksti ziņās bija, ar Covid saistīti.

Nē nu tu jau sāc pēc kaut kāda pesteļotāja izklausīties. Tik daudz sludini par Covid, bet visu laiku prasi faktus 😁
https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/pandemijas-laika-augusi-mirstiba-kritusies-dzimstiba.a402039/
Pats pameklēsi vai turpināt? Zinātniek?
29.05.2021 01:29 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Lula @ 29.05.2021 01:24

Nop, vispār parādām rakstus un faktus, un tad vienkārši apnīk strīdēties :)
Rekur vēl tev
https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/vaccines/safety/safety-of-vaccines.html
"This adverse event is rare, occurring at a rate of about 7 per 1 million vaccinated women between 18 and 49 years old. For women 50 years and older and men of all ages, this adverse event is even more rare."
Labunaktii!

Parādi kaut vienu reālu statistiku un kur kāds no zāļu ražotājiem uzņemas atbildību? 😁😁😁
Tie linki ko tu te kopē, ir knapi "ābeces" līmenī, meitēn!
29.05.2021 01:31 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
C00L Dzipsy @ 29.05.2021 01:31

Parādi kaut vienu reālu statistiku un kur kāds no zāļu ražotājiem uzņemas atbildību? ???
Tie linki ko tu te kopē, ir knapi "ābeces" līmenī, meitēn!

Amerikas slimību kontroles un profilakses centrs knapi ābeces līmenī? :D ok
29.05.2021 01:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits