Vakcinētie un nevakcinētie

 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Kādas Jums domas par pieņemtajiem lēmumiem attiecībā, uz to ka vakcinētajiem un nevakcinētajiem cilvēkiem? Info Veselības Ministrijas lapā.
28.05.2021 12:29 |
 
Reitings 15
Reģ: 04.05.2021
RedBull @ 29.05.2021 14:48

Papēti cik liels risks trombozei ir no kontracepcijas tabletēm. Tas arī vajadzetu aizliegt, tomēr liels risks.
Un cik lielu ļaunumu nodara mazkustīgs, neveselīgs dzivesveids.

Šāda veida argumentiem galīgi nepiekrītu. Jau tiek lietots/darīts kaut kas kaitīgs? Kāpēc gan neuzsākt vēl kau ko kaitīgu vai riskantu?
Apdraudēt savu veselību ar kontracepcijas tabletēm, dzert tonnām limonādi, smēķēt utt. ir katra paša izvēle. Savukārt c19 vakcinācija ir valstiski rīkota "akcija", kura pamazām kļūst par obligātu.
29.05.2021 15:20 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Man, ja godīgi vairāk izbrīna tas, ka (pārsvarā jau tie, kuri ir PAR vakcīnu) nesaprot vārda "brīvprātīga izvēle" nozīmi. Vai tiešām tas IQ ir tik ļoti zems? Vai arī jūsu izpratnē "brīvprātīga izvēle" asiciocējas ar to, ka neviens nenāk pie cilvēkiem mājās un ar varu viņus nevelk uz potēšanās kantori? Tak saprotiet, ka bīvprātīga izvēle nozīmē to, ka neatkarīgi no tavas izdarītās izvēles abām pusēm ir pilnīgi vienādas iespējas, ne ieguvumu, ne zaudējumi. Ja ir iespēja, ka cilvēkiem darba dēl būs jāvakcinējas, vai būs ierobežojumi doties, kur vien vēlas, tā NAV brīvprātīga izvēle, to sauc par šantāžu un ultimāta uztādīšanu.
Vēl trakāk liekas, ka ir cilvēki (arī šeit), kuri tiešām uzskata, ka redzi, viņiem pienākas kaut kādi bonusi par to, ka ir vakcinējušies. Par ko tieši jums pienākas? Vai tad jūs to nedarījāt savas veselības labā?
29.05.2021 15:40 |
 
Reitings 30
Reģ: 17.11.2020
Neesmu kontracepcijas tablešu speciālists, taču, vai tad nav tā, ka, parādoties, trombozes pazīmēm, tās pārtrauc lietot un uzsāk trombu ārstēšanu? Taču Zenec vakcīna ir ievadīta un punkts un izvadāma vai pārtraucama vairs nav, process turpinās un tā nelielā procenta daļa, uz kuru vairs nedarbojas asins šķīdinātāji, mirst.
kā arī, cik lasīju, atšķīrās trombozes veidi, ar zeneku trombi veidojās uzreiz centrālajās artērijās, plus kombinējās ar asinsvada iekšēju asiņošana, kontracepcijai tos pazīmes savukārt ir laicīgi pamanāmas un apturamas.Dāmas var mani palabot.
Tāpēs, tā kā ir pieejamas vakcīnas Phizer un Moderna, kurām, nav tādas trombu problēmas, es uzskatu, ka Zenec ir jāaizliedz. Ne velti daļa Eiropas valstu to tagad dāvina Indijai un Āfrikai.
29.05.2021 16:11 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4886
Reģ: 03.11.2012
Valliks @ 29.05.2021 16:11
Neesmu kontracepcijas tablešu speciālists, taču, vai tad nav tā, ka, parādoties, trombozes pazīmēm, tās pārtrauc lietot un uzsāk trombu ārstēšanu? Taču Zenec vakcīna ir ievadīta un punkts un izvadāma vai pārtraucama vairs nav, process turpinās un tā nelielā procenta daļa, uz kuru vairs nedarbojas asins šķīdinātāji, mirst.
kā arī, cik lasīju, atšķīrās trombozes veidi, ar zeneku trombi veidojās uzreiz centrālajās artērijās, plus kombinējās ar asinsvada iekšēju asiņošana, kontracepcijai tos pazīmes savukārt ir laicīgi pamanāmas un apturamas.Dāmas var mani palabot.
Tāpēs, tā kā ir pieejamas vakcīnas Phizer un Moderna, kurām, nav tādas trombu problēmas, es uzskatu, ka Zenec ir jāaizliedz. Ne velti daļa Eiropas valstu to tagad dāvina Indijai un Āfrikai.

Mana teorija, protams, neesmu mediķis, bet esmu pati lietojusi hormonālās injekcijas, kas darbojas 3mēn. kā kontracepcijas metodi.
Ārsts arī brīdināja, ka no šīs kontracepcijas metodes, arī var veidoties trombi, ļoti reti, bet pastāv %, ja konstatē pazīmes, tad jāuzsāk asins šķīdināšanas terapija utt.
Tad pieļauju, ka princips ir vienāds kā ar Astra vakcīnu.
29.05.2021 16:27 |
 
Reitings 870
Reģ: 27.07.2020
putns @ 29.05.2021 11:18

Kāda diskriminācija? Ja valsts veciem cilvēkiem nodrošina, piemēram, ēdiena piegādi uz mājām bez maksas, lai viņiem nav jāiet uz veikalu un jāberzējas gar vairākiem desmitiem citu cilvēku ik pēc dažām dienām, kāda tur ir diskriminācija?

Šo biju domājis vairāk vispārīgi. Vienkārši mūsu kultūrā ir pierasts respektēt vecākus cilvēkus un tiklīdz sanāk norādīt uz prioritātēm, spuras daudziem ir gaisā.
29.05.2021 16:59 |
 
Reitings 870
Reģ: 13.09.2012
Sacepos par to, ka potētajiem būs "groži vaļā"..
Tā ir piespiešana vakcinēties. Bet nu gaidīšu, kad visiem būs brīvība, arī tiem, kuri nevēlas vakcinēties, jo ar visām četrām esmu pret šo vakcinēšanos.
29.05.2021 17:07 |
 
Reitings 870
Reģ: 27.07.2020
Man, ja godīgi vairāk izbrīna tas, ka (pārsvarā jau tie, kuri ir PAR vakcīnu) nesaprot vārda "brīvprātīga izvēle" nozīmi.

Brīvprātīgā izvēle vai "brīva griba" vispārīgā izpratnē ir ilūzija. Jebkurai rīcībai ir cēlonis un sekas, lielākas vai mazākas. Acīmredzamas vai ne tik ļoti.
Bet balstoties uz tavu definīciju, tad viennozīmīgi vakcinēties vai nē nav brīva izvēle. Vai tas mani kā īpaši uztrauc? Nē, es neticu brīvas sabiedrības eksistencei, kur katrs darīs to ko tas gribēs. Līdz ar to cīnīties par brīvu izvēli kā tādu nav īsti manās interesēs. Jo ir brīži, kad diktatūra vai autoritārisms var būt labāka par demokrātiju.
Par šo jautājumu vispār ir interesanti runāt ar kristiešiem. Viņi ļoti mīl piesaukt brīvu gribu gan brīdī, kad runā par elli, gan kā reiz par vakcīnām. Proti, nokļūt ellē ir paša brīva izvēle, bet vakcinēties gan nē, tas ir uzspiests.
29.05.2021 17:16 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Man gan šķiet, ka ierobežojumu atcelšana vakcinētajiem ir pozitīvi. Protams, ja cilvēkam ceļošana un restorāni ir tik nenormāli svarīgi, ka viņš tikai tā dēļ ir gatavs injicēt jebkuru substanci, tad tur jau, manuprāt, ne valdības spiediens ir problēma, bet šī cilvēka prioritātes dzīvē. Es personīgi nekādu spiedienu nejūtu. Viss tāpat jau ir aizliegts. Un cik Delfos kādreiz lasīju, tie paredzētie atvieglojumi vakcinētajiem bija diezgan nožēlojami. Bet ja vakcinācijai nesekotu nekāda ierobežojumu atcelšana, tad tiešām būtu jāsecina, ka pat pašas valdības ieskatos no vakcīnas nav nekādas jēgas. Tagad varētu teikt, ka ir ļoti minimāla jēga. Kā patiesībā arī varētu būt, jo liela un varbūt pat lielākā daļa vakcinēto nemaz nav riska grupā, un nav tie, kas slimnīcas pārslogo.
29.05.2021 17:16 |
 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
putns @ 29.05.2021 17:16
Man gan šķiet, ka ierobežojumu atcelšana vakcinētajiem ir pozitīvi. Protams, ja cilvēkam ceļošana un restorāni ir tik nenormāli svarīgi, ka viņš tikai tā dēļ ir gatavs injicēt jebkuru substanci, tad tur jau, manuprāt, ne valdības spiediens ir problēma, bet šī cilvēka prioritātes dzīvē. Es personīgi nekādu spiedienu nejūtu. Viss tāpat jau ir aizliegts. Un cik Delfos kādreiz lasīju, tie paredzētie atvieglojumi vakcinētajiem bija diezgan nožēlojami. Bet ja vakcinācijai nesekotu nekāda ierobežojumu atcelšana, tad tiešām būtu jāsecina, ka pat pašas valdības ieskatos no vakcīnas nav nekādas jēgas. Tagad varētu teikt, ka ir ļoti minimāla jēga. Kā patiesībā arī varētu būt, jo liela un varbūt pat lielākā daļa vakcinēto nemaz nav riska grupā, un nav tie, kas slimnīcas pārslogo.

Piekrītu tev.
Es vakcinējos, jo uzskatīju par nepieciešamu, lai būtu drošība un neaplipinàtu savu omi. Nedomāju, ka man kāds piešķirs atvieglojumus.
Ceļot uz ārzemē tāpat vismaz šovasar netaisos. Sportot varu mājās, sporta zāles tēma nekad nav aizrāvusi. Uz koncertu gan kādu gribētu :)
29.05.2021 17:21 |
 
Reitings 512
Reģ: 04.03.2016
Mans viedoklis par vakcīnu ir neitrāls, neesmu par - ne pret.
Neteikšu gan, ka esmu sajūsmā, ka tie kuri nav vakcinēti tiks ierobežoti vairāk. Domu es saprotu, bet es neteiktu, ka tad vakcinēties baigi skaitās brīvprātīgi. Ir kaut kāda veida manipulācija.
Es piemēram, ja vakcinēšos, tad tikai šīs manipulācijas dēļ.
29.05.2021 17:38 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
KKourtney @ 29.05.2021 17:38
Mans viedoklis par vakcīnu ir neitrāls, neesmu par - ne pret.
Neteikšu gan, ka esmu sajūsmā, ka tie kuri nav vakcinēti tiks ierobežoti vairāk. Domu es saprotu, bet es neteiktu, ka tad vakcinēties baigi skaitās brīvprātīgi. Ir kaut kāda veida manipulācija.
Es piemēram, ja vakcinēšos, tad tikai šīs manipulācijas dēļ.
Tā arī notiek tā dabīgā atlase...viss kas šobrīd notiek pirms gada un vēl senāk bija viscenzētāko konspirātoru murgi, kas sāk parādīties dzīvē. Vecie un vieglprātīgie paši sev parakstīs spriedumu. Tāpat arī garīgi atpalikušie un bara aitas. Ļauni gan.
29.05.2021 17:53 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Pēcāk jau būs iesākts process ar potēšanas pasēm un vēl vesels bariņš drosminieku un brīvības cienītāju aizies.
29.05.2021 17:57 |
 
Reitings 614
Reģ: 25.09.2015
Valliks @ 29.05.2021 14:26
Un te meitene lapu vai divas atpakaļ minēja, ka lēc 1.potes miris cilvēks ap 30 gadus vecs. Drīkstētu zināt, kāda bija vakcīna, kāds šim cilvēka, bija veselības stāvoklis utt? Jo presē tādu informāciju neatrodu. Latvija ir maza, tik svarīgu info nu nenoslēptu.

Pfizer vakcīna, veselības stāvoklis labs. Cik zinu, nebija nekādas hroniskas slimības vai kaites kas uz doto brīdi tiktu ārstētas. Sīki un smalki neprasīju šī cilvēka radiniekiem kas tika minēts kā nāves iemesls (pieļauju ka ne jau vakcīna, tāpēc arī neuzrādās). Bet fakts kā tāds, ka vēl iepriekšējā dienā sapotējās un nākamajā jau bija diezgan slikta pašsajūta un sāpes krūtīs.
29.05.2021 17:58 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Valliks @ 29.05.2021 14:26
Un te meitene lapu vai divas atpakaļ minēja, ka lēc 1.potes miris cilvēks ap 30 gadus vecs. Drīkstētu zināt, kāda bija vakcīna, kāds šim cilvēka, bija veselības stāvoklis utt? Jo presē tādu informāciju neatrodu. Latvija ir maza, tik svarīgu info nu nenoslēptu.

Nezinu par konkrēto gadījumu, taču mirst arī jaunāki pēc vakcinācijas un no visiem vakcīnu brendiem:
https://vernoncoleman.org/articles/how-many-people-are-vaccines-killing
29.05.2021 18:11 |
 
Reitings 358
Reģ: 07.07.2020
Iemetīšu savas piecas kapeikas te.
Katrs pats izvēlās vakcinēties vai nē. :) Šie atvieglojumi ir likumsakarīgi, jo vēl vairāk stagnēt ekonomika un vispār dzīve kopumā nevar. Vīruss vēl joprojām ir tepat. Man radu lokā ir cilvēki, kas izslimoja ar covid-19 un nekas labs tas nav.
Visiem visu atvērt arī nav iespējams, jo saslimstība kāps. Tiek izdalīti vakcinētie, kuriem ir atvieglojumi. Tas, cik samērīgi ir kurā gadījumā tas ir jāvērtē, bet diskriminācija tā nu noteikti nav.
Komentāros te sacenšas vakcīnpiekritēji ar tiem, kuri ir pret. Katrs savu taisnību taisās pierādīt. No sērijas ''pagaidiet tik, aitu bars, kas saņēma vakcīnu, drīz jūs noliksiet karoti'' un ''nesaprotu kā var nevakcinēties, jūs kas zāles nelietojiet un neredzat instrukcijā blakusparādības? Jūs tas nebaida?'', ''vispār smēķējot un lietojot kontracepcijas tabletes ir lielāks risks atstiept kājas utml''
Nāves no vakcīnām ir salīdzinoši ļoti reti(turklāt biezi vien saikne nav pierādīta ar vakcīnu, var tikai pieņemt), medikamentiem ir blakusparādības, bet tas nenozīmē, ka jūs busiet tas viens neveiksminieks. Par trombozi jau sen tika runāts, pētīts, ka no kontarcepcijas tabletēm ir lielāks risks trombiem, nekā no AstrasZ, taču tas nav arguments tagad, lai visi skrietu vakcinēties, jo taču trombu risks mazāks. Cilvēks pats izvērtē un izlemj.
Nezinu nevienu, kurš vakcinētos tikai, lai saņemtu atvieglojumus. Es personīgi ESMU vakcinēta, bet tikai tāpēc, ka man rūp manas divas omes, kurām pāri 80 gadiem. Tikai tāpēc, ka pati gribu justies drošāk un uzticos zinātnei. Tāpēc, ka man viss līdz kaklam. Tie ir mani iemesli.
Nožēlojami ir censties citiem pierādīt savu taisnību un atkārtot konspirācijas teorijas, ka valdība sazvērējusies, apmirs visi vakcinētie utml. Tikpat nožēlojumi ir agresīvi uzstāt, ka jāvakcinējas.
Starp citu - ja jums kāds no valdības atvieglojumiem liekas nesamērīgs, jūs droši varat vērsties ar konstitucionālo sūdzību Satversmes tiesā un panākt, ka šo MK lēmumu atceļ. Tāpat, ja esat drosmīgi un pārliecināti, pēc tam varat iet ECT. :) Visi ceļi ir vaļā, aizstāvot savas tiesības
29.05.2021 18:42 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Nezinu nevienu, kurš vakcinētos tikai, lai saņemtu atvieglojumus. Es personīgi ESMU vakcinēta, bet tikai tāpēc, ka man rūp manas divas omes, kurām pāri 80 gadiem. Tikai tāpēc, ka pati gribu justies drošāk un uzticos zinātnei. Tāpēc, ka man viss līdz kaklam. Tie ir mani iemesli.

Bet tu tak vari covid saķert un pārnēsāt tik un tā, ja arī esi vakcinējusies. Vakcīna tak nepasargā no saslimšanas. Tad par kādu vīrusa izušanu te vispār var būt runa? Pat loģiski padomājot, ja visi vakcinētos vīrus jau neoazustu. Tāpēc tie argumenti, ka es vakcinējos, jo man rūp līdzcilvēki šķiet pilnīgi neloģisks un ačgārns.
29.05.2021 18:56 |
 
Reitings 358
Reģ: 07.07.2020
GhostGG @ 29.05.2021 18:56

Bet tu tak vari covid saķert un pārnēsāt tik un tā, ja arī esi vakcinējusies. Vakcīna tak nepasargā no saslimšanas. Tad par kādu vīrusa izušanu te vispār var būt runa? Pat loģiski padomājot, ja visi vakcinētos vīrus jau neoazustu. Tāpēc tie argumenti, ka es vakcinējos, jo man rūp līdzcilvēki šķiet pilnīgi neloģisks un ačgārns.

Varu. Neviens to neapšauba. Neviena vakcīna nedod 100%garantiju. Ja saslimšu, pārslimošu vieglāk. Man ar to ir pietiekami.
Arī viena mana ome ir vakcinēta, otra nav, bet, kad man ir vakcīna, es vismaz jūtos personīgi drošāk - sabiedriskajā, publiskās vietās uc.
Katram savi argumenti un iemesli :)))
29.05.2021 19:06 |
 
Reitings 613
Reģ: 29.05.2021
Es vakcinējos, jo
1. beidzot gribu satikt ģimeni, omi, draugus, nebaidīties, ka varu viņus aplipināt vai viņ mani. Ģimenē ir astmātiski cilvēki, kuri ir riska grupā!
2.lai arī sportoju, ēdu veselīgi, nelietoju alkoholu un nesmēķēju, negribu riskēt ar savu veselību un saslimt ar vīrusu (jā šeit var teikt, ka es riskēju ar vakcīnu, bet es uzticos zinātnei, ka ilgtermiņa blaknes ir minimālas, salīdzinot ar covid blaknēm. Pirms tam klausījos mediķus par vakcīnam, meklēju info kā vakcīna strādā, kāpēc tik ātri gatava utt)
3.es vairs negribu dzīvot trauksmē, ka tikai nesaslimstu.
4. Vakcinējos par tiem cilvēkiem, kuri dažādu apstākļu dēł nevar, baidās vai negrib. Kopējai imunitātei, lai beidzot uzvarētu karu ar šo vīrusu un atgrieztos pie puslīdz normālas dzīves.
Man nav svarīgi atļauja ceļot, jo to var darīt arī tagad, ir valstis, no kurām atgriežoties NAV jāsēž pašizolācijā.
Kafejnīcas ir vaļā jau tagad! Būsim godīgi, kurš vasarā sēž iekšā?
Gads mājsēdē man parādīja, ka youtube ļoti labi var aizstāt sporta zāles, un ziemā/pavasarī ik pa laikam pievienojos āra treniņiem.
Ja Tu nevakcinējies tas ir ok.
Ja es vakcinējos tas arī ir ok.
29.05.2021 19:10 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
ASTRAZENECA (UK data) - Some of the many injuries include: blindness, strokes, heart attacks, miscarriages, sepsis, paralysis, Bell's Palsy, deafness, shingles, alopecia and covid-19. (Please help save lives and send the link for the AstraZeneca analysis data print to schools and local newspapers)
Man ar šo info jau pietika! Un gaidot bērnu vajagot vakcinēties.. šas! Labāk esmu viena lauku mājā, nekā potējos kamēr esmu stāvoklī.
29.05.2021 23:02 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Cik skatos tagad ig. Tad tie, kas gribēja pasargāties pārsvarā vakcinējušies un tagad vakcīnējas tie, kas to dara tikai ierobežojumu dēļ.. un tādu ir daudz
29.05.2021 23:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!