Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Matu pieaudzēšana pie skruļļainiem matiem

 
Reitings 172
Reģ: 12.02.2016
Iepriekš jau diskusijās vaicāju, kā ātrāk iegūt garākus matus. Tad nu nolēmu veikt matu pieaudzēšanu, jo šobrīd salonos labi piedāvājumi. Tikai ir viena problēma, kopumā mani līdz pleciem garie mati iepriekš ir permanenti iztaisnoti, tomēr saknes ir ļoti sprogainas, ik pēc centimetra jau pie pašas galvas. Domāju, vai, ja pieaudzēšu matus ar kapsuliņām vai uz plāksnītēm, kuras pielīmē aptuveni 1 cm atstatumā no saknes, matiem augot jau pēc mēneša vai diviem būs iespējams saknes iztaisnot ar elektrisko matu taisnotāju? Kā Jūs šādā situācijā ieteiktu rīkoties, ja gribās gan pieaudzēt matus, kan arī saglabāt taisnas matu saknes? Vai veicot šo procedūru ir nepieciešams arī filēt matus?
18.05.2021 23:36 |
 
Reitings 172
Reģ: 12.02.2016
Vispār cik ilgi šādus matus nēsā līdz rekonstrukcijai?
19.05.2021 20:24 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Leena @ 19.05.2021 20:24
Vispār cik ilgi šādus matus nēsā līdz rekonstrukcijai?

Tu domā, pēc cik ilga laika jātaisa profilakse? Viss ir akarīgs cik ātri aug Tavi mati. Parasti tie ir 2-3 mēneši.
19.05.2021 20:43 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Man šķiet, ka tev viņi varētu ļoti velties jo ir sprogaini. Man bija uz kapsulām, ļoti patika, viss ideāli saplūda. Gāju ik pēc 3 mēnešiem uz profilaksi. Nekad nebiju nekādu problēmu. 🙂 Man arī bija ļoti laba meistare!
19.05.2021 21:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits