COVID-19 vakcīna, izmantojāt?

 
Reitings 55
Reģ: 13.02.2021
Esmu vēl neizlēmusi vakcinēties vai nē. Gribu ceļot un drošībai apsveru iespēju par vakcinēšanos, biedē, ka AstraZeneca ir tās nepatīkamās blaknes...un nav zināms, ko vakcīna radīs ilgtermiņā...
Neesmu nevienā prioritātes grupā, tāpēc savu kārtu man vēl ilgi būs jāgaida, dzīvās rindas būtu opcija.
Vai kāda no jums izmantoja(izmantos) iespēju vakcinēties šajās brīvdienās? Varbūt jau iepriekš? Kā jutāties pēc vakcīnas? Kāda vakcīna bija?
17.04.2021 20:53 |
 
10 gadi
Reitings 232
Reģ: 01.08.2012
sla @ 18.04.2021 10:18
Tie, kas vakcinējušies, droši turpiniet vilkt maskas un testēties, jo ierobežojumi nepaliks vieglāki :)
bet tikmēr UK jau sāk atvērt kafejnīcas uc sabiedriskas vietas pateicoties vakcīnai.
18.04.2021 10:28 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Šobrīd nē, bet plānoju pēc gadiem 15-20, kad jau būšu pieklājīgā vecumā & arī visas blaknes un problēmas ar vakcīnām būs zināmas. Protams, ja tad pēc tā vispār vēl būs vajadzība...
18.04.2021 10:33 |
 
Reitings 478
Reģ: 01.03.2016
sla @ 18.04.2021 10:18
Tie, kas vakcinējušies, droši turpiniet vilkt maskas un testēties, jo ierobežojumi nepaliks vieglāki :)
Kāpēc uzskats, ka pamatmērķis vakcinācijai ir lai nevalkātu maskas, netestētos vai nesēdētu izolācijā?? Jā, kopējais sabiedrības mērķis ir mazināt ierobežojumus, bet galvenokārt taču vakcinējas, lai sargātu savu un apkārtējo veselību. Varu teikt, ka prieks, ka tik daudziem ir ļoti paveicies un nav bijuši smagi Covid gadījumi ar smagām komplikācijām tuvāko cilvēku lokā. Ja tā būtu, domāju, ka nebūtu divu domu par vakcināciju. Viegli ir runāt par to ar ko nav bijusi saskarsme, bet diemžēl daudzām ģimenēm tās nav nekādas spēlītes, bet gan sāpīga pieredze zaudējot tuvākos vai ciešot no smagām komplikācijām ilgtermiņā, ierobežojot fiziskās spējas.
18.04.2021 10:34 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Simbinja @ 18.04.2021 08:33
Ir visas iespējas iet pastrādāt covid nodaļā ??kaut kā tad uzreiz biksiņas būs pilnas

Jā, tā pat kā es varētu pastrādāt jebkurā vīrusu/slimību nodaļās. Tu domā, ka tur ir kaut kāda atšķirība, vai tikai Covid nodaļā man tās biksiņas būs pilnas?
18.04.2021 10:48 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3720
Reģ: 31.10.2010
Ir visas iespējas iet pastrādāt covid nodaļā 👍🏻kaut kā tad uzreiz biksiņas būs pilnas

Tikai, kad kāds reāli piesakās iet tur strādāt, nez kāpēc atsaka.
18.04.2021 10:49 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Varu teikt, ka prieks, ka tik daudziem ir ļoti paveicies un nav bijuši smagi Covid gadījumi ar smagām komplikācijām tuvāko cilvēku lokā. Ja tā būtu, domāju, ka nebūtu divu domu par vakcināciju.

Tu tā domā tāpēc, ka pati balsties emocijās, un tāpēc domā, ka tātad arī visi citi savus spriedumus balsta emocijās. Pat ja no Covida nomirst Tev vistuvākais un visdārgākais cilvēks, joprojām statistiski varbūtība, ka tas notiks arī ar Tevi (pieņemot, ka Tev nav 60+, citu slimību, svara virs 200kg utt.) ir tik tuva nullei, ka visiem praktiskiem mērķiem to var uzskatīt par 0.
18.04.2021 10:50 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Tie kas nevēlēšanos vakcinēties uzreiz sasaista ar kaut kādām folliju cepurēm un plakanām zemēm, nav īpaši gudrāki par tiem pašiem follijniekiem, kāds vispār tam ar to sakars? Ja mans uzskats ir pretējs jūsējam tikai vienā jautājumā, tad nevajag būt tik aprobežotiem un piešūt pavisam citas muļķības.
Otrkārt - par tām iešanām pastrādāt covid nodaļās, nu beidziet runāt muļķības, neviens bez attiecīgās izglītības jūs tur nelaidīs, vienalga kā gribēsiet, ir zināms gadījums, kur pazīstams pēc izslimošanas (bez jebkādiem simptomiem) gribēja tur tikt, protams, ka tāda iespēja bija liegta, tā ir tikai tukša muldēšana.
Nenoliedzu, ka tāds covids ir un kādam tas beidzas ar traģiskām sekām, bet tāpat tas notiek ar parastu gripu. Jums tiešām neliekaa dīvaina visa tā uzmākšanās uz katra stūra ar tām vakcīnām, visur to sludina, nevēlamie viedokļi no interneta cītīgi tiek dzēsti. Valdībai 30 gadus jūsu veselība nav interesējusi, pēkšņi tiek paralizēta visa valsts ekonomika it kā jūsu veselības labā.
Gribiet, skrieniet, vakcinējaties, ja uzskatāt, ka jums tas nāks par labu, bet lieciet mieru un neierobežojiet tos, kas to nevēlas. Slimoju ļoti reti, un nedomāju, ka ar šo saslimtu tik smagi, tāpēc neredzu jēgu tai vakcīnai, kam imunitāte švaka, tiem cits stāsts.
18.04.2021 10:57 |
 
Reitings 352
Reģ: 23.07.2016
Ticība pandēmijai ir tik liela kā valdības rūpes par mums. Tas nenozīmē ka tāds vīruss nav, viņš ir bijis un būs, bet tā uzmācīgā propoganda, tie kas grib lai iet un vakcinējas, jo tā ir brīvprātīga izvēle. Ir man zināmi gan nāves gadījumi, gan viegla saslimšana, tas nepadara šo slimību īpašāku par pārējo. Mēs visi reiz nomirsim, bet ne jau dēļ tā tagad visu dzīvi baidīties no viena vīrusa. Tuvinieki slimo un mirst arī no citām saslimšanām.
18.04.2021 11:18 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Kāds sakars nēvēlēties vakcinēties ar folija cepurēm? Tās kuras te raksta par folija cepurēm un plakano zemi, pašām jums folija cepures vienā vietā ieaugušas.
18.04.2021 11:38 |
 
Reitings 529
Reģ: 31.03.2018
 
10 gadi
Reitings 722
Reģ: 13.01.2011
Jums tiešām neliekaa dīvaina visa tā uzmākšanās uz katra stūra ar tām vakcīnām, visur to sludina, nevēlamie viedokļi no interneta cītīgi tiek dzēsti. Valdībai 30 gadus jūsu veselība nav interesējusi, pēkšņi tiek paralizēta visa valsts ekonomika it kā jūsu veselības labā.

Es neskrienu vakcinēties, neinteresējos par to un neviens man šo informāciju nebāž sejā un nesludina. Gribu lasu un uztveru, negribu -nelasu.
Un vai tiešām kāds ir tik naivs un domā, ka valdība šobrīd rīkojas tautas veselības vārdā?😄Ne viņiem, ne būsim godīgi, arī mums neinteresē šie mirušie, ja mums nav saskarsme ar viņiem. Ierobežojot slimības gaitu un veicot masveida vakcināju tiek panākts tas, ka pūlis nesaslimt. Netiek paralizēta medicīnas sistēma. Un citas valsts infrastruktūras, kuras varētu tik ietekmētas, ja sāktos masveida saslimšana/ mirstība.
18.04.2021 12:49 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
aitina, ka lielākā daļa kaucēju un antivaxeru ir ar nulle izglītību medicīnā vai bioloģijā bez sajēgas, kā vispār strādā vakcīnas, kā tās ir veidotas un, kā organisms uz tām reaģē, salasās visādas klikšķu lapas, saskatās youtube "ekspertus" un,tad gudri runā.

Man gan liekas, ka lielāki kaucēji ir tieši tie, kuri ir PAR vakcīnu. Tā pat kā ar vegāniem, kuri grib uzpiest citiem savu izvēli. Tas laikam tāpēc, lai paši justos labāk par savu izdarīto izvēli, proti, vakcinēties. Noskaita tikai kaut ko gudru ar medicīniskiem terminiem un visi pārējie ir muļķi. Man, personīgi, ir pilnīgi pie kājas kurš vakcinējas un kurš nē. Tā ir katra paša BRĪVA izvēle. Turklāt, es nesaprotu kāda starpība ir tiem, kuri ir vakcinējušies, ka citi to netaisās darīt? Viņi tik ir saņēmuši savu poti un jājūtas pasargātiem, bet pareizi, vakcīna nepasargā no saslimšanas. meh.
Runājot par tēmu, tad pats arī netaisos vakcinēties. Pirmkārt, tāpēc, vavakcīna nepasargā no saslimšanas, manuprāt, vakcīnas pašai idejai būtu jābūt tādai, ka viņa tevi pasargā no saslimšanas, bet pa cik tā nav, tad uzskatu, ka nav jēga to darīt (MAN), un otrkārt, uzskatu, ka nav iespējams izstrādāt vakcīnu puss gada laikā jaunam vīrusam, kas jau vien šķiet ļoti aizdomīgi.
18.04.2021 13:41 |
 
Reitings 148
Reģ: 01.03.2021
GhostGG @ 18.04.2021 13:41

Man gan liekas, ka lielāki kaucēji ir tieši tie, kuri ir PAR vakcīnu. Tā pat kā ar vegāniem, kuri grib uzpiest citiem savu izvēli. Tas laikam tāpēc, lai paši justos labāk par savu izdarīto izvēli, proti, vakcinēties. Noskaita tikai kaut ko gudru ar medicīniskiem terminiem un visi pārējie ir muļķi. Man, personīgi, ir pilnīgi pie kājas kurš vakcinējas un kurš nē. Tā ir katra paša BRĪVA izvēle. Turklāt, es nesaprotu kāda starpība ir tiem, kuri ir vakcinējušies, ka citi to netaisās darīt? Viņi tik ir saņēmuši savu poti un jājūtas pasargātiem, bet pareizi, vakcīna nepasargā no saslimšanas. meh.
Runājot par tēmu, tad pats arī netaisos vakcinēties. Pirmkārt, tāpēc, vavakcīna nepasargā no saslimšanas, manuprāt, vakcīnas pašai idejai būtu jābūt tādai, ka viņa tevi pasargā no saslimšanas, bet pa cik tā nav, tad uzskatu, ka nav jēga to darīt (MAN), un otrkārt, uzskatu, ka nav iespējams izstrādāt vakcīnu puss gada laikā jaunam vīrusam, kas jau vien šķiet ļoti aizdomīgi.

Daļēji jā. Es labprāt vakcinētos kaut tūlīt un vienmēr esmu bijusi par, bet pašlaik veselības problēmu dēļ sanāk dzert padaudz zāles un nemaz nemēģināju stāvēt rindā.
Vakcinācija ir brīva izvēle, kas grib - vakcinējas, kas negrib nē, nevienu nenosodu. Nosodu gan tos, kam ir prioritārās kārtas, bet viņi nedēļām nesniedz atbildi - jā vai nē, jo tādā veidā vismaz vakcinēties varētu tie, kas to grib.
Man šķiet, ka tie folliju cepurīšu teksti parādās nejau pie tiem, kas nevēlas vakcinēties, bet gan pie radikāļiem, kas uzskata, ka covid nav, vakcīna izmainīs mūsu DNS/čipēšana utt. Ir tāds Andris Čiekurs, kas rudenī rīkoja ''Tautas sapulci'' krastmalā. Palasot komentārus zem viņa rakstiem, tiešām, gribas ieteikt uzvilkt galvā follija cepurīti. Visus tos viņa sekotājus anti-covidiešus un anti-waxerus vieno viena kopīga lieta - gramatikas neprasme :)
18.04.2021 14:15 |
 
Reitings 478
Reģ: 01.03.2016
GhostGG @ 18.04.2021 13:41

Man gan liekas, ka lielāki kaucēji ir tieši tie, kuri ir PAR vakcīnu. Tā pat kā ar vegāniem, kuri grib uzpiest citiem savu izvēli. Tas laikam tāpēc, lai paši justos labāk par savu izdarīto izvēli, proti, vakcinēties. Noskaita tikai kaut ko gudru ar medicīniskiem terminiem un visi pārējie ir muļķi. Man, personīgi, ir pilnīgi pie kājas kurš vakcinējas un kurš nē. Tā ir katra paša BRĪVA izvēle. Turklāt, es nesaprotu kāda starpība ir tiem, kuri ir vakcinējušies, ka citi to netaisās darīt? Viņi tik ir saņēmuši savu poti un jājūtas pasargātiem, bet pareizi, vakcīna nepasargā no saslimšanas. meh.
Runājot par tēmu, tad pats arī netaisos vakcinēties. Pirmkārt, tāpēc, vavakcīna nepasargā no saslimšanas, manuprāt, vakcīnas pašai idejai būtu jābūt tādai, ka viņa tevi pasargā no saslimšanas, bet pa cik tā nav, tad uzskatu, ka nav jēga to darīt (MAN), un otrkārt, uzskatu, ka nav iespējams izstrādāt vakcīnu puss gada laikā jaunam vīrusam, kas jau vien šķiet ļoti aizdomīgi.
Lielākie "kaucēji" par vakcīnu nepieciešamību ir tieši medpersonāls,profesori jo ļoti, ļoti daudz kur tiek pasniegti nepatiesi un apgriezti fakti par vakcīnas būtību, blakusparādībām, transmisiju. Tieši ar šādu mērķi arī "kauc", lai tie kuri neizprot šos procesus bez jebkādām medicīniskām zināšanām spētu tos izprast, ne savākt dažādu indivīdu viedokļus no komentāriem vai rakstiem veidojot zinātiski neloģiskus spriedumus un sludinot tos tālāk.
18.04.2021 14:35 |
 
Reitings 478
Reģ: 01.03.2016
+ vakcīnas pamats koronavīrusa infekcijai ir izveidots jau 2003. gadā. Pa šo gadu kamēr veidoja konkrētajam tipam (Covid 19 jeb SARS‑CoV‑2), tika pielāgota vakcīna uz esošās pamata. Tāpēc lūdzu beidzot uzsvērt to cik ātri vakcīna tika izgatavota. :) kā arī nekad pasaules vēsturē nav vienlaicīgi iesaistījušies tik daudz pārstāvju, veikti pētijumi tādām masām un ieguldītas milzīgas finanses.
18.04.2021 14:55 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Neizmantoju un domāju, ka nevajag arī. C19 izslimots vieglā formā, jo es reaģèju tik ātri, lai slimība netiktu ielaista. Nebija tā, ka gaidīju brīnumus, bet gan dzēru vitamīnu D3, cinku lielās devās.
Un šobrīd esmu tā sadzēries, ka mannir vispārēja imunitāte no elpceļu slimībām. Vakcīna nav vienīgais ceļš un pat ne pareizais!
Kautkā nedzirdu, ka ārsti izglītotu par imunitāti veidojošiem elementiem. Visur tik vakcīna, lai gan ir skaidrs, ka nabadzīga uztura ēdājiem (maize, kartupeļi - 80% cilvēku) tas nepalīdzēs.
Bizness paliek bizness arī veselības nozarē!
18.04.2021 15:36 |
 
Reitings 1927
Reģ: 28.04.2019
Es zinu Anglijā ārstu, kas tieši strādā covid nodaļā, un bez visas vakcīnas viņam ne reizi negadījās saslimt ar covid. Plus viņš nav jauns, pēc vecuma skaitītos riska grupā, bet laba veselība. Tā kā tā. Kā kuram tā saslimšana, bet arī viss atkarīgs vai ir veselīgs svars, vai nav slimības, veselīgs uzturs utt.
18.04.2021 15:37 |
 
Reitings 1927
Reģ: 28.04.2019
Daži cilvēki prosta domā, ka ir veseli un tad brīnās kapēc saslimst. Aizmirst to, ka lieto alkoholu, smēķē, ik pa laikam saēdas končas, fast food, ikdienā lieto daudz kofeīnu. Un ja ir tiešām vesels cilvēks, kas skata, ko dara un ēd, tad priekškam kaut kādu eksperimentālu vakcīnu sevī likt iekšā.
18.04.2021 15:43 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Kautkā nedzirdu, ka ārsti izglītotu par imunitāti veidojošiem elementiem.

Aha, mums pat sporta zāles mēnešiem ciet. Tas imunitātei pret Covidu un citām slimībām noteikti palīdzēs, lol.
18.04.2021 18:16 |
 
Reitings 438
Reģ: 21.01.2021
sla @ 18.04.2021 08:18
Nevakcinējos un nekad nevakcinēšos ar šo vakcīnu. Ir citas vakcīnas, kuras es atbalstu, kuras pasargā no daudz smagākām slimībām, bet nejau šo..

Vai tad tu neesi stāvoklī? Grūtniecēm taču neiesaka vakcinēties
18.04.2021 18:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits