COVID-19 vakcīna, izmantojāt?

 
Reitings 55
Reģ: 13.02.2021
Esmu vēl neizlēmusi vakcinēties vai nē. Gribu ceļot un drošībai apsveru iespēju par vakcinēšanos, biedē, ka AstraZeneca ir tās nepatīkamās blaknes...un nav zināms, ko vakcīna radīs ilgtermiņā...
Neesmu nevienā prioritātes grupā, tāpēc savu kārtu man vēl ilgi būs jāgaida, dzīvās rindas būtu opcija.
Vai kāda no jums izmantoja(izmantos) iespēju vakcinēties šajās brīvdienās? Varbūt jau iepriekš? Kā jutāties pēc vakcīnas? Kāda vakcīna bija?
17.04.2021 20:53 |
 
Reitings 107
Reģ: 05.09.2014
Sparkle @ 17.04.2021 23:48
Neticu ne šai eksperimentālajai vakcīnai, ne fake pandēmijai kopš paša sākuma. Tie kas grib, lai vakcinējas kaut katru mēnesi. Nebūs covid, būs nākamais mutants, šitā varēs špricēties līdz mūža galam, ar šo vakcīnu jau nekas nebeidzas.
Follija cepurīti cerams vismaz velc :D
17.04.2021 23:56 |
 
Reitings 165
Reģ: 22.11.2020
Zita11 @ 17.04.2021 23:56
Follija cepurīti cerams vismaz velc :D

Zeme arī esot plakana un Austrālija ir izdomājums.
17.04.2021 23:59 |
 
Reitings 358
Reģ: 07.07.2020
Sparkle @ 17.04.2021 23:48
Neticu ne šai eksperimentālajai vakcīnai, ne fake pandēmijai kopš paša sākuma. Tie kas grib, lai vakcinējas kaut katru mēnesi. Nebūs covid, būs nākamais mutants, šitā varēs špricēties līdz mūža galam, ar šo vakcīnu jau nekas nebeidzas.

Neticēt var līdz brīdim kamer pats nesaskaries. Man draugs(30 gadi) izslimoja covidu. 2 nedēļas gultas režīms, spēka nebija vispār(ar grutibam aizgāja uz tualeti utml), grūti elpot, muskuļu masa ari saruka, pazuda oža un garša. Viņš regulāri trenējas, ir sportisks, bet arī viņu covids skàra.
Mammai kolēģe 40 gadu vecumā nomira no covida. Jā, gan jau bija arī citas kaites, bet covids to visu paātrināja.
Var palasīt rakstus - covids ilgtermiņā atstāj negatīvu nospiedumu veselībai.
Es esmu par vakcinēšanos, jo gribu ātrāk atgriezties normāla dzīvē un negribu riskam pakļaut savus tuvos.
Piekrītu te jau rakstītajam, ka neviena vakcīna 100% nepasargā no saslimšanas, bet to arī nesola :)
Protams, katram sava izvēles iespēja....
Intereses pēc, kā tu domā ka plāns/izdomājums ir covids? Izskatās varen apjomīgs plāns, ja jau tik daudz valstis ierautas iekšā. Laikam visi būs sarunājuši. Aizej pastrādāt slimnīcā uz covid zonu, redzēsi cik fake ir covids.
18.04.2021 00:11 |
 
10 gadi
Reitings 85
Reģ: 24.07.2009
Meitenex @ 18.04.2021 00:11

Neticēt var līdz brīdim kamer pats nesaskaries. Man draugs(30 gadi) izslimoja covidu. 2 nedēļas gultas režīms, spēka nebija vispār(ar grutibam aizgāja uz tualeti utml), grūti elpot, muskuļu masa ari saruka, pazuda oža un garša. Viņš regulāri trenējas, ir sportisks, bet arī viņu covids skàra.
Mammai kolēģe 40 gadu vecumā nomira no covida. Jā, gan jau bija arī citas kaites, bet covids to visu paātrināja.
Var palasīt rakstus - covids ilgtermiņā atstāj negatīvu nospiedumu veselībai.
Es esmu par vakcinēšanos, jo gribu ātrāk atgriezties normāla dzīvē un negribu riskam pakļaut savus tuvos.
Piekrītu te jau rakstītajam, ka neviena vakcīna 100% nepasargā no saslimšanas, bet to arī nesola :)
Protams, katram sava izvēles iespēja....
Intereses pēc, kā tu domā ka plāns/izdomājums ir covids? Izskatās varen apjomīgs plāns, ja jau tik daudz valstis ierautas iekšā. Laikam visi būs sarunājuši. Aizej pastrādāt slimnīcā uz covid zonu, redzēsi cik fake ir covids.

Paziņai mamma ar nomira no covida, covid vieglā veidā izārstēja, bet no blaknēm vēlāk mira. 😪😪😪
18.04.2021 00:16 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Meitenex @ 18.04.2021 00:11

Neticēt var līdz brīdim kamer pats nesaskaries. Man draugs(30 gadi) izslimoja covidu. 2 nedēļas gultas režīms, spēka nebija vispār(ar grutibam aizgāja uz tualeti utml), grūti elpot, muskuļu masa ari saruka, pazuda oža un garša. Viņš regulāri trenējas, ir sportisks, bet arī viņu covids skàra.
Mammai kolēģe 40 gadu vecumā nomira no covida. Jā, gan jau bija arī citas kaites, bet covids to visu paātrināja.
Var palasīt rakstus - covids ilgtermiņā atstāj negatīvu nospiedumu veselībai.
Es esmu par vakcinēšanos, jo gribu ātrāk atgriezties normāla dzīvē un negribu riskam pakļaut savus tuvos.
Piekrītu te jau rakstītajam, ka neviena vakcīna 100% nepasargā no saslimšanas, bet to arī nesola :)
Protams, katram sava izvēles iespēja....
Intereses pēc, kā tu domā ka plāns/izdomājums ir covids? Izskatās varen apjomīgs plāns, ja jau tik daudz valstis ierautas iekšā. Laikam visi būs sarunājuši. Aizej pastrādāt slimnīcā uz covid zonu, redzēsi cik fake ir covids.

Ak jel. Nopietni? 😀 Tad jau es Covid izslimoju jau 16gados. Bija tāds bezspēks, karstuma viļņi , ēdusi neko nebiju normali nedēļu no visa nāca vēmiens,kaulus lauza, plaušas sāpēja. Līdz tualetei gāju 10min. Jā...bija laikam trakais Covids..Svars samazinājās(nu loģsiski, slimojot nevienam nav apetīte).
Labi, ka mūsdienās ir internets, vismaz esam informēti par šo riktīgi bīstamo vīrusu, savādāk nebūtu ieverojusi. (atkārtojos)
18.04.2021 00:21 |
 
10 gadi
Reitings 85
Reģ: 24.07.2009
Redrose @ 18.04.2021 00:21

Ak jel. Nopietni? ? Tad jau es Covid izslimoju jau 16gados. Bija tāds bezspēks, karstuma viļņi , ēdusi neko nebiju normali nedēļu no visa nāca vēmiens,kaulus lauza, plaušas sāpēja. Līdz tualetei gāju 10min. Jā...bija laikam trakais Covids..Svars samazinājās(nu loģsiski, slimojot nevienam nav apetīte).
Labi, ka mūsdienās ir internets, vismaz esam informēti par šo riktīgi bīstamo vīrusu, savādāk nebūtu ieverojusi. (atkārtojos)

Šonedēļ pa LV1 stāstīja pa covid. Covids attīsta tos vīrusus, kas gadu gadiem laikā nav attīstījušies, un no tā mirst cilvēki.
18.04.2021 00:28 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
spicaa 24 @ 18.04.2021 00:28

Šonedēļ pa LV1 stāstīja pa covid. Covids attīsta tos vīrusus, kas gadu gadiem laikā nav attīstījušies, un no tā mirst cilvēki.

Kamēr šis “nāvējošais vīruss” nebūs skāris manas pilsētas cilvēkus vai kaut 90km attālumā, līdz tam neticēšu , ka viņš ir tik šausmīgi bīstams. 🙂
Pagājis jau gads, bet kā nav neviens tuvumā slimojis, kur nu vēl miris, tikmēr nav par ko runāt.
18.04.2021 00:32 |
 
10 gadi
Reitings 85
Reģ: 24.07.2009
Redrose @ 18.04.2021 00:32

Kamēr šis “nāvējošais vīruss” nebūs skāris manas pilsētas cilvēkus vai kaut 90km attālumā, līdz tam neticēšu , ka viņš ir tik šausmīgi bīstams. ?
Pagājis jau gads, bet kā nav neviens tuvumā slimojis, kur nu vēl miris, tikmēr nav par ko runāt.

Manā pilsētā reizē apglabāja meitu un tēvu kuri nomira ar covid. 😪😪😪
18.04.2021 00:35 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
spicaa 24 @ 18.04.2021 00:35

Manā pilsētā reizē apglabāja meitu un tēvu kuri nomira ar covid. ???

Izsaku, protams, līdzjūtību tuviniekiem, bet nu fakts paliek fakts, arī no gripas mirst. Covidam tas mirstības procents vispār ir ļoti mazs.
18.04.2021 00:38 |
 
Reitings 291
Reģ: 27.12.2019
Katru dienu saslimst/mirst cilvēki no dažādām slimībām, , bet tas jau sīkums, covid ir visbriesmīgākais, pārējais "sīkums"...
18.04.2021 01:27 |
 
10 gadi
Reitings 709
Reģ: 13.01.2011
Vēl nē, tīri tapēc, jo nevaru iedomāties sevi stāvam tajā rindā. Kad vakcīna būs pieejamāka/ mazāk pieprasīta vakcinēšos.
Par to, ka cilvēki liek fotogrāfijas, atrāda ka ir vakcinējušies neko sliktu neredzu. Tāpat tagad lielākā daļa atrāda savu ikdienu. Liek facebookā rāmjus atbalstot dažādas kustības, iekrāsojot savas bildes Francijas karoga krāsās.
Kapēc liekas ka tikai no Covid vakcīnas ir šādas blaknes? Jo šī ir pirmā masveida vakcinācija, ko mēs piedzīvojam. Daudz cilvēki vakcinējas reizē- daudz cilvēkiem reizē ir blaknes. Loģika. Ja tu savakcinējies pret savu diftēriju un tev ir slikti, viss ticamāk ka tu nevienam nemaz to nepateiksi, jo tas nav aktuāli.
Par “obligāto vakcīnu”. Jau tagad ir daudzas valstis kuras liedz iebraukt, ja nav konkrēta pote veikta. Piemēram- pret dzelteno drudzi. Neesmu dzirdējusi, ka kāds būtu sūdzējies, ka nebrauks ilgi kārotajā ceļojumā uz Āfriku, jo jāveic šī vakcīna. Tas tiek uzskatīts par pašsaprotamu, tāpat kā vīzas nokārtošana.
Un pēdējais. Mani šī pandēmija ir skārusi diezgan daudz. No pašas slimības gan man nav bail, bet es pilnībā saprotu kādēļ tiek veikti visi šie drošības pasākumi un ierobežojumi.
Mirstības % šobrīd ir 2, nedomāju ka tas ir niecīgs. Liekas diezgan ievērojams, lai vismaz kaut attāli saprastu piesardzības nepieciešamību.
18.04.2021 01:31 |
 
10 gadi
Reitings 189
Reģ: 29.01.2009
Kādas problēmas ceļot? Tas tak nav aizliegts. Un vakcinēšanās nav garants, ka tagad no visām procedūrām (testi, karantīnas) būsi atbrīvots. Daudzas valstis nemaz neņem vērā, ka esi vakcinēts - tāpat jātaisa testi. Piemēram, ieceļojot Latvijā po.., ka esi vakcinēts. Tā, kā ceļošana ir muļķīgs iemesls!
18.04.2021 02:55 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Piektdien saņēmu AstraZeneca vakcīnu. Jau pēc dažām minūtēm tirpa un sāpēja roka, apmēram pēc sešām stundām sāka kāpt temperatūra 39+ grādi, nespēks, drudzis, karstuma, aukstuma viļņi, sāpēja galva, viss ķermenis, lauza kaulus, pa nakti vairākas stundas no vietas esmu runājusi, murgojusi (to gan pati neatceros). Nākamajā dienā stipri līdzīgi, tikai temperatūra līdz 38 grādiem un biju nedaudz dzīvelīgāka. Šonakt principā neesmu gulējusi - nevaru aizmigt, vēl joprojām lauž kaulus. Visā visumā briesmīgas sajūtas. Citiem pazīstamajiem pēc šīs vakcīnas pilnīgi nekādu blakņu, bet iesaku rēķināties ar to, ka varbūt vismaz vienu brīvu dienu darbā pēctam var vajadzēt.
18.04.2021 05:59 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Nevakcinējos un nekad nevakcinēšos ar šo vakcīnu. Ir citas vakcīnas, kuras es atbalstu, kuras pasargā no daudz smagākām slimībām, bet nejau šo..
18.04.2021 08:18 |
 
10 gadi
Reitings 839
Reģ: 09.06.2012
Redrose @ 18.04.2021 00:32

Kamēr šis “nāvējošais vīruss” nebūs skāris manas pilsētas cilvēkus vai kaut 90km attālumā, līdz tam neticēšu , ka viņš ir tik šausmīgi bīstams. ?
Pagājis jau gads, bet kā nav neviens tuvumā slimojis, kur nu vēl miris, tikmēr nav par ko runāt.
Ir visas iespējas iet pastrādāt covid nodaļā 👍🏻kaut kā tad uzreiz biksiņas būs pilnas
18.04.2021 08:33 |
 
Reitings 388
Reģ: 22.02.2021
Tikko lasīju zinas,nu jau Oxford university atklājusi pētījumu ,ka saslimstot ar covid trombu veidošanās esot 8x lielāka,kā pēc AstraZeneca vakcīnas!😂
Ja,godīgi vakcīnai neizticos,nepotēšos līdz pēdējam!
Man nepatīk,ka dalja faktu tiek slepti no sabiedrības,tajā skaitā trombu veidošanās risks,piem,Anglijā pirmās cases bija jau Janvārī-februarī,bet izrādas,algoritms vainīgs neesot pamanījuši,tikai Tad kad Eiropa sacëla trauksmi,pēkšni Uk arī atklājās ,ka ir miruši cilvēki no šiem trombiem pēc vakcīnas utt!
Īpašu uzticibu nerada fakts,ka tagad 20-30 gadu vecuma grupai piedavas alternativu vakcinu,jo Astra Zeneca trombi veidojas paaugstinati tieši jauniem cilvekiem,ja man ir 31 gads,Tad sanāk ,ka sanjemot Astra Zeneca man butu teoretiski jabut fine?!
Jo vienigais ,ko MHRH var pateikt,ka ieguvumi ir lielaki,ka zaudejumi (ja Protams ,viniem tie butu zaudejumi ,jo 22 cilveki ,kas lidz sim mirushi UK no trombiem pēc vakcinacijas ir tikai ,kā piliens jūrā,kamēr jākrukī bizness un jātirgo vakcīnas!
18.04.2021 09:10 |
 
Reitings 358
Reģ: 07.07.2020
Gribéju piebilst, ka man arī uzkāpa temperatūra. Vakar, ap 3 naktī. Līdz 38,4 uzkāpa. Nedzēru paracetamolu, jo nebija pa rokai. Bija auksti, kaulus lauza. Slikti gulēju. Sodien temperatura 37,3
Nu, katram individuali. Prasti 2-3 dienu laika pariet, nav mirstamā kaite
18.04.2021 09:12 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Īsti līdz galam nav ticības tai vakcīnai un kamēr varu brīvi atteikties, pagaidām neplānoju vakcinēties.
Turklāt...decembrī izslimoju ar Covid.
18.04.2021 09:27 |
 
Reitings 298
Reģ: 19.09.2016
Esmu vakcinējusies ar AstraZeneca, blaknes bija līdzīgas iepriekš aprakstītajām. Ne sekundi nenožēloju, ka esmu vakcinējusies.
18.04.2021 09:54 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Tie, kas vakcinējušies, droši turpiniet vilkt maskas un testēties, jo ierobežojumi nepaliks vieglāki :)
18.04.2021 10:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!