bērni veikalā

 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Ko domājat par to, ka bērni (arī suņi) tiek sēdināti lielveikala ratos, kur liek produktus? Man tas liekas pretīgi likt preces, kur kādam bijuši apavi vai ķepas. Diemžēl groziņi no veikaliem pazuduši, jāņem rati, fui, liekas tik pretīgi, ka negribas vairs iet uz to veikalu.
14.03.2021 14:36 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Piekūns
Acīmredzot, dzīvojam dažādās sabiedrībās. Savā lokā atceros, ka bijušas daudzas sarunas par šo un ne manis aizsāktas, lielākoties visi uzskata, ka nav normāli bērna kājas ratos. Likās, ka ar Covid tomēr cilvēki cenšas būt tīrīgāki, bet vakar ratos redzēju taksi, nedēļas vidū bērnu.
14.03.2021 21:41 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Pama @ 14.03.2021 20:53
Nikolai un Miaa - varu teikt par sevi, ka es nekur neko nepierakstu. Ir cilvēki ar labu atmiņu. Man kaut kā paliek prātā komentāru aptuvenais saturs, kā piemēram, Miaa visur ieliks viedokli, ka viņai riebjas bērni. Rakstīšanas stils un viedokļi daudziem šeit ir diezgan izsekojami. Miaa arī ar iepriekšējo profilu visur vienu un to pašu rakstīja. Un es arī drīkstu izteikt savu viedokli, ko arī daru

Vismaz kāds mani saprot 😀 Gan jau tā nav tikai mums, ka ir lietotāji, kuru sacītais vienkārši iespiežas galvā.
14.03.2021 21:45 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Nu kā kurš rakstīto uztver, es, kaut, kā sakāt, esmu te biežāk par jums, nevaru nosaukt praktiski nevienu lietotāja vārdu, jo izlasu tikai viedokļus, par personām kā tādām nav nekādas intereses, tāpēc nepaliek atmiņā cilvēki no virtuālās vides.
14.03.2021 21:52 |
 
Patīk
Reitings 1750
Reģ: 24.05.2019
Man likās, ka tas speciālais nodalījums ratos ir rokassomiņai, nevis bērna dupsim 😄 un ka bērniem ir domāti bērnu rati...
Mani šis baigi neuztrauc, jo viss veikalos tāpat ir netīrs, turklāt tagad grozus un ratus vismaz regulāri tīra, pati neesmu baigi tīrīga, bet ar šausmām atceros, cik ļoti netīri grozi bija agrāk apritē, un tie netīrumi rodas tieši no produktiem.
Ar suni pārtikas veikalā vispār nedrīkst ienākt, bet bērni diemžēl vai par laimi ir sabiedrības daļa. Ja tas tik ļoti uztrauc, tad var ieklāt iepirkumu maisus ratos un likt savus produktus tur. Maximā tagad var skenēt produktus ar aplikāciju, starp citu, un uzreiz no plaukta likt maisā. Vēl ir piegādes opcija, pat ar kurjeru tagad nevajag kontaktēt, var sēdēt savās tīrajās sienās.
14.03.2021 21:55 |
 
Reitings 874
Reģ: 27.07.2020
Nikola. @ 14.03.2021 21:41
Piekūns
Acīmredzot, dzīvojam dažādās sabiedrībās. Savā lokā atceros, ka bijušas daudzas sarunas par šo un ne manis aizsāktas, lielākoties visi uzskata, ka nav normāli bērna kājas ratos. Likās, ka ar Covid tomēr cilvēki cenšas būt tīrīgāki, bet vakar ratos redzēju taksi, nedēļas vidū bērnu.

Varētu būt. Nāku no dziļiem laukiem. Zemais latviešu slānis. Gobzema elektrorāts. Maksimas un rimčiki. Smalkos veikalos neesmu bijis, kā tur ir - nezinu.
14.03.2021 22:09 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Nikola. @ 14.03.2021 21:52
Nu kā kurš rakstīto uztver, es, kaut, kā sakāt, esmu te biežāk par jums, nevaru nosaukt praktiski nevienu lietotāja vārdu, jo izlasu tikai viedokļus, par personām kā tādām nav nekādas intereses, tāpēc nepaliek atmiņā cilvēki no virtuālās vides.

Cilvēki ir dažādi, katram atmiņa stradā savādāk ;)
14.03.2021 22:09 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Buldozers @ 14.03.2021 21:02
Lieku un likšu savus bērnus, lai speciāli pakaitinātu tādas pūpēdes kā jūs ?

😁😁😁
Nikola. tā ir viena no dzīves sastāvdaļām - elpot netīru gaisu, aiztikt netīrus rokturus, šķaudīt virsū garāmgājējiem, saņemt iegrābienu dibenā no kkādā nepazīstama freaka. UN? Tādi vienkārši ir cilvēki. Dzīves sastāvdaļa ar ko ik katrs savā dzīvē sastopās, tomēr tā ir tava izvēle, enerģiju iegūldīt pilnīgi bezjēdzīgās negācijās un vēl veidot diskusiju.
Tas būtu tas pats, ja tu jautātu - kādēļ cilvēki elpo? kādēļ viņi dzīvo savu dzīvi, smērējot lietas. tie ir tikai un vienīgi tavi standarti un uzskati, kuras nesatrauc lielu sabiedrības daļu, jo ko gan tas mainīs? nabadzītei būs netīrs jogurta iepakojums?
ja tas tevi kaitina, vienmēr ir iespēja veikalus neapmeklēt, ēdienu pasūtīt internetā, iepirkties pie mazumtirgotājiem utt., vnk pati esi uzbūris kkādu ''lielo'' problēmu galvā, kurai pati nemeklē risinājumus, kā tikai pačīkstēt.
14.03.2021 22:20 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Ā, un mani ļoti kaitina tava diskusija, ko tagad darīsim? moš aizvāksies un vairs nekomentēsi šito? sorry, vnk ļoti kaitina. nedari tā vairāk.
14.03.2021 22:22 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Katz Nelasi, ja tik šausmīgi uzvelcies no lietām, kas ir pretrunā ar Tavu viedokli.
14.03.2021 22:28 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Nikola, neej uz vietām, kuras tevi uzvelk un šķiet pretīgas.
14.03.2021 22:33 |
 
Reitings 291
Reģ: 27.12.2019
Ja mēs redzētu baktērijas, uz veikalu ratiem un groziem, diez vai ,mēs vispār tos gribētu aiztikt. 🙂 Tāpat, visi durvju rokturi, virsmas utt. Arī produkti tiek aiztikti. Bērns vai suns, tas ir mazākais, kas varētu kaitēt. Kopumā, man iebildumu nav. Visiem uz šīs piesārņotās pasaules jādzīvo. Kādreiz, cilvēki dzīvoja un izdzīvoja, bez visām dezinfekcijām un tīrības ekstrām.
14.03.2021 22:44 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Pama @ 14.03.2021 20:53
Nikolai un Miaa - varu teikt par sevi, ka es nekur neko nepierakstu. Ir cilvēki ar labu atmiņu. Man kaut kā paliek prātā komentāru aptuvenais saturs, kā piemēram, Miaa visur ieliks viedokli, ka viņai riebjas bērni. Rakstīšanas stils un viedokļi daudziem šeit ir diezgan izsekojami. Miaa arī ar iepriekšējo profilu visur vienu un to pašu rakstīja. Un es arī drīkstu izteikt savu viedokli, ko arī daru

Jā, ja ir tēmas konkrēti par vai ap bērnu tēmu, nebaidīšos izteikt savu viedokli par to, ka man bērni ne visai patīk un ka pati esmu izvēlējusies dzīvi bez bērniem, taču nešķiet, ka to vien tikai darītu kā līstu visās diskusijās, lai sludinātu to, cik ļoti man riebjas bērni. "Riebjas" pat vispār nav īstais apzīmējums un gribu izlabot pati savu iepriekšējo komentāru, kurā izmantoju šo vārdu. Jā, neesmu sajūsmā par bērniem, taču, nē, man neriebjas bērni. Nē, es neesmu briesmīgā, dusmīgā tante, kura tagad darīs pāri svešiem bērniem vai izgāzīs pār tiem savas dusmas. Man pat patīk forši, labi audzināti bērni un vecāki, kuri neuzskata, ka pasaule griežas tikai ap viņiem un viņu bērniem. Un to var attiecināt ne tikai uz vecākiem un bērniem, bet uz cilvēkiem kopumā. Manuprāt, Latvijas sabiedrībai vēl ir kur augt, jo ir ļoti daudz tādu cilvēku, kuri uzskata, ka zeme griežas tikai ap viņiem un ka tas jau nekas, ja veikala groziņā iesēdināsi savu bērnu vai suni, vai tas jau nekas, ja uzšķaudīsi tomātiem, vai tas jau nekas, ja kaut ko veikalā apgāzīsi un mierīgi aiziesi prom (es esmu tas trakais cilvēks, kurš veikalā, redzot, ka prece mētājas uz zemes, pielieksies un viņu pacels un atliks atpakaļ plauktā). Šī tēma vienkārši sākās kā tēma par bērniem un suņiem, tieši tāpēc arī izteicos konkrēti par bērniem un suņiem, taču, paplašinot šo tēmu, uzskatu, ka ikvienam būtu jāatceras, ka dzīvojam sabiedrībā un ka apkārt ir arī citi cilvēki. Un to var teikt ne tikai par cilvēku uzvedību veikalos, bet arī citās sadzīves situācijās. Ja kādu ar saviem komentāriem aizvainoju, tad atvainojos.
14.03.2021 23:23 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Katz @ 14.03.2021 22:33
Nikola, neej uz vietām, kuras tevi uzvelk un šķiet pretīgas.

👌😅
14.03.2021 23:33 |
 
10 gadi
Reitings 3055
Reģ: 09.10.2009
Wtf?!? Kāds sakars "Latvijas sabiedrībai ir kur augt"!? Vai esi redzējusi,kā notiek citur ārzemēs? Pilns youtube ar to pašu ASV no Target u.c.veikaliem - citi iesmej par veikala apmeklētājiem,kuri ir savādi(maigi sakot) saģērbušies,par to,ko viņi ir paņēmuši līdzi uz veikalu,un galu galā - ko šamējie tur (veikalā) dara.. Latvijas sabiedrībai ir kur augt..Hah! 🤣🤣
14.03.2021 23:44 |
 
10 gadi
Reitings 3055
Reģ: 09.10.2009
Par tēmu runājot,es nezinu.. Es gribētu saprast iemeslu,kāpēc to suni nevar atstāt mājās un tad aiziet iepirkties? Un kāpēc ir jāsēdina bērns iekšā ratos? Lai neaizmūk? Pārāk noguris,lai ietu? Labi,par Depo ratiem man ir pilnīgi vienalga,bet pārtikas veikla rati..
14.03.2021 23:50 |
 
Reitings 224
Reģ: 08.03.2021
brunettte9 @ 14.03.2021 23:44
Wtf?!? Kāds sakars "Latvijas sabiedrībai ir kur augt"!? Vai esi redzējusi,kā notiek citur ārzemēs? Pilns youtube ar to pašu ASV no Target u.c.veikaliem - citi iesmej par veikala apmeklētājiem,kuri ir savādi(maigi sakot) saģērbušies,par to,ko viņi ir paņēmuši līdzi uz veikalu,un galu galā - ko šamējie tur (veikalā) dara.. Latvijas sabiedrībai ir kur augt..Hah! ??

Ir arī video, kur Amerikas lielveikala darbiniece filmē atradumus veikalā, piemēram, nomestus papīrus no precēm, kas nozagtas, vecas un netīras kurpes, jo nozagtas jaunas, bet vecās pamestas un PASLĒPTAS tur pat veikalā.
Latvijā ir salīdzinoši kulturāla sabiedrība, protams, ir vietas, kur tas līmenis ir zems, piemēram, Ķengaragā.
Turklāt Amerikā cilvēki ar netīrām kurpēm un zābakiem staigā pa savu mājokli un viņiem tas liekas pilnīgi normāli.
Mani bērni gan ir izauguši no vecuma, ka jāsēdina ratos, bet, kad to varēju darīt, tad sedināju, jo tā ir daudz vieglāk iepirkties. Bet es saprotu tās uzpūtušās voblas, jo viņu vecāki bērnībā ir fiziski un morāli darijuši pāri, ka tagad sit cauri bērnības traumas un reāli riebjas bērni. Jo cita izskaidrojuma tam nav.
15.03.2021 00:25 |
 
10 gadi
Reitings 726
Reģ: 13.01.2011
Ja godīgi nekad neesmu redzējusi suni ieiktu ratu grozā. Nespēju pat iztēloties, jo lielos atstāj ārā, bet mazos nes rokās. Tajā ratu režģī viņiem tak ķepas krīt iekšā. 🦦
Kapēc suns jāņem uz veikalu? Jo bieži tiek apvienots tas, ka ejot ārpus mājas tu izved suni un ieskrien veikalā. Personīgi man ar suni rokās ir grūti iepirkties, tapēc parasti tā tiešām ir ieskriešana veikalā, ne iepirkšanās. Kā arī žēl atstāt suni mājās, ja zini ka sanāks staigāties.
Bērnus arī īsti neesmu redzējusi sēžam ratu režģī- vrb mani tas neuztrauc, tapēc neievēroju. Bet ja arī kāds iesēdina tad tur noteikti ir visi iepriekšminētie iemesli- noguris, lai neaizmūk, vieglāk iepirkties kamēr šis tur sēž. Mazie tāpat daudz nevar noiet, bet mazos arī sēdina priekšā.
15.03.2021 00:38 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Wtf?!? Kāds sakars "Latvijas sabiedrībai ir kur augt"!? Vai esi redzējusi,kā notiek citur ārzemēs? Pilns youtube ar to pašu ASV no Target u.c.veikaliem - citi iesmej par veikala apmeklētājiem,kuri ir savādi(maigi sakot) saģērbušies,par to,ko viņi ir paņēmuši līdzi uz veikalu,un galu galā - ko šamējie tur (veikalā) dara.. Latvijas sabiedrībai ir kur augt..Hah! 🤣🤣

Nu man prieks par tevi, ka tev Latvijā apkārt tikai tie paši labākie, kulturālākie cilvēki, kuri neapsmej citus izskata vai citu iemeslu dēļ. Esmu savulaik strādājusi lielveikalā un gana daudz atskatījusies uz "kulturālajiem" klientiem.
Bet es saprotu tās uzpūtušās voblas, jo viņu vecāki bērnībā ir fiziski un morāli darijuši pāri, ka tagad sit cauri bērnības traumas un reāli riebjas bērni. Jo cita izskaidrojuma tam nav.

Šis ir vislabākais! Jau vairākkārt esmu saskārusies ar to, ka tiklīdz kā atļaujies atvērt muti un pateikt kaut ko negatīvu par bērniem vai pateikt, ka tev nepatīk bērni, tā automātiski uzradīsies kāds, kurš mēģinās apgalvot, ka tas tāpēc, ka bērnībā esi pazemots, sists vai bijis nemīlēts. Jā, jā, protams, visi, kuriem nepatīk bērni, ir monstri, kuriem bijusi smaga bērnība. Ieteiktu savas psihoterapeita prasmes novirzīt citā gultnē un, tā vietā, lai meklētu izskaidrojumus tam, kāpēc "voblām", kurām nav bērni, riebjas bērni, uztraukties par ģimenēm, kurās bērni ir, bet kuri ikdienā tiek pakļauti fiziskai un morālai vardabībai, vecāku alkoholismam, narkomānijai un seksuālai izmantošanai. Varbūt pie reizes noskaidrosi kādām fiziskām vai morālām mokām bērnībā cauri gājuši tie, kuri pēc tam var sist, pazemot, paverdzināt, badināt vai seksuāli izmantot paši savus bērnus.
15.03.2021 03:09 |
 
Reitings 291
Reģ: 27.12.2019
Amii @ 14.03.2021 18:02
Jautājums varbūt ne pa tēmu.
Bet kā tie ratiņi vispār darbojas? Tur ir jāmet iekšā naudiņa? Un cik daudz? Tas taču sanāk pa dārgo tad, ja tas ir 1 eiro katru reizi.
Nekad neesmu ņēmusi.
Bet tagad esmu sapratusi, ka pilns groziņš man ir pa smagu. Bet tie groziņi ar riteņiem nekad nav pieejami.

Monētu ieliek un pēc tam,sasprādzējot ar parējiem ratiem ,iznāk ārā. Ja nesanāk ,palūdz palīdzību. Tomēr, kopš ieviesa obligātu ieiešanu veikalā ar ratiņiem, monētas nav jāmet. Vismaz Zemgales pusē, tā ir. Monētas caurums aizvilkts ar līmlenti. Gan Rimi, gan Maximās, gan Topā. Tiešām, šajā laikā vēl kaut kur jāliek ratiem monēta? Jo jēga nekāda, ratus un groziņus izķer. Apsargi pie kasēm vaktē, kad izliek savu preci samaksai un steidzas vest tiem, kuri jau stāv rindā pēc ratiem.
15.03.2021 08:30 |
 
Reitings 106
Reģ: 21.01.2021
Man laikam pārāk ļoti patīk dzīvnieki un bērni, tāpēc par šādu “problēmu” nekad pat neesmu aizdomājusies. Man drīzāk nepatiktu, ja bērni skraidītu pa veikalu un maisītos pa kājām. A tā forši - ieliek ratos uz iepirkšanās brīdi, tā viņi ir izolēti un “aiz restēm”, bez iespējas pamesties zem kājām kādai cosmo histērtiķei. 😁 Savus pārtikas produktus, atnākot mājās, nomazgāju un/vai salieku/saberu uzglabāšanas traukos un burciņās. Iepakojumus izmetu. Bet man arī nekad nav sanācis iegrābties dubļainos, puņķainos ratos vai pārtikas produktos. Šķiet, šīs problēmas pievelk tikai tos, kuri visvairāk par to ceptos. 😂
15.03.2021 12:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits