bērni veikalā

 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Ko domājat par to, ka bērni (arī suņi) tiek sēdināti lielveikala ratos, kur liek produktus? Man tas liekas pretīgi likt preces, kur kādam bijuši apavi vai ķepas. Diemžēl groziņi no veikaliem pazuduši, jāņem rati, fui, liekas tik pretīgi, ka negribas vairs iet uz to veikalu.
14.03.2021 14:36 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Katz @ 14.03.2021 18:43
+
Dzīves lielās problēmas, jo kundzei traucē cilvēku darbības sabiedriskā telpā. Ar šādām lietām ir jāsamierinās, jo īpaši ar tām, kuras nevar ietekmēt
Tam vienkārši nav jēgas, čīkstēšana ir vājuma pazīme.

Tieši tā! Un man liekas tāda divkosība, zinot autores attieksmi pret maskām. No sākuma teica, ka nevalkās, tad izdomāja kaut kādas superplanās, kas ir vairāk ķeksīša pēc. It kā tas nebūtu sabiedrībai daudz lielāks kaitējums! Un tagad runās par uzvedību sabiedriskā vietā.
14.03.2021 18:56 |
 
Reitings 683
Reģ: 23.03.2020
Parasti bērnus tak sēdina speciālā vietā, vai tad kāds liek bērnus pašos ratos? Laikam neesmu tā ievērojusi, bet esmu redzējusi kā rimi salātu bārā bomzis iebāž pirkstus olās😁 Ja tik tālu padomā, tad jau nevar zināt, kas un ar kādām rokām apgrābsta augļus un dārzeņus,smiltis varbūt ir pats mazākais. Parasti jau viss ir iepakojumos un visu var nomazgāt.
14.03.2021 18:57 |
 
Reitings 79
Reģ: 13.07.2019
Suņi netraucē, tie tāpat ir mazie klēpju suņi ar mini ķepām.
Bērni ar zābakiem un rokām, kas pirms tam bijušas mutē un puņķos, iespējams vēl ar piekakātu pamperi gan nesimpatizē.
Bet nu veikalos jau tāpat viss netīrs. Tie paši pieaugušie klepo, šķauda un vēl izšņauc degunu rokā, jo nav salvetes un pēc tam ar to pašu roku ņem grozu, kuru pēc tam paņemsi tu.
Rokas pēc veikala tāpat obligāti jāmazgā.
14.03.2021 19:02 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Loreen @ 14.03.2021 19:02
Suņi netraucē, tie tāpat ir mazie klēpju suņi ar mini ķepām.
Bērni ar zābakiem un rokām, kas pirms tam bijušas mutē un puņķos, iespējams vēl ar piekakātu pamperi gan nesimpatizē.
Bet nu veikalos jau tāpat viss netīrs. Tie paši pieaugušie klepo, šķauda un vēl izšņauc degunu rokā, jo nav salvetes un pēc tam ar to pašu roku ņem grozu, kuru pēc tam paņemsi tu.
Rokas pēc veikala tāpat obligāti jāmazgā.

+++
14.03.2021 19:19 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Un man liekas tāda divkosība, zinot autores attieksmi pret maskām. No sākuma teica, ka nevalkās, tad izdomāja kaut kādas superplanās, kas ir vairāk ķeksīša pēc.

Es jau esmu aizmirsusi kad un ko te rakstīju par maskām. Izrādās, ir kas to atceras. Laikam ieviests speciāls blociņš, drīzāk biezā klade, kurā piefiksē visus savus ienaidniekus-masku nevalkātājus.
14.03.2021 19:26 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Man nav saprotams kāpēc suns būtu vispār jāņem uz veikalu. Tad es nākamreiz paņemumšu savu kāmi.
Bērni traucē tie kuri visu pagrābzta. Vienreiz ikea bistro stāvot rindā redzēju ģimeni ar dieviem bērniem kuri ar nosiekalotam mutēm un pirkstiem pie kases apgrābstīj un pat aplaizija skārdeņu bundžu virsiņas. Vacākiem poh.
14.03.2021 19:49 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Nikola. @ 14.03.2021 19:26

Es jau esmu aizmirsusi kad un ko te rakstīju par maskām. Izrādās, ir kas to atceras. Laikam ieviests speciāls blociņš, drīzāk biezā klade, kurā piefiksē visus savus ienaidniekus-masku nevalkātājus.

Tu par visu čīksti, to masku drāmu noteikti neaizmirsīšu 😁😁😁
Un tagad mazo sunīšu traģēdiju veikalu ratiņos arī ne, nav pat japieraksta 🤨
Tu ne jau man vienai ar to esi iekritusi acīs - vissirslikti.lv
14.03.2021 19:50 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Kiskismau @ 14.03.2021 19:49
Man nav saprotams kāpēc suns būtu vispār jāņem uz veikalu. Tad es nākamreiz paņemumšu savu kāmi.
Bērni traucē tie kuri visu pagrābzta. Vienreiz ikea bistro stāvot rindā redzēju ģimeni ar dieviem bērniem kuri ar nosiekalotam mutēm un pirkstiem pie kases apgrābstīj un pat aplaizija skārdeņu bundžu virsiņas. Vacākiem poh.

Laika optimizācija, jo suncis pie reizes tiek pastaigāties. Un parasti viņi arī lūdzas, lai ņem līdzi, jo zina, ka būs staigāšana.
14.03.2021 19:53 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Zābaki ir zābaki, pilnīgi vienalga kam tie kājās. Ja pieaudzis cilvēks, kuram zābaki spiež, izdomātu veikalā pārvilkt kurpes, zābakus ieliekot ratos, arī būtu pieņemami?

Nedaudz tizls salīdzinājums... Iesaku tev neapmeklēt veikalu vai stavēt pie durvīm kopā ar apsargu - viņš tīra ratiņu ručkas ar dezinfekcijas līdzekli, tu - bērniņu zābaciņus. Visi būs laimīgi. Tīri ratiņi un tavi iepirkumi arī.👍😄
Bet ja nopietni, tad priekš kam šādi pārspilēt. Tomer cilvēki nav cūkas. Es neesmu mūžā nevienu dubļainu ratiņu redzējusi. Pat ja tā, var panemt citu. Visos jau bērni vai suņi nav izvizināti 😄
vispārpieņemtas uzvedības normas.

Pirmo reizi dzirdu tadu "normu". Drīzāk tā ir norma vizināt bērnus tajos ratos jo cik zinu daudi ratiņi tam ir pielāgoti (ir tas sedeklitis un divi caurumi malās kājām. vismaz domāju ka tas tam ir domāts).
14.03.2021 20:00 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
PaulaMonro Nekādu masku drāmu neatceros. ierakstu, kas tajā brīdi aktuāls un pēc zināma laika aizmirstu. Kādai bezdarbībai jābūt, lai sekotu un atcerētos ko kura rakstījusi forumā pus gadu atpakaļ? Reālās dzīves un reāli cilvēki apkārt vispār nav, tikai šis pusdzīvais forums?
14.03.2021 20:04 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Nikola. @ 14.03.2021 20:04
PaulaMonro Nekādu masku drāmu neatceros. ierakstu, kas tajā brīdi aktuāls un pēc zināma laika aizmirstu. Kādai bezdarbībai jābūt, lai sekotu un atcerētos ko kura rakstījusi forumā pus gadu atpakaļ? Reālās dzīves un reāli cilvēki apkārt vispār nav, tikai šis pusdzīvais forums?

Ha ha, to pašu es varētu teikt par Tevi, skatoties kādas problēmas postē 😀
Lai nu kas, bet es forumā esmu reti. Pēdējā laikā gan covid ierobežojumu dēļ biežāk, bet Tu noteikti esi biežāka dalībniece 😀
14.03.2021 20:10 |
 
Reitings 912
Reģ: 07.06.2011
Uij,ka es gribēšu redzēt,ko teiks šis “ gudras”sievietes,kad pašam būs bērni.Tad varēs saviem pamperbebjiem skriet pakaļ pa visu veikalu.
14.03.2021 20:28 |
 
Reitings 27874
Reģ: 11.02.2015
Tiem ratiem taču ir speciāli atlokāms nodalījums, kurā iesēdināt bērnu. Attiecīgi dupsis atrodas uz plastmasas daļas, kas, vienkārši lietojot ratus, tev nemaz nav atklātā veidā. Viņš ir aizlocīts. Kā arī bērna kājas atrodas ratu ārpusē.
Un ratiem šī vieta tam arī speciāli paredzēta. Bērnu sēdināšanai.
Ko tu tur murgo? Par kādu sabiedrības normu pārkāpšanu? 🤦
14.03.2021 20:41 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Kā arī bērna kājas atrodas ratu ārpusē
Es nerunāju par gadījumiem, kad kājas ārpusē. Veikalā, kur visbiežāk iepērkos nav tādas konstukcijas rati. Kājas ir ratu iekšpusē.
14.03.2021 20:47 |
 
Reitings 438
Reģ: 21.01.2021
Nikolai un Miaa - varu teikt par sevi, ka es nekur neko nepierakstu. Ir cilvēki ar labu atmiņu. Man kaut kā paliek prātā komentāru aptuvenais saturs, kā piemēram, Miaa visur ieliks viedokli, ka viņai riebjas bērni. Rakstīšanas stils un viedokļi daudziem šeit ir diezgan izsekojami. Miaa arī ar iepriekšējo profilu visur vienu un to pašu rakstīja. Un es arī drīkstu izteikt savu viedokli, ko arī daru
14.03.2021 20:53 |
 
Reitings 871
Reģ: 27.07.2020
Nikola. @ 14.03.2021 18:48

Cilvēkiem sabiedrībā uzvesties nav jānāk, vai ne? Vainīgs tas, kam tas traucē? Mājās manis pēc, lai tie bērni kāpj ar zābakiem uz šķīvja, bet sabiedrībā ir jāievēro vispārpieņemtas uzvedības normas.

Likt bērnus un suņus ratiņos IR vispārņemta sabiedrības norma, jo lielais vairums tā dara. Tāpēc, jā, tu esi vainīga, jo to neievēro.
Droši vien būsi tā, kas 50 gados burkšēs uz jauniešiem sabiedriskajā, ka nedod apsēsties. Varbūt jau tagad burkšķi.
14.03.2021 20:58 |
 
Reitings 224
Reģ: 08.03.2021
Lieku un likšu savus bērnus, lai speciāli pakaitinātu tādas pūpēdes kā jūs 😁
14.03.2021 21:02 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Likt bērnus un suņus ratiņos IR vispārņemta sabiedrības norma, jo lielais vairums tā dara.
Par laimi tā nedara lielais vairums. Un tā nav norma. Atcerējos, ka jau sen, kādu gadu atpakaļ runāju ar vienu, kas strādā apsardzē un teica, ka tā viņiem ir problēma, jo noteikts iet pie pircējiem un likt izņemt bērnu no ratiem, daudzas paliek agresīvas, ka aizrāda, tāpat, ka ja aizrāda par to, ka bērns veikalā ēd konfektes no stenda. Vēl atļaujas uzbļaut apsargiem, ka kas tad notiks, ja kādu konfekti apēdīs.
Lieku un likšu savus bērnus, lai speciāli pakaitinātu tādas pūpēdes kā jūs
Novelc vēl pamperi, lai piedirš tos ratus, būsi krutākā māte savā rajonā. 😁
14.03.2021 21:10 |
 
Reitings 912
Reģ: 07.06.2011
Zeme atveries,ej ārstējies!Ceru,ka Tev nekad nebūs bērnu!Bail iedomāties,kas notiks ar Tevi.
14.03.2021 21:15 |
 
Reitings 871
Reģ: 27.07.2020
Par laimi tā nedara lielais vairums. Un tā nav norma. Atcerējos, ka jau sen, kādu gadu atpakaļ runāju ar vienu, kas strādā apsardzē un teica, ka tā viņiem ir problēma, jo noteikts iet pie pircējiem un likt izņemt bērnu no ratiem, daudzas paliek agresīvas, ka aizrāda, tāpat, ka ja aizrāda par to, ka bērns veikalā ēd konfektes no stenda. Vēl atļaujas uzbļaut apsargiem, ka kas tad notiks, ja kādu konfekti apēdīs.

Es gan bieži redzu bērnus ratiņos. Un neesmu redzējis nevienu incidentu, kad apsargs būtu kādam par to aizrādījis. Un arī šajā diskusijā lielais vairums par šo necepās. Principā tu esi pirmais cilvēks manā dzīvē, kas par šo ir cepies.
Par higiēnas un tīrības aspektu runājot - tie ir ratiņi. Bērnu dibeni un suņu ķepas ir mazākas ļaunums, kas tur var būt.
14.03.2021 21:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits