Nenotikušais aborts jeb missed abortion

 
Reitings 6
Reģ: 12.03.2021
Sveikas. Padalieties ar pieredzi. Ir notikusi - missed abortiem. Augļa attīstība ir apstājusies aptuveni 6 nedēļā.
Tīrīšanas vēl nav sākusies. Ginekoloģe piedāvāja divas metodes vai ar tabletēm, vai dzemdes dobuma abrāziju. No uztraukuma par beigušos grūtniecību automātiski izvēlējos abrāziju, jo anestēzija utt.
Kāda ir Jūsu pieredze ar šāda veida tīrīšanu? Kādi ieteikumi? Vai tomēr veselīgāk ir ar medikamentiem?
Paspēju jau kārtīgi izraudāties, bet nu saprotu, ka tā ir varbūt arī sava veida dabīgā atlase. Šī bija pirmā grūtniecība.
Ļoti gaidīšu komentārus.
Paldies.
12.03.2021 17:01 |
 
10 gadi
Reitings 4259
Reģ: 03.08.2009
Nu man ir bijis SA tajās 7 nedēļās un nekādu augli redzēt nevarēja. Kā spēcīgas mēnešreizes. Nevajag biedēt..
29.11.2021 20:11 |
 
Patīk
Reitings 10850
Reģ: 27.01.2021
Kā pēc dažādajiem pieredzes stāstiem redzams, katrai medikamentozais aborts var noritēt ļoti individuāli - vienai tā būs neilga asiņošana, viegli krampji, apmēram kā menstruācijas, citai - ļoti smagi pārdzīvojams process, kā fiziski mokoši, tā emocionāli - to visu redzēt. Lai kādu variantu katra no jums ir izvēlējusies vai kā ir gadījies, būsim iecietīgas viena pret otru, nevajag nosodīt vai baidīt. Noteikti konsultējaties ar ārstu par katra aborta veida riskiem un norisi, lēmums ir jūsu, par to neviens nedrīkst nosodīt. Katras ķermenis ir viņas pašas ziņā.
29.11.2021 20:42 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Debestiņa @ 29.11.2021 19:56
te neviens nav rupjšs, vienkarši realitate. Ari med.aborts nav saprotams. Kjipa pasargā ,ka nav atverts dzemdes kakls, bet divas dienas vnk skaties kā tev paketēs un dažreiz pat pamperos sadalās auglis pa recekļiem. Tas ir max psihologiski lielaks troeciens sievietei un vājajām un jutigajam nav paredzets

Ir gan rupjš. Tā jau tēma ir sāpīga, par to jārunā daudz saudzīgāk. Kā vispār var kaut ko pārmest sievietei, kas saņēmusi ārkārtīgi skumju ziņu no ārsta, un pēc tam vienkārši seko ārsta ieteikumiem?
Katram sava izvēle, sava pieredze.
Iejūtību vajag, nepaliekam galīgi aukstas ♥️
30.11.2021 08:44 |
 
Reitings 152
Reģ: 08.05.2019
Man bija 8 ned.es pat nezināju,ka esmu stāvoklī,man taisīja pilno tīrīšanu.3 dienā aizgāju pārbaudīties,un man atklāja miomu,un otro reizi taisīja operāciju.
30.11.2021 09:52 |
 
Reitings 920
Reģ: 25.09.2017
Ir bijis gan SA (12.ned.), gan MA (8.ned.)Ar abiem gulēju slimnīcā. MA iedeva tabletes, ar kurām viss tīrījās viss laukā pats. Sāpes nenormālas(likās, ka dzemde ir sevi sagriezusi 100 čokuros un mēģina pati sevi izspiest laukā), + caureja, slikta dūša, auksti sviedri, reibonis, drebulis, tirpšana rokās un kājās. Cik saprotu, kamēr neesi dzemdējusi, tikmēr labprātāk izvēlas medikamentozo, jo tā esot saudzīgāka dzemdei, dzemdes kaklam utt. Par morālo pusi....uz to mirkli, kamēr mocījos ar sāpēm un caurejām, es par to īsti nedomāju. Es domāju par to, lai notiek ātrāk tas, kam jānotiek, lai tikai ātrāk beidzas tās sāpes un es varu atgriezties atpakaļ savā ierastajā dzīvē. Kad izrakstīja no slimnīcas, tad tikai sāc saprast, kas vispār notika un grozīt to visu galvā 24/7. Bet meitenei, kas ar mani gulēja vienā palātā, no tabletes nebija tik traki. Teica, ka sāpēja kā stiprākas mēnešreizes un nebija nekādu caureju, sliktu dūšu, reibšanu utt. Pieņemu, ka kā nu kurai tas organisms.
30.11.2021 10:05 |
 
Reitings 180
Reģ: 19.08.2015
Te nu dažas gan ir pretīgas savā iekšienē. Neticēju, ka pat pie šādām tēmām var atļauties kādam iedzelt un pārmest izvēli procedūrai, kas abos variantos nav patīkama.
Ja reiz ārsts iesaka vienu vai otru metodi, tad jau pamatoti. Jeb, Debestiņa un Susurs, esat ārsti, kas var pamatot, ka visiem der tikai tas, ko atzīsat jūs?
30.11.2021 12:10 |
 
Reitings 180
Reģ: 19.08.2015
aleksik @ 29.11.2021 17:37
Ļoti žēl, ka tā ir noticis. Es saprotu kā tu jūties, pati piedzīvoju MA septembra sākumā, bet tagad jau esmu atkal stāvoklī. Domā pozitīvi un nepārdzīvo (lai arī cik stulbi tas skanētu). ❤️

Paldies, patīkami lasīt ko uzmundrinošu. Lai viss norit veiksmīgi! ❤️
30.11.2021 12:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits