NL “Žestj maratons”

 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Meitenes!!
Daudzas no jums varbūt piefiksēja, ka fitnesa treneris Ivars Maksimuks pēdējā nedēļā ļoti aktīvi kritizēja NL produktus un to pārdevējas: Saulieti, Vucēnu, utt.
Es aktīvi sekoju līdzi. 😁 NL pārdevējas nosodīja Ivaru par to, ka viņš nemaz nav mēģinājis šos produktus un izsaka savu viedokli. Tad nu Ivars nolēma iegādāties produktus tievēšanas maratonam 100€ vērtībā. 😁 Dalīsies ar saviem iespaidiem, rezultātiem.
Te links uz viņa profilu: https://instagram.com/ivarsmaksimuks?igshid=1py5fv7ufhyqx
Būs interesanti pasekot līdzi šim jampadracim. 😁
14.02.2021 21:42 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
Dažreiz cilvēka rakstības stils daudz ko pasaka par viņu...tas par Saulieti. Kā tā var rakstīt?! Garumzīmes,hallo?
16.02.2021 11:06 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4961
Reģ: 03.11.2012
Sanāk, ka viņas pelna no Cashback un NL “dāvanu naudas”?
Tā stāsta šajā video...
https://youtu.be/_OoArFif4fE
16.02.2021 11:07 |
 
Reitings 611
Reģ: 12.01.2021
vivii @ 16.02.2021 11:07
Sanāk, ka viņas pelna no Cashback un NL “dāvanu naudas”?
Tā stāsta šajā video...
https://youtu.be/_OoArFif4fE

Nu velak itka sakas čeki... bet sakuma ja dabu tikai davanu naudu. Tur ir kartiga komanda janolasa laintiesam
Saktu pelnit... nedomaju ka daudzam meitenem kuras maja ar
Berniem sez ir ta iespeja to komandu novakt, ipasi daudzas ir ar kaut kdiem 150 sekotajiem, pasas diezgan nesakoptas . Nu nezinu vai vinam izdodas ko pardot..
16.02.2021 11:12 |
 
Reitings 6958
Reģ: 16.02.2021
Man Sauliete izskatās pēc tāda galējību cilvēka, kura nav īsti racionāla un objektīva. Ēst negatavoju, jo tas ir ilgi, viss netīrs, virtuve uzsprāgusi, viss slikti. Nu nav tā, kurš viņai liedz pagatavot zupu, kur vajag dēlīti, nazi sastāvdaļu sagriešanai un katlu? vai kādu one pot stila ēdienu, kur nevajag ntos traukus un stundas? mūsdienās reti kura sieviete gatavo ikdienā sarežģītus ēdienus, pavadot virtuvē stundas un pēc tam vēl vairākas stundas to novācot. viņa neizprot, ka ir arī vidusceļš. Tāpat ar NL, nu ja iesaistos, tad līdz ausīm, viss tik labs. Ja esmu attiecībās, nu tad tā, ka uzreiz atrādu to tūkstots storijos. Varbūt mazliet neskaidri sarakstīju, bet viņa šķiet tāda, kas, ja aizstāv kādu savu viedokli vai skatījumu, tad ar putām uz lūpām, nepieņemot nekādu vidusceļu, kas liekas mazliet bērnišķīgi un grūti šādu cilvēku uztvert nopietni. Tā man viņa šķiet skaista sieviete, bet arī laikam teikšu, ka pirms pāris (aptuveni 3) gadiem izskatījās labāk, pirms sāka pilnībā pāriet uz NL produkciju. Par aizpampumu piekrītu. Kaut kur jau pirms aptuveni gada bija pētīts draineffect sastāvs un, ja nemaldos, tad tur bija ļoti daudz cukura. Visvairāk kaitina viņas mati, tādi izspūruši, vienmēr atlaistas saknes, liekas, ka bieži vien nemazgāti, kā arī sausi, nevijīgi, riktīgas nekoptas pīckas :D. Tad labāk viņai būtu izvēlēties krāsojumu, kur sapludina tumšas matu saknes ar gaišākiem galiem, bet nu tas tīri subjektīvi. Figūra viņai laba, sejas vaibsti skaisti, bet nu jau var redzēt, ka pašai arī būs jāpiestrādā, citādi būs skinny fat. It kā tieva, bet viss tāds mazliet nokarājies, nesavākts. Reti kad var redzēt, ka viņa pastaigātos svaigā gaisā vai kārtīgi izkustētos. Laba figūra un vielmaiņa ir laba dāvana, taču nevajag aizmirst, ka ar to pietiek līdz aptuveni 30 gadiem, pēc tam tāpat pašai būs jāstrādā, lai to noturētu. Bet nu viņa tik daudz atrāda savu dzīvi, ka mums ir iespēja redzēt gan viņas labās īpašības un veiksmi, kā arī feilus un trūkumus. Žestj maratons noteikti nebūtu kas tāds, ko es izvēlētos, bet domāju, ka nav arī tik bēdīgi. Redzu to kā gavēni drīzāk. Nekas slikts organismam nenotiks, ja nedēļu padzīvosi bez kādām uzturvielām un mikroelementiem, gan jau kaut ko tur izdodas arī uzsūkt un asimilēt organismā no visiem tiem pulveriem, arī normāli ēdošam cilvēkam šis tas var trūkt. Galvenais, ja tādā iesaistās, atkal nebūt dumjam un saprast, ka svars nokritīsies, jo ir kaloriju deficīts un pulveris, kas vnk izskries cauri zarnām, tur nav jāēd nekas smags, bet nu nevajag muļķīgi cerēt, ka tas pēc tam uz ilgu laiku saglabāsies. Es personīgi 100 eiro par tādu nemaksātu. Brīnos, ka mūsdienās vēl kam tādam sievietes masveidā piekrīt, kad apkārt tik daudz runā par veselīgu tievēšanu. Ir pat programmas, kur ar sastādīto ēdienkarti ēdot 1400kcal dienā esi tik labi paēdis un tik daudz dažādus produktus. Man negribētos Žestj iet tikai tāpēc, ka no pulverveida ēdiena loģisks iznākums liktos caureja nedēļas garumā. :D tas vien ir atbaidoši. Ivars malacis. Kaut gan sākumā arī viņš par viņām ierēca un ļauni jokoja, bet nu pelnīti. To abu sieviešu atbildes zem katras kritikas. Normāli cilvēki vai nu ignorē vai, ja vēlas uzbraukt, tad darītu to tādā smalkajā stilā, caur puķēm, skaistā valodā, bet tomēr iedzeltu, tas būtu daudz labāks variants kā tupi rakstīt pirmo, kas nāk prātā. Neprofesionāli. Bet sievietes vienmēr iesaistīsies dažādos tievēšanas projektos, izmēģinās visādas tabletes, vitamīnus, tējas, pulverus, programmas. Protams, nav jāizgudro jauns divritenis un noteikti katra beigu beigās dziļi sirdī saprot, ka kustība un normāls ēdiens strādās vislabāk ilgtermiņā, bet katrai pirms tam līdz tam ir jānonāk izejot cauri šādiem neveselīgiem risinājumiem, tiecoties pēc ātra rezultāta. Tikai pēc tam var pielekt, ka ātra rezultāta vienkārši nav.
16.02.2021 11:28 |
 
Patīk
Reitings 2865
Reģ: 30.04.2020
Kā man stāstīja viena no Saulietes komandas, tad pērkot kaut ko, tur paliek tas cashback, kas ir iekš' tās sistēmas. Var jau protams izņemt, bet nav tik izdevīgi, tāpēc to cashback tērē atkal pasūtījumos. Piemēram- cashback' ā ir iekrāti 1000€, par to var sasūtīt visādas lietas-noteikti esat pamanījušas, ka viņas bieži saka, ka ir daudz kas uz vietas-un pērk viņas par savu cenu, ne to, kādā tiek tirgota mums. Nopērk par cashback, bet cilvēks iedod naudu uz rokas/konta. Viss. Tīrākā naudas muhļīšana, ņemot vērā, ka daudzām no viņām ir Revoluti, payseri utt. 😁
Kā jums liekās, kā tas nākas, ka Sauliete pelna apmēram 11tk mēnesī, bet neko jēdzīgu nav nopirkusi? Jo pie lieliem pirkumiem rastos jautājumi, kur tādu naudu rāva, bet tad nauda jādeklarē un jānomaksā nodokļiem.
Dārgākais, kas viņām ir, ir tie Pandoras sūdi :D
16.02.2021 12:06 |
 
Reitings 619
Reģ: 01.02.2015
Vispār labi, ka šeit parādījās šī diskusija. Šo forumu lasa daudzi, spriežot jau pēc tā, ka Butterfly diskusijā, ieliekot kādu bildi failiem.lv, tai ātri vien ir vairāki tūkstoši skatījumi.. un cik daudzi nemaz neklikšiņa un neskatās, bet forumu lasa. Sauliete taču ierēca sākumā par tā Ivara profila statistiku, cik tā ir maza. Nu, nu. Jā, lai jau puisis vāc sekotājus ar šo situāciju (kopš vakardienas jau +400, un daudzi viņam noteikti neseko, bet skatās storijus, no tā paša NL domāju daudzas), jo kādēļ gan ne? Pašas taču vāc tos sekotājus nepārtraukti ar dažādiem konkursiem. A te cilvēks vāc sekotājus (par to arī samaksājot naudu!), paralēli ceļot augšā svarīgu tēmu (protams, ne visiem), bet tām NL sievietēm svarīgu gan. Tā taču viņu biznesam ir baigā reklāma. Kā labi zinam, arī antireklāma ir reklāma.
Arī pēc tam, kad Ivars izies to maratonu un izdarīs secinājumus, ceru, ka šī diskusija nekur nepazudīs un tādas naivās sievietes, kuras meklēs atsauksmes par NL produkciju - varēs iepazīties ar šīs diskusijas saturu un izlemt, vai viņām tas vispār ir vajadzīgs.
16.02.2021 13:54 |
 
Reitings 164
Reģ: 16.02.2021
16.02.2021 13:54 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
Mercury6 @ 16.02.2021 11:28
Man Sauliete izskatās pēc tāda galējību cilvēka, kura nav īsti racionāla un objektīva. Ēst negatavoju, jo tas ir ilgi, viss netīrs, virtuve uzsprāgusi, viss slikti. Nu nav tā, kurš viņai liedz pagatavot zupu, kur vajag dēlīti, nazi sastāvdaļu sagriešanai un katlu? vai kādu one pot stila ēdienu, kur nevajag ntos traukus un stundas? mūsdienās reti kura sieviete gatavo ikdienā sarežģītus ēdienus, pavadot virtuvē stundas un pēc tam vēl vairākas stundas to novācot. viņa neizprot, ka ir arī vidusceļš. Tāpat ar NL, nu ja iesaistos, tad līdz ausīm, viss tik labs. Ja esmu attiecībās, nu tad tā, ka uzreiz atrādu to tūkstots storijos. Varbūt mazliet neskaidri sarakstīju, bet viņa šķiet tāda, kas, ja aizstāv kādu savu viedokli vai skatījumu, tad ar putām uz lūpām, nepieņemot nekādu vidusceļu, kas liekas mazliet bērnišķīgi un grūti šādu cilvēku uztvert nopietni. Tā man viņa šķiet skaista sieviete, bet arī laikam teikšu, ka pirms pāris (aptuveni 3) gadiem izskatījās labāk, pirms sāka pilnībā pāriet uz NL produkciju. Par aizpampumu piekrītu. Kaut kur jau pirms aptuveni gada bija pētīts draineffect sastāvs un, ja nemaldos, tad tur bija ļoti daudz cukura. Visvairāk kaitina viņas mati, tādi izspūruši, vienmēr atlaistas saknes, liekas, ka bieži vien nemazgāti, kā arī sausi, nevijīgi, riktīgas nekoptas pīckas :D. Tad labāk viņai būtu izvēlēties krāsojumu, kur sapludina tumšas matu saknes ar gaišākiem galiem, bet nu tas tīri subjektīvi. Figūra viņai laba, sejas vaibsti skaisti, bet nu jau var redzēt, ka pašai arī būs jāpiestrādā, citādi būs skinny fat. It kā tieva, bet viss tāds mazliet nokarājies, nesavākts. Reti kad var redzēt, ka viņa pastaigātos svaigā gaisā vai kārtīgi izkustētos. Laba figūra un vielmaiņa ir laba dāvana, taču nevajag aizmirst, ka ar to pietiek līdz aptuveni 30 gadiem, pēc tam tāpat pašai būs jāstrādā, lai to noturētu. Bet nu viņa tik daudz atrāda savu dzīvi, ka mums ir iespēja redzēt gan viņas labās īpašības un veiksmi, kā arī feilus un trūkumus. Žestj maratons noteikti nebūtu kas tāds, ko es izvēlētos, bet domāju, ka nav arī tik bēdīgi. Redzu to kā gavēni drīzāk. Nekas slikts organismam nenotiks, ja nedēļu padzīvosi bez kādām uzturvielām un mikroelementiem, gan jau kaut ko tur izdodas arī uzsūkt un asimilēt organismā no visiem tiem pulveriem, arī normāli ēdošam cilvēkam šis tas var trūkt. Galvenais, ja tādā iesaistās, atkal nebūt dumjam un saprast, ka svars nokritīsies, jo ir kaloriju deficīts un pulveris, kas vnk izskries cauri zarnām, tur nav jāēd nekas smags, bet nu nevajag muļķīgi cerēt, ka tas pēc tam uz ilgu laiku saglabāsies. Es personīgi 100 eiro par tādu nemaksātu. Brīnos, ka mūsdienās vēl kam tādam sievietes masveidā piekrīt, kad apkārt tik daudz runā par veselīgu tievēšanu. Ir pat programmas, kur ar sastādīto ēdienkarti ēdot 1400kcal dienā esi tik labi paēdis un tik daudz dažādus produktus. Man negribētos Žestj iet tikai tāpēc, ka no pulverveida ēdiena loģisks iznākums liktos caureja nedēļas garumā. :D tas vien ir atbaidoši. Ivars malacis. Kaut gan sākumā arī viņš par viņām ierēca un ļauni jokoja, bet nu pelnīti. To abu sieviešu atbildes zem katras kritikas. Normāli cilvēki vai nu ignorē vai, ja vēlas uzbraukt, tad darītu to tādā smalkajā stilā, caur puķēm, skaistā valodā, bet tomēr iedzeltu, tas būtu daudz labāks variants kā tupi rakstīt pirmo, kas nāk prātā. Neprofesionāli. Bet sievietes vienmēr iesaistīsies dažādos tievēšanas projektos, izmēģinās visādas tabletes, vitamīnus, tējas, pulverus, programmas. Protams, nav jāizgudro jauns divritenis un noteikti katra beigu beigās dziļi sirdī saprot, ka kustība un normāls ēdiens strādās vislabāk ilgtermiņā, bet katrai pirms tam līdz tam ir jānonāk izejot cauri šādiem neveselīgiem risinājumiem, tiecoties pēc ātra rezultāta. Tikai pēc tam var pielekt, ka ātra rezultāta vienkārši nav.
perfekti teikts, piekrītu katram vārdam 😉
16.02.2021 13:55 |
 
10 gadi
Reitings 6409
Reģ: 21.07.2009
Tādas Sollas te drīz būs puse Latvijas! Visas nu tik domā, ka pēc gada, diviem vai trīs pelnīs daudz naudas. Liekas, cilvēki ar augstāko izglītību stradiņos, LU, turībās, bet maļ šitādu sūdu (runāju par sev zināmām gribu būt "influencere")
16.02.2021 14:35 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Solla varētu mazāk dzert, bet laikam visām tādām tas NL patīk, kuras īsti nekad nav strādājušas, brauc ar muti. Biju vienā uzņēmēju pasākumā, kur Solla nezinu kāpēc arī bija, piemetās līdz kliņķim un uzstāja, ka grib dziedāt. Nez vai pati atceras savu apkaunojošo uzvedību. 🙄
16.02.2021 14:39 |
 
Patīk
Reitings 2865
Reģ: 30.04.2020
miiluuliite @ 16.02.2021 14:35
Tādas Sollas te drīz būs puse Latvijas! Visas nu tik domā, ka pēc gada, diviem vai trīs pelnīs daudz naudas. Liekas, cilvēki ar augstāko izglītību stradiņos, LU, turībās, bet maļ šitādu sūdu (runāju par sev zināmām gribu būt "influencere")

Man vairāk smiekli nāk par to "komandu audzēšanu" 😁 Kam tad viņas tirgos tos pulverus, ja katra otrā būs jau NL'ā? 😁 Viena otrai?
16.02.2021 14:39 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Enazenaz @ 16.02.2021 14:39

Man vairāk smiekli nāk par to "komandu audzēšanu" ? Kam tad viņas tirgos tos pulverus, ja katra otrā būs jau NL'ā? ? Viena otrai?
audzē noietu, vairāk cilvēki pirks kaut tikai sev, apgrozījums augs. Piemēram, menedžeri, kas iegrūž vairāk preci veikalu plauktos, iespēja, ka prece tiks nopirkta un tādā veidā augs noiets.
16.02.2021 14:42 |
 
Patīk
Reitings 1750
Reģ: 24.05.2019
Enazenaz @ 16.02.2021 14:39

Man vairāk smiekli nāk par to "komandu audzēšanu" ? Kam tad viņas tirgos tos pulverus, ja katra otrā būs jau NL'ā? ? Viena otrai?

To sauc par piramīdshēmu.
16.02.2021 14:43 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
varbūt nekorekti salīdzināt ar tirdzniecības menedžeriem 🤭
16.02.2021 14:45 |
 
10 gadi
Reitings 1934
Reģ: 31.01.2012
Katz @ 14.02.2021 21:58
Skaidrs, ka viedoklis viņam ir jau izveidojies un skeptiskais zīmogs ir virsū neatkarīgi no tā, kādi būs rezultāti. Domāju jebkuram jau ir skaidrs kādu stabulīti pūtīs.
pārsteidzošu neko negaidu, jo ar pulveriem diezvai var notievēt. Uztura speciālists tādu brīnumu izmestu miskastē un parunātu par citām lietām, kas būtu nepieciešamas svara samazināšanai.
Màrketinga triks. Voilá!

Domāju gan, ka ar pulverīšiem var notievēt, ja neko citu neēd (vai vienu reizi dienā liesu gaļu ar dārzeņiem). Protams, ka rezultāti būs, un tas ir skaidrs. Tās, kas šādā drastiskā žestj maratonā nenotievē, ir vienkārši nedisciplinētas babenes, kas izmet tādu naudu un pēc tam čīto.
Un, nē. Šis nav pozitīvs, NL atbalstošs komentārs. Šis ir tik pat efektīvs, kā, piemēram, ja es tagad pārdošu savu "notievēšanas kursu" un katru dienu nedēļas garumā cilvēks drīkstēs ēst tikai ābolus. Nez vai tas ir veselīgi.
16.02.2021 14:46 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
cupcake2 @ 16.02.2021 14:46

Domāju gan, ka ar pulverīšiem var notievēt, ja neko citu neēd (vai vienu reizi dienā liesu gaļu ar dārzeņiem). Protams, ka rezultāti būs, un tas ir skaidrs. Tās, kas šādā drastiskā žestj maratonā nenotievē, ir vienkārši nedisciplinētas babenes, kas izmet tādu naudu un pēc tam čīto.
Un, nē. Šis nav pozitīvs, NL atbalstošs komentārs. Šis ir tik pat efektīvs, kā, piemēram, ja es tagad pārdošu savu "notievēšanas kursu" un katru dienu nedēļas garumā cilvēks drīkstēs ēst tikai ābolus. Nez vai tas ir veselīgi.

Nepiekrītu. Īstermiņā - jā. Paies nedēļa un atsāksies tāpati ēšana, kas līdz šim.Varbūt, pat uzņems lieko svaru, jo sākumā ēdīs visu pēc kārtas. Nedēļu ar NL uztveru kā organisma attīrīšanos, tomēr, lai nomestu svaru ir jāiet veselīgs ceļš un ar veselīgu skatu uz ēdienu :)
16.02.2021 15:20 |
 
Reitings 6958
Reģ: 16.02.2021
Kā arī es domāju, ka Ivaram nekādi labie rezultāti no tā NL nebūs. Viņš jau tā ir formā, būtībā viņam nav vajadzīgs ar tādiem pulveriem nemaz tievēt. Turklāt viņam sanāk milzīgs kaloriju deficīts, stipri šaubos, ka viņš pirms tam NL karalienes bija informējis, ka viņam dienā nepieciešams vairāk kā 3000 kalorijas, tad arī viņas ieteiktu viņam lielākas porcijas vai vairāk individuāli piedomātu kaut ko tieši viņam, lai nesanāk tik bēdīgi cipari. Bet tik pat labi varbūt kāda, kura tikai sēž uz dibena un daudz ēd, tāda pa nedēļu mazliet nokritīsies, sajutīsies vieglāka, naktī labāk izgulēsies varbūt un kopumā viņai patiks. Protams, nav jēgas šo mēģināt cilvēkiem, kuriem ir stipra nosliece uz lieko svaru un vājš raksturs, jo pēc tam viss būs atpakaļ x2. Bet pirms kāda salidojuma vai svarīga pasākuma teorētiski var mēģināt varbūt :D Bet protams, kur tievēšana, tur peļņa. Domāju, ka taisnība ir kaut kur pa vidu. Ne tā NL programma ir tik laba kā stāsta, ne arī tik baismīga un sabiedrības veselību sagraujoša. Pa nedēļu nekas traks ar veselību nenotiks, tik cik pēc tam sevi arī jātur formā. Bet arī vairumā gadiem ikdienā ieviest tos ēdienkartē droši vien arī nevajadzētu. NL varbūt strādā brīdī, kad esi dinamisks, daudz brauc mašīnā, esi aizņemts, ka nevar gluži pie stūres ēst salātus ar dakšu vai nav bijis laika sagatavot kārbiņu ar veselīgām uzkodām līdzi, tad lielāka iespēja saglabāt slaidas formas būs Katrīnei ar vienu Energy Diet šeiku, nevis kādai, kura iebrauks Circle K pēc bulciņām. :D jo nu vēl neesmu Instagram redzējusi, ka Katrīne ēstu čipšus vai bulkas vai citas ātrās uzkodas. Kopumā šis eksperiments vienkārši vienreiz iedos publiski skaļu pretējo viedokli, nevis tikai NL dāmu izplatītu pārsaldinātu reklāmu par to, cik tie produkti ir vienreizēji labi.
16.02.2021 15:21 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Palasot tos Saulietes komentārus (nu, kaut vai to par dzīvošanu "miskastē") tur tak skaidri redzams, ka viņa brutāli ņirgājas par visiem tiem, kuri nedzīvo pēc viņas standartiem - par tiem, kuri nav tik skaisti un slaveni, un bagāti kā viņa (nu, viņa gan jau domā, ka tāda ir), par tiem, kuri dzīvo parastos dzīvokļos, ne savrupmājās utt.. Gan jau viņa tieši tāpat ņirgājas arī par visām tām nelaimīgajām meitenēm un sievietēm, kuras no viņas pasūta tos mēslus. Tagad, izlasot to, kā viņa komunicē ar citiem cilvēkiem, man būtu pat pretīgi no viņas kaut ko pasūtīt (ja es to gribētu darīt), jo viņa man atgādina cilvēku ar divām sejām. Ja atdosi viņai savu naudiņu, būs mīļuma un laipnības iemiesojums, bet aiz muguras gan jau tiksi apņirgts gan par savu izskatu, gan dzīvesvietu, gan visu pārējo.
16.02.2021 15:28 |
 
10 gadi
Reitings 1934
Reģ: 31.01.2012
Katz @ 16.02.2021 15:20

Nepiekrītu. Īstermiņā - jā. Paies nedēļa un atsāksies tāpati ēšana, kas līdz šim.Varbūt, pat uzņems lieko svaru, jo sākumā ēdīs visu pēc kārtas. Nedēļu ar NL uztveru kā organisma attīrīšanos, tomēr, lai nomestu svaru ir jāiet veselīgs ceļš un ar veselīgu skatu uz ēdienu :)

Bet es arī runāju tieši par maratona laiku - tā beigās, ja viss tiks ievērots, kg būs nost 100%. Kas būs pēc tam, atgriežoties vai neatgriežoties vecajā ritmā, ir cits stāsts. Kā jau minēju - es neuzskatu, ka žestj maratons ir kaut kāds super veselīgs veids kā notievēt, bet, nedēļu neēdot neko normālu, nevar nenomest kādu kg. Tu laikam īsti nesaproti, ko es cenšos pateikt, jo atbildi tā, it kā es būtu NL pārstāve/aizstāve.
16.02.2021 15:28 |
 
Reitings 901
Reģ: 09.05.2020
Nu bet kā? Piesakies maratonam- notievē. Atsāc atkal pieņemties svarā, piesakies atkal maratonam. Un tā ik pa laikam pelni naudu priekš NL. 👍🏾
16.02.2021 15:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits