NL “Žestj maratons”

 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Meitenes!!
Daudzas no jums varbūt piefiksēja, ka fitnesa treneris Ivars Maksimuks pēdējā nedēļā ļoti aktīvi kritizēja NL produktus un to pārdevējas: Saulieti, Vucēnu, utt.
Es aktīvi sekoju līdzi. 😁 NL pārdevējas nosodīja Ivaru par to, ka viņš nemaz nav mēģinājis šos produktus un izsaka savu viedokli. Tad nu Ivars nolēma iegādāties produktus tievēšanas maratonam 100€ vērtībā. 😁 Dalīsies ar saviem iespaidiem, rezultātiem.
Te links uz viņa profilu: https://instagram.com/ivarsmaksimuks?igshid=1py5fv7ufhyqx
Būs interesanti pasekot līdzi šim jampadracim. 😁
14.02.2021 21:42 |
 
Reitings 205
Reģ: 07.01.2021
Man liekas, ka vienalga, vai tās latviešu NL pārstāves vai krievu NL pārstāves. NL ir piramīda, Sauliete tajā ienes naudu un par visu citiem viņiem nospļauties. Tāpat Sauliete varētu mierīgi aizmālēt acis tiem "augstākstāvošajiem". Viņi taču redz, cik daudz aitas piesakās un ka Saulietei veicas labi. Neko viņi viņai nedarīs un nepārmetīs.
Vienīgais, kas te var palīdzēt, ir, ja kāds ir kaut ko pircis, tad sūdzēt VID, PTAC.
Var aizrakstīt arī Aizliegtajam paņēmienam, bet nezinu, kā viņi izvēlas tos sižetus utt.
Bez tabu nekam neder - Sauliete tur jau bijusi un pat nekaunējās runāt melus.
16.02.2021 09:58 |
 
Patīk
Reitings 2865
Reģ: 30.04.2020
Domāju, ka NL augšai būtu pie pakaļas. Nauda nāk un pārējais ir pofig. Es domāju, ka vajag AP rakstīt, lai tik lien dziļi iekšā un tad AP dabūs arī galus RUS.
Tak paskatieties, ar kādu traku skatienu un putām uz lūpām, viņas vienmēr aizsvilstās. Tas nav normāli. Tas pulveris viņām smadzenēs nostājies....
Varēja tak normāli pastāstīt par to Žest maratonu, lai puisis piedalās un pats izmēģinam. Tagad tiešām rok sev bedri :D
16.02.2021 09:59 |
 
Reitings 205
Reģ: 07.01.2021
Ietekmeļu diskusijā bija ielikts tas, ka Vucēns meklē dzīvokli pa 700 EUR īrei. Kā jūs domājat, no kurienes viņai naudiņa? Vucēns taču nesen lielījās, ka ir kaut kāda tur zvaigzne (vai cits jocigs statuss) tajā NL.
Reāli nopelna naudu uz to, ka 1) apmāna apaļīgas meitenes, ka notievēs, bet nu mēs visi redzam, ka tas nestrādā viņām, papildus sabojā veselību un uztveri 2) apiet nodokļu sistēmu.
16.02.2021 10:01 |
 
Reitings 901
Reģ: 09.05.2020
Maksājot nodokļus. NL izmaksājot visu naudu un tad šai esot pašai jāsamaksā nodokļi, teica, ka pa ceturksni bija 3k ar kaut ko (precīzi neatceros).
16.02.2021 10:10 |
 
Reitings 164
Reģ: 16.02.2021
Godīgi sakot man trūkst vārdu, lai komentētu Saulietes uzvedību un attieksmi pret šo puisi! 😬
16.02.2021 10:13 |
 
Reitings 205
Reģ: 07.01.2021
Tie ir viņas vārdi, ka maksā nodokļus - acīmredzot no 2019.gada pieņēmusies prātā neklāstīt publiski, ka tos nemaksā. Reāli, vai tā ir, mēs nezinām.
Varētu noskaidrot, vai viņa ir reģistrēta kā pašnodarbinātā (saprotu, ka NL nav viņas darba devējs, ti, nav līguma?) un papētīt to, kā notiek norēķināšanās. Arī tas, ka ir izsniegts rēķins, čeks, nenozīmē, ka nodokļi tiek maksāti. Var izrakstīt papīru skatam.
Tāpēc visdrošākais ir vnk ziņot par aizdomīgiem darījumiem, ir pat tāda VID aplikācija, kur viss ir anonīmi un vienkārši.
16.02.2021 10:19 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4955
Reģ: 03.11.2012
GoodForYou @ 16.02.2021 09:50
Cik dalībnieces vienlaikus piedalās tajā izaicinājumā? Normāla peļņa sanāk, ja 100 EUR katra samaksā par nedēļu. Nedēļu. Un pretī saņem pulverus. Būsim godīgi, tie norādījumi, ko ēst, ko Ivars nopublicēja, ir fufelis, viņas pat nepacentās to noformēt kaut kā smuki, kādā atsevišķā failā vai kā. Pēc tā var spriest, kā arī padomi tur nekādu dižie nav. "Ārsts" noteikti organizētajām neko neizmaksā, pirmkārt, būtu jāpārbauda, vai tas vispār ir ārsts vai pseidoārsts, otrkārt, visdrīzāk pats ir saistīts ar NL izplatīšanu.
Mediji tik daudz runā par Butterfly, arī šajā forumā garā diskusija. Reāli šis viss, ar ko nodarbojas Sauliete un pārējās, ir pretīgāk. Butterfly pārdod apģērbu, kas nekā neietekmē cilvēka dzīvi, neskaitot naudas izmešanu. NL pulverus dzer iekšēji, bojā veselību un priekšstatu par veselīgu dzīvesveidu kā tādu, kā arī izmet naudu vējā. Pat ja tur var notievēt, skaidrs, ka pie tāda kcal deficīta var notievēt arī nepērkot viņu produktus.

Vucēnai nesen bija ielikts, ka vienā žestj piedalījušās 80meitenes un 40 puiši.... es arī toreiz parēķināju, cik sanāk nopelnīt uzņēmumam...
16.02.2021 10:21 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Es vienreiz prasiju, man teica, ka esi pasnodarbinatais, ja strada NL un nodoklus pats maksa.
Дмитрий Хохлов, vins ir NL prezidents. Atradisu NL CEO epastu un pati uzrakstisu.
16.02.2021 10:21 |
 
Reitings 901
Reģ: 09.05.2020
GoodForYou @ 16.02.2021 10:19
Tie ir viņas vārdi, ka maksā nodokļus - acīmredzot no 2019.gada pieņēmusies prātā neklāstīt publiski, ka tos nemaksā. Reāli, vai tā ir, mēs nezinām.
Varētu noskaidrot, vai viņa ir reģistrēta kā pašnodarbinātā (saprotu, ka NL nav viņas darba devējs, ti, nav līguma?) un papētīt to, kā notiek norēķināšanās. Arī tas, ka ir izsniegts rēķins, čeks, nenozīmē, ka nodokļi tiek maksāti. Var izrakstīt papīru skatam.
Tāpēc visdrošākais ir vnk ziņot par aizdomīgiem darījumiem, ir pat tāda VID aplikācija, kur viss ir anonīmi un vienkārši.
tad ziņo lūdzu.
16.02.2021 10:22 |
 
Reitings 205
Reģ: 07.01.2021
Laylia, es neesmu nopirkusi neko un man uz rokas nav nekādas sarakstes, čeki utt un man nav liekas naudas, lai tērētu mēsliem izpētes nolūkos :)
Ivaram jau vakar aizsūtīju IG privāti ziņu par šādas iespējas esamību. Protams, viņš var darīt, kā viņš grib, nav jau spiesta lieta ziņot. Mani vienkārši šokēja tā meiteņu bezkaunība + kontekstā ar mediju, sabiedrības pievērsto uzmanību Didrihsonei, kamēr citi staigā balti un pūkaini.
16.02.2021 10:25 |
 
Reitings 334
Reģ: 04.08.2020
Nezinu kā jums, bet man nekad nav uzrunājusi nekāda NL produkcija, nesaprotu kāpēc citiem viņa interesē? Sauliete minēja kaut kur, ka drīzuma saņemšot bonusiņu no NL - 1miljonu rubļu jeb ~ 11.000-12.000 eur, baigi labais bonuss par šo sūdu pārdošanu. 😁
Sauliete neizskatās pēc jaunietes lietojot tos NL sūdiņus, bet vairāk pēc sievietes, kas neko nelieto no skaistumkopšanas produktiem. 😁😁
16.02.2021 10:26 |
 
10 gadi
Reitings 209
Reģ: 19.12.2011
Man vispār ir ļoti stipra aizdoma, ka viss viņu bizness turās uz žestj maratoniem, jo vienmēr, kā aktivāk ir žestj tā arī aug kvalifikācijas. Piemēram , janvārī katru nedēļu bija tas maratons un janvārī daudzām arī "izauga bizness".
Viegla peļņa, jo ir daudz sievietes, kas jūtas slikti par savu svaru un vajag tikai viņām paskalot smadzenes
16.02.2021 10:32 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Tiesi ta! Ta ir tiraka smadzenu skalosana, tapec jau ari izmeta Ivaru no chata.
16.02.2021 10:33 |
 
10 gadi
Reitings 6409
Reģ: 21.07.2009
Man vairākas paziņas sākušas reklamēt NL tieši no decembra, t.i. gada beigām. Pats labākais, ka resnules. Neapsmeju resnus cilvēkus, bet viņas ir tās tipiskās - ēd ļoti daudz, un nedara nekādas fiziskas aktivitātes, pārvietojas ar auto, nekad nestaigā.. vairākām jau atsekoju, jo, nu, ko var dirst. Knapi mēnesi lieto pulverus, ampulas un jau viss - dzīve iet uz augšu, mati nekrīt ārā, āda gluda, vielmaiņa strādā u.c.
Vistrakāk ir tām, tiešām gribu teikt, debilajām, kas kameru priekšā stādina savus bērnus (2-7 g.v. pārsvarā) un dod visus tos pulverus.
Un tagad tās visas NL sektantes vairojas kā mušas uz sūda - ok, saprotu, krīze, mājsēde u.tml., bet KATRU dienu instagramā nāk vēstules ar aicinājumiem pievienoties, viņas visas tik izmisīgi tver katru dvēseli..
Es ļoti sekošu līdzi šim puisim un viņa NL pieredzei, jo, kā jau te gandrīz visas jūs minat, kādam IR beidzot viņas visas jāatsēdina.
16.02.2021 10:39 |
 
Patīk
Reitings 648
Reģ: 08.01.2021
Viņas pelna vairāk uz to, ka ievelk cilvēkus tajā sektā. No malas likās ok, bet kas tur iekšā notiek? Pievieno piecos dažādos čatos un visu laiku mudina krāt PV jeb pirkt ! Liek, rakstīt vēstules , aicināt citus, pirkt produktus, un mudināt ievilktos pirkt, pirkt un pirkt. Kad kāda jauniņā tikusi pie tiem PV ( tos dod par pirkumiem) tad to izceļ, lai citām rastos vēlme arī sūtīt un dabūt savus Pv. Reāli tā ir riktīga naudas raušana. Pridukti nav slikti, bet tas kas tur notiek, tā ir izspiešana. Tur ir meitenes kuras ļoti trūcīgos apstākļos reklamē šitās bundžas. Un neviens viņām tur nepasaka- ev izremontē savu dzīvokli, nopērc bērnam kut ko! Nē! Viņām tik spiež pirkt ! Un sola tādu dzīvi kā Vucenei un Saulietei, kuras tur lielās ar saviem milzu čekiem. Bet neitenes neaizdomājas, ka Saulietei un Vucenai abām aiz muguras bagāti vīri... Vucena vispār paņems mutē jebkuram, kurš vien izskatīsies turīgāks. Viņas pagātne ir ļoti paviegla.
Diemžēl, kārtējā sekta.
16.02.2021 10:44 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
1234567890 @ 16.02.2021 10:13
Godīgi sakot man trūkst vārdu, lai komentētu Saulietes uzvedību un attieksmi pret šo puisi! ?
fuj , pilnīgi pretīgi lasīt. Pieaugusi sieviete , bet raksta tā ka kaut kāda 15gadīgā😐 kas vispār tā kā viņa raksta un atbild? Vēl tie ahahha hahahah , jejbogu stulba blondīne 😳 tiešām aizliegtajam paņēmienam sanāktu labs sižets.
16.02.2021 10:47 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4955
Reģ: 03.11.2012
amaia @ 16.02.2021 10:32
Man vispār ir ļoti stipra aizdoma, ka viss viņu bizness turās uz žestj maratoniem, jo vienmēr, kā aktivāk ir žestj tā arī aug kvalifikācijas. Piemēram , janvārī katru nedēļu bija tas maratons un janvārī daudzām arī "izauga bizness".
Viegla peļņa, jo ir daudz sievietes, kas jūtas slikti par savu svaru un vajag tikai viņām paskalot smadzenes

Nu kā, Janvāris ir īstais laiks, lai vairāk nopelnītu - visas pēc svētkiem grib notievēt, tikai loģiski un smalki atstrādāta psiholoģiska stratēģija
vakar tieši skatījos vienu rus raidījumu, kur stāstīja arī par Krievijas “kantorīšiem”, kas apmāca uz psiholoģisko apvārdošanu, sākot no sieviešu copēšanas līdz pat naudas izkrāpšanai kredītiestādēs, tur bija pieminēta arī skaistumkopšanas nozare un dažādi tīkla mārketinga uzņēmumi (konkrēti netika nosaukti nosaukumi), bet doma ir tajā, ka visi šie uzņēmumi balstās uz psiholoģisko “apstrādāšanu” un pārliecināšanu, ka tu bez tā uzņēmuma neesi nekas, tev nav dzīves utt. Ja tu nelieto tos produktus, tu pats sev atņem laimi, veselību utt.
Nu lūk, vai neizklausās pēc NL? :D
16.02.2021 10:49 |
 
Reitings 901
Reģ: 09.05.2020
https://instagram.com/kristtau?igshid=14mjjmwsa5cgl šī meitene arī salīdzinoši nesen sāka ar NL nodarboties un jau skandināja ka ļoti daudz sasniegusi. Visu laiku tie pool - gribi pievienoties?/interesē? Vai arī vēlos iegādāties/pastāsti sīkāk 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Un viņai manuprāt nav neviens produkts, kas nepatiktu, jo visus slavē uz urraaa
16.02.2021 10:53 |
 
Patīk
Reitings 703
Reģ: 10.05.2016
Kačiņa gan ir reti riebīga. Pati aiz sevis nevar aizvākt, bet par cilvēku, kura dzīvoklī notiek remonts gan prot ņirgāties.
16.02.2021 11:01 |
 
Reitings 611
Reģ: 12.01.2021
Sveikas! Es arī pavisam nesen pievienojos no “komandā” , mani nesaverveja, pati izdomaju, jo lietoju tapt dazus vinu produktus. Pridukti kurus es lietoju nebija gan edami ! :D man patik zobu pastas, sampuni, dusas zeleja konkreta nu un vel tur sikumi...
pieregistrejos ar merki- pirkt sev, sutit sev...
uzreiz jau suta marketinga planu un visu laiku ir zoomi utt kur stasta ka veidot profilu un tamlidzigi.. es mazliet pameginaju reklamet, man atsaucas patiesiba daudz meitenes bet es jutos kaut ka nekomfortabli... kaut gan saka lai tikai turpina utt... personigi meginaju ari zhestj un es to nespeju, vasara iespejams butu vieglak, bet ziema tie kokteili neiet labi ieksa.
Man nepatik kad sak bezmaz prasit lai aicini citas meitenes pievienoties utt, tapat ka daudzas reklame produktus kurus pat nav pameginajusas. Man veljoprojam patik kosmetika un higienas preces , sampuni, bet par edamajam lietam neesmu sajusma...
Bet sobrid domaju, kapec Sauliete sadinuzvedas un ks ir tik slepjams, ja sadi neadekvati jasak uzvesties, kad sis puisis taa nemas.. man gan liekas, ka puisis vienkarsi vac fallowers uz Katrines rekina...
16.02.2021 11:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits