NL “Žestj maratons”

 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Meitenes!!
Daudzas no jums varbūt piefiksēja, ka fitnesa treneris Ivars Maksimuks pēdējā nedēļā ļoti aktīvi kritizēja NL produktus un to pārdevējas: Saulieti, Vucēnu, utt.
Es aktīvi sekoju līdzi. 😁 NL pārdevējas nosodīja Ivaru par to, ka viņš nemaz nav mēģinājis šos produktus un izsaka savu viedokli. Tad nu Ivars nolēma iegādāties produktus tievēšanas maratonam 100€ vērtībā. 😁 Dalīsies ar saviem iespaidiem, rezultātiem.
Te links uz viņa profilu: https://instagram.com/ivarsmaksimuks?igshid=1py5fv7ufhyqx
Būs interesanti pasekot līdzi šim jampadracim. 😁
14.02.2021 21:42 |
 
Patīk
Reitings 648
Reģ: 08.01.2021
Es esmu mainijusi savas domas par Saulieti. Ņirgājas par jaunieša māju, kuru acīmredzot pats viņš remontē!!! Tizlā kaza, ar kājstarpi panākusi to, kas viņai ir un kas viņa vispār ir! Bez sava hokejista tak nekas viņa nebūtu! Pleķainā ruksene. Būs jānosūdz šī ar savu skropstu meistari, nebūs grūti, jo Elīna arī man skropstas liek ! 😀
16.02.2021 09:13 |
 
Reitings 204
Reģ: 21.03.2020
Redzējāt pēdejo storiju, kur Sauliete viņa mājas nosauc par mistkasti? Man nav vārdu..
16.02.2021 09:13 |
 
Reitings 870
Reģ: 13.09.2012
Saulietei iekšā baigais naids sēž..
Nedod Dievs kādreiz pašai dzīvot patiešām īstā miskastē..
16.02.2021 09:21 |
 
Reitings 478
Reģ: 01.03.2016
ietekmele @ 16.02.2021 09:13
Redzējāt pēdejo storiju, kur Sauliete viņa mājas nosauc par mistkasti? Man nav vārdu..

Viņa izdzēsusi to storiju? Galvenais, ka puiša storijos var redzēt, ka mājās notiek remonts un pats to pieminēja, lai nepadomātu kāpēc viņam tāda nekārtība..
16.02.2021 09:26 |
 
Reitings 478
Reģ: 01.03.2016
Aa, palaidu garām, tas viņa profilā. Jo par remontu jau vakardien varēja saprast :D Viņai tiešām baigais naids sēž iekšā, jo ja viņa ir tik ļoti pārliecināta par savu produktu kvalitāti un efektivitāti šī bija lieliska iespēja kā neitrālam cilvēkam izmēģināt un parādīt tos "izcilos" rezultātus, tā vietā viņa pati pierādija pretējo, šķiet, ka pat baidoties no rezultātiem, tāpēc tāds naids un agresivitāte pret Ivaru. Laikam jo nav viens no mazajiem sektantiem, bet reāli vēlas pierādīt produkta efektivitāti. :D
16.02.2021 09:32 |
 
Reitings 205
Reģ: 07.01.2021
Ivara storijā ir skrīnšots par miskasti.
Bet es neteiktu, ka konkrēti tas man šķita tik aizvainojoši, cik visa attieksme kopumā, tie salīdzinājumi "meitenes nerij kā cūkas", nu, protams, arī miskastes pieminēšana, visu laiku rēkšana.
Ja cilvēks viņu debilajam izaicinājumam ir iztērējis 100 EUR, tad ir pelnījis visu, kas ietilpst izaicinājumā, tai skaitā tādu pašu attieksmi kā pret citiem klientiem un to čatu.
Ja gribētu, tad Saulieti un pārējās meitenes varētu nosūdzēt gan VID, gan PTAC. Bet nu to vajag darīt cilvēkam, kam ir pierādījumi uz rokas, ti, kurš ir kaut ko pircis no viņām.
16.02.2021 09:33 |
 
Reitings 10595
Reģ: 18.08.2014
Es esmu šokā.. šāda uzvedība un attieksme pret klientu no pieaugušas sievietes.
16.02.2021 09:34 |
 
Reitings 205
Reģ: 07.01.2021
Šis raksts bija 2019.gadā, kur Sauliete atklāti atzinās, ka nodokļus nemaksā, jo "tikai iesaka produktus, nevis pārdod".
https://skaties.lv/beztabu/pilns-instagram-ar-uztura-bagatinataju-reklamu-ko-pasas-lietotajas-sauc-par-rekomendacijam/
Iespējams, pa šo laiku ir mainījusies viņas rīcība. To varētu noskaidrot cilvēks, kas ir maksājis viņai vai kādam citam par tiem produktiem - apskatot rēķinu vai to, kā ir lūgts norēķināties.
Normāli būtu, ja viņiem pastāvētu arī kāds līgums - tas ir PTAC lauciņš. Piemēram, cilvēks nopērk dalību šajā izaicinājumā, bet viņam tiek sniegts tikai daļējs pakalpojums. Tam jābūt atrunātam, kas ietilpst pakalpojumā utt.un tad var ziņot par pakalpojuma neatbilstību līguma, par jocīgiem līguma nosacījumiem utt. Ja nekāda līguma nav, tas vēl vairāk liecina par nelegālu darbošanos un, protams, arī var ziņot.
16.02.2021 09:38 |
 
Reitings 205
Reģ: 07.01.2021
Te arī labi iederētos kāds Aizliegtā paņēmiena sižets, kur žurnāliste iefiltrētos grupiņā un izķīdātu sastāvu pulveriem, padomiņus no "ārstiem", konstatētu nelegālo darbošanos utt.
16.02.2021 09:40 |
 
Patīk
Reitings 2833
Reģ: 30.04.2020
GoodForYou @ 16.02.2021 09:40
Te arī labi iederētos kāds Aizliegtā paņēmiena sižets, kur žurnāliste iefiltrētos grupiņā un izķīdātu sastāvu pulveriem, padomiņus no "ārstiem", konstatētu nelegālo darbošanos utt.

Pilnīgi piekrītu par Aizliegto paņēmienu!
Man pašai arī ienāca prātā, ka šis ir jāiesaka AP, jo komamdās tikt ir ļoti viegli 😁
16.02.2021 09:42 |
 
Reitings 478
Reģ: 01.03.2016
Tie produkti tiešām ir oficiāli atļauti un viņus drīkst tā tirgot? Kaut vai, ka uz iepakojuma nav sastāvs latviešu valodā? Es vienkārši domāju, ka varbūt ir kāds juridisks pamatojums kā visu šito murgu var beigt/samazināt.. bet jurisdikcijā diemžēl neorientējos.
Varbūt kāda zina kā ir ar čekiem/kvītīm, dod pie pirkuma?
16.02.2021 09:43 |
 
Patīk
Reitings 2833
Reģ: 30.04.2020
Kvīn Kačiņa par sevi sūdīgu iespaidu atstāja jau tad, kad ar Jutu lecās. Juta neko personīgu viņai nepateica, bet Sauliete ķidāja Jutas izskatu.
Sauliete pati izskatās tā, it kā būtu piedalījusies kārtīgā Gangbang, izpūrusi, aizpampusi, nekāda. Sēž uz saviem padsmit tūkstošiem, tāpēc tā drosmi sarijusies... Dura
16.02.2021 09:45 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Varbūt kāda zina kā ir ar čekiem/kvītīm, dod pie pirkuma?

Nedod, vismaz pirms kāda laika nedeva, stipri šaubos,ka ir kas mainījies.
16.02.2021 09:47 |
 
Reitings 683
Reģ: 23.03.2020
Sanāk, ka NL žestj var piedalīties tikai cilvēki, kuri nerij kā cūkas un nedzīvo miskastē(remontē dzīvokli). 🤐
16.02.2021 09:48 |
 
Reitings 205
Reģ: 07.01.2021
Cik dalībnieces vienlaikus piedalās tajā izaicinājumā? Normāla peļņa sanāk, ja 100 EUR katra samaksā par nedēļu. Nedēļu. Un pretī saņem pulverus. Būsim godīgi, tie norādījumi, ko ēst, ko Ivars nopublicēja, ir fufelis, viņas pat nepacentās to noformēt kaut kā smuki, kādā atsevišķā failā vai kā. Pēc tā var spriest, kā arī padomi tur nekādu dižie nav. "Ārsts" noteikti organizētajām neko neizmaksā, pirmkārt, būtu jāpārbauda, vai tas vispār ir ārsts vai pseidoārsts, otrkārt, visdrīzāk pats ir saistīts ar NL izplatīšanu.
Mediji tik daudz runā par Butterfly, arī šajā forumā garā diskusija. Reāli šis viss, ar ko nodarbojas Sauliete un pārējās, ir pretīgāk. Butterfly pārdod apģērbu, kas nekā neietekmē cilvēka dzīvi, neskaitot naudas izmešanu. NL pulverus dzer iekšēji, bojā veselību un priekšstatu par veselīgu dzīvesveidu kā tādu, kā arī izmet naudu vējā. Pat ja tur var notievēt, skaidrs, ka pie tāda kcal deficīta var notievēt arī nepērkot viņu produktus.
16.02.2021 09:50 |
 
Reitings 26
Reģ: 20.01.2021
Fuj, vienkārši pretīgi lasīt tos Saulietes murgojumus. Jau sen bija skaidrs, ka visa tā NL padarīšana ir milzīga sekta. Mobings vistiešākajā veidā. Nožēlojami. Toties prieks, ka beidzot kāds loģiski domājošs cilvēks parāda visas šī “biznesa” aizkulises. Un vispar arī mani jau sen interesē fakts, kādēļ produkta informācija netiek norādīta valsts valodā, kā to nosaka likumdošana?
16.02.2021 09:50 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Es zinu, ka NL sektantes seit lasa, tapec ari kluse ka partizanes, ka tik pasam kaut ko notirgot!
Pasakiet kada/kads Katrinei Saulietei, ka vina ir veca kaza!🐐 Tev pasai vispar nekas nepieder. Ievakusies Petera dzivokli un brauka ar Kaspara masinu. Ivaram ir 22 gadu, tas ir gandriz uz pusi mazak neka Tev!😛
Metajas ar personigiem apvainojumiem.
Tas tiesam, nebutu apprecejusi Kasparu, neviens par tadu nezinatu. Tapec jau ari atstaja Kaspara uzvardu.🤣
Katrine, lien atpakal sava kaste. Butu paklusejusi labak.
Interesanti ko NL founder(s) teiktu par tadu attieksmi pret klientu. 🤔
16.02.2021 09:50 |
 
Reitings 452
Reģ: 10.09.2013
Es esmu šokā par Saulieti. Man likusies vienmēr ļoti patīkama sieviete, bet tas ko viņa raksta. Acis ieplešas un whaaaat! Sanāk, ka NL lietot un zhestj kursu iet drīkst tikai tie cilvēki, ar lielām privātmājām, super skaistiem remontiem, luksus apartamentiem un vecumā tādā kā viņa pati? Ja jau čalis 20+ ir sīkpirdis. Pati tos savus pulverus pārdod visiem ka tik uziet. Nešķiro vai tur 18 vai tur 30.
Tiesam esmu izbrīnīta par tik neapdomīgu un bērnišķīgu komunikāciju no viņas puses.
16.02.2021 09:50 |
 
Reitings 205
Reģ: 07.01.2021
Man arī šķiet, ka viņas visas izskatās aizpampušas. Sauliete, Vucēns, tās pārējās, ko te publiskojāt, kas vispār ar pamatīgu lieko svaru.. neizteikšos.
16.02.2021 09:51 |
 
Reitings 452
Reģ: 10.09.2013
Arī piefiksēju, ka braukā ar vīra mašīnu. Dzīves līmenis ir viens, bet viņas iedomas pavisam cits. 😂😂
Davai, kam labāka krievu valoda uzrunājiet kādu no NL augstā galā pārstāvjiem. Vai varbūt iesākumā ar to pašu Bondarcukj pietiktu. Visticamāk, ka viņiem katram bijusi kāda aizķeršanās ar klientu un tā tālāk, bet nu konkrēti Saulīetes komunikācija toč nav tāda kā būtu jābūt pret klientu
16.02.2021 09:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits