Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Caur ērkšķiem uz...4

 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
Kura skatās? Domas? Apspriedīsim :)
15.10.2020 21:43 |
 
Reitings 32
Reģ: 22.12.2020
core @ 26.12.2020 00:48
Pēc pēdējās sērijas skaidrs, ka no tā šova liela jēga nav. Žēl palika vadītājus, ar kādu skatu uZ viņiem skatījās..bet nu jaa ko var gribēt, ka šova laikā liek iet klausīties šamaņus, smieklu terapijas, un par seksa rotaļlietām :D

Tas ir bijis visās ērkšķu daļās. Reāli kaitina, ka neko jaunu izdomāt nevar💁‍♀️💁‍♀️💁‍♀️
Arī tituldziesmu varēja nomainīt, jo vienmēr dzirdot to nākas nogriezti klusāk tv🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
26.12.2020 01:25 |
 
Reitings 32
Reģ: 22.12.2020
Laylla @ 26.12.2020 01:11
Starpcitu, bija kāds moments kur Ina runāja arii??
.Kad viņa vsp ir runājusi💁‍♀️😁😁😁
26.12.2020 01:25 |
 
Reitings 133
Reģ: 15.03.2020
Esmu šokā par Kristīni un to otru “dāmu”.Kur var būt tik nepieklājīgi cilvēki? Notiek bildinājums un viņas atklāti smejas un vēl aiziet projām. Nu un , ka tik īss laiks kopā. Toties iespējams viņi būs ilgāk attiecībās nekā daža, laba kura tika bildināta pēc diviem vai vairāk gadiem.
27.12.2020 16:22 |
 
Reitings 395
Reģ: 15.04.2015
Ginta iesprūdusi tīņu gados, kā tā var uzvesties pieaugusi sieviete , pietam kameru priekšā. Kristīnei točna sakāpis :D
27.12.2020 16:24 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
man saakumaa likaas ka Kristiinei ir sakaapis,jo aizgaaja prom bildinajuma bridii ,bet tad es sapratu ka tas ir tikai taadeelj jo vinjai tas liekas stulbi kaa ista draudzene nespeja uz to noskatiities...taa vismaz man skjiet jo es ari nevaretu noskatiities kaa mana draudzene nodzeras un vel apprecas ar citu alkoholikji ..tur viens otru pagremdees bet kristiine negrib buut taa draudzene kas visam stulbumam maaj ar galvu cik tas ir forshi
28.12.2020 13:27 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Nē, Kristīne negribēja skatīties uz cirku,ko uzrīkoja Edgars šova dēļ. Kurš pēc 3 nedēļu ilgām attiecībām bildina sievieti? Loģiski, ka viņš gribēja parādīt kāds džekiņš ir skatītāju priekšā, bet panāca pretēju efektu, neko darīt, galīgi nodzēris smadzeni. Bet tāpat arī bija visai nepieklājīgi Kristīnei aiziet prom bildināšanas brīdī, pati jau nav labāka, viņu šova laikā arī bildināja, tādēļ viņai no visiem visvairāk būtu jāpaklusē.
Un es jau no paša sākuma nesapratu kā kādam vispār var būt Kristīne favorītos,kad rakstijāt labos komentārus par viņu šeit diskusijā, acīmredzami spēlēja uz kamerām, tad jau labāk Laura - forša un patiesa! Vienīgā, kura no visām uzrunāja šova laikā.
28.12.2020 14:05 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Katz @ 28.12.2020 14:05
Nē, Kristīne negribēja skatīties uz cirku,ko uzrīkoja Edgars šova dēļ. Kurš pēc 3 nedēļu ilgām attiecībām bildina sievieti? Loģiski, ka viņš gribēja parādīt kāds džekiņš ir skatītāju priekšā, bet panāca pretēju efektu, neko darīt, galīgi nodzēris smadzeni. Bet tāpat arī bija visai nepieklājīgi Kristīnei aiziet prom bildināšanas brīdī, pati jau nav labāka, viņu šova laikā arī bildināja, tādēļ viņai no visiem visvairāk būtu jāpaklusē.
Un es jau no paša sākuma nesapratu kā kādam vispār var būt Kristīne favorītos,kad rakstijāt labos komentārus par viņu šeit diskusijā, acīmredzami spēlēja uz kamerām, tad jau labāk Laura - forša un patiesa! Vienīgā, kura no visām uzrunāja šova laikā.

Atceros Kristīni skolas laikos. Vienmēr bijusi uzspēlēta, patika melot. Es ar visu sirdi ticu ka tādi cilvēki nemainās. Nekad.
28.12.2020 14:08 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
Mjā..bet piecelties un aiziet bildināšanas brīdī gan ir bezkaunības kalngals.. kāda varbūt redzēja Kristīnes attaisnošanās live un var pastāstīt,ko teica?
28.12.2020 15:34 |
 
Reitings 5
Reģ: 31.01.2014
Sveikas burvīgās Dāmas!
Sen nebīju ne skatījusies, nedz interesējusies par notikumiem ērkšķos. Biju ieslīkusi savas dzīves problēmu risināšanā. Tamdēļ neesmu redzējusi nevienu sēriju no 4 sezonas, pat to kurā piedalījos. Šovakar sēžot kaut kā iemaldījis šai forumā, un lasot komentārus esmu pat saintriģēta, nu ko tad Laura tādu par mani citām ir aizmugurēji stāstījusi!? :D
Bet ne tas ir iemesls, kamdēļ nolēmu ierakstīt šo komentu.
Vairākkārt sadūros ar izteicienu par šī šova bezvērtību.
Nu jā, piekrītu ka lielāko ties pie uzvaras tiek tās kuras peincipā bija pelnījušas izlidot no šova vienas no pirmajām. Jo to vien darīja kā tēloja, spēlēja un adoptējās ( uzsvēršu ADOPTĒJĀS) situācijai lai tiktu tālāk, bet tās kuras patiesas, tās reti kura nonāca līdz pieciniekam, par finālu pat nerunāsim.
No vienas puses, izdzīvo stiprākie, un tie kuri spēj pielāgoties. Dabīgs proces. :)
No otras puses, labi, jā!! Viena daļa no visu sezonu finālistēm nebija pelnījušas tur tikt. Un šo trīs nedēļu šovā pavadītais laiks, praktiski viņām arī ir viss.
Bet katrā sezonā, cik zinu ir vismaz viena, kura pēc šova ir spējusi mainīt savu dzīvi. Un man jautājums.
Vai tiešām viena cilvēka dzīves uzlabošana ir mazvērtīga?
Vai tiešām labāk būtu ja šī šova nebūtu, un šī meitene sēdētu tālāk grāvī?
Domāju ka piekritīsiet, arī viena cilvēka dēļ šovam ir liela vērtība.
Es piedalījos 2017 gadā, bet sāku dzīvot 2020 gada beigās.Līdz tam, jā, es spēju šo to mainīt, bet turpināju kūlties savās problēmās.
Bet zinu vienu. Ja es nebūtu bijusi "caur ērkšķiem uz... " Es būtu noslīkusi, vienozīmīgi.
Lūk tamdēļ varu pateikt tikai lielu paldies šovam, un lai gan es netiku finālā, un neuzvarēju.
Par balvām nemaz nerunājot, mūsu pirmai sezonai uzvarētājai bija tās mazākas kā nākošās sezonas pat tām kuras pirmās pameta šovu.
Toties sevī jūtos kā uzvarētāja dzīvē. Es vinēju vairāk kā spēju toreiz noticēt sev un savām iespējām. Un tas manuprāt daudz vairāk, kā šī mirkļa slava kameru priekšā, it sevišķi ja pēc tam tu atkal esi atpakaļ kur biji, un neko nedari lai laukā tiktu. Jo biji aizņemta ar tēlošanu, un neko neieguvi lai sāktu dzīvot pēc šova.
Tapēc reālās vinētajas redzamas pēc gada vai vairākiem, un tikai tad var redzēt, šovs ir devis ko vai nav.
06.09.2021 00:29 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
Manuprāt, Liene no, ja nemaldos, 2.sezonas ir ļoti mainījusies pateicoties ērkšķiem. Ja agrāk bija lecīga, tad tagad tik mierīga, sirsnīga. Dažreiz paskatos viņas live TikTok. Patīkami skatīties kā cilvēks mainījies.
06.09.2021 19:55 |
 
Reitings 66
Reģ: 18.02.2021
Linda, Jūs bijāt mana šova favorīte! Tiešām jutās, ka uztverat šovu nopietni un uztverat ekspertu teikto! Prieks, ka dzīvē viss iet uz augšu- Jūs esat tā vērta!
07.09.2021 17:11 |
 
Reitings 100
Reģ: 06.08.2014
linda-sulce @ 06.09.2021 00:29
Sveikas burvīgās Dāmas!
Sen nebīju ne skatījusies, nedz interesējusies par notikumiem ērkšķos. Biju ieslīkusi savas dzīves problēmu risināšanā. Tamdēļ neesmu redzējusi nevienu sēriju no 4 sezonas, pat to kurā piedalījos. Šovakar sēžot kaut kā iemaldījis šai forumā, un lasot komentārus esmu pat saintriģēta, nu ko tad Laura tādu par mani citām ir aizmugurēji stāstījusi!? :D
Bet ne tas ir iemesls, kamdēļ nolēmu ierakstīt šo komentu.
Vairākkārt sadūros ar izteicienu par šī šova bezvērtību.
Nu jā, piekrītu ka lielāko ties pie uzvaras tiek tās kuras peincipā bija pelnījušas izlidot no šova vienas no pirmajām. Jo to vien darīja kā tēloja, spēlēja un adoptējās ( uzsvēršu ADOPTĒJĀS) situācijai lai tiktu tālāk, bet tās kuras patiesas, tās reti kura nonāca līdz pieciniekam, par finālu pat nerunāsim.
No vienas puses, izdzīvo stiprākie, un tie kuri spēj pielāgoties. Dabīgs proces. :)
No otras puses, labi, jā!! Viena daļa no visu sezonu finālistēm nebija pelnījušas tur tikt. Un šo trīs nedēļu šovā pavadītais laiks, praktiski viņām arī ir viss.
Bet katrā sezonā, cik zinu ir vismaz viena, kura pēc šova ir spējusi mainīt savu dzīvi. Un man jautājums.
Vai tiešām viena cilvēka dzīves uzlabošana ir mazvērtīga?
Vai tiešām labāk būtu ja šī šova nebūtu, un šī meitene sēdētu tālāk grāvī?
Domāju ka piekritīsiet, arī viena cilvēka dēļ šovam ir liela vērtība.
Es piedalījos 2017 gadā, bet sāku dzīvot 2020 gada beigās.Līdz tam, jā, es spēju šo to mainīt, bet turpināju kūlties savās problēmās.
Bet zinu vienu. Ja es nebūtu bijusi "caur ērkšķiem uz... " Es būtu noslīkusi, vienozīmīgi.
Lūk tamdēļ varu pateikt tikai lielu paldies šovam, un lai gan es netiku finālā, un neuzvarēju.
Par balvām nemaz nerunājot, mūsu pirmai sezonai uzvarētājai bija tās mazākas kā nākošās sezonas pat tām kuras pirmās pameta šovu.
Toties sevī jūtos kā uzvarētāja dzīvē. Es vinēju vairāk kā spēju toreiz noticēt sev un savām iespējām. Un tas manuprāt daudz vairāk, kā šī mirkļa slava kameru priekšā, it sevišķi ja pēc tam tu atkal esi atpakaļ kur biji, un neko nedari lai laukā tiktu. Jo biji aizņemta ar tēlošanu, un neko neieguvi lai sāktu dzīvot pēc šova.
Tapēc reālās vinētajas redzamas pēc gada vai vairākiem, un tikai tad var redzēt, šovs ir devis ko vai nav.

Bez aizvainojuma, tomēr šī šova jēgu/bezvērtību būtu apspriežama (it īpaši pēdējo divu (trešās un ceturtās) sezonu dēļ). Piekritu, ka pat vienam gadījumam ir nozīme un padara šo šovu par vērtīgu/jēgpilnu, tomēr gribot, negribot rodas jautājums par šī raidījuma jēgu, aplūkojot, cik daudzas dalībnieces ir mainījušas savu dzīvi.
Manuprāt, visas četras sezonas būtu jāsadala divās daļās - pirmās divas sezonas (kad dalībnieces faktiski tika meklētas caur visādiem sociālajiem dienestiem/patversmēm utt.), un pēdējo divu (trešo un ceturto) sezonām (kad dalībnieces pašas ir pieteikušās). Es personisku uzskatu, ka abu pirmo sezonu dalībnieces iespējams spēja novērtēt sev doto iespēju (vai vairāk gribēja sasniegt/mainīt savu dzīvi) salīdzinot ar pēdējo sezonu dalībniecēm (kaut vai, piemēram, situācija ar trešās sezonas dalībniecēm, kad vairums dalībnieču neizmantoja sev dāvinātās iespējas (kursus)).
Attiecībā uz dalībniecēm - vari nosaukt bez sevis dalībnieces, kurām šovs ir devis to "izrāvienu"/uzlabojumu dzīvē? Man personiski pa daudzām šķiet, ka dzīvē nekas nav mainījies.
07.09.2021 18:53 |
 
Reitings 5
Reģ: 31.01.2014
Sveikas Dāmas! Paldies, pat negaidiju ka kāda noreaģēs.
Mēģināšu dot atbildi visām, neizceļot kādu.
Laigan, kā nevaru pateikt lielu paldies, tai kura man juta līdz. Mīļš liels paldies, un arī tām kuras nepadalījās, vai izlasīja vēlāk.
Es noteikti nevēlos tagad šeit par sevi mīļoto aizrautīgi diskutēt, kāda nu es super puper. :D
Es iestarpinājos kā ērkšķu aizstāve. Tamdēļ tik arī atļāvos iestarpināties, un gari... drūmi gari nokomentēt.
Bet es tāda esmu, ja rakstu tad rakstu, bet tas nav pārmetums kuras īsi un kodolīgi.
Tad nu pie iztirzājuma, kurām šovs palīdzējis.
Es tiešām neesmu sen komunicējusi ar citām pirmajām, kur nu vel kādu citu sezonu. Tomēr burtiski nedēļu atpakaļ sazinājos ar Laimu, no pirmajām.
Meitene strādā, dzīvo Rīgā. Un to nav pametusi kopš no ērkšķiem iznāca. Un tad noteikti ir ērkšķu pamatā.
Protams es tagad droši arī saku to par sevi jo, nebūtu ērkšķu, es nezinu vai vispār vel eksistētu, kur nu vel lai aizbrauktu uz vācīju, pirmkārt es būtu joprojām bez dokumentiem.
Tapēc godīgi, Ērkšķi mani izglāba, un es vienmēr par viņiem, bet kāpēc nē, mani viņi mainīja, un radikāli. Klupdama krizdama, bet cēlos un sāku kaut no jauna.
Šeit es par to, redziet, mēs kuras ērkšķos bījām, principā esam uz delnas redzamas. Nepaspēji nošķaudīties, par to jau portālos runā. Ir kuras fiksi pielāhojas, daļai kūtro tas kā traucēklis, nervu stres. Un visām iet kā kalnā kāptu, tad no tā lejā veļoties. Principā kā jebkurai.
Paskatieties pašas uz davu dzīvi, vai tiešām tā tikai un vienīgi uz augšu? Ir savi kāpumi, savi kritumi. Kam vieglāk tiec pāri, kam laiku vajag, un entos zilumus. Vai tad tā nav, ir kāda kurai viss tikai uz augšu, bez dīgstāvas un lejā krišanas?
Tā arī ar vienu daļu tām kuras no ērkšķiem, un protams tām, kurām bija svarīgs šis šovs personigi sev, nevis lai izrādītos, kā nu jā... diemžēl vienai lielai daļai. Laikam tas kā tusiņš, un laiku jautri pavadīt, turklāt par neko nemaksājot. Diemžēl tā ir, un no tā nav iespējams izvairīties. Un to noteikt nav viegli. Un to saku, jo esmu piedalījusies visos līdz šim uzņemtos ērkšķos. Un esmu vēlāk kodusi pirkstos par to, ka ne par to balsi devu.
Ceturtos es vispār piekasīga biju, un ar iepriekšējo savu pieredzi nevienai neticēju. Edgaru noliku, jo viņš līdz mūsu balsojumam arī uzvedās nevis kā džekam pienāktos, būt uzmanībad centrā, bet bēguļoja visu laiku. Un tikai pēc mūsu balsojuma es ieraudzīju. WOW!!! Edgars tomēr vecis!! Pēkšņi sāka visur būt, runāt, jokot utt. Bet bija jau par vēlu. Mēs jau neko mainīt vairs nevarējām.
Skatoties no malas viss vienkārši, esot tur iekšā pavisam savādāk. Saproti visu tik kad skaties.
Un tas pats noteikti attiecās uz organizātoriem/filmēšanas grupu. Nu nav reāli pateikt kas ir kas, un viedokli tu ņem tikai ne epizodēm. Uz ko kurš kā reaģē, bet tēlo, vai nē, to jau izlobītu tikai sērījā parāda, jo tie kas montē utt. Jau finālu redzēja, un savus secinājumus izdarīja. Līdz ar to kopskats no malas jau ir labi redzams, bet esot tur iekšā!! Ne mazākās nojausmas
Kaut kā tā. :)
08.09.2021 22:47 |
 
Reitings 5
Reģ: 31.01.2014
Un atvainojos par gramatiku, nagi+ rakstīt telefonā, viemner spiežu blakus burtu, varēju nepamanīt
08.09.2021 22:48 |
 
Reitings 5
Reģ: 31.01.2014
Ak un jā, Ingu no 4 ērkšķiem es Aijai piedāvāju, jo bija man jau sen pazīstama. Tik dimāju ka tā kaprīzā bez mugurkaula čīkstule izlidos viena no pirmām.
Es nopietni un pabisam godīgi. Komunicēju ar viņu pirmās 2-3 dienas, pat neatceros, un man noriebās, un kad bija jābrauc uz turieni, man bija pārsteigums, sākot ar to ka viņa vispār vel tur ir, un kad satikāmies, es vienkārši viņu vairs nepazinu. Tā nebīja tā čīkstule, un par katru sīkumu depresīja vai histērījā krītoša. Par viņu man bija vienkārši wow!
un arī tagad, cik zinu, jā ir kritumi, bet tā sen vairs nav tā čīkstule.
08.09.2021 22:59 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
Linda, paldies ka padalījies.
Par kuru no visām Tev šķiet ka šovs visvairāk devis? (izņemot sevi) Un kurā tev vislielākā vilšanās?
09.09.2021 00:53 |
 
Reitings 64
Reģ: 01.06.2015
Vai kāds zina teikt, vai Inga un Edgars (pēdējās sezonas bildinājums) vēl ir kopā?
09.09.2021 10:18 |
 
Reitings 5
Reģ: 31.01.2014
Kā minēju iepriekš, es ar savu problēmu risināšanu biju aizņemta pēdējo gadu. Un komunicējusi ar lielāko daļu neesmu, tik ar Laimu, Kura strādā un dzīvo Rīgā. Viņai viss kārtībā. Par citām, man nav tā svaigākā informācija. Inga no 4 ērkšķiem arī vācījā strādā, vai vismaz strādāja, bet ka viņa būtu kopā ar Edgaru, neatminos ko tādu. Es godīgi sakot neesmu redzējusi nevienu no 4 sezonas sērijām, un neesmu sekojusi līdz jaunumiem, kad pirmizrade bija. Es biju jau šeit.
Nezinu kā ar 3,4 sezonu, bet laikam lielākā vilšanas ir bijusi tieši no uzvarētājām, vismaz par pirmajām divam noteikti. Ar trešo ceturto sezonu nav nācies komunicet ārpus šova, tapēc viedoklis tikai tik cik atceros kad bijām kopā, un tad jau ir sācis jukt, kura no kuras īsti bīja. :D
09.09.2021 22:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits