Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Draudzene apsēsta ar savu puisi.

 
Reitings 2
Reģ: 27.05.2020
Sveikas meitenes. Gribēju padalīties ar savu problēmu. Man ir ļoti forša draudzene, taču, kā viņa ir attiecības, tad šis viņas puisis tiek vests visur līdzi. Es protams neiebilstu, ja ir lielākas draugu kompānijas un viņa nāk ar savu otru pusīti, taču liekas jau pa traku, ka viņš ir visur līdzi viņai. Gribas arī kādreiz ar draudzeni pabūt divatā, parunāt par meiteņu lietām. Viņai tas liekas normāli, taču es jūtos kā 3 ritenis kopā ar viņiem. Vai vel kādai ir tāda problēma? Esmu ar viņu par to runājusi, taču viņa to uzreiz uztver personiski un apvainojas. Vai arī varbūt nav vērts nemaz un tur neko nevar mainīt?
27.05.2020 21:28 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Pieļauju, ka vecums nav liels, kādi padsmit gadi un tas ir normāli, domāju, ka visiem tā gadījies.
Izrunā kārtīgāk ar draudzeni, bet ja tas ir sākuma periods, kā jau augstāk minēja, tad viņa Tevi var arī nesaprast, atļauj viņai pabūt ar savu puisi. Neesi greizsirdīga, esi saprotoša ;) Ja Tev būtu puisis, iespējams Tev būtu tāpat. tas ir pārejoši, draudzība nepazudīs, ja tā ir īsta draudzība ;)
28.05.2020 09:09 |
 
Reitings 269
Reģ: 22.02.2020
Varbūt viņiem ir tas sākuma periods, kad vienu no ātra nevar dabūt nost? Atkarīgs arī kāds vecums.
27.05.2020 21:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits