Sievietes 30+

 
Reitings 17
Reģ: 19.01.2020
Jautājums būs sievietēm kurām jau ir pāri 30 gadiem. Kā jūs samierinājāties ar to,ka jūs novecojat? Kā samierinājāties ar savu vecumu,kad sapratāt,ka neesat vairs meitene,bet sieviete. Man vēl tālu līdz 30,bet jau sāku domāt par to un tāpēc tāds jautājums.
14.02.2020 12:02 |
 
Reitings 149
Reģ: 30.01.2020
Kaut gan neesmu sieviete 30+ tomēr no pieredzes varu pateikt, sievietes kam nav garīgas veselības problēmas jūtas ļoti labi un ir aizņemtas ar savu laimīgo dzīvi.
Tas sievietes kuram ir garīgas problēmas parasti paliek arī pēc 30 nenobriedušās, infantīlas un vētrainas. Viņas neredz problēmu sevi un visas savas neveiksmes vaino apstākļus, apkartejus utt. Tāda sieviete izmisīgi guļ ar visiem pēc kārtas un mēģina ieņemt bērnu kaut no bomža. Vaino visus apkartejus vīriešus erekcijas zuduma vai impotencija, kaut pati nesaprot to vārdu būtību. Tādas līdz mūža beigām paliek vientuļas, kaut viņam pat varbūt kādas īslaicīgas attiecības (ne uz visu dzīvi). Šādas sievietes parasti taisnojas ka mūsdienās tā visi dzīvo un izdoma visādus citus attaisnojumus. Kaut gan viņas ir vienkārši garīgi slimas.
Tā ir tā kopēja bilde ko es no malas redzu.
No malas tak jau labāk redzams, ja kārtīgi paverot.
17.02.2020 19:18 |
 
Reitings 291
Reģ: 10.04.2018
Tā ir, šeit forumā tas ir redzams, un vispār rietumos, kā jau iepriekš teicu 'kur ir visi normālie vīrieši'. Viņas jau tajā vecumā vairāk nezin ko grib.


Un 100iem citi topic. WhereAreAllTheGoodMen
Šis ir tik izplatīti, ka tas jau ir meme.
Daudzas no viņām augušas bez tēviem, tāpēc jau rodas problēmas atrast normālus vīriešus jo bērnībā nav bijis role model kā tēvs, kas arī meitai būtu paraugs ko uztvert kā normālu vīrieti nākotnē. Visa pašreizējā kārtībā ir izbojāta.

17.02.2020 21:24 |
 
Reitings 11
Reģ: 18.02.2020
Nesaprotu, kāds 30 gadu vecumam ir sakars ar novecošanu, tas ir jauns un tikko līdz galam izaudzis cilvēks. Man ir 30, bet nav nekādu krunku vai krunciņu, sirmu matu (starp citu, sirmošanu nosaka gēni un stress, nevis vecums), svara pieauguma un vēl visādu problēmu, kuras te ir sarakstītas. Locītavu problēmas ap 30, nopietni? Godīgi sakot, veselība man tagad ir pat labāka, nekā pirms desmit gadiem. Jautājums, kādi grausti ir apkārt tiem, kuri uzskata 30 par kaut kādu pārmaiņu robežu??
Šie te teksti ir tādas muļķības, ka vienkārši trūkst vārdu :
Pēc 30 tas viss, gribi vai nē, bet iet uz leju. Zobi bojājas ātrāk, aizejot pie ārsta, ārsts jau sāk rindiņā rakstīt locītavu problēmas, mati sirmi, fiziskie rādītāji paliek vājāki, plakstiņi no rītiem izskatās briesmīgi, negulēta nakts vairs nav iespējama. Kvalitatīvs sekss vairs nav iespējams katru dienu, bet katru trešo. Tā tas vienkārši ir, tas nav atkarīgs no pārtikas vai fiziskām aktivitātēm.

starp 20 un 30 ir milzīga starpība.

jebkura sieviete 35 gados var aiziet pie ginekologa un izdzirdēt to, ka dzemdības ir iespējamas tikai ar ķeizargriezienu un pat tad ar iespējamām komplikācijām.

Bet nekas, tā gadās, kad iedomīgi vīrieši spriedelē par lietām, kuras nezina, it sevišķi, ja tādā veidā var ieknābt sievietēm? Tas, ka Tev, bulta, ir veselības problēmas jau pēc 30, nenozīmē, ka citiem tā ir. Visticamāk, esi sabeidzis veselību sev pats, cilvēkam nevajadzētu izjust nekādas novecošanās problēmas pirms 40+. Starp citu, muskuļu masas samazinājums pēc 30 ir 3% desmit! gados un arī tas tikai tad, ja cilvēks neko nemaina savā dzīvesveidā, spēka gadi cilvēkam skaitās līdz apmēram 55. Cilvēki noveco dažādi un ļoti dažādos tempos, jo ir piedzimuši dažādi, un novecošanās tempu var palēnināt, tas būtu jāatceras visiem. Ja kāds ir slims un aizpampušām acīm jau 30, viņš ir ļoti pacenties sevi nodzīt, vai vismaz zaudējis gēnu loterijā - pat ja nevēlas to atzīt.
Bet vispār, uzjautrinoši, ka "dievietes" forumā tik ļoti plosās vīrietīši? Pamazināmajā formā, jo normāli un saprātīgi vīrieši tie nav ?Tālākā diskusijā iesaistīties neplānoju, tikai uzrakstu savu viedokli - vīrietīši var protestēt cik uziet, bet es tāpat zinu, ka man zinātnei un faktiem ir taisnība.
18.02.2020 06:18 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Kam ieknābt? Nomierinies!
Painformēšu - esmu izbijis sportists, savu veiktspēju varu izmērīt ciparos, nevis emocijās. Mani neinteresē emocijas, bet fakti, cipari un pierādāmas lietas. Tad nu lūk, es Tev stāstu faktus par sevi un savu veselību pēc 30. Jā, tas ir mans viedoklis, citiem novecošanās, iespējams, nenotiek un viņi mūžam būs jauni.
Esmu divu bērnu tēvs, tā, ka man ir viedoklis par iespējamiem sarežģījumiem bērna iznēsāšanā un dzemdēšanā sievietēm pēc 30.
Ja šķiet, ka izskatos vecs, tad pirms 2 nedēļām biju pie ārsta, jautāja kur mācos. Es beidzu mācīties pirms 13 gadiem.
Vēlies turpināt diskusiju un pierādīt pretējo? Vai Tev vajag izdruku no sporta ārsta, magnētiskās rezonanses un kardiologa?
18.02.2020 11:55 |
 
Reitings 5
Reģ: 18.02.2020
Interesanta diskusija.
Man ir 32, gada beigās paliks 33. Šobrīd ir labākais laiks manā dzīvē. Kādreiz man likās, ka 30 gados dzīve sāk iet uz beigu pusi un tikai pēc savas 30 dzimšanas dienas sapratu, cik patiesībā viss ir forši. Likās, ka atvērušās visas čakras un visa pasaule ir vaļā. Pilnībā mainīju savu dzīvi - atradu labāku darbu, beidzot izšķīros no nemīlama vīra un neveiksmīgas laulības, šobrìd jau esmu iegādājusies labāku dzīvesvietu, ceļoju, baudu dzīvi.
Jā, sejai, ko redzu spogulī, ir dažas krunciņas, bet tas mani nesatrauc. Izskatos un jūtos labāk kā jebkad.
18.02.2020 12:53 |
 
10 gadi
Reitings 1474
Reģ: 17.01.2013
Ļoti forša diskusija. Esmu tikko iekāpusi 30 un atskatoties uz sevi desmit gadus atpakaļ, biju apaļa muļke, tāāāāds naivums uz pasauli, rozā mākonīķši sastellēti. :D
Izskata ziņā- pie kosmetologa eju katru mēnesi, jo man jau "pūriņā" nāk līdzi problemātiska sejas āda, nevaru atļauties par to nerūpēties, bet tā kā viņa ir taukaina, krunciņu nav.
Veikalos prasa dokumentus, kad pērku enerģijas dzērienu, tas glaimo.
Sportoju regulāri, vismaz 3x nedēļā, lai būtu labā formā- īstenībā, tas ir iesakāms visos vecumos- tik daudz jaunas meitenes ar nošļukušiem dibeniem!
Tīri sajūtu ziņā- Jūtos stabili uz savām kājām, bez iluzijām par nākotni, par to, kas reiz būšu, nav vairs mulsuma un pašapziņas problēmu, skaidrs, ka nav tā, ka esmu ar nereāli augstu pašapziņu, tomēr nesalīdzināt ar to, kā jutos ap 20 gadiem, šobrīd es visai skaidri zinu, kas esmu un ari- kas neesmu.
Ja 20 gados likās, ka zinu visu, tagad saprotu, ka nezinu neko!
01.05.2020 18:58 |
 
Reitings 52
Reģ: 13.03.2020
Cik glupq tēma. Novecošanai ir diezgan mazs sakars ar gadiem, ja par sevi rūpējas, sporto un skatās ko ēd, viss būs ok. Man ir 33 un nejūtos ne veca, ne sagrabējusi ?
01.05.2020 19:09 |
 
Reitings 52
Reģ: 13.03.2020
Nobriedušais @ 17.02.2020 19:18
Kaut gan neesmu sieviete 30+ tomēr no pieredzes varu pateikt, sievietes kam nav garīgas veselības problēmas jūtas ļoti labi un ir aizņemtas ar savu laimīgo dzīvi.
Tas sievietes kuram ir garīgas problēmas parasti paliek arī pēc 30 nenobriedušās, infantīlas un vētrainas. Viņas neredz problēmu sevi un visas savas neveiksmes vaino apstākļus, apkartejus utt. Tāda sieviete izmisīgi guļ ar visiem pēc kārtas un mēģina ieņemt bērnu kaut no bomža. Vaino visus apkartejus vīriešus erekcijas zuduma vai impotencija, kaut pati nesaprot to vārdu būtību. Tādas līdz mūža beigām paliek vientuļas, kaut viņam pat varbūt kādas īslaicīgas attiecības (ne uz visu dzīvi). Šādas sievietes parasti taisnojas ka mūsdienās tā visi dzīvo un izdoma visādus citus attaisnojumus. Kaut gan viņas ir vienkārši garīgi slimas.
Tā ir tā kopēja bilde ko es no malas redzu.
No malas tak jau labāk redzams, ja kārtīgi paverot.

?????
01.05.2020 19:10 |
 
Reitings 291
Reģ: 27.12.2019
Mivida96 @ 14.02.2020 12:02
Jautājums būs sievietēm kurām jau ir pāri 30 gadiem. Kā jūs samierinājāties ar to,ka jūs novecojat? Kā samierinājāties ar savu vecumu,kad sapratāt,ka neesat vairs meitene,bet sieviete. Man vēl tālu līdz 30,bet jau sāku domāt par to un tāpēc tāds jautājums.

Manuprāt, katrā vecuma posmā ir savs skaistums un problēmas. Vienmēr būs stereotipi, kuri mūs dažādos vecumos tieši ,netieši ietekmē. Tāpat, cilvēku viedokļi. Ir jāmīl un jāciena sevi un citus(!). Nedrīkst "norakstīt" nevienu vecumu un izsmiet. Cilvēks neizvēlas novecot, bet tā tas ir iekārtots.
Ja tik ļoti satrauc vizuālais izskats , mūsdienās ir tik daudz iespējas. Ja nav- jàpiedomà pie dzīvesveida. Mūsdienās , pat knapi 20 gadīgi cilvēki izdomā veikt operācijas, lai sevi mainītu...Par ko tas liecina? Tiek izsmieti visi, bet,kāds to ņem nopietni. Kompleksi un mazvērtība, tāpat no sevis nerodas.
30 gadi ir jauna sieviete. Pašā skaistumā. Protams,ka dominē gēni. Tomēr, ne mums noteikt kādam skaistuma un vecuma standartus.
Kas par to, ja nav vēl bērni? Katram savs laiks un dzīves gājums. Varbūt nav satikts īstais cilvēks? Varbūt citas prioritātes. Nu,lai jau! Būs,kam uz tà rēķina būs jau 6 bērni . Par šo tēmu smieties ir pilnīgi amorāli. Tie stereotipi,kam un cik gados jābūt, dzen cilvēkus milzīgos kompleksos. Katram ir sava dzīve.
Justies jauniem, arī vecumā ir super! Dvēsele nenoveco. Tik daudz ir aktīvi pensionāri, pat aktīvāki, kā jaunie, jo brīvo laiku nepavada internetā, telefonā..
Laime nav konkrētā vecumā. Katram ir savi mērķi, vērtības,sapņi. 30 ir skaisti gadi. Nebaidieties no skaitļiem! Katrs desmits ir skaists un īpašs, ja protam dzīvot nevis eksistēt un nesekot "pelēkai" masai.
01.05.2020 21:17 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Man vēl pāris gadi jāpaaugas līdz 30. Bet Tad, kad man bija 20 gadu, es uzskatīju, ka 30 ir tāds riktīgs "mammu vecums" un tu jau esi tāda garlaicīga, vienkārša, viss pulveris izšauts utt. ? Tagad es esmu satikusi un iepazinusi tādas sievietes, kurām jau ir 30 vai nedaudz pāri un to vispār nevar pateikt! Ne izskatā, ne personībā. Aktīvās, skaistas, modernas, dejo, sporto. Un izskatās dažas pat jaunākas kā šodien ar špakteli pārkrāsotās 18gadīgās. Sapratu, ka nejau ciparā tā vaina, bet tajā kā mēs sevi šajā vecumā redzam. Neviens neliek novecot jau 30 gados. Pat puse dzīves nav nodzīvota...
01.05.2020 22:44 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Man arī 12 gadu vecumā likās, ka 30 gadīga sieviete ir veca. Tagad, kad pašai ir 30, galīgi tā neliekas, ar gēniem man ir ļoti paveicies - nav ne grumbu ne sirmu matu (mammai arī viņas 55 gados knapi kāda grumbiņa, tā kā jauna izskatīšos vēl ilgi), bet galvenais ir pašsajūta un pārliecība par sevi, ko nevar salīdzināt ar to kā bija 20 gadu vecumā. Man nav bail novecot, jo katram vecumam ir savs šarms, dzīvojot franču vidē, nevaru sagaidīt, kad man būs 50+ un pat 80+ gadu.
02.05.2020 09:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits