Sievietes 30+

 
Reitings 17
Reģ: 19.01.2020
Jautājums būs sievietēm kurām jau ir pāri 30 gadiem. Kā jūs samierinājāties ar to,ka jūs novecojat? Kā samierinājāties ar savu vecumu,kad sapratāt,ka neesat vairs meitene,bet sieviete. Man vēl tālu līdz 30,bet jau sāku domāt par to un tāpēc tāds jautājums.
14.02.2020 12:02 |
 
Reitings 23
Reģ: 16.02.2020
Uzskatu, ka sievietei vecums ap 30 ir pats skaistākais, tad sieviete ir pašā plaukumā, protams, ja rūpējas par sevi. Nesen vel nodomāju, ka vecumà ap 35 un nedaudz plus ir tas vecums, kad tie vienaudži sadalās, tie kuri ir un izskatās jauneklīgi un attiecīgi pretēji.
16.02.2020 10:25 |
 
Reitings 1934
Reģ: 28.04.2019
Nedzemdējušas 30 gadnieces bieži vien ir savādākas ka tām kurām ir 1-2... bērni, sorry, tas nav attiecināms uz glīts vai neglīts, bet citām lietām.

+
16.02.2020 12:30 |
 
Reitings 1934
Reģ: 28.04.2019
Katrs noveco individuāli. Es zinu 20 gadnieces, kuras viena gada laikā stipri novecoja izskata ziņā. Un to ietekmēja viņu dzīvesveids. Arī gēniem ir liela loma šajā visā.
16.02.2020 12:31 |
 
Reitings 56
Reģ: 06.02.2020
Jo vecāka odziņa, jo saldāka suliņa.
16.02.2020 13:18 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Man mazais piedzima 25 gados un neko izskata ziņā neizmainīja.
Ja esmu bez kosmētikas un vienkāršās puiciskās drēbēs, tad izskatos kā māsa ar mazo brālīti :D
16.02.2020 13:33 |
 
Reitings 291
Reģ: 10.04.2018
Kiskismau @ 15.02.2020 08:06

Bērnu ieņemt ir viegli. Ar iznēsāšanu līdz 40.nedēļai ir grūti. Visbiežāk sievietēm pēc 30 bērniņi piedzimst mazliet pirms laika. Arvien biežāk attīstoties medicīnai pat sievietes pēc 40 gadiem ieņem un dzemdē bērnus dabīgai veidā.

attīstoties medicīnai

cik naivam jābūt ?

https://www.washingtonpost.com/news/national/wp/2018/01/27/feature/she-championed-the-idea-that-freezing-your-eggs-would-free-your-career-but-things-didnt-quite-work-out/
16.02.2020 14:09 |
 
Reitings 291
Reģ: 10.04.2018
Rokija @ 16.02.2020 10:25
Uzskatu, ka sievietei vecums ap 30 ir pats skaistākais, tad sieviete ir pašā plaukumā, protams, ja rūpējas par sevi. Nesen vel nodomāju, ka vecumà ap 35 un nedaudz plus ir tas vecums, kad tie vienaudži sadalās, tie kuri ir un izskatās jauneklīgi un attiecīgi pretēji.

Sieviete plaukumā ir 16-22 gados..
16.02.2020 14:11 |
 
Reitings 291
Reģ: 10.04.2018
Šis chart ļoti labi parāda to, ka ir 40+ bez-bērnu tantes kas ir kā trakas lai jebkādi jauni 20 gadnieki ar viņām 'nodarbotos'.
Daudzas kuras jūtas nevajadzīgas un vientuļas ap to vecumu, brauc sex tūrismā uz Kubu, un Dominikānas Republiku..
Canadian woman, 52, who sold her house to start new life in Cuba with her musician boyfriend, 39, is found dead in a suitcase dumped on a garbage skip
16.02.2020 14:20 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
Kā man patīk šie vīriešu sieviešu forumā,kuri uzskata,ka zina labāk par pašām sievietēm kā viņām justies un ko darīt 30 gados ?
16.02.2020 14:24 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Kā man patīk šie vīriešu sieviešu forumā,kuri uzskata,ka zina labāk par pašām sievietēm kā viņām justies un ko darīt 30 gados ?

Jā, vot tas ir reāli smieklīgi ?
16.02.2020 15:05 |
 
Reitings 291
Reģ: 10.04.2018
miss99 @ 16.02.2020 14:24
Kā man patīk šie vīriešu sieviešu forumā,kuri uzskata,ka zina labāk par pašām sievietēm kā viņām justies un ko darīt 30 gados ?

es neesmu teicis kā viņām justies, tomēr mēs atšķirībā no sievietēm labāk pārzinam cilvēku evolūciju un bioloģiju, tā kā tu vari domāt ko gribi, bet paradumi un uzvedība visām sievietēm gandrīz vienāda un darbojās ļoti pattern-iskā veidā.
sievietes ir ļoti primitīvas savā domāšanā, viņas ir sekotājas ne līderi, tāpēc gandrīz visas sievietes pielāgosies un iekļausies tajā ko viņu draudzenes domā, lai netiktu izstumtas no savas grupas. tāpat arī jūs darbojaties kā švamme, kas sekos un atkārtos apkārtējo sieviešu un valdošos sabiedrības uzskatus, uzvedību, mēģinās darīt visu lai pārējās sievietes uzskatītu par daļu no grupas.
mēs taču nekad gandrīz neredzam kādu bariņu meiteņu, un vienu meiteni ārpus tā stāvam atsevišķi?. gandrīz visas izmainīs sevi lai iekļautos grupā. šis jau redzams sākot no bernu dārza vecuma.
tāpat sievietēs liela loma ir empatijā, jo viņu primārais mērķis ir bērni, un to pieskatīšana. piem. ja sievietei ir vīrietis, kurš rūpejas par māju, u.c lietām, tad sieviete visu savu empatiju novirzīs bērniem un viņu nākotnei, ja sievietei nav bērnu, viņa empatiju novirzīs sabiedrībai (kaķiem, gejiem, imigrantiem, citām sievietēm) - šis ari noteiks viņas politisko domāšanu un par ko balsot vēlēšanās.
šeit arī redzams, ka lielākā daļa sieviešu nesaprot, ka 30 gadu vecumā jau 90% no olām viņām vairāk nav. jo sabiedrības politiskais korektums ir izņēmis tādas idejas no apgrozības jau kādu laiku, tā kā sievietēm tikai pašas pieredzēs nāksies sastapties pie ārsta ar to ka viņām berni nevarēs dzimt, jo šeit viņas tic apkārtējām sievietēm un vispārējiem uzskatiem, ka viss būs 'ok', 'medicīna attīstās', karjera un korporācijas intereses ofisā pāri visam. beigas tomēr pašas būs nelaimīgas.
IQ pret EQ principā. EQ liek primitīvām sievietēm klupt virsū uz alfa tēviņiem, kas viņām uztaisīs bērnus un pametīs, jo viņām nepietika IQ pirms tam lai analizētu vīriešu tipus kurus pielaist pie sevis uz vairošanos un ilgtermiņa sadarbību.. tad pēctam viņas ir šajā forumā un sūdzās, ka vīrs krāpjas, 'divu mēnešu attiecības', 'esmu vientuļā māte', 'bērns pirms 21 - draugs pameta' , 'kur ir visi normālie vīrieši', 'normāls čalis pēc 27'.
16.02.2020 15:51 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Tā arī ir kā Lietotājs raksta.
16.02.2020 16:08 |
 
Reitings 741
Reģ: 11.08.2015
Pff, es tagad izskatos labāk nekā tad, kad man bija 20. MGTOW ir feministu un vegānu atzarojums.
16.02.2020 16:11 |
 
Reitings 1400
Reģ: 19.05.2016
Kā šī saruna atkal pārvērtās par "sievietība ir taisīt bērnus"??? Un kāds ar TAVIEM bērniem ir sakars kaut kādam ranodm svešam čalim kaut kādā forumā, kurš labāk zina, kad tev jādzemdē?
16.02.2020 16:32 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Pff, es tagad izskatos labāk nekā tad, kad man bija 20. MGTOW ir feministu un vegānu atzarojums.

Ne tikai tas, bet arī MGTOW ir tīrākais "coping mechanisms" vīriešiem, kuri nav īpaši izskatīgi un kuriem vienkārsi ļoti neveicas ar sievietēm. Protams, mgtow varbūt ir labs tajās valstīs, kurās ir pilnīgi sacakarēti likumi, bet šeit pie mums tam vispār nav nekāda jēga.
Kaut vai apskaties youtuberus, kuriem viņu kanāls ir balstīts uz šo filozofiju un tur viss paliek skaidrs, nedomāju, ka kāda dāma ļoti pārdzīvotu, ka šie vīrieši ir "izdomājuši" iet savu ceļu. Protams, vienmēr ir izņēmumi, bet 99% vīrieši no tās kopienas neko nav izvēlējušies, viņi drīzāk pasniedz to kā savu izvēli, kaut gan patiesībā tā ir sevis mierināšana. To varētu salidzināt ar to, tad kad tevi pamet un tu draugiem stāsti - "zaudētāja jau ir viņa, viņa jau tā pat mani nemaz nebija pelnījusi". :D
Un vispār, būtu jau nu pēdējais laiks mgtow nomainīt nosaukumu, jo tas no realitātes ir stipri tālu. Pareizāk būtu teikt nevis "man going their own way", bet gan "man has been sent their own way by women" ;)
16.02.2020 17:01 |
 
Reitings 149
Reģ: 30.01.2020

lietotājs teksts @ 16.02.2020 15:51
mēs atšķirībā no sievietēm labāk pārzinam cilvēku evolūciju un bioloģiju, ... paradumi un uzvedība visām sievietēm gandrīz vienāda un darbojās ļoti pattern-iskā veidā.
sievietes ir ļoti primitīvas savā domāšanā, viņas ir sekotājas ne līderi, tāpēc gandrīz visas sievietes pielāgosies un iekļausies tajā ko viņu draudzenes domā, lai netiktu izstumtas no savas grupas. tāpat arī jūs darbojaties kā švamme, kas sekos un atkārtos apkārtējo sieviešu un valdošos sabiedrības uzskatus, uzvedību, mēģinās darīt visu lai pārējās sievietes uzskatītu par daļu no grupas.
tāpat sievietēs liela loma ir empatijā, jo viņu primārais mērķis ir bērni, un to pieskatīšana. piem. ja sievietei ir vīrietis, kurš rūpejas par māju, u.c lietām, tad sieviete visu savu empatiju novirzīs bērniem un viņu nākotnei, ja sievietei nav bērnu, viņa empatiju novirzīs sabiedrībai (kaķiem, gejiem, imigrantiem, citām sievietēm) - šis ari noteiks viņas politisko domāšanu un par ko balsot vēlēšanās.

Jūs tikko saņamat pirmo vietu seksisma sacensības ? Apsveicu jūs. Visas šī foruma sievietes šobrīd jūs ienīst ?
Sievietes izdara savas politiskas izvēles dēļ tādiem idiotiem ka jūs.
mēs taču nekad gandrīz neredzam kādu bariņu meiteņu, un vienu meiteni ārpus tā stāvam atsevišķi?.

Tas ka jūs neredzējāt tas nenozīmē ka citi nebija redzējuši. Piemēram, mana ome, kaut gan viņa jau aizgājusi aizsaulē, bija pasta nodaļas vadītāja ļoti lielajā ciematā. Viņai nebija laika būt bariņā ar citam sievietēm, pļāpāt un baumot. Viņa cēlušies 4 no rīta, strādāja sava saimniecība (cūkām ēst jāpagatavo, vēl visādus darbus jāizdara) brauca darbā ar riteni, bet pēc tam, pēc darba vēl gāja uz dārzu pļaut mauriņu, lai būtu laba raža no augiem.
šeit arī redzams, ka lielākā daļa sieviešu nesaprot, ka 30 gadu vecumā jau 90% no olām viņām vairāk nav.

Kāpēc jūs domājat ka viņas nesaprot?
Vai tad jūs nesaprotat ka viņas to saka lai manipulētu ar tādiem idiņiem ka jūs, lai jūs pēc tam viņiem alimentus maksājat? It īpaši par seksu, ka seks viņam pēc 30 baigi patīkot, it ka viņas to dara baudas dēļ un viņa pati "parūpēsies" par kontracepciju.
Jā, viņam ir cerības, ka arī pēc 30 gadiem viņas ieņems bērnu no tāda idiota ka jūs, bet protams izredzes jau ne tik lielas.
Viņas visas grib būt par "kaklu" attiecības (kur kakls pagriežas, tur seja arī skatās, citiem vārdiem gudrākas par jums), tomēr nesaprot, ka tieši tāpēc viņus pamet, jo viegli pamana to ko viņas dara un to ka tādas gudrinieces nevienam ģimenē nav vajadzīgas.
Man piemēram nav vajadzīgs blakus cilvēks kurš visu laiku mani čakares. Tieši tāpēc viņas arī paliek vientuļas līdz mūža galam.
Man pašam ir priekštats par ģimeni, ka tā ir komanda, kura iet uz priekšu un komandas biedriem nav nekādu noslēpumu vienam pret otru. Komandas biedri arī pa taisno pasaka kas viņam nepatīk, ko viņas grib lai visu komandas biedru intereses tika ņemtas vērā. Komandas biedri visi čakli strāda kopējo mērķu sasniegšanai.
Tomēr lielāka daļa no viņam tak negrib neko pašas darīt, bet grib tikai sēdēt kaklā un komandēt. Tāpēc arī paliek vientuļas.
16.02.2020 18:06 |
 
Reitings 149
Reģ: 30.01.2020

TheLaw teksts @ 16.02.2020 17:01
To varētu salidzināt ar to, tad kad tevi pamet un tu draugiem stāsti - "zaudētāja jau ir viņa, viņa jau tā pat mani nemaz nebija pelnījusi".

Nav tā ka pašas sievietes to pašu pasaka, kad viņas tika pamestas?
Dzimums ir svarīgs varbūt tikai bērnu radīšana (katram tieši šajā procesa ir savas lomas), tomēr visa pāreja visi cilvēki ir vienādi.
Ka es jau teicu, ka ir jāskatās cilvēku psihoatriskus personības traucējumus un no tā arī spriest ka tad cilvēks uzvedīsies tālāk.
Cilvēkus ar narcistiskiem un paranoidas personības traucējumiem ir jāizslēdz no savas dzīves.
Ar cilvēkiem kam ir atkarīgas personības traucējumi vēl var kau ko iesākt, jo tas ir daudz vieglāk labojams, nekā narcisisti un paranoidi.
16.02.2020 18:16 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Nav tā ka pašas sievietes to pašu pasaka, kad viņas tika pamestas?

Protams, tas iet uz abām pusēm.
16.02.2020 18:20 |
 
Moderators
Reitings 3688
Reģ: 13.11.2016
Ketija123 @ 16.02.2020 15:05

Jā, vot tas ir reāli smieklīgi ?

Ar troļļiem vispār nav vērts diskutēt. Ja ar tādiem diskutēsim, šie troļļos vēl vairāk.
16.02.2020 18:29 |
 
Reitings 149
Reģ: 30.01.2020
law7 @ 16.02.2020 18:29

Ar troļļiem vispār nav vērts diskutēt. Ja ar tādiem diskutēsim, šie troļļos vēl vairāk.

Troļļus ir jabloķe, jo tie ir tie paši narcisisti ar nieciguma sajūtu kuri grib izrādīties gudrāki par citiem, vismaz forumā, jo reālajā dzīve viņi neko labu sasniegt nevar.
16.02.2020 18:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits