Sievietes 30+

 
Reitings 17
Reģ: 19.01.2020
Jautājums būs sievietēm kurām jau ir pāri 30 gadiem. Kā jūs samierinājāties ar to,ka jūs novecojat? Kā samierinājāties ar savu vecumu,kad sapratāt,ka neesat vairs meitene,bet sieviete. Man vēl tālu līdz 30,bet jau sāku domāt par to un tāpēc tāds jautājums.
14.02.2020 12:02 |
 
Reitings 170
Reģ: 01.12.2018
Neredzu neko muļķīgu. Normāls jautājums. Arī es esmu domājusi par to, ka drīz jau 30. Bieži ieskatos spogulī, vēroju vai nav kāda krunka.
Un bulta, protams, atkal tēlo viszinošo gudrinieku.
15.02.2020 14:34 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Es neko netēloju tā ir mana pieredze. Man ir pāri 30 un es zinu kādas veselības problēmas man ir nākušas klāt pēdējos pāris gados. Esmu bijis ginekologa kabinetā ar sievieti, kurai pateikts - mīļā, pēdējais laiks dzemdēt.
Tevis un vēl dažu personu dēļ centīšos šo forumu nepagodināt ar savu klātbūtni.
15.02.2020 14:41 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Ap 30 gadi (29-30) pamanīju ka seja kļūst vecāka, raupjāka, vairs nav tik tvirta, parādās grumbas, āda vairs nav tāda gluda, redzamākas poras. No rīta loti bieži maisini zem acīm vai loki, pat ja labs muegs bijis, izteiktāk paradās loki. Ja agrāk pie kosmetologa negaju jo likās ok, tad tagad prasās.
Arvien biežāk sāp galva, citkārt tā ka gāž no kātiem un diena norakstīta, iespējams saistīts ar ciklu.
Man 20 gados nebij pumpu, reti uz sejas tādas parādījās, tagad pēc 30 ik pa laikam kāda uzmetas.
Agrāk nesvīdu vispār, tagad, izteikti pēc bērna dzimšanas es vairāk svīstu.
Vienvārdsakot - pārmaiņas ir.
Uzskatu ka vēl izskatos ok, bet daudzas jau ir tantīgas, visbiežāk svara dēļ kas uzaug pēc bērniem.
15.02.2020 14:56 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Bērni ar paņem izskatu, tāpēc saka labāk dzemdēt 20-24 gados, pēc tam vienkārši vairāk ietekmē izskatu, ja es neizguļos, seja vnk briesmīga, loki, pampums, tad jātur saldētavā sagriezti gurķi lai kaut cik atgūtos.
Kosmetologa ja ir iespēja - ļoti ieteicams, lai iztīra seju, sniedz relaksāciju, pēc tādas procedūras arī jūties labāk.
Man pēc 30 svarīgi lai mati smuki, nekopti, ataugiši, apdeguši gali padara vēl vecāku.
15.02.2020 15:00 |
 
Reitings 170
Reģ: 01.12.2018
bulta @ 14.02.2020 14:31
Es kā vīrietis nedaudz virs 30 varu pateikt to, ka sievietes ap/virs 30 ir sievietes. Līdz 25 vēl daudzām ir bērna prāts, tusiņi, mācības, kas bieži vien ir pilnīgi bezjēdzīgas un nepienes nekādu pievienoto vērtību turpmākai dzīvei, bieži vien nav izpratnes kā ir jādzīvo patstāvīga dzīve un ko ir jādara ar naudu. Tas viss ir tāpēc, ka meitenes pārsvarā no vecākiem tiek vairāk lutinātas un uzsākot pastāvīgu dzīvi cer, ka viss izdosies pats no sevis.
Sievietes 30+ skaidri zin ko vēlas no dzīves, ko vēlas no partnera, ko vēlas no sava laika un ko vēlas savā profesionālajā izaugsmē. VIņas saprot, ka laiks ir vienīgais neatjaunojamais resurss un māk to izmantot lietderīgi. Tāpat sarunas ar šādām sievietēm ir lieliskas, jo ticis piedzīvots gana daudz, 80o beigas, 90ie, tā ir pieredze, tās ir sarunas par bērnību un jaunību, vairums šo cilvēku ir dzimuši samērā smagos laikos(lasi - nomainījās valsts iekārta, nomainītas tika 3 valūtas, lielā banku krīze) un ir rūdītāki, arī piedzīvoja lielo 2008. gada krīzi uz savas ādas, jo jau bija sākuši strādāt. Ap 30 sievietes arī sāk vairāk rūpēties par sevi, jo saprot, ka gadi iet tikai uz priekšu. Tās brīvās dāmas, kuras ap un pēc 30 ir slaidas, sporto, ar stabilu darbu un pamatu sev zem kājām ir ļoti liels retums, bet tādas ir un man ir milzīgs prieks krustot savu dzīvi ar šādiem cilvēkiem :)

Es par šo komentāru runāju. Pilnīgs vājprāts!
15.02.2020 15:09 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Veselīgas diskusijas pamatā ir argumentēts pretviedoklis, nevis garām ejot nobļauties "visi muļķi" un iet tālāk.
15.02.2020 15:30 |
 
Reitings 170
Reģ: 01.12.2018
bulta @ 15.02.2020 15:30
Veselīgas diskusijas pamatā ir argumentēts pretviedoklis, nevis garām ejot nobļauties "visi muļķi" un iet tālāk.

Ja sieviešu noniecināšana ir veselīga, tad...
15.02.2020 15:55 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Kurā brīdī es kādu noniecinu?
15.02.2020 15:57 |
 
10 gadi
Reitings 552
Reģ: 30.08.2010
Veselīgas diskusijas pamatā ir argumentēts pretviedoklis, nevis garām ejot nobļauties "visi muļķi" un iet tālāk.
Tu pats vienmēr savu pieredzi parasti pasniedz kā kaut ko tik unikālu, kas citiem nav lemts pēc būtības.
Ja Tev pēc 30 sāk strauji progresēt visādas kaites, pie vainas ir gēni vai nepareizs dzīvesveids! Zobi un locītavas trīsdesmitgadniekiem sākot masveidā bojāties, ko Tu neteiksi!
15.02.2020 16:38 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Tuvojos 30 gadu slieksnim, uzskatu, ka izskatos un jūtos lieliski. Negribētu vairāk būt 20gadniece, jo tolaik galīgi trūka prāta, pašapziņas un izpratnes par to, ko dzīvē vēlos. Plus pēc 25 gadu vecuma ļoti izmainījās mana figūra, no skaliņa pārtapu par sievieti ar formām visās vajadzīgajās vietās. Ok, ja vēlos tiešām labi izskatīties, vairs nevaru rīt visu kas pagadās un jāčāpo uz sporta zāli, bet tas ir ok. Viennozīmīgi nebaidos no vecuma, jo citi cilvēki man apkārt arī noveco, tie paši radinieki, draugi, kolēģi, paziņas un pati jūtu, ka kļūstot vecākai, arvien vairāk sāku saprast dzīvi un ir interesantāk to dzīvot. Par izskatu sievietei ir jārūpējas, taču jāatceras, ka daudz ko sniedz arī šarmanta personība un veselīgs, pozitīvs skats uz dzīvi.
15.02.2020 16:48 |
 
Patīk
Reitings 1744
Reģ: 24.05.2019
"Nobriedušais" palasi kā strādā hormonālā kontracepcija, pirms man norādīt, ka loloju kaut kādas cerības. Neesi ginekologs, lai ieteiktu, kad jādzemdē.
Zobi man ir visi vietā un veseli, nesen uzliku breketes :) lielākā daļa plombes ir ieliktas pirms 20 gadu vecuma...
Seksualitāte arī ir uzplaukusi, daudz vieglāk sasniegt orgasmu, jo pazīstu savu ķermeni un nekautrējos pieprasīt to, ko man vajag. Ja kādam te uz 30 jau slikti stāv, man jūs žēl.
15.02.2020 16:55 |
 
10 gadi
Reitings 552
Reģ: 30.08.2010
Pats diskusijas pieteikums idiotisks piedienīgs tīnim vai tīņa prātā esošam cilvēkam. Proti, autorei ir 20+ un nav ne jausmas kāda ir dzīve pēc 30, 40, 50 u.t.t., bet izteiksmes veids tāds it kā vecums līdz trīsdesmit būtu pats superīgākais cilvēka dzīvē, ko apliecinājuši tik neskaitāmi zinātnieskie pētījumi, ka tas jau kļuvis par vispārzināmu faktu. Savukārt šo vecumu pārsniegušas sievietes tiek uzlūkotas no sērijas “ak, jūs nabadzītes”.
Man ir pretjautājums autorei -kas tad ir tik lielisks 20+ gadu vecumā? Tev ir neziņa par savu nākotni, neskaidrība, ko Tu no dzīves sagaidi, nedrošība par sevi, kompleksi, jāstrādā smagi, dzīvo no algas līdz algai, pat sekss ir sliktāks, jo nepazīsti tik labi savu ķermeni, bet vainu novel uz vīriešiem. Vai gludāka sejas āda, iespēja paballēt līdz rītam un norīt kādu hotdogu, neraizējoties kā tas uzreiz atspoguļosies izskatā, atsver šīs manis uzskaitītās lietas?
Tas viss pieņemot, ka neesi prostitūta, vai kā savādāk Tavs dzīves līmenis nav saistīs ar dabisku sejas ādas gludumu un pakaļas tvirtumu.
15.02.2020 16:56 |
 
10 gadi
Reitings 552
Reģ: 30.08.2010
Divi komentāri pirms mana iepriekšējā komentāra lielā mērā atspoguļo manas domas
15.02.2020 17:01 |
 
Reitings 149
Reģ: 30.01.2020

Doublechoco teksts @ 15.02.2020 16:55
"Nobriedušais" palasi kā strādā hormonālā kontracepcija, pirms man norādīt, ka loloju kaut kādas cerības. Neesi ginekologs, lai ieteiktu, kad jādzemdē.

Es jums iedevu saiti uz uzticamu avotu (Lielbritānijas nacionālie veselības pakalpojumi, vienota organizācija kura britiem sniedz viņu bezmaksas medicīnu, timekļvietne pat reklāmas nav), kurš skaidra angļu valoda pateikts, ka sievietei paliek ap 12% no olšunu pēc 30 gādiem un ap 3% pēc 40 gadiem. Un nav nekādu iespēju ko mainīt, ne ar hormonaliem nekā citādi.
Seksualitāte arī ir uzplaukusi, daudz vieglāk sasniegt orgasmu, jo pazīstu savu ķermeni un nekautrējos pieprasīt to, ko man vajag. Ja kādam te uz 30 jau slikti stāv, man jūs žēl.

Un orgazmi jums laikam ir vaginalie ??? Vai tad jūs nezinājāt, ka sievietes orgasmam nav nekāda sakara ar vīrieša dzimumorgāniem? Vai vienkārši jūs esat viena no tam vieglprātīgam manipulatīvas sievietēm kura meklē pajoliņu, lai negodīgi ieņemt bērnu? Jo pati apzinās ka tik riebīga, ka neviens normāls cilvēks viņu paciest nevarēs?
Lai tas pajoliņš jūs "apmierina", bet jūs dabūjāt bērnu no viņa lai saņemtu alimentus? Vai jūs nesaprotat ka šāda veida jūs ne tikai sev bet arī otram cilvēkam daudz problēmu dzīve padarīsiet?
Ceru ka jums neizdosies sačakarēt dzīvi kādam citam cilvēkam savas stulbības dēļ.
Es jūs bloķēju, jo esat manipulativa narcisiste.
15.02.2020 18:09 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10480
Reģ: 29.01.2009
30 pāri jau nu gan nav nekāds vecums.. Nu, ja 30 pāri pieskaita 70gadīgas sievietes, tad jā. Nez, es savos 30+ ne izskatos, ne jūtos veca. Vieglas krunciņas pie acīm ir mīļi, briedums ir skaists!
15.02.2020 19:40 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
O jā, piekrītu, sekss arī ar gadiem paliek tikai labāks.
15.02.2020 21:51 |
 
Reitings 17
Reģ: 19.01.2020
amsterdama @ 15.02.2020 16:56
Pats diskusijas pieteikums idiotisks piedienīgs tīnim vai tīņa prātā esošam cilvēkam. Proti, autorei ir 20+ un nav ne jausmas kāda ir dzīve pēc 30, 40, 50 u.t.t., bet izteiksmes veids tāds it kā vecums līdz trīsdesmit būtu pats superīgākais cilvēka dzīvē, ko apliecinājuši tik neskaitāmi zinātnieskie pētījumi, ka tas jau kļuvis par vispārzināmu faktu. Savukārt šo vecumu pārsniegušas sievietes tiek uzlūkotas no sērijas “ak, jūs nabadzītes”.
Man ir pretjautājums autorei -kas tad ir tik lielisks 20+ gadu vecumā? Tev ir neziņa par savu nākotni, neskaidrība, ko Tu no dzīves sagaidi, nedrošība par sevi, kompleksi, jāstrādā smagi, dzīvo no algas līdz algai, pat sekss ir sliktāks, jo nepazīsti tik labi savu ķermeni, bet vainu novel uz vīriešiem. Vai gludāka sejas āda, iespēja paballēt līdz rītam un norīt kādu hotdogu, neraizējoties kā tas uzreiz atspoguļosies izskatā, atsver šīs manis uzskaitītās lietas?
Tas viss pieņemot, ka neesi prostitūta, vai kā savādāk Tavs dzīves līmenis nav saistīs ar dabisku sejas ādas gludumu un pakaļas tvirtumu.
Neko nebiju teikusi,ka 20+ ir pats lieliskākais vecums un vispār kādēļ man te jāatskaitās tev?
15.02.2020 21:53 |
 
Reitings 149
Reģ: 30.01.2020
Ketija123 @ 15.02.2020 21:51
O jā, piekrītu, sekss arī ar gadiem paliek tikai labāks.

Es jūs vīlos ???
15.02.2020 23:01 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Man pēc pāris dienām paliek 28 un sevi pieskaitu pie 30gadniekiem.
Šeit jau tika pateiktas daudzas lietas kam es piekrītu gan par izskatu, gan par sajūtām.
BET ļoti lielu lomu spēlē gēni un man tādā ziņā ir paveicies, ka no mammas puses neviens neizskatās uz saviem gadiem, tai skaitā arī es.
Vēl aizvien izskatos pēc mazas meitenes, kas man traucē. Iekšējie jūtos kā nobriedusi sieviete, bet ārēji neizskatās un ir nepatīkami, kad Tevi uzrunā par meitenīti :D
Kā saka, katram savas “problēmas” :)
16.02.2020 09:56 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Bet kašķi te ne pa tēmu, pilnīgi sačakarē diskusiju, ja jums nav viedoklis - nerunājiet, ja kāds pasaka ko domā, tas nenozīmē ka tā ir vispārpieņemta patiesība. 30 gadi nav vecums, bet katram ir savas sajūtas.
Es drīzāk varu teikt, ka pirms bērna piedzimšanas un pēc mainās dzīve, kā ikdiena, tā dažas fizioloģiskas lietas. Nedzemdējušas 30 gadnieces bieži vien ir savādākas ka tām kurām ir 1-2... bērni, sorry, tas nav attiecināms uz glīts vai neglīts, bet citām lietām.
16.02.2020 10:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits