Diskomforts mīlējoties

 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
Sākšu ar to, ka ginekoloģiski viss ir kārtībā. Taču visu dzimumdzīves periodu (3 gadus ar vienu un to pašu partneri) ir vienmēr bijis diskomforts, gandrīz vai sāpes mīlēšanās laikā.
Runājot tiešāk - līdz ko aiziet "pa dziļu", tā izskrien asa sāpe vēderā + tāda nepatīkama spiediena sajūta. Tieši šī iemesla dēļ esam aprobežojušies ar max 3 pozām (dažreiz sakostiem zobiem pieciešu vēl dažas, bet tikai kā vīram "saldajā").
Līdz ar to, ka man mīlēšanās sagādā diskomfortu, pozas ir ierobežotas, nevar vnk "atlaist bremzes" un baudīt, tā vietā visu laiku ir jāsasprindzina kājas, jāizlokās nezin kā, tikai lai sevi pasaudzētu. Beigu beigās sāk likties, ka esam nesaderīgi gultā...un tas reāli samazina vēlmi pēc tuvības. Mīlēšanās ir garlaicīga + vīrietis nav "radošs". Ir iestājusies rutīna, jo neko īpaši nevar atļauties šī diskomforta dēļ.
Piebilstu - garums 17,5-18 cm.
Secinājumi? Risinājumi?
20.12.2019 02:02 |
 
Reitings 2
Reģ: 14.05.2013
Man ir identisks diskomforts kā meitene aprakstījusi.
Ar partneri esam jau 7 gadus kopā un aptuveni pirms 2 gadiem, seksa laikā viņš “uztrāpija” kaut kur (iespējams pret dzemdes kaklu) tā, ka aiz sāpēm norāvos nost un paniski sāku raudāt.
Šos pēdējos 2 gadus arī vienmēr sevi pieķeru pie tā, ka domāju par sāpēm un gribu no tām izvairīties - nereti ir gadījies sajust to pašu diskomfortu, bet ne tādā līmenī, kā pirmajā reizē.
No sava skata punkta apzinos, ka tas ir “galvā”, lîdz ar to līdz galam nevaru izbaudīt tādu gultas dzīvi kāda mums bija līdz atgadījumam.
Tādēļ dāmas, kuras, es teiktu pat nedaudz uzbrūkoši saka, ka jāiet pie seksologa vai seksopataloga, varbūt arī var padalīties ar reālu pieredzi un ieteikt kādu konkrētu? Ir 21.gs tomēr šī tēma netiek tik skaļi apspriesta un ir grūti iet pie šāda veida speciālista, nezinot ko no tā sagaidīt un kāda attieksme būs. Līdzīgi ir ar ginekologiem - grūti atrast “savu” un nav patīkami staigāt pie vairākiem dažàdiem un apbružāties ar neveiksmīgu pieredzi, kas beigās var likt vēl vairāk ierauties sevī..
Ļoti labprāt uzklausīšu labu speciālistu ieteikumus ar pozitīvām pieredzēm, paldies! :)
20.12.2019 20:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!