IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
Es uzdevu jautājumu dažas lapas atpakaļ -
bet vai Sauliete pārdod ļoti, ļoti daudz, vai nopelna % no tā, ko pārdod citas?
14.01.2022 14:33 |
 
10 gadi
Reitings 307
Reģ: 02.08.2009
sancha12 @ 14.01.2022 14:25

Runājām par nelietderīgām,nevis dàrgām vai lētām!

Ok, bet Maxima vai kāds cits veikals katru dienu skalo smadzenes, ka šo preci vajag? Izliek melīgas before and after bildes?
14.01.2022 14:31 |
 
Reitings 49
Reģ: 13.01.2022
NavNebusNekad @ 14.01.2022 14:18

Vai es ietu to teikt?! Manā darba vietā kolēģe, kas strādā tieši ar trūcīgajām personām, tieši runā par šo. Par līdzekļu lietderīgu un nelietderīgu izmantošanu. Tāda sajūta, ka dzīvojam uz dažādām planētām. Mēs stāstam kā izdzīvot ar minimumu, bet jūs tikai noplātiet rokas “katrs dara kā grib”. Ar steigu, kas tā ir par iestādi?!
Cik saprotu, personīgi Tu neietu neko teikt. Ar to arī šo tēmu varam beigt. Jo atbildēji tikai uz to ,ka manā darba vietā kolēģe,nevis Tu bet kolēģe! Un ja jūs strādātajat vairākas,tad katrai ir savi pienākumi.
14.01.2022 14:28 |
 
Reitings 49
Reģ: 13.01.2022
Maija ... @ 14.01.2022 14:21

Tu taču pati teici, ka nl pērk tie, kas var atļauties, jo produkts ir dārgāks tirgū, tad trūcīgie ir tie, kas var atļauties pārmaksāt? Kurā Maximā tad produkti ir 4x dārgāki kā tirgū?

Runājām par nelietderīgām,nevis dàrgām vai lētām!
14.01.2022 14:25 |
 
Reitings 49
Reģ: 13.01.2022
NavNebusNekad @ 14.01.2022 14:21

Vienkārši mājās pagatavojamu maltīti AIZSTĀT AR PULVERI?! Kas maksā 2€ par edienreizi!!!! To dot bērnam?!?!? CIK TAS IR LIETDERĪGI?!

Ja tāds salīdzinājums! Tad ko teiksi par māmiņām kas dot piena maisījumu? Tā taču arī funkcionālā pārtika
14.01.2022 14:25 |
 
Reitings 49
Reģ: 13.01.2022
NavNebusNekad @ 14.01.2022 14:18

Vai es ietu to teikt?! Manā darba vietā kolēģe, kas strādā tieši ar trūcīgajām personām, tieši runā par šo. Par līdzekļu lietderīgu un nelietderīgu izmantošanu. Tāda sajūta, ka dzīvojam uz dažādām planētām. Mēs stāstam kā izdzīvot ar minimumu, bet jūs tikai noplātiet rokas “katrs dara kā grib”. Ar steigu, kas tā ir par iestādi?!

Vai jūsu darba kolēģa konkreti apspriež konkrēti NL? Vai NL prasa ieguldijumus vai arī var sākt bez tiem? Vai Skrīvere pieder pie mana novada? Ka man būtu jarunā ar viņu?
14.01.2022 14:23 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
ganeša @ 14.01.2022 14:19

Kā atrast??

https://instagram.com/mirklis.salons?utm_medium=copy_link
14.01.2022 14:23 |
 
Reitings 2067
Reģ: 26.11.2021
sancha12 @ 14.01.2022 14:16

Arī maxima ir nelietderīgi produkti kurus pērk, drogās, un citur. Kāpēc tieši atkal NL nelietderīgis? Kuri ir tie nelietderīgi? Nerunā par visiem kopā, sauc konkrēti lai es varu izskaidrot ,vai tavs viedoklis ir patiess.

Vienkārši mājās pagatavojamu maltīti AIZSTĀT AR PULVERI?! Kas maksā 2€ par edienreizi!!!! To dot bērnam?!?!? CIK TAS IR LIETDERĪGI?!
14.01.2022 14:21 |
 
10 gadi
Reitings 307
Reģ: 02.08.2009
sancha12 @ 14.01.2022 14:16

Arī maxima ir nelietderīgi produkti kurus pērk, drogās, un citur. Kāpēc tieši atkal NL nelietderīgis? Kuri ir tie nelietderīgi? Nerunā par visiem kopā, sauc konkrēti lai es varu izskaidrot ,vai tavs viedoklis ir patiess.

Tu taču pati teici, ka nl pērk tie, kas var atļauties, jo produkts ir dārgāks tirgū, tad trūcīgie ir tie, kas var atļauties pārmaksāt? Kurā Maximā tad produkti ir 4x dārgāki kā tirgū?
14.01.2022 14:21 |
 
Reitings 49
Reģ: 13.01.2022
vivii @ 14.01.2022 14:04
Tad jau labāk to naudu investēt sulu spiedē vai blenderī un taisīt kokteiļus/smūtijus pašai (kā es to daru)
Uztaisīt auzu pārslu putru, man aizņem 5min! Cukuru un sāli nelietoju, lieku klāt augļus, nereāli garšīgi un mana putra arī izskatās garšīga, nevis kā tās NL putras!
Uzvārīt olu, cik tas aizņem laiku, 10min.?
Ja negribas ēst maizi, var ēst citas alternatīvas, nevis to nl maizi (kā draudzene teica, garšo pēc kartona) un pats labākais, ko nekad dzīvē neatbalstu, nl produktu pagatavošana mikrenē! Nekad, nevienu ēdienu negatavotu mikrenē un man nekad nav bijusi mājās mikrene!
Manuprāt, tas funkcionālais ēdiens ir domāts slinķiem!
Arī biezzupas var izvārīt pats, ieliet ēdiena termosā un ēst, kad gribas!

Nu tad tā arī nav problēma! Kāpēc Tev uztraukties par to? Lai pērk “sliņķi” ,kuriem nav laika. Es ar esmu no tiem sliņķiem kura neuzspēju visu, jo ir darbs,kurš nav pie mājām un jau aizbraukšana aizņem daudz laika, neskatoties uz to ,ka vēl bērniem skola , no skolas, uz skolu, es diena labi,ja vienu reizi paspēju paēst ar visu skraidīšanu, protams kad ir brīvas dienas tad laika ir daudz. Šodien ir viena no tām dienām,bet es nolēmu viņu tērēt šajā forumā,kas laikam bija nepareiza doma.
14.01.2022 14:21 |
 
Reitings 1822
Reģ: 09.12.2021
Paskatījos. Pretīgi. Nagi, skropstas, dāvanas un tad kkāds bezsakars ar puspliku krūti un bērnu

Kā atrast?👀
14.01.2022 14:19 |
 
Reitings 2067
Reģ: 26.11.2021
sancha12 @ 14.01.2022 14:08

Man par to nav jārunā! Es to varu darīt ārpus darba, bet kā jau uzsvēršos, esmu redzējusi ka čatos nāk meitenes un pelna neliekot savu naudu, strādājot uz klientiem uzreiz. Līdz ar to ne man spriest tālāk par šo, es iesaistos nopietnas situācijas,kas attiecas uz mana darba pienākumiem.
Protams,ka varētu! Bet nu tā ir katram brīva izvēle! Vai tu ietu katram to teikt? Tad jau jāķeras arī pie tiem kam ir pietiekami naudas, lai nerāda piemēru,ka izmest naudu.
Runājot par zābakiem! Viņa nepirka viņus par pēdējo naudu,tas bija apdomāts pirkums ar kuru palutināja un iepriecināja sevi :)

Vai es ietu to teikt?! Manā darba vietā kolēģe, kas strādā tieši ar trūcīgajām personām, tieši runā par šo. Par līdzekļu lietderīgu un nelietderīgu izmantošanu. Tāda sajūta, ka dzīvojam uz dažādām planētām. Mēs stāstam kā izdzīvot ar minimumu, bet jūs tikai noplātiet rokas “katrs dara kā grib”. Ar steigu, kas tā ir par iestādi?!
14.01.2022 14:18 |
 
10 gadi
Reitings 307
Reģ: 02.08.2009
NavNebusNekad @ 14.01.2022 14:00

Vai Jūs šīm trūcīgajām ģimenēm mācat apieties ar ģimenes budžetu? Kaut vai Skrīveres gadījums- tā vietā, lai viņa savus, pieļauju, niecīgos ienākumus tērētu gudri, viņa nopērk funkcionāli nelietderīgus apavus sev, tikai, lai kaut ko pierādītu, ka NL “var”? Nemaz nerunājot par to, vai esiet runājuši ar trūcīgajiem cilvēkiem, ka iesaistīties šādā “biznesā” ir riskanti, jo viņiem pašiem ir jāatdod savi ienākumi, lai itkā kaut ko pelnītu?! Vai, tā, piemēram, nav maldināšana? Izšķērdīga finansiālo līdzekļu lietošana? Par tiem 100€, ko iztērē, kā tu pati saki, ne tiem
Lētākajiem produktiem, kas VESELAM cilvēkam nav vajdzīgi, varētu paēdināt savu ģimeni?

Skrīvere ir nelabojama, viņa ir nl, tāpat kā pērk Sofijas naudas piesaistīšanas kursus, jo viņa ir mentāla nepieciešamība kkur iesaistīties, būt kādā grupā, kur viņu pieņem un to šīs visas sektas labi māk.
14.01.2022 14:18 |
 
Reitings 49
Reģ: 13.01.2022
NavNebusNekad @ 14.01.2022 14:03

Tagad man interesē kur tu strādā, itkā ar trūcīgajiem, bet tajā pašā laikā atbalsti nelietderīgos NL produktus, kurus šīs, iespējams, trūcīgās personas pērk, nelietderīgi lieto un mēģina ieskaidrot pārējiem, ka ir vajadzīgs..

Arī maxima ir nelietderīgi produkti kurus pērk, drogās, un citur. Kāpēc tieši atkal NL nelietderīgis? Kuri ir tie nelietderīgi? Nerunā par visiem kopā, sauc konkrēti lai es varu izskaidrot ,vai tavs viedoklis ir patiess.
14.01.2022 14:16 |
 
Reitings 238
Reģ: 26.01.2014
Kautrīgā @ 14.01.2022 12:24
Šoreiz neklusēšu, runāju par Rēziju salona Mirklis īpašnieci. Ļoti ceru ka lasa šo forumu. Izdzēsa privāto profilu jo tur nevienam neinteresēja viņas dzīve un tāpēc salona instagram ir jārada privātās un nesaistītas lietas? Un jā esmu par krūts barošanu, bet vai nav pārspīlēti tik atklāti izkārt krūtis un barot ? Protams dabiska lieta bet vai tas ir normāli? Ja man būs mēnešreizes es arī atklāti ņemšu un mainīšu paketes jo tas tak ir dabiski?! Un kā ar mammām kuram dažādu apsvērumu dēļ nav piena vai nav iznācis citu iemeslu dēļ bērniņu barot ar krūti vai tas viņas nesāpinātu ? Zinu ir mammas kas to reklamē un priecājas bet mu ne tik pārspīlēti ka to dara salona īpašniece Rēzija. Lūdzu taisi savu māmiņu forumu un viena otrai sūtiet video kā izvelciet krūtis un barojiet bet ne jau darba profila!

Piekrītu! Pilnīgi to pašu nodomāju... Man kā salona apmeklētājai šie storiji liekas ļoti lieki salona profilā
14.01.2022 14:15 |
 
Reitings 49
Reģ: 13.01.2022
Mammavisuzin @ 14.01.2022 14:02
Sveikas! Kādu laiku jau sekoju līdzi jūsu diskusijai tieši par MLM un beidzot izdomāju arī pastāstīt savu pieredzi. Tas gan būs par Greenway.
Uzķēros uz ēsmas, kad aiz neko darīt dīkstāves laikā gribēju novērst domas no bērniņa ieņemšanas. (Starp citu sanāca, jau nākamajā mēnesī paliku preggo) . Protams, viss skaisti - bizness uz paplātes, kas grib tas var, paskaties kā ir man, tu esi vienas izvēles attālumā utt. Nu taču tik forši! Es esmu apņēmīga un radoša, man uzreiz bija tik daudz ideju !
Izpētīju piedāvātos brīnumproduktus, lupatiņas foršas, atsauksmes superīgas, pati taču arī gribu ! Un visām paziņām piedāvāju, rakstīju, stāstīju, biju azarta pilna un ātri vien izveidoju pirmo pasūtījumu - šis nebija mīnuss, jo tāpat vēlējos produktus uz apmēram 50€, draugi kopā vēl uz kādiem 100€ sasūtīja un sanāca ātri aktivizēties. Atnāca tās lupatiņas, viss forši, tiešām patika un stikla lupatiņa joprojām patīk.
Pavadīju telefonā 24/7 nu burtiski visu laiku, vīrs jau sāka kasīties, ka visu laiku šņukurs ekrānā nu tak jau apnicis viņam. Es tik saku chill, man tak būs lielā nauda esmu biznesa lēdija tagad. Visi zoom utt., reālas informācijas un padomu nav . Viss sastāv no - kas grib tas var, vajag ticēt, nospraust mērķus, iet uz to blablabla principā vienkārši atbalsta runas tādas. :D Un tad pats labākais - neviens jau nesaka, ka vajag iet pirkt par savu naudu. Vari sūtīt, kad piesakās cilvēki un tiešām neko nezaudēt un neko neieguldīt. BET kā minimums vajag taču iepakojumus, kur pakot sūtījumus . Tad vajag preci arī sev, jo jāzina ko tu reklamē. Prece nav lēta. Un augstākstāvošie ļoti intensīvi vienmēr uzsver - kad ir uz vietas tad aiziet uz urrā, uz vietas sapakot komplektus un vienkārši zibens ātrumā izpērk - īsāk sakot ļooooooti iedrošina, ka 100% nopirks , ja tev būs uz vietas. Protams, tu ņem un sūti, jo tak lielā nauda būs.
Taisīju sev ig, labi sanāca, jau bija ap 600 sekotājiem (tas ir reāli norm no 0 uzsist pašai saviem spekiem). Pirmajā mēnesī nopelnīju ap 100€ +100€ preces bonuss, par kuru var nopirkt tikai preci , bet pārdot par naudu un atstāt sev .
Vīrs jau visu laiku teica, ka tā ir kaut kwda sekta un, ka nevajag ticēt , ka peļņa tikai augša. Tante saka - ja tu par vienu pasūtījumu tik nopelni un par tevi augša tik nopelna, tad cik patiesībā tas produkts ir vērts ? :D
Tad jo vairāk dienu pagāja, jo vairāk es sapratu ka kaut kas nav te tīrs. Visi krutie zoom, prezentācijas reāli visu maļ uz riņķi - tici sev, tici man, ticam Visi kopā :D un tas, ka augstākstāvošie riktīgi mudina pirkt to preci vairumā tas tak nav normāli ? kā var solīt, ka visi visu izpirks?
Es tagad atceros to in reāli riktīgs kauns par sevi. Kauns, ka biju tik stulba un naiva. Nu reāli nopelnīt nevar. Ejot prom vajadzēja visas preces ar lielu atlaidi pārdot, lai samazinātu mīnusu. Labi, stikla lupatinu joprojām izmantoju, bet tāda pati man tagad ir no lidl, kur 5gb maksāja 3€ laikam ??
Ja NL ir līdzīgs mehānisms kā Greenway - tad galvenais, kas man besī - augša tiešām nemaz nepārdod tos produktus. Saka, ka aiziet uz urrā, bet pašas patiesībā ir tikai wktivizējusās. Viņu darbs ir vērtēt. Lai saņemtu visus bonusus katru mēnesi ir jāaktivizējas vismaz 50 pv . Un katru mēnesi augstākstāvošā mentore iemeta savu komandas apgrozījumu un tur ļoti labi varēja redzēt, ka pašām augstākajām meitenēm ir tikai 50 pv, reāli viens pasūtījums veikts. Kamēr mazajam bitītēm uzstāj, ka vajag personīgo vismaz 500 pv !!! Stāsta, ka piemēram slotas akcijā un akdievs man iet uz urrā jau 6 pārdevu! Bet mēneša beigās tikai tie knapi 50 pv :D nu ko dirs !
Tagad rakstu un atceros ar dusmām pret sevi un pret viņām. Vairs nekad neietu uz mlm, tas ir šausmas. Legāla apčakarēšana, jo reāli izskalo smadzenes un pēc tam saka - bet neviens neliek to un to.
Draudzene tirgo fm smaržas, iepērk pa 17, pārdod pa 21 un sanāk 4€ uzpelņa. Ja nedzīvotu mazā ciematā varētu to apsvērt, jo esmu iegādājušies 2 gb un smaržas tiešām nu superīgas, daudz labākas par avon un ilgāk turas un nu cena līdzīga. (Jā, jā, esmu bomze kas nevar atļauties brendu smaržas :D ) un nu 4€ par 1 smarzam diez gan daudz . Bet tas arī ir vienīgais veids kā es redzu, ka tīkla mārketingā var nopelnīt.
Fu fu fu , vairs nekad, man ļoti žēl, cik daudz meiteņu tiešām tur iesaistās. Ja nebūtu ar vīru izcēlies pamatīgs strīds, kad es jau sāku ieguldīt savu naudu (bija pieteicies bēbis) un vajadzēja jau pirkt mantas bēbim, tad nezinu, vai būtu izkritusi no tās zombēšanās.

Vienīga atšķirība starp greenway un NL ir ,ka greenway produkti kalpo ļoti ilgi,līdz ar to klienti atgriežas reti un vislaik jāmeklē jauni, NL ātri lietojas, līdz ar to ir tie kas nāk pirkt vēl.
Cik noprotu Tev ir pagadijusies,ļoti slikta mentore, ja jau piespiedu kārtā visu liek darīt. Bet nu taisnība vien ir, ja ieguldīt savu naudu,nav klientu un veidot noliktavu,būs tikai mīnusā. Un tāds darbs pa tiešām prasa daudz laika!
14.01.2022 14:13 |
 
Reitings 21
Reģ: 14.01.2022
Nevaru gan atrast video par mārketinga plānu, bet domāju, ka visur ir līdzīgi.
Pirmkārt saņem procentus par savu apgrozījumu, bet tas ir reāli niecīgs. 😅
Tad saņem procentus par grupas apgrozījumu.
Par katru cilvēku, kas ir tieši zem tevis, saņem noteiktu summu, GW tie bija 11€. Tātad, ja tev 5 cilvēki komandā tie jau ir 55€ + procenti par jūsu kopējo apgrozījumu.
Līdz pat noteiktai kvalifikācijai vari izaugt viens ar savām mazajām bitītēm, bet lielajām kvalifikācijā jau vajag ne tikai apgrozījumu, bet arī spēcīgus zarus apakšā. Lai kļūtu par Līderi vajag vienkārši labu komandu. Bet, lai kļūtu par L1 , vajag apakšā vismaz 1 līderi. L2 apakšā vajag vismaz 2 līderus. Tāpēc arī Karīna ir augstak nekā vucēna, jo tam DT5 noteikti vajag vismaz 5 DT apakšā. Tā es vismaz spriežu.
Lielās zivis visu galveno saņem tieši no komandas apgrozījuma, pašām vajag tikai aktivizēties. Ceru, ka jūs sapratāt domu. Manuprāt NL noteikti ir ļoti līdzīgi. Es gribēju pieteikties NL lai pasūtītu tos krūtis šampūnus, bet tad sāku baigi daudz pētīt un lielai daļai reāli tie mati tik sūdīgi izskatās nu cmoon :D mans fructis pa 3€ labāku skatu dod. 🙈
14.01.2022 14:12 |
 
10 gadi
Reitings 43
Reģ: 27.06.2012
woman_wonderland @ 14.01.2022 13:58
Paskatījos. Pretīgi. Nagi, skropstas, dāvanas un tad kkāds bezsakars ar puspliku krūti un bērnu

Es par to pašu, personīgi zinu mammas kuram nebija piena un problēmas un tie visi uzsvari un pārspīlējumi tik sāpina. Piemēram, ja sekoju salonam sagaidu pa šo tēmu nevis skatīties izkārtas krūtis, ir instagram konti veseliem bērniem vai par krutsbarošanām un tur pieklājīgākas bildes.
14.01.2022 14:09 |
 
Reitings 49
Reģ: 13.01.2022
NavNebusNekad @ 14.01.2022 14:00

Vai Jūs šīm trūcīgajām ģimenēm mācat apieties ar ģimenes budžetu? Kaut vai Skrīveres gadījums- tā vietā, lai viņa savus, pieļauju, niecīgos ienākumus tērētu gudri, viņa nopērk funkcionāli nelietderīgus apavus sev, tikai, lai kaut ko pierādītu, ka NL “var”? Nemaz nerunājot par to, vai esiet runājuši ar trūcīgajiem cilvēkiem, ka iesaistīties šādā “biznesā” ir riskanti, jo viņiem pašiem ir jāatdod savi ienākumi, lai itkā kaut ko pelnītu?! Vai, tā, piemēram, nav maldināšana? Izšķērdīga finansiālo līdzekļu lietošana? Par tiem 100€, ko iztērē, kā tu pati saki, ne tiem
Lētākajiem produktiem, kas VESELAM cilvēkam nav vajdzīgi, varētu paēdināt savu ģimeni?

Man par to nav jārunā! Es to varu darīt ārpus darba, bet kā jau uzsvēršos, esmu redzējusi ka čatos nāk meitenes un pelna neliekot savu naudu, strādājot uz klientiem uzreiz. Līdz ar to ne man spriest tālāk par šo, es iesaistos nopietnas situācijas,kas attiecas uz mana darba pienākumiem.
Protams,ka varētu! Bet nu tā ir katram brīva izvēle! Vai tu ietu katram to teikt? Tad jau jāķeras arī pie tiem kam ir pietiekami naudas, lai nerāda piemēru,ka izmest naudu.
Runājot par zābakiem! Viņa nepirka viņus par pēdējo naudu,tas bija apdomāts pirkums ar kuru palutināja un iepriecināja sevi :)
14.01.2022 14:08 |
 
10 gadi
Reitings 307
Reģ: 02.08.2009
sancha12 @ 14.01.2022 13:55

Jā, cenas tik tiešām ir augstas, arī to esmu rēķinājusi kad pievienojos. Bet pateikt,ka produkts ir slikts,nevaru! Sastāvs tiešām labs, par pēdējo piekrītu, kā jebkurā biznesā,vienmēr būs pircēji. Piemēram par Butterfly , arī visi runā cik slikti, aļiks, bet beigās ir daudz klientu.
Antireklāma arī ir reklāma :)

Žēl, ka mūsu sabiedrībai vēl ir tik daudz kur augt līdz rietumvalstu domāšanai un vērtībām.
14.01.2022 14:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits