IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
BlondeBarbie @ 03.03.2022 23:04
Sveikas! Īsti nesaprotu krievu valodu, kas timati par strīdu ar šo https://instagram.com/max_barskih?utm_medium=copy_link ?
Timati storys- https://instagram.com/stories/timatiofficial/2785999080078243546?utm_medium=copy_link

Tas, drosi vien, neko nemainis, bet es noreportoju vinu.
03.03.2022 23:28 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
BlondeBarbie @ 03.03.2022 23:04
Sveikas! Īsti nesaprotu krievu valodu, kas timati par strīdu ar šo https://instagram.com/max_barskih?utm_medium=copy_link ?
Timati storys- https://instagram.com/stories/timatiofficial/2785999080078243546?utm_medium=copy_link

Timatijs ir Putina utainais okupants, pakaļlaizis prezidentam.
Otrs parādīja kas patiesībā notiek Ukrainā un lai krievi beidzot atver acis, ka viņiem tiek skalotas smadzenes.
Timatijs draud izrēķināties ar to otru.
03.03.2022 23:26 |
 
Reitings 283
Reģ: 25.05.2021
03.03.2022 23:04 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Fitlifeforlife @ 03.03.2022 22:07

taa ir necienja pret to,kas notiek liidzaas. Man tieshaam nebija tik daudz emociju, kad karsh notika Siirijaa,jo tas ir taalu. Tas ir pilniigi dabiski,tikpat dabiski,ka mees ikdienaa nedomaajam tik daudz par sievieshu un beernu diskriminaacijaam Taizemee, nabadziigajaam ciltiim Aafrikaa, netaisniibaam Kjiinaa pret darbiniekiem. Bet liidz ko tas skar kaiminjvaltis,tad vajadzeetu atmosties empaatijai. Bet visas taas kuces,kuras turpina teelot it kaa nekas nav bijis izraada elementaaru necienu. Es nesaku,ka tagad ilgstoshi nav jaasmaida, bet kaaamoon karsh ir tik vien 8.dienu,un nevar attureeties no idiotiskiem selfijiem un tiiksminaashanos par savu ig profilinu?

Viss skaidrs. Ja visas kuces nedara tā, kā gribu es, tad viņas ir pelnījušas tikt sistas ar slapju lupatu. Jo visiem šādā situācijā ir jādzīvo pēc viena scenārija. Un nemaz nedomājiet smaidīt, kuces. Sapratu. Lai Tev jauks vakars.
03.03.2022 22:51 |
 
Reitings 347
Reģ: 15.01.2020
Miaa @ 03.03.2022 21:51

Nu, šausmas, kā kāds atļaujas smaidīt un likt savus selfijus, ja notiek karš? Bet, ja karš, tpu, tpu, tpu, ieilgs, tad, cerams, vispār neviens vairs neies uz darbu, neēdīs, negulēs, nesmaidīs un selfijus neliks. Jo, ja notiek karš, tad vairs nedrīksti smaidīt un savos sociālajos tīklos likt selfijus vai rakstīt par savu ikdienu? Un, ja cilvēkam šajā dienā ir pirms kāda laika miris kāds tuvinieks, par to arī vairs nedrīkst runāt? Ja? Pareizi sapratu? Es ceru, ka tāpat par "ciniskajām kucēm" ārdījies, kad karš n-tos gadus no vietas notika, piemēram, Afganistānā. Jeb par to tev bija pie vienas vietas? Kāpēc man ir aizdomas, ka atbilde ir apstiprinoša...
Varat arī mani saukt par cinisku, bet, nu, sorry, reāli kretinē tie, kuri citiem pārmet smaidīgu bilžu likšanu vai to, ka sociālajos tīklos par šo tēmu neko neraksta. Nu, kas tev par daļu? Kāpēc tas cilvēks nedrīkstētu smaidīt? Ja nesmaidīs un tikai vaimanās, palīdzēs ukraiņiem? Kā tu zini, kas tam cilvēkam notiek iekšā? Ja neliek sev uz profila bildes Ukrainas karodziņu, tad tas nozīmē, ka vienalga par notiekošo? Ja neraksta par notiekošo, tas nozīmē, ka atbalsta karu? A varbūt tas cilvēks ir pa kluso, nevienam ar to nezīmējoties, ziedojis Ukrainai? Kas tā par debilu tendenci tiesāt visus, kuri šajā sitācijā nerīkojas tā, kā kā pašam liekas pareizi? Iebliezt tām kucēm ar slapju švammi? Nopietni? Ukraiņi, bļin, karo un cīnās par savām dzīvībām, a te viena trako, jo kāds atļaujas sociālajos tīklos ielikt smaidīgu bildi. Goda vārds, šādos apstākļos labi parādās, kuriem līdzcilvēkiem ar psihi kaut kas nav riktīgi. Nedod Dievs ar tādiem reiz nonākt situācijā, kur vienam otru jāatbalsta, kā tas tagad ir Ukrainā.

taa ir necienja pret to,kas notiek liidzaas. Man tieshaam nebija tik daudz emociju, kad karsh notika Siirijaa,jo tas ir taalu. Tas ir pilniigi dabiski,tikpat dabiski,ka mees ikdienaa nedomaajam tik daudz par sievieshu un beernu diskriminaacijaam Taizemee, nabadziigajaam ciltiim Aafrikaa, netaisniibaam Kjiinaa pret darbiniekiem. Bet liidz ko tas skar kaiminjvaltis,tad vajadzeetu atmosties empaatijai. Bet visas taas kuces,kuras turpina teelot it kaa nekas nav bijis izraada elementaaru necienu. Es nesaku,ka tagad ilgstoshi nav jaasmaida, bet kaaamoon karsh ir tik vien 8.dienu,un nevar attureeties no idiotiskiem selfijiem un tiiksminaashanos par savu ig profilinu?
03.03.2022 22:07 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
.
03.03.2022 22:02 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Fitlifeforlife @ 03.03.2022 17:56
Kaapeec jaalauj ilgtoshi blenzt savaa profilaa, ja taapat te naak un no!irs? Domaajiet nevar nevienu saziimeet un saprast, ka blenzh taas, kuras te notirs forumaa? Taa jums arii vajag!
Reaali kretinee taas ciniskaas debiilikes, kuras kara laikaa liek savus selfijus, smaidiigu ikdienu un raksta taa, it kaa nekas nenotiek. Taada dusma parauj,labpraat ieblieztu taam kuceem ar slapju shvammi,varbuut tad atjeegtos. Veel vienu tukshpauri redzeeju rakstaam, ka visiem citiem shodiena ir parasta diena,bet redz vinai shajaa dienaa pirms cik tur gadiem kaads nomiris bija. Pipec vienk. Pasaules naba

Nu, šausmas, kā kāds atļaujas smaidīt un likt savus selfijus, ja notiek karš? Bet, ja karš, tpu, tpu, tpu, ieilgs, tad, cerams, vispār neviens vairs neies uz darbu, neēdīs, negulēs, nesmaidīs un selfijus neliks. Jo, ja notiek karš, tad vairs nedrīksti smaidīt un savos sociālajos tīklos likt selfijus vai rakstīt par savu ikdienu? Un, ja cilvēkam šajā dienā ir pirms kāda laika miris kāds tuvinieks, par to arī vairs nedrīkst runāt? Ja? Pareizi sapratu? Es ceru, ka tāpat par "ciniskajām kucēm" ārdījies, kad karš n-tos gadus no vietas notika, piemēram, Afganistānā. Jeb par to tev bija pie vienas vietas? Kāpēc man ir aizdomas, ka atbilde ir apstiprinoša...
Varat arī mani saukt par cinisku, bet, nu, sorry, reāli kretinē tie, kuri citiem pārmet smaidīgu bilžu likšanu vai to, ka sociālajos tīklos par šo tēmu neko neraksta. Nu, kas tev par daļu? Kāpēc tas cilvēks nedrīkstētu smaidīt? Ja nesmaidīs un tikai vaimanās, palīdzēs ukraiņiem? Kā tu zini, kas tam cilvēkam notiek iekšā? Ja neliek sev uz profila bildes Ukrainas karodziņu, tad tas nozīmē, ka vienalga par notiekošo? Ja neraksta par notiekošo, tas nozīmē, ka atbalsta karu? A varbūt tas cilvēks ir pa kluso, nevienam ar to nezīmējoties, ziedojis Ukrainai? Kas tā par debilu tendenci tiesāt visus, kuri šajā sitācijā nerīkojas tā, kā kā pašam liekas pareizi? Iebliezt tām kucēm ar slapju švammi? Nopietni? Ukraiņi, bļin, karo un cīnās par savām dzīvībām, a te viena trako, jo kāds atļaujas sociālajos tīklos ielikt smaidīgu bildi. Goda vārds, šādos apstākļos labi parādās, kuriem līdzcilvēkiem ar psihi kaut kas nav riktīgi. Nedod Dievs ar tādiem reiz nonākt situācijā, kur vienam otru jāatbalsta, kā tas tagad ir Ukrainā.
03.03.2022 21:51 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
piecukapeikumetēja @ 03.03.2022 19:18
Stāstu druškai, ka Valdmane ielikusi bija story par NL. Šī taisās iet skatīties kas tā tāda vispār ir, bet Valdmane nobloķējusi šo?? Tādi smiekli sanāca. Nez kādēļ jābloķē cilvēki, kas nemaz neseko??

Vispār jau Jutai ir privātais profils.
Ja jau draudzene nezin kas tā tāda ir, tad jau viņai nav sekojusi. Tātad Juta viņu nav bloķējusi.
03.03.2022 21:28 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
piecukapeikumetēja @ 03.03.2022 19:18
Stāstu druškai, ka Valdmane ielikusi bija story par NL. Šī taisās iet skatīties kas tā tāda vispār ir, bet Valdmane nobloķējusi šo?? Tādi smiekli sanāca. Nez kādēļ jābloķē cilvēki, kas nemaz neseko??
viņai slegtais profils man liekas. Bet vispār jocīgi, ka Juta bloķējusi ne par ko
03.03.2022 21:14 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
MjauMjau @ 03.03.2022 20:58

+ vēl tak Vucēna rakstīja, ka Rafa viņu fiziski ietekmējis. Hmm, nedaudz dīvaini tagad sanāk tā padarīšana?

Man liekas, ka viņa gribēja viņu atgūt atpakaļ ;) Un poh par fizisko iespaidošanu, statuss ar spāni ir dārgāks par pāris zilumiem 😁
03.03.2022 21:07 |
 
Reitings 848
Reģ: 05.05.2021
Hey_Lola @ 03.03.2022 19:10

Nekas personīgs, bet man kaitina šādi jautājumi ? esmu sen te un pamazām esmu izlasījusi visu diskusiju, izdevās nokļūt līdz "tiešraidei" ? arī es par tādu Vucēnu un viņas dzīvi uzzināju no šī foruma. Jā, nu saprotams, ka tagad būtu traki iziet cauri 1700+ lapām.. un nē, man ir dzīve ? vnk esmu te kopš pirmssākumiem.
Bet nu, ja pa tēmai - Vucēna bija kopā ar spāni Rafu, arī dēls bija Spānijā, visi laimīgi dzīvoja. Tad pēkšņi Vucēna atbrauc uz LV un viņas mantas tiek atsūtītas. Nezinu vai beigās noskaidrojās kāpēc, kas tur par konfliktu bija. Tad izradās, ka Vucena stāvoklī, pati teica, ka no Rafa, mēģināja ar viņu sazināties, bet viņš lika mīksto. Kad nu Vita jau piedzimusi, šie sataisīja DNS un izskatās, ka Vita tiešām ir Rafa meita. Tad nu no šī brīža arī turpini sekot (ja interesē) kā viņu dzīves risināsies tālāk ?

+ vēl tak Vucēna rakstīja, ka Rafa viņu fiziski ietekmējis. Hmm, nedaudz dīvaini tagad sanāk tā padarīšana🙃
03.03.2022 20:58 |
 
10 gadi
Reitings 433
Reģ: 27.03.2011
Zeltiņa aizbraukusi uz zvilnēt uz Spāniju. Un raksta "neviens bērns nav pelnījis kara šausmas". It kā viņas bērni būtu karā un bija jābēg uz Spāniju.
03.03.2022 20:04 |
 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Stāstu druškai, ka Valdmane ielikusi bija story par NL. Šī taisās iet skatīties kas tā tāda vispār ir, bet Valdmane nobloķējusi šo🤣🤣 Tādi smiekli sanāca. Nez kādēļ jābloķē cilvēki, kas nemaz neseko😀🤣
03.03.2022 19:18 |
 
Reitings 4655
Reģ: 23.11.2014
Mmaija @ 03.03.2022 17:20
Kas Vucenam bija ar to vīrieti? Lidz sim nedzivoja kopa?

Nekas personīgs, bet man kaitina šādi jautājumi 😁 esmu sen te un pamazām esmu izlasījusi visu diskusiju, izdevās nokļūt līdz "tiešraidei" 😁 arī es par tādu Vucēnu un viņas dzīvi uzzināju no šī foruma. Jā, nu saprotams, ka tagad būtu traki iziet cauri 1700+ lapām.. un nē, man ir dzīve 😅 vnk esmu te kopš pirmssākumiem.
Bet nu, ja pa tēmai - Vucēna bija kopā ar spāni Rafu, arī dēls bija Spānijā, visi laimīgi dzīvoja. Tad pēkšņi Vucēna atbrauc uz LV un viņas mantas tiek atsūtītas. Nezinu vai beigās noskaidrojās kāpēc, kas tur par konfliktu bija. Tad izradās, ka Vucena stāvoklī, pati teica, ka no Rafa, mēģināja ar viņu sazināties, bet viņš lika mīksto. Kad nu Vita jau piedzimusi, šie sataisīja DNS un izskatās, ka Vita tiešām ir Rafa meita. Tad nu no šī brīža arī turpini sekot (ja interesē) kā viņu dzīves risināsies tālāk 😏
03.03.2022 19:10 |
 
10 gadi
Reitings 603
Reģ: 29.01.2009
Mc.Queen @ 03.03.2022 18:38
Re kur Danenbergsone ziņo, ka 5.marts Kalnlāčos brīvs. Varat rakstīt, lai bēgļiem piedāvā atpūtiņu! :D

Vai tad viņiem arī nebija kāds sakars ar ne visai labiem politiskajiem spēlētājiem? Varbūt kaut ko jaucu. 🤷🏼‍♀️
03.03.2022 18:55 |
 
Patīk
Reitings 2986
Reģ: 09.08.2016
Re kur Danenbergsone ziņo, ka 5.marts Kalnlāčos brīvs. Varat rakstīt, lai bēgļiem piedāvā atpūtiņu! :D
03.03.2022 18:38 |
 
10 gadi
Reitings 603
Reģ: 29.01.2009
Garso pasta @ 03.03.2022 17:31

Kāds pluss tad no tā ir kriviem?

Ok, filiāles katrā valstī taisa savu Sia, bet tāpat mātes kompānija savu daļu saņem.
Nav jau franšīze. Bet arī tajā gadījumā maksātu galvenajam.
03.03.2022 18:04 |
 
Reitings 347
Reģ: 15.01.2020
Kaapeec jaalauj ilgtoshi blenzt savaa profilaa, ja taapat te naak un no!irs? Domaajiet nevar nevienu saziimeet un saprast, ka blenzh taas, kuras te notirs forumaa? Taa jums arii vajag!
Reaali kretinee taas ciniskaas debiilikes, kuras kara laikaa liek savus selfijus, smaidiigu ikdienu un raksta taa, it kaa nekas nenotiek. Taada dusma parauj,labpraat ieblieztu taam kuceem ar slapju shvammi,varbuut tad atjeegtos. Veel vienu tukshpauri redzeeju rakstaam, ka visiem citiem shodiena ir parasta diena,bet redz vinai shajaa dienaa pirms cik tur gadiem kaads nomiris bija. Pipec vienk. Pasaules naba
03.03.2022 17:56 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
creamy80 @ 03.03.2022 17:22
Nezinu kas tā par Reņģu ģimeni, bet ceru, ka Kļavus vairs nerādīs. Vsp nesaprotu, ko viņi tur meklēja. ?
vo vo aprecas un notinaaas
03.03.2022 17:55 |
 
Reitings 15
Reģ: 04.02.2022
woman_wonderland @ 03.03.2022 17:17
nauda paliek konkrētajā valstī, no kuras iegādājas

Kāds pluss tad no tā ir kriviem?
03.03.2022 17:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits