IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 200
Reģ: 07.02.2022
amaia @ 20.02.2022 17:27

Es Jums tiešām ieteiktu piesaistīt ķīmiķi, kad Jūs rakstat atšifrējumus sastāviem.
Kā tieši Disodium Laureth Sulfosuccinate, kas ir nātrija sāls, ir nejonu virsmaktīvā viela?
Tieši tā pat kā vienreiz redzēju, ka draineffect sastāvā esošajam cukuram, piesaista kofeīnam līdzīgu efektu.
Brīžiem diezgan apkaunojoši, bet NL veicas, ka lielākā daļa ķīmijas stundās neklausijās.

Šo nerakstiiju es, sho man atsuutija,kad arii pati painteresejos par Butylphenyl methylpropional.
Probleema jau ir tajaa,ka daudzi jauninie netiek labi apmaciti,viniem iedod kkadu copy paste materialu un buries pats, man taa draudzenei bija kad pieregistrejas pie tas Kristas par kuru jums toreiz prasiiju. Pati izvelejos zinoosaku mentori kuru man ieteica un sanemu par visu informaaciju un paskaidrojumus.
Vaina nav kompanijaa un taas produktus,bet gan taados muljkos kas iedomajas kas ir afigenieee mentori,bet patiesibaaa ne suuda pashi nezin.. to es sapratu,kad pati sheit pieregistrejos un individuali parunaaju ar savu mentori
20.02.2022 17:33 |
 
10 gadi
Reitings 839
Reģ: 09.06.2012
Kādreiz Family hair īpašniece Rūta pāris dienas arī bija kļuvusi par nl biti un čurājās, cik labi esot occuba produkti 🤣tas bija pavisam nesen, taču tagad neatrodu nevienu postu. Kāpēc tā?
20.02.2022 17:32 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.07.2020
Man gan patīk kā Sanai izskatās cepure. Viņai piestāv.
20.02.2022 17:32 |
 
Reitings 27224
Reģ: 11.02.2015
Pa reizei paskatos bondarchuku. NL atstāts tikai kā apakšā esošo bitīšu sarukāts garantētais ienākums, pati tik reti par to kaut ko liek, tagad pārsvarā spiež ar savām askēzēm.
Bet kas likās interesting, ka šodien viņai būšot randiņš ar latvieti. Zinot viņas dzīvesstila prasības, būtu interesanti redzēt, ar kuru 😁
20.02.2022 17:30 |
 
Reitings 30
Reģ: 20.02.2022
Nepaslinkoju un tīri intreses pēc - slaveno paču sastāvs, kas pieejams publsiki.. nav arī tas sliktākais variants. https://nlstar.com/lv/eu/products/belovedoriental/73176/
Sastāvs -> https://failiem.lv/f/j72mqyhmt
20.02.2022 17:28 |
 
10 gadi
Reitings 209
Reģ: 19.12.2011
Adrija89 @ 20.02.2022 16:14

• Disodium Laureth Sulfosuccinate - ir viegla virsmaktīvā viela, kas neizraisa kairinājumu. Šo nejonu virsmaktīvo vielu bieži dēvē par “gudrajām ziepēm”, jo tās notīra netīrumus un taukus no matu virsmas, nesabojājot aizsargapvalku.
• Hexylene glycol – izmanto kosmētikā kā konservantu un šķīdinātāju, ASV un ES regulatīvās aģentūras ir apstiprinātas lietošanai ādas kopšanas līdzekļos.
•Benzyl Salicylate - esteris, kas veidojas esterificējot krustnagliņās atrodamo salicilskābi.
• D-limonene - ir plaši izplatīts ogļūdeņradis, kas ir galvenā apelsīnu mizas eļļas sastāvdaļa (līdz 80-90%).
• Linalool un Butylphenyl methylpropional ir nekaitīgas kosmētikas smaržvielas
• Piroctone olamīns - piemīt pretsēnīšu iedarbība, iznīcina sēnīšu mikroorganismus, kas izraisa blaugznas. Turklāt tam ir baktericīds efekts, novērš patogēno mikrobu agresiju, kas ir iespējama, saskrāpējot ādu un ieviešot papildu infekciju
• Cl 42015 - krāsviela, ko izmanto, piemēram, limonādes un dažu zāļu krāsošanai
• Fenoksietanolam, kosmētikas konservantam, kas aizstāja parabēnus, piemīt izcilas antibakteriālas un konservējošas īpašības.
Dažas sastāvā esošās vielas var izraisīt individuālu alerģisku reakciju, tāpēc cilvēkiem ar alerģiju ieteicams izmēģināt šampūna iedarbību uz nelielu platību.
Visus Occuba šampūnus Vācijā ražo JoJo Haircosmetics. Visi Occuba Professional produkti nesatur kaitīgas SLS virsmaktīvās vielas, bīstamus konservantus, formaldehīdus un parabēnus.
Nesen pievienojos NL, un tagad iepazīstu sastāvus. ?

Es Jums tiešām ieteiktu piesaistīt ķīmiķi, kad Jūs rakstat atšifrējumus sastāviem.
Kā tieši Disodium Laureth Sulfosuccinate, kas ir nātrija sāls, ir nejonu virsmaktīvā viela?
Tieši tā pat kā vienreiz redzēju, ka draineffect sastāvā esošajam cukuram, piesaista kofeīnam līdzīgu efektu.
Brīžiem diezgan apkaunojoši, bet NL veicas, ka lielākā daļa ķīmijas stundās neklausijās.
20.02.2022 17:27 |
 
10 gadi
Reitings 531
Reģ: 07.10.2010
Adrija89 @ 20.02.2022 16:50

nu tad shii viela ir arii daudzos produktus kad ir drogas, un daudzi peerk nezinot, ja nu kaa…. :) Patchi netiek nemti lauka, iznem tikai zalos un rozaa, jo vini jau bija limiteetaa daudzuma, paliks melnie un zelta,ka arii bus vel citi jaunie. To man paskaidroja mana mentore, pirms tam bijusi ari lavandas, kas bija limiteetaa daudzuma. Occuba netiks mainita un paliks vislaik.

Neviens jau nesaka, ka nav citos. Bet tos, visticamāk, mēs arī pagaidām vairs veikalu plauktos neredzēsim…
Nu, nu. Lai tā būtu.
20.02.2022 16:53 |
 
Reitings 200
Reģ: 07.02.2022
Cilveeks @ 20.02.2022 16:49

Vienai no top māt savulaik prasīju, vai tiešām konkrēts ķīmiskais saldinātājs ir dabiska viela un tik nekaitīgs kā saka viņu energy diet sastāvā. Uz ko viņa man atbildēja-es zinu, ka viņš ir ķīmisks un ar negatīviem efektiem, bet es to nesaku. Tieši tik vienkārši.

stulbi gan, es uzskatu ,ka katram kas izplata tos produktus ir perfekti japaarzin sastaavs…
20.02.2022 16:51 |
 
10 gadi
Reitings 433
Reģ: 27.03.2011
Sanas jaunākais posts. Man vienīgajai riebjas tās cepures? 🤣
20.02.2022 16:51 |
 
Reitings 200
Reģ: 07.02.2022
leldinjaaa @ 20.02.2022 16:40

“ Butylphenyl methylpropional may cause harm to a fetus during pregnancy and could affect fertility. In 2020, the European Union (EU) classified butylphenyl methylpropional as a CMR 1B reproductive toxin. As a result, the chemical will be banned from cosmetics and cleaning products in the EU as of 2022”
Nav nekāda nepatiesa informācija. Tā ir oficiāla informācija. Arī visas aplikācijas, kas nosaka produkta sastāva kaitīgumu/nekaitīgumu norāda šo vielu “BANNED IN EUROPE FROM 1 MARCH 2022”
Kā arī visi patči no 1.marta nebūs, jo ķip tiks “uzlaboti”, lai nav aizliegtās vielas sastāvā - tā man teica viena cita NL bitīte šodien.
Tava bišu mamma slikti info nodod.

nu tad shii viela ir arii daudzos produktus kad ir drogas, un daudzi peerk nezinot, ja nu kaa…. :) Patchi netiek nemti lauka, iznem tikai zalos un rozaa, jo vini jau bija limiteetaa daudzuma, paliks melnie un zelta,ka arii bus vel citi jaunie. To man paskaidroja mana mentore, pirms tam bijusi ari lavandas, kas bija limiteetaa daudzuma. Occuba netiks mainita un paliks vislaik.
20.02.2022 16:50 |
 
Reitings 648
Reģ: 16.09.2021
Adrija89 @ 20.02.2022 16:14

• Disodium Laureth Sulfosuccinate - ir viegla virsmaktīvā viela, kas neizraisa kairinājumu. Šo nejonu virsmaktīvo vielu bieži dēvē par “gudrajām ziepēm”, jo tās notīra netīrumus un taukus no matu virsmas, nesabojājot aizsargapvalku.
• Hexylene glycol – izmanto kosmētikā kā konservantu un šķīdinātāju, ASV un ES regulatīvās aģentūras ir apstiprinātas lietošanai ādas kopšanas līdzekļos.
•Benzyl Salicylate - esteris, kas veidojas esterificējot krustnagliņās atrodamo salicilskābi.
• D-limonene - ir plaši izplatīts ogļūdeņradis, kas ir galvenā apelsīnu mizas eļļas sastāvdaļa (līdz 80-90%).
• Linalool un Butylphenyl methylpropional ir nekaitīgas kosmētikas smaržvielas
• Piroctone olamīns - piemīt pretsēnīšu iedarbība, iznīcina sēnīšu mikroorganismus, kas izraisa blaugznas. Turklāt tam ir baktericīds efekts, novērš patogēno mikrobu agresiju, kas ir iespējama, saskrāpējot ādu un ieviešot papildu infekciju
• Cl 42015 - krāsviela, ko izmanto, piemēram, limonādes un dažu zāļu krāsošanai
• Fenoksietanolam, kosmētikas konservantam, kas aizstāja parabēnus, piemīt izcilas antibakteriālas un konservējošas īpašības.
Dažas sastāvā esošās vielas var izraisīt individuālu alerģisku reakciju, tāpēc cilvēkiem ar alerģiju ieteicams izmēģināt šampūna iedarbību uz nelielu platību.
Visus Occuba šampūnus Vācijā ražo JoJo Haircosmetics. Visi Occuba Professional produkti nesatur kaitīgas SLS virsmaktīvās vielas, bīstamus konservantus, formaldehīdus un parabēnus.
Nesen pievienojos NL, un tagad iepazīstu sastāvus. ?

Vienai no top māt savulaik prasīju, vai tiešām konkrēts ķīmiskais saldinātājs ir dabiska viela un tik nekaitīgs kā saka viņu energy diet sastāvā. Uz ko viņa man atbildēja-es zinu, ka viņš ir ķīmisks un ar negatīviem efektiem, bet es to nesaku. Tieši tik vienkārši.
20.02.2022 16:49 |
 
Reitings 200
Reģ: 07.02.2022
Shayk @ 20.02.2022 16:29

Tu ka NL 'menedzere' gan jau esi ar publisku profilu. Ja ta, ka tevi IG atrast?
Kapec NL nems pachus no pardosanas ara?

Es nesen tikai esmu pievienojusies,neko nereklameeju. Iepriekš jums šeit jautaaju par mentoriem, lai saprastu kuru labaak izveleties, ta ka nekaa man tur nav, kamer neiepaziisos ar produktiem, nemaz neraadisu instaa
20.02.2022 16:48 |
 
10 gadi
Reitings 531
Reģ: 07.10.2010
Adrija89 @ 20.02.2022 16:18
Un par to ka būs aizliegts, ir nepatiesa informācija ?

“ Butylphenyl methylpropional may cause harm to a fetus during pregnancy and could affect fertility. In 2020, the European Union (EU) classified butylphenyl methylpropional as a CMR 1B reproductive toxin. As a result, the chemical will be banned from cosmetics and cleaning products in the EU as of 2022”
Nav nekāda nepatiesa informācija. Tā ir oficiāla informācija. Arī visas aplikācijas, kas nosaka produkta sastāva kaitīgumu/nekaitīgumu norāda šo vielu “BANNED IN EUROPE FROM 1 MARCH 2022”
Kā arī visi patči no 1.marta nebūs, jo ķip tiks “uzlaboti”, lai nav aizliegtās vielas sastāvā - tā man teica viena cita NL bitīte šodien.
Tava bišu mamma slikti info nodod.
20.02.2022 16:40 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Adrija89 @ 20.02.2022 16:14

• Disodium Laureth Sulfosuccinate - ir viegla virsmaktīvā viela, kas neizraisa kairinājumu. Šo nejonu virsmaktīvo vielu bieži dēvē par “gudrajām ziepēm”, jo tās notīra netīrumus un taukus no matu virsmas, nesabojājot aizsargapvalku.
• Hexylene glycol – izmanto kosmētikā kā konservantu un šķīdinātāju, ASV un ES regulatīvās aģentūras ir apstiprinātas lietošanai ādas kopšanas līdzekļos.
•Benzyl Salicylate - esteris, kas veidojas esterificējot krustnagliņās atrodamo salicilskābi.
• D-limonene - ir plaši izplatīts ogļūdeņradis, kas ir galvenā apelsīnu mizas eļļas sastāvdaļa (līdz 80-90%).
• Linalool un Butylphenyl methylpropional ir nekaitīgas kosmētikas smaržvielas
• Piroctone olamīns - piemīt pretsēnīšu iedarbība, iznīcina sēnīšu mikroorganismus, kas izraisa blaugznas. Turklāt tam ir baktericīds efekts, novērš patogēno mikrobu agresiju, kas ir iespējama, saskrāpējot ādu un ieviešot papildu infekciju
• Cl 42015 - krāsviela, ko izmanto, piemēram, limonādes un dažu zāļu krāsošanai
• Fenoksietanolam, kosmētikas konservantam, kas aizstāja parabēnus, piemīt izcilas antibakteriālas un konservējošas īpašības.
Dažas sastāvā esošās vielas var izraisīt individuālu alerģisku reakciju, tāpēc cilvēkiem ar alerģiju ieteicams izmēģināt šampūna iedarbību uz nelielu platību.
Visus Occuba šampūnus Vācijā ražo JoJo Haircosmetics. Visi Occuba Professional produkti nesatur kaitīgas SLS virsmaktīvās vielas, bīstamus konservantus, formaldehīdus un parabēnus.
Nesen pievienojos NL, un tagad iepazīstu sastāvus. ?

Tu ka NL 'menedzere' gan jau esi ar publisku profilu. Ja ta, ka tevi IG atrast?
Kapec NL nems pachus no pardosanas ara?
20.02.2022 16:29 |
 
Reitings 898
Reģ: 17.07.2021
leldinjaaa @ 20.02.2022 15:43

https://www.modraolas.lv/olu-izlase-paldies/

Viņs ved arī uz Rīgu, ātri atbild privāti ig h un pasūtot uz Rīgu, arī citas cenas. :)
20.02.2022 16:25 |
 
Reitings 200
Reģ: 07.02.2022
Un par to ka būs aizliegts, ir nepatiesa informācija 😁
20.02.2022 16:18 |
 
Reitings 200
Reģ: 07.02.2022
TeaPot @ 20.02.2022 09:06
visas NLnelietes tagad čurā karstu, jo viņu dievinātā occuba satur vielas, kas ar 2022.gada martu obligāti jāizņem no pārdošanas, tāpēc cenšas visiem iesmērēt, taisa super storijus un brīdina, ka "kāps cenas", tāpēc ātrāk jāpērk. cenšas atkratīties :D eco glam Lindas insta storijā pie razborku hailaitiem ir par to info, es tagad bildi no telefona ielikt negribu čakarēties. tur, ja nemaldos, bija runa par kolagēna šampūnu tikai, bet arī cita viņu produkcija apskatīta

• Disodium Laureth Sulfosuccinate - ir viegla virsmaktīvā viela, kas neizraisa kairinājumu. Šo nejonu virsmaktīvo vielu bieži dēvē par “gudrajām ziepēm”, jo tās notīra netīrumus un taukus no matu virsmas, nesabojājot aizsargapvalku.
• Hexylene glycol – izmanto kosmētikā kā konservantu un šķīdinātāju, ASV un ES regulatīvās aģentūras ir apstiprinātas lietošanai ādas kopšanas līdzekļos.
•Benzyl Salicylate - esteris, kas veidojas esterificējot krustnagliņās atrodamo salicilskābi.
• D-limonene - ir plaši izplatīts ogļūdeņradis, kas ir galvenā apelsīnu mizas eļļas sastāvdaļa (līdz 80-90%).
Linalool un Butylphenyl methylpropional ir nekaitīgas kosmētikas smaržvielas
• Piroctone olamīns - piemīt pretsēnīšu iedarbība, iznīcina sēnīšu mikroorganismus, kas izraisa blaugznas. Turklāt tam ir baktericīds efekts, novērš patogēno mikrobu agresiju, kas ir iespējama, saskrāpējot ādu un ieviešot papildu infekciju
• Cl 42015 - krāsviela, ko izmanto, piemēram, limonādes un dažu zāļu krāsošanai
• Fenoksietanolam, kosmētikas konservantam, kas aizstāja parabēnus, piemīt izcilas antibakteriālas un konservējošas īpašības.
Dažas sastāvā esošās vielas var izraisīt individuālu alerģisku reakciju, tāpēc cilvēkiem ar alerģiju ieteicams izmēģināt šampūna iedarbību uz nelielu platību.
Visus Occuba šampūnus Vācijā ražo JoJo Haircosmetics. Visi Occuba Professional produkti nesatur kaitīgas SLS virsmaktīvās vielas, bīstamus konservantus, formaldehīdus un parabēnus.
Nesen pievienojos NL, un tagad iepazīstu sastāvus. 😀
20.02.2022 16:14 |
 
10 gadi
Reitings 531
Reģ: 07.10.2010
Vibe @ 20.02.2022 12:21
Meitenes mācīsimies arī būt labas.
Gribēju aicināt atbalstīt foršo džeku Modri, Modra olas. Viņš pasaulē ness tiešām pozitīvas un labas emocijas.
Pasūtam oliņas :)! Oliņas gardas un labas.

https://www.modraolas.lv/olu-izlase-paldies/
20.02.2022 15:43 |
 
10 gadi
Reitings 531
Reģ: 07.10.2010
Vibe @ 20.02.2022 12:21
Meitenes mācīsimies arī būt labas.
Gribēju aicināt atbalstīt foršo džeku Modri, Modra olas. Viņš pasaulē ness tiešām pozitīvas un labas emocijas.
Pasūtam oliņas :)! Oliņas gardas un labas.

Jaaaaaa! 👏
Modris ir riktīgi lādzīgs puika! Un olas viņam visskaistākās ♥️ Vistu, protams.
20.02.2022 15:39 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Dace Kriv @ 20.02.2022 14:16
es domāju, ka LV Laura šādi nekad neģērbtos, jo mums te "tā" nav pieņemams un neviens nesapratīs, savukārt, ASV jau domāšana cita un meitenēm stils ir daudzreiz izaicinošāks. man a jau liekas, ka Vizla visu dzīvi ko šādu gaidīja :D un beidzot dabuja tādu dzīvi kā vēlējās ?‍♂️

Piekritu. Tas ir normals apberbs prieks vinas aprindam. 😄
Lai velk, ja grib. Vina var iznest tadu apgerbu.
Paskataties IG @fashionnova, tas ir populars apgerbu veikals US, tur pilns ar tadam drebem.
20.02.2022 14:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits