IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
10 gadi
Reitings 433
Reģ: 27.03.2011
Jekaterinas reels... Nu camoon...
21.02.2022 12:01 |
 
Reitings 126
Reģ: 10.02.2022
Odriona @ 21.02.2022 10:04

Es redzu tos pašus storijus ko tu un jā, es to visu nolasu daudz savādāk ;)
Parādi man vegānu ģimeni, kurā bērns ēd gaļu? Kaut vai tie paši Milzarāji, arī viņiem puika gaļu neēd..un miljons tādu piemēru.
Un tur jau tā lieta, ka viņa attiecībās neaizmirst ne sevi, ne savus bērnus, ne vīru. Cik daudz sieviešu labprāt aizbrauktu ceļojumā vienas vai ar draudzenēm, bet nevar to atļauties, jo tak mājās paliek bērni un vīrs nevarīts… un nedod dievs es tagad izklaidēšos viena kamēr tu strādāsi un pamperus mainīsi..
katram sava dzīves uztvere, man Jolanta patīk. Viņai ir savi putni, piekrītu, bet tāpat, man viņa liekas forša, tieši tāpēc, ka dzīvē dara to ko patiesi vēlas. Vienīgais kas mani reizēm tracina ir viņas šķobīšanās, bet tas ir sīkums ko šķiru tālāk. ?

Man draudzene ir mazākumā, pati ēd vegāniski, meita un vīrs gaļu 😄 ja arī vīrs būtu vegāns, tad visticamāk neēstu visi
21.02.2022 12:00 |
 
Reitings 35
Reģ: 06.01.2022
angelis @ 21.02.2022 10:33
Nezinu, kā jums, bet es gan ierēcu kad Miglāne pateica “ labrīt, labrīt, šodien man sākas dziļā zarnu tīrīšana!”??? varētu padomāt ka klizmu sev taisīs no rīta??? bet izrādās magic detox ??

Šis bija super rēcīgi. Tagad esam informētas, ka Miglānei būs tīras zarnas. 😁😁
21.02.2022 11:59 |
 
Reitings 126
Reģ: 10.02.2022
Odriona @ 21.02.2022 09:56

Mazās iet bērnudārzā un tur noteikti ir gan bērnu laukumiņi, gan viss pārējais kas viņai mājās nav.. līdz ar ko viņas nedzīvo mucā ?

Jā, nereti tur arī ir tas "ekrāns"
Es arī savu bērnu audzinu bez ekrāniem, mums nav pat TV, kad aizejam pie omes uz māju, tad var paskatīties tutas lietas, piemēram. Citreiz uzlieku to ko es vēlos skatīties un viņam īsti vairs neinteresē tupēt pie tā tv
Ēst, okei, ir grūti, bet bērnu vajag iesaistīt visos darbiņos, vienmēr ir kaut kas tāds, ko viņš var izdarīt un palīdzēt, ja tas liekas par grūtu, tas atceraties 10/15/20 gadu vecumā nebrīnīties, ka bērnam nav interese gatavot, tīrīt utt
21.02.2022 11:58 |
 
Patīk
Reitings 10842
Reģ: 27.01.2021
Odriona @ 21.02.2022 10:04

Es redzu tos pašus storijus ko tu un jā, es to visu nolasu daudz savādāk ;)
Parādi man vegānu ģimeni, kurā bērns ēd gaļu? Kaut vai tie paši Milzarāji, arī viņiem puika gaļu neēd..un miljons tādu piemēru.
Un tur jau tā lieta, ka viņa attiecībās neaizmirst ne sevi, ne savus bērnus, ne vīru. Cik daudz sieviešu labprāt aizbrauktu ceļojumā vienas vai ar draudzenēm, bet nevar to atļauties, jo tak mājās paliek bērni un vīrs nevarīts… un nedod dievs es tagad izklaidēšos viena kamēr tu strādāsi un pamperus mainīsi..
katram sava dzīves uztvere, man Jolanta patīk. Viņai ir savi putni, piekrītu, bet tāpat, man viņa liekas forša, tieši tāpēc, ka dzīvē dara to ko patiesi vēlas. Vienīgais kas mani reizēm tracina ir viņas šķobīšanās, bet tas ir sīkums ko šķiru tālāk. ?
nuu, piemēram, tā pati Katrīna Mame - kas viņas puika bija maziņš, pati gaļu ar vīru neēda, bet bērnam piedāvāja šo to no gaļas pasaules, lai viņam ir pieejams viss un izdara izvēli, kad būs apzinātā vecumā. Tagad gan izskatās, ka viņi visa ģimene ēd gaļu. Protams, gaļas neēšana nav vegānisms, bet princips tāds pats :)
21.02.2022 11:54 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
Enazenaz @ 21.02.2022 11:37

Ko lūdzu? Tā tad Tu neļauj bērnam pašam izvēlēties un visu izlem viņa vietā?
Mani bērni pat apģērbu izvēlās paši jau no mazotnes. Mājās piedāvāju vairākas opcijas un paši ir izvēlējušies. Veikalā paši vienmēr norādīja un to, ko vēlas.
Un ar ēšanu ir tas pats-ir ēduši gan risoto, gan naggetus, jo viņiem ir tiesības izvēlēties.
jā, es kā vecāks uzlieku rāmjus, kuros bērns var izdarīt izvēles. Jo bērns nezin, kas ir veselīgs, drošs, piemērots un vispār vajadzīgs (runāju ne tikai par ēdienu).
Un ir vecāki, kuri pārprot bērnu tiesības uz izvēlēm un domā, ka bērnam jāizlemj viss. Jā, bērnam pilnīgi noteikti ir tiesības izvēlēties un pateikt savas vajadzības, bet vecāku uzdevums ir ielikt pamatzināšanas, pamatvērtības un bērnu droši izvadīt cauri visām iespējamām izvēlēm vecāku noteiktajos rāmjos.
Bērns pilnīgi noteikti necieš, ja viņš nezin, ka restorānā jāēd no nekvalitatīvas "bērnu" ēdienkartes vai, ja viņam neiedod planšeti braucot ar auto, vai ja apģērbs atvilknē ir sašķirots atkarībā no sezonas.
21.02.2022 11:52 |
 
Patīk
Reitings 2828
Reģ: 30.04.2020
Zinna @ 21.02.2022 10:18
protams. ? Tas atkal ir par izvēlēm. Bērni tās neizdara. (Īpaši līdz skolas vecumam, bet arī vēlāk). To izdara vecāki. Tāpat kā bērni neizvēlas ekrānus tāpat bērni nevar pasūtīt sev frī restorānā.
Goda vārds nekad mūžā neesmu bērniem pasūtījusi no bērnu ēdienkartes tos fast food. Un jā, labprāt ēd jēra krūtiņu vai risoto.

Ko lūdzu? Tā tad Tu neļauj bērnam pašam izvēlēties un visu izlem viņa vietā?
Mani bērni pat apģērbu izvēlās paši jau no mazotnes. Mājās piedāvāju vairākas opcijas un paši ir izvēlējušies. Veikalā paši vienmēr norādīja un to, ko vēlas.
Un ar ēšanu ir tas pats-ir ēduši gan risoto, gan naggetus, jo viņiem ir tiesības izvēlēties.
21.02.2022 11:37 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
kinderbueno @ 21.02.2022 11:26

Es nezinu kādos apstākļos dzīvo Jūsu bērns, ka viņam nav izvēles un viņi tās neveic, mans bērns pats izvēlās , ko ēst. Un es personīgi nespiežu ēst bērnam to, kas viņam negaršo. Piemēram, ja man negaršo biešu zupa, es to negatavoju un neēdu gariem zobiem, tāpēc cienu arī sava bērna izvēli, ja viņam ir kas tāds kas negaršo, neatstāju viņu bez izvēles iespējām. Tāpēc šis ir koks ar diviem galiem, ja Jūsu bērnam garšo risoto, tas nebūt nenozīmē, ka pārējie, kas tā neēd ir kā nepareizi uzbūvēti!
Es te izteicos nesaistīti ar junk food.
es runāju par bērnu ēdienkarti restorānos/kafejnīcās, kas standartā piedāvā makaronus, frī, nagetus, cīsiņus dažādās variācijās. Un tad ir parastā ēdienkarte, kur ir garšīgi un kvalitatīvi ēdieni..no kuriem var izvēlēties. Nav runa par to, ka jāuzspiež ēst risoto, tikpat labi var izvēlēties jebkuru citu ēdienu (ne no bērnu (fast food) ēdienkartes). Vienkārši, nekad neesmu sapratusi, to milzīgo atšķirību, kad vecāki sev pasūta kvalitatīvu un baudāmu ēdienu, bet bērniem frī vai makaronus ar sieru.. kāpēc?
21.02.2022 11:33 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
Zinna @ 21.02.2022 10:18
protams. ? Tas atkal ir par izvēlēm. Bērni tās neizdara. (Īpaši līdz skolas vecumam, bet arī vēlāk). To izdara vecāki. Tāpat kā bērni neizvēlas ekrānus tāpat bērni nevar pasūtīt sev frī restorānā.
Goda vārds nekad mūžā neesmu bērniem pasūtījusi no bērnu ēdienkartes tos fast food. Un jā, labprāt ēd jēra krūtiņu vai risoto.

Es nezinu kādos apstākļos dzīvo Jūsu bērns, ka viņam nav izvēles un viņi tās neveic, mans bērns pats izvēlās , ko ēst. Un es personīgi nespiežu ēst bērnam to, kas viņam negaršo. Piemēram, ja man negaršo biešu zupa, es to negatavoju un neēdu gariem zobiem, tāpēc cienu arī sava bērna izvēli, ja viņam ir kas tāds kas negaršo, neatstāju viņu bez izvēles iespējām. Tāpēc šis ir koks ar diviem galiem, ja Jūsu bērnam garšo risoto, tas nebūt nenozīmē, ka pārējie, kas tā neēd ir kā nepareizi uzbūvēti!
Es te izteicos nesaistīti ar junk food.
21.02.2022 11:26 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
Izskatās, ka Krasta no garlaikošanās vairāk nezin kā vēl izpausties un pievērst sev uzmanību. Turklāt, ja būtu forši, tad varētu pasmieties, bet viņai, diemžēl, izskatās smieklīgi ne tajā labākajā nozīmē. (To vienu rīlu arī Elina no story about us taisīja, un viņai tas sanāca tiešām labi) Teica, ka lasīšot grāmatas (tieši daudzskaitlī), cik diez pa vīkendu izlasīja?
21.02.2022 11:24 |
 
10 gadi
Reitings 433
Reģ: 27.03.2011
angelis @ 21.02.2022 10:33
Nezinu, kā jums, bet es gan ierēcu kad Miglāne pateica “ labrīt, labrīt, šodien man sākas dziļā zarnu tīrīšana!”??? varētu padomāt ka klizmu sev taisīs no rīta??? bet izrādās magic detox ??
runā kā 12 gadīga meitene. Točna Kivičiene, tikai jaunāka 🤣
21.02.2022 11:22 |
 
Reitings 438
Reģ: 21.01.2021
Izlasot Thehollie komentāru, liekas, ka Jolanta kaut kādā veidā viņu personīgi aizvainojusi 😀 sanāk, ka apvainojies, ka viņai ir 3 bērni un tev 1? Katrs dzīvo kā grib un var.
Sekoju viņai jau kādu laiku. Ekrāni arī šad un tad tiek doti, multenes arī skatās visi kopā. Nav arī viņa baigi kategoriska vegāne, cik noprotu, pati arī reizēm ēd gaļu un meitenes daudz laika pavada ar vecvecākiem, kur ēd arī gaļu.
Var jau būt savs viedoklis, bet nesaprotu to personīgo aizvainojumu par to, ka kāds "atļaujas" darīt citādāk, nekā pats
21.02.2022 10:34 |
 
10 gadi
Reitings 232
Reģ: 01.08.2012
Nezinu, kā jums, bet es gan ierēcu kad Miglāne pateica “ labrīt, labrīt, šodien man sākas dziļā zarnu tīrīšana!”😂😂😂 varētu padomāt ka klizmu sev taisīs no rīta😂😂😂 bet izrādās magic detox 🤡😂
21.02.2022 10:33 |
 
Reitings 1887
Reģ: 26.12.2021
Ar vīru nevar tā vienkārši paveikties, jo vīrus mēs sev katra pati izvēlamies, ne kāds tos piešķir loterijā! 😅 ar vīrs vecākiem gan, tie nāk bonusā)) bet nebūtu tie, viņai noteikti būtu aukles.
21.02.2022 10:21 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
A mājās gatavo pēc ēdienkartes, un pirms tam dod izvēlēties? :D vai gatavo, to ko gatavo?
21.02.2022 10:20 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
Zinkaariigaa @ 21.02.2022 10:15

Tavi bērni ēstu risotto vai jēra krūtiņu? Nu kamoon!
protams. 😀 Tas atkal ir par izvēlēm. Bērni tās neizdara. (Īpaši līdz skolas vecumam, bet arī vēlāk). To izdara vecāki. Tāpat kā bērni neizvēlas ekrānus tāpat bērni nevar pasūtīt sev frī restorānā.
Goda vārds nekad mūžā neesmu bērniem pasūtījusi no bērnu ēdienkartes tos fast food. Un jā, labprāt ēd jēra krūtiņu vai risoto.
21.02.2022 10:18 |
 
Reitings 19
Reģ: 20.01.2022
Zinna @ 21.02.2022 10:13
frī/makaronus un nagetus? Kamēr vecāki ēd risoto vai jēra krūtiņu? Es no tiesas neatceros nevienu iestādījumu, kur bērnu ēdienkartē ir bijis kvalitatīvs ēdiens.
Laimīgā kārtā to vienmēr varēja atrisināt pārsūtot pusi no pieaugušo porcijas..

Tavi bērni ēstu risotto vai jēra krūtiņu? Nu kamoon!
21.02.2022 10:15 |
 
Reitings 1976
Reģ: 10.09.2021
Es savam bernam radu multenes, tikai angliski. Nekada vaina, loti daudzus vardus jau prot angliski runat. Esmu par to, ka ja ekrani - tad cita valoda, lai iegust ari kaut ko.
Man atkal liekas, ka Jolantai vnk loti paveicies ar viru, vira gimeni. Bet malacis, izmanto to visu sava laba. Nebutu tads atbalsts, vina butu pavisam citada un nevaretu to visu atlauties..
21.02.2022 10:15 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
Zinkaariigaa @ 21.02.2022 10:12
Zinna
Un man nekad vēl nav bijis saprotams, kas pasūta bērniem ēst no bērnu ēdienkartes kafejnīcās/restorānos. Kāpēc kas tāds jānodara saviem bērniem?
Nesapratu šo tekstu. Kas tur krimināls, pēc tavām domām, ja pasūta bērniem ēst no bērnu ēdienkartes? ??
frī/makaronus un nagetus? Kamēr vecāki ēd risoto vai jēra krūtiņu? Es no tiesas neatceros nevienu iestādījumu, kur bērnu ēdienkartē ir bijis kvalitatīvs ēdiens.
Laimīgā kārtā to vienmēr varēja atrisināt pārsūtot pusi no pieaugušo porcijas..
21.02.2022 10:13 |
 
Reitings 1887
Reģ: 26.12.2021
Un tas, ka viņai jāiedomājas kā audzinātu vienu 3 gadnieku - BET VIŅAI IR TRĪS…TRĪS BĒRNI! Tikai tāpēc, ka kādam ir viens ir jāizliekas, ka divu nav? 😂
Cilvēkiem mazāj vajadzētu dzīvot ekspektācijās kā būtu, ja būtu. Ja tev ir viens bērns, tad tu arī audzini vienu, nevis divus vēl piedomā klāt. 😁
21.02.2022 10:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!