IetekMeļu tops

Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |

Reitings 180
Reģ: 26.04.2024
Mashka Kakashka @ 15.07.2024 17:08
Kāds skatījās Bez Tabu? Sofija Stužuka un Antons izmet atkritumus mežā. ?
https://beztabu.tv3.lv/nejedzibas/meza-izgaz-atkritumus-starp-tiem-norades-uz-popularas-influenceres-gimeni/

Cūkas. Skatos tos Sofijas Stužukas strorijus un saprotu, ka viņai nav visi simts. Kā arī viņas vēlme sevi visu laiku mainīt un pārtaisīt (kaut, kad runā un pārdod kursus par sevi mīlēšanu un pieņemšanu), ka arī emocionāla nestabilitāte.
Interneta arī klīst baumas, ka viņas Antoška ir baigais shēmotājs un patiesība sēž Sofijai uz kakla, kaut savā profilā sevi pozicionē, kā kriptomilijonāru.
16.07.2024 00:13 |

Reitings 1321
Reģ: 21.04.2024
Lupinlups @ 15.07.2024 23:34
Tiko izlasiju, ka Ingrīda Ūdre nomirusi. Kāds zina, kāpēc? Galīgi nebija tik veca

Smagas slimības rezultātā.
15.07.2024 23:53 |

Reitings 111
Reģ: 13.07.2023
Tiko izlasiju, ka Ingrīda Ūdre nomirusi. Kāds zina, kāpēc? Galīgi nebija tik veca
15.07.2024 23:34 |

Reitings 111
VivaD @ 15.07.2024 21:33

Redzot, cik daudzas meitenes un sievietes, kas savam izskatam tērē daudz laiku un naudas, ir ar sliktām gramatikas, matemātikas, politikas u.c. zināšanām, es kaut kā nevaru šim piekrist. Arī mums darbā labākie produktivitātes rādītāji, vārdu krājums ir pašām nepievilcīgākajām sievietēm ar lieko svaru, jo to stundu vietā, kas ''koptajām'' tiek tērētas pucējoties, viņas lasa grāmatas vai dara citus izglītojošus hobijus, kas ir liels pluss vairākās darba sfērās.

Runa, protams, neiet par eskort tipa skaistulēm. Bet izglītotam sievietēm. Diemžēl, diemžēl, skats no malas, par vadītajiem/-jām parasti kļūst nevis tie gudrīši un melna darbā darītāju, bet smukie un prezentētspējīgie. Jo tas melnais darbiņš kādam tomēr ir jādara. Savu kolēģu vidū to arī novēroju, ka par vadītajiem un lieliem priekšniekiem liek tos, kas māk “gudri muldēt”, aiziet uz kādu ballīti un vēl apkopējai komplimentu pateikt. Bet čaklie rūķīši savas darba vietas nepamet. Tā, ka sākat, ko gribat, es joprojām domāju, ka smukajiem šajā pasaule vieglāk
15.07.2024 23:11 |

Reitings 215
Reģ: 21.01.2024
Kaut kur lasīju interviju ar Ilzi Jurkāni, ka viņa neņemot darbā cilvēkus, kas ir resni un nevīžīgi, jo tāpat viņi attiecas sri pret savus darbu. Es tam pilnībā piekritu. Lai labi izskatītos ir jaielek darbs, laiks un nauda.

Redzot, cik daudzas meitenes un sievietes, kas savam izskatam tērē daudz laiku un naudas, ir ar sliktām gramatikas, matemātikas, politikas u.c. zināšanām, es kaut kā nevaru šim piekrist. Arī mums darbā labākie produktivitātes rādītāji, vārdu krājums ir pašām nepievilcīgākajām sievietēm ar lieko svaru, jo to stundu vietā, kas ''koptajām'' tiek tērētas pucējoties, viņas lasa grāmatas vai dara citus izglītojošus hobijus, kas ir liels pluss vairākās darba sfērās.
15.07.2024 21:33 |

Reitings 111
Ausis vīst lasot tādu murgojumu 😁 pilnīgi neētiski jaukties svešu personu dzīves 😁😁😁
15.07.2024 21:08 |

Reitings 1029
Reģ: 03.11.2023
Dovana @ 15.07.2024 17:25
Miers un intiliģence jāsagaida kamēr būs kārtēja slepkavība kā Jēkabpilī? Nu būsim no sirds iecietīgas ar patiesi veselīgas gaisotnes noskaņu!? Arī tad jābūt inteliģentām? Dzīvnieciņi bez pēdām pazūd, Kivičiene ja var ticēt tam ko runā, dabū regulāri pa muti! Nu būsim inteliģentas un galvenais nu no sirds iecietīgas!

Skatos, ka izvēlējies jaunu drāmu, Dāvja un Jāņa sāga apnika? :D
15.07.2024 20:34 |

Reitings 508
Reģ: 07.04.2022
Mashka Kakashka @ 15.07.2024 17:08
Kāds skatījās Bez Tabu? Sofija Stužuka un Antons izmet atkritumus mežā. ?
https://beztabu.tv3.lv/nejedzibas/meza-izgaz-atkritumus-starp-tiem-norades-uz-popularas-influenceres-gimeni/

Lai tā cūka vācas atpakaļ uz savu valsti, ja neprot cienīt svešas valsts dabu, bet Antons maksā sodu pa pilnu programmu.
15.07.2024 19:48 |

Reitings 57
Reģ: 21.06.2023
Dovana @ 15.07.2024 17:12
Protams visiem jābūt iecietīgiem? Ja kiviči noslepkavo iespējams suni čipsi, tad iespējams noslepkavo kaķi! Visi pazūd bez pēdām! Būsim ļoti lojāli, un iecietīgi, gaidīsim kad Miu pazudīs! Bez pēdām? Tā saucās intiliģence? Aļļo? Klačosimies veselīgi un zīlēsim Miu ir vai nav? jā, jā tad sanāk ieņirgsim, bet būsim inteliģentas? Cik Miu gadi? Viņa runā? Viņai zobi vēl ir? Būsim inteliģentas kamēr Miu dzīva? Kaķis, suns viss sīkums! Saglabājam mieru un inteliģenci!

Tu nu gan sameti visu vienā maisā. Veselā saprāta nav!?
15.07.2024 19:37 |

Reitings 894
Reģ: 09.06.2024
Izskatās mēs LV neproram mācīties kaut no Jēkabpils kļūdām? Rusiņš desmitiem reižu draudēja visus nogalināt, policija to nez kādēļ par pilnu neņēma. Te ir nelabvēlīga iespējams ģimene kur valda vardarbība. Mistiski pazūd dzīvnieki, bērniņš cik gadus nerunā. Kas notiek? Kāda iecietība?
15.07.2024 17:35 |

Reitings 894
Miers un intiliģence jāsagaida kamēr būs kārtēja slepkavība kā Jēkabpilī? Nu būsim no sirds iecietīgas ar patiesi veselīgas gaisotnes noskaņu!? Arī tad jābūt inteliģentām? Dzīvnieciņi bez pēdām pazūd, Kivičiene ja var ticēt tam ko runā, dabū regulāri pa muti! Nu būsim inteliģentas un galvenais nu no sirds iecietīgas!
15.07.2024 17:25 |

Reitings 894
crete @ 15.07.2024 14:54

Tā nu nebūs. Ir tieši pretēji, Kino veidotajā pagrabā sarunas bija un ir stipri iecietīgāks, inteliģentākas. Tika asprātīgi komentēts, nevis jēli nolikti Ietekmeļi kā noliek šeit. Kino rūpējās par veselīgu klaču gaisotni, lai ir vārda brīvība, bet ar robežām, piemēram, nolikt Ietekmeļu bērnus skaitās no no no. Šeit gan ik pa laikam izmet neglītus komentārus arī par bērniem, bet pašus Ietekmeļus ēd brīžiem nost ar visu sāli. Un pretēji šeit esošajām "Moderatorēm", kuras ieņirdza un ierakstīja klāt līdzi naidīgiem komentāriem, tur Kino palika atbildīga un neglītumus dzēsa ārā, brīdinot to lietotājus, ka tā rakstīt gluži nepiedienas.
Protams visiem jābūt iecietīgiem🙏 Ja kiviči noslepkavo iespējams suni čipsi, tad iespējams noslepkavo kaķi! Visi pazūd bez pēdām! Būsim ļoti lojāli, un iecietīgi, gaidīsim kad Miu pazudīs! Bez pēdām? Tā saucās intiliģence? Aļļo? Klačosimies veselīgi un zīlēsim Miu ir vai nav? jā, jā tad sanāk ieņirgsim, bet būsim inteliģentas? Cik Miu gadi? Viņa runā? Viņai zobi vēl ir? Būsim inteliģentas kamēr Miu dzīva? Kaķis, suns viss sīkums! Saglabājam mieru un inteliģenci!
15.07.2024 17:12 |

Reitings 942
Reģ: 15.09.2023
Kāds skatījās Bez Tabu? Sofija Stužuka un Antons izmet atkritumus mežā. 😑
15.07.2024 17:08 |

Reitings 894
Lupinlups @ 15.07.2024 15:17

Godigi sakot pat nezinu, kas tas par forumu, acīmredzot Tev kā zinošai interneta komentētājai labāk zināms kādas personas, kur apgrozas :)
Saņemies lūdzu Dieviete drosmi un atrodi lūdzu tos cilvēciņus kuriem esmu jautājusi par maka biezumu?
15.07.2024 16:50 |

Reitings 111
Dovana @ 15.07.2024 14:23
Sveika Tu izklausies kā no cāļa foruma ienākāpusi. Tur privātājā Kino forumā lielākā daļa bija kā Tu! Ļaunums un sava tikai un vienīgi taisnība! Nez kurai te esmu jautājusi par naudas maka plānumu vai biezumu?

Godigi sakot pat nezinu, kas tas par forumu, acīmredzot Tev kā zinošai interneta komentētājai labāk zināms kādas personas, kur apgrozas :)
15.07.2024 15:17 |

Reitings 111
Sveika Tu izklausies kā no cāļa foruma ienākāpusi. Tur privātājā Kino forumā lielākā daļa bija kā Tu! Ļaunums un sava tikai un vienīgi taisnība! Nez kurai te esmu jautājusi par naudas maka plānumu vai biezumu?

Ja Tu nelasītu starp rindām, bet tieši, tad es ne par vienu personu šeit neesmu izteikusies ļauni. Tieši Tu norādi, kas ir un, kas nav ētiski un, ka Tev ir kauns par tādam kā es ;) Un, vai tā nebiji Tu, kas no rīta jautaji par Tomasu ? Uzdod jautājumu un tad pati atbildi, spīdot ar savam briljantu zināšanām. Te jau vairākas meitenes Tev ir devušas mājienu par uzbraucieniem, bet Tu nesaproti un tik dragā vecas tēmas. Piedod, bet nevienam neinteresē, ka Tu savus komentārus raksti ceļojumā, kurā Tu dari, ko gribi, apkārusies ar Dimantu kalniem. Nekā personīga, atbildu uz Taviem uzdirsieniem
15.07.2024 15:15 |

Reitings 57
Reģ: 21.06.2023

Tā nu nebūs. Ir tieši pretēji, Kino veidotajā pagrabā sarunas bija un ir stipri iecietīgāks, inteliģentākas. Tika asprātīgi komentēts, nevis jēli nolikti Ietekmeļi kā noliek šeit. Kino rūpējās par veselīgu klaču gaisotni, lai ir vārda brīvība, bet ar robežām, piemēram, nolikt Ietekmeļu bērnus skaitās no no no. Šeit gan ik pa laikam izmet neglītus komentārus arī par bērniem, bet pašus Ietekmeļus ēd brīžiem nost ar visu sāli. Un pretēji šeit esošajām "Moderatorēm", kuras ieņirdza un ierakstīja klāt līdzi naidīgiem komentāriem, tur Kino palika atbildīga un neglītumus dzēsa ārā, brīdinot to lietotājus, ka tā rakstīt gluži nepiedienas.
15.07.2024 14:54 |

Reitings 894
Lupinlups @ 15.07.2024 13:56

Ir, ir cemme, uz visiem, kurus šeit pieminu ? Tu vispār izklausies pēc baigas liekules, uzdod jautājumus par bērniem ir neētiski, bet interesēties par citu maciņiem ir ļoti ētiski ? Un vispār man Juta patīk, novēlu viņai kuplu bērnu bariņu, kad pēkšņi sagribēs. Lieki te piesārņoji forumu ar info par dzemdēm, olnīcām un surogātmātēm
15.07.2024 14:23 |

Reitings 111
Dovana @ 15.07.2024 12:12
Paldies lai Tev jauka diena. Man ir komadējuma ceļojums, kā vēlos tā atpūšos kamēr varu atļauties. Nekad neesmu to teikusi par citām Dievietēm! Lūdzu nejauc citus iekšā, rakstu tikai Tev! Es pēdējos gados sen daru tikai to ko vēlos darīt. Tev nu gan nav mani jāžēlo?, bet paldies par līdzjūtību? Vai nav tā, ka Tev pašai pret Jutu baigā cemme un līdz ar to uz mani?

Ir, ir cemme, uz visiem, kurus šeit pieminu 😁 Tu vispār izklausies pēc baigas liekules, uzdod jautājumus par bērniem ir neētiski, bet interesēties par citu maciņiem ir ļoti ētiski 🧐 Un vispār man Juta patīk, novēlu viņai kuplu bērnu bariņu, kad pēkšņi sagribēs. Lieki te piesārņoji forumu ar info par dzemdēm, olnīcām un surogātmātēm
15.07.2024 13:56 |

Reitings 1321
Reģ: 21.04.2024
Marimar @ 15.07.2024 12:43
OF ir par Kristīni vecāks 15-17 gadus? Precīzi nezinu, bet pēc savas pieredzes saku - tā ir ļoti garlaiciga vecuma starpība. Spriežu pēc pieredzes... Ar visu to naudu, viņam nav spēks un vēlme tā tusēt kā jaunai sievietei ap 40. tur vairs nav koķetēšana, mīlestibas zīmites, romantikas, tās jūtas, jo tur viss ir vienkārši - parasta sadzīve un vecums, kur neko daudz negribas. Bet mums sievietēm ap 40 bērni lieli, nav jāpieskata, nav pa naktīm negulētās naktis, otrā jaunība jeb krīze kā to sauc. Un gribas tusēt, gribas restorānus, iemīlēties, jautrību...

Viņai tak vēl nav ap 40😂Lai gan izskatās vecāka par saviem gadiem. Ja nemaldos, ap 32 viņai
15.07.2024 13:41 |

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!

vairāk  >

Aptauja

Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits