IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 212
Reģ: 02.09.2020
https://failiem.lv/f/vp2ac22zg
BAIBA ŠODIEN filmēja sotry ka lieto Okuba perfektos līdzekļus un vakarā mati jau šādi?? 😂 Wtf?!
Baibin varbūt laiks beigt d... Un dari savu darbu, un kop uk pacientus mājas vizītēs kuras tev tik ļoti riebjas... Nu nesanāk tev ar to NL, staigājoša Anti reklāma.. 😁
Izkatās trakāk ka pēc krāsošanas.
Brīnos ka tai Baibai vispār ir klienti!
11.04.2021 22:50 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Es to zalo matcha keksu, ko taisa mikrene pameginaju. Garsa ir okay, tik tekstura ka svamme. 😆
Es iegadajos 'welcome box' man ielika ekstras klat pameginat. Gribeju pati pameginat NL produktus. Es netieveju, bet tiri interests pec pameginaju.
Vienigais kas man tiri labi garsoja bija Smart Go Irish Cream. Parejais nekas ipass. Sarkanais drain effect ari ir dzerams ar siltu udeni.
11.04.2021 22:51 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Esmu dzirdejusi, ka Occuba ir drogas variants.
11.04.2021 22:55 |
 
Reitings 56
Reģ: 19.01.2020
teja2525 @ 11.04.2021 22:50
https://failiem.lv/f/vp2ac22zg
BAIBA ŠODIEN filmēja sotry ka lieto Okuba perfektos līdzekļus un vakarā mati jau šādi?? ? Wtf?!
Baibin varbūt laiks beigt d... Un dari savu darbu, un kop uk pacientus mājas vizītēs kuras tev tik ļoti riebjas... Nu nesanāk tev ar to NL, staigājoša Anti reklāma.. ?
Izkatās trakāk ka pēc krāsošanas.
Brīnos ka tai Baibai vispār ir klienti!

Jā un stāsta tik kaut kādas atrunas ir jāiemācās lietot un tam līdzīgi.
Un vispār kā viņas iznieko savu dzīvi ar redzēju Baiba brauca apsveikt citu to meiteni kura pat nav viņas komandā lai tik izpatiktu kachai. Nevis pavada normāli laiku ar ģimeni. Visu laiku tik chati un zoomi. Ja jau divos darbos strādā būtu māju normāli iekārtojusi. Bet nekam nav laika tik strādā un strādā. Bet tā reklamē tu vari strādāt kad gribi un tā, bet realitātē tik daudz savas dzīves laiku pakāšs.
11.04.2021 23:30 |
 
Reitings 74
Reģ: 05.04.2021
Man Beitika šķiet tiiiik ļoti kaitinoša.
12.04.2021 07:07 |
 
10 gadi
Reitings 160
Reģ: 21.03.2011
Merlija @ 12.04.2021 07:07
Man Beitika šķiet tiiiik ļoti kaitinoša.

Kas viņa īsti ir un kāpēc? Jo es esmu redzējusi viņu pāris reklāmās, bet ar ko viņa izceļas - nesaprotu
12.04.2021 11:12 |
 
Reitings 889
Reģ: 31.01.2015
NL Baibas insta story ir mans guilty pleasure😁😁
12.04.2021 13:11 |
 
Reitings 6878
Reģ: 16.02.2021
Paskatījos jūsu pieminēto Baibu. Liela gan viņa, līdz ar to tā tievēšana ar NL ir pilnīgas pasakas. Gan jau kādam pa nedēļu tiešām iznāk, bet ikdienā lietojot jēga maza. Vai arī tiešām ēd tos NL plus vēl pa virsu ēd visu iespējamo. Varbūt skanēs ļauni, bet es goda vārds nesaprotu, kā jaunas sievietes spēj kļūt tik lielas. Nu kā viņām jau nedeg sarkanās lampiņas pie plus pieciem kg. Es arī esmu par body possitive, ja ir mazs liekais svars, ja ir veselības problēmas vai kas tāds. Ok. Bet viņa tak runājot aizelšas. Liekais svars taču ir bīstams. Viņa taču pati ikdienā klusiņām cieš, zinot, ka ja viņu kāds uzaicinās peldēties vai uzspēlēt volejbolu vai ko citu aktīvu padarīt, viņai daudzas izklaides ies gar degunu, jo viņa to nespēj vai jājūtas neērti izskata dēļ. Kā nez ir ar seksu nodarboties tik lielai būdamai, taču grūti noteikti. Cilvēkam ir jābūt kaut cik slaidam, lai varētu pilnasinīgi eksistēt. Tak pietiks rīt un lai staigā katru dienu pusotru h gadu no vietas. Nu nav tik grūti to lieko svaru nomest, nu nav. Viņai patiesībā ir simpātiska seja, viņa slaida izskatītos tik skaista. Mati gan briesmīgi. Ja viņai ir veselības problēmas, tad, protams, atvainojos, tas ir saprotami, ka reizēm tam bonusā nāk liekais svars.
12.04.2021 14:01 |
 
Reitings 6878
Reģ: 16.02.2021
Man patika vienā šovā agrāk iedeva cilvekam rokās vairākas cukura pakas (vai daudz, ja ļoti resns). Iedeva turēt un visi kā viens pateica, ka ir smagi. Tad viņiem teica, ka tik daudz lieka svara viņi ikdienā nes sev līdzi. Viņa taču sver ap 100kg. Viņai liekais svars noteikti ir ap 30kg. Lai paņem 30 cukura pakas un padomā, cik viņa nes sev līdzi.
12.04.2021 14:06 |
 
Reitings 3
Reģ: 12.04.2021
Vienmēr redzot storijus, kur kāda atpako dāvanu no kāda uzņemuma, "nopriecājos", ka ar savu pirkumu esmu nosponsorējusi nabadzītei krēmiņu, šampūniņu, pusdieniņas... Paldies, es šo produktu pati atklāju un man nevajag 10 vienādus atpakošanas video pēc kārtas, es labāk sponsorēju ar savu pirkumu tiešām kvalitatīvu reklāmu internetā, tv, vidē 😉
12.04.2021 14:09 |
 
10 gadi
Reitings 1933
Reģ: 31.01.2012
Mani vienmēr ir fascinējusi čīkstēšana par to, ka influenceri kaut ko reklamē vai labākais "visu dzīvi atrāda instagramā, visu laiku filmē". Bet tas ir viņu darbs, viņi tā pelna naudu. :) Jā, varbūt kaitinošs, tāpat kā telemārketings utt, bet atšķirība ir tāda, ka to var neskatīties atsekojot vai pāršķirstot story/postu, kas aizņem pus sekundi, turpretī TV reklāma ir jāskatās un pat, ja skaties ierakstu, jāgaida kamēr pārtīsi visas reklāmas. Visi tie influenceri, kas "24/7" liek storijus, tāpat pavada vairāk laika ar savu ģimeni nekā mēs pārējie, kas sēž darbā 8, 12 vai nez cik stundas. :D Un kāpēc atsēdēt trešdaļu dzīves darbā ir normāli, bet dienā iefilmēt max 30min (nu, tas jau pat ļoti pārspīlēts maksimums, manuprāt) no savas dzīves ir tik drausmīgi, protams + vēl apstrāde. Tāpat tai pašai Dzenītei vai tad instagrams dienā atņem 8 stundas? Šaubos. :D
12.04.2021 14:30 |
 
10 gadi
Reitings 1933
Reģ: 31.01.2012
Paldies, es šo produktu pati atklāju un man nevajag 10 vienādus atpakošanas video pēc kārtas

Tur jau pretenzijām jābūt pret produkta izplatītāju nevis "nabadzīti, kurai krēmiņu nosponsorēji" :D
12.04.2021 14:32 |
 
Reitings 89
Reģ: 16.08.2020
Linda Arnava - 118993 @ 12.04.2021 14:09
Vienmēr redzot storijus, kur kāda atpako dāvanu no kāda uzņemuma, "nopriecājos", ka ar savu pirkumu esmu nosponsorējusi nabadzītei krēmiņu, šampūniņu, pusdieniņas... Paldies, es šo produktu pati atklāju un man nevajag 10 vienādus atpakošanas video pēc kārtas, es labāk sponsorēju ar savu pirkumu tiešām kvalitatīvu reklāmu internetā, tv, vidē ?

Kas tas tev tā sasāpējās, ka pilnīgi jāpiereģistrējas, lai šo pateiktu? :D Cerams arī esi Linda Arnava, nevis esi nozagusi identitāti ar visu bildi
12.04.2021 14:42 |
 
10 gadi
Reitings 734
Reģ: 04.10.2009
Moš kāds zina par kādām nepatikšanās Elīna Andersone savos storijos stāsta, vai kas ir noticis!?
12.04.2021 14:46 |
 
Reitings 64
Reģ: 13.04.2020
cupcake2 @ 12.04.2021 14:30
Mani vienmēr ir fascinējusi čīkstēšana par to, ka influenceri kaut ko reklamē vai labākais "visu dzīvi atrāda instagramā, visu laiku filmē". Bet tas ir viņu darbs, viņi tā pelna naudu. :) Jā, varbūt kaitinošs, tāpat kā telemārketings utt, bet atšķirība ir tāda, ka to var neskatīties atsekojot vai pāršķirstot story/postu, kas aizņem pus sekundi, turpretī TV reklāma ir jāskatās un pat, ja skaties ierakstu, jāgaida kamēr pārtīsi visas reklāmas. Visi tie influenceri, kas "24/7" liek storijus, tāpat pavada vairāk laika ar savu ģimeni nekā mēs pārējie, kas sēž darbā 8, 12 vai nez cik stundas. :D Un kāpēc atsēdēt trešdaļu dzīves darbā ir normāli, bet dienā iefilmēt max 30min (nu, tas jau pat ļoti pārspīlēts maksimums, manuprāt) no savas dzīves ir tik drausmīgi, protams + vēl apstrāde. Tāpat tai pašai Dzenītei vai tad instagrams dienā atņem 8 stundas? Šaubos. :D

man gan nepatīk ttās insta mammas, kuras savus IG veido kā reklāmas platformu. Kas tur ir tāds cienījams vai vērtīgs kādēļ sekot? Man patīk sekot cilvēka dzīvei un ikdienai, nevis reklāmām un konkursiem. Tās bildes turklāt vēl ir falšas, nevis patiesi iemūžināti notikumi, bet speciāli iepozēts tā, tēlojot "redz cik mums tas interesē, patīk utt".
Zini, labāk būt 8h darbā un tad pārējo laiku būt nedalīti kopā ar bērniem, nekā visu laiku izniekot uz mobīlo aplikāciju, bildēšanos, apstrādāšanu, feiko tekstu sacerēšanu.
Tu kaut kā neiedomājies, cik daudz laika tas patiesībā aizņem, ne jau 30 minūtēs tas tiek darīts. Tās mammas vēl pamanās visu laiku viena otrai rakstīt lišķīgos komentārus un salikt laikus.
Pēc gadiem sapratīs, cik reāli ir pazaudējušas, izniekojušas patiesās vērtības, laiku ar bērniem uz sava feikā tēla radīšanu, lai tikai būtu kruta ar to, ka redz sūta Woltu vai pamperpakas.
12.04.2021 15:12 |
 
Reitings 3
Reģ: 12.04.2021
makitta9 @ 12.04.2021 14:42

Kas tas tev tā sasāpējās, ka pilnīgi jāpiereģistrējas, lai šo pateiktu? :D Cerams arī esi Linda Arnava, nevis esi nozagusi identitāti ar visu bildi

Piereģistrējos uzdot savu jautājumu, šis tik garām ejot iekrita acīs, interesanti palasīt 😄 viss mierīgi 😄
12.04.2021 15:18 |
 
10 gadi
Reitings 1933
Reģ: 31.01.2012
Kas tur ir tāds cienījams vai vērtīgs kādēļ sekot?

Bet kāda starpība, ja cilvēki seko?
Es apzinos, ka insta mammām un citām influencerēm instagrams aizņem krietni vairāk laika nevis tikai 30 minūtes, bet šaubos, ka vairāk kā parasts darbs. Un tad tu apgalvo, ka visas māmiņas, atnākot no darba, visu atlikušo dienas daļu pavada ar bērnu un tikai un vienīgi ar bērnu, neieejot instagramā, fb, nepaskatoties tv utt? Nu, lūdzu.. Pēc šīs diskusijas vien var redzēt, ka liela daļa te instagramā pavada vairāk laika kā tās influenceres. Un pa kuru laiku darīt kaut kādus mājas darbus, jo pēc tava teiktā tas ir šausmīgi, ja mamma atļaujas paralēli darīt arī kādas citas lietas. Jebkura māmiņa iemūžina bez maz katru sava bērna soli, it īpaši, kad bērniņš maziņš.
Piedod, nepārliecināji.
12.04.2021 16:01 |
 
Reitings 64
Reģ: 13.04.2020
cupcake2 @ 12.04.2021 16:01

Bet kāda starpība, ja cilvēki seko?
Es apzinos, ka insta mammām un citām influencerēm instagrams aizņem krietni vairāk laika nevis tikai 30 minūtes, bet šaubos, ka vairāk kā parasts darbs. Un tad tu apgalvo, ka visas māmiņas, atnākot no darba, visu atlikušo dienas daļu pavada ar bērnu un tikai un vienīgi ar bērnu, neieejot instagramā, fb, nepaskatoties tv utt? Nu, lūdzu.. Pēc šīs diskusijas vien var redzēt, ka liela daļa te instagramā pavada vairāk laika kā tās influenceres. Un pa kuru laiku darīt kaut kādus mājas darbus, jo pēc tava teiktā tas ir šausmīgi, ja mamma atļaujas paralēli darīt arī kādas citas lietas. Jebkura māmiņa iemūžina bez maz katru sava bērna soli, it īpaši, kad bērniņš maziņš.
Piedod, nepārliecināji.

nē, nav, protams, jāpavada laiku tikai ar bērnu, bet ir starpība, vai dalīta uzmanība ir rušinoties pa māju, gatavojot ēst, kaut ko kārtojot, vai tā ir tupa blenšana telefonā. Kāds piemērs tas ir bērnam?
Es runāju par atkarību no IG, no tās visas nemitīgās "patiesās" dzīves publicēšanas Instagramā. Un ne jau 1x-2x nedēļā izveidojot ierakstu, bet tas ir nonstops visos "caurumos" - gan story, gan IGTv, visas tās montāžas, katru otro dienu kādas bildes vai veselu bilžu kopumu publicēšanu ar pārgudriem tekstiem par to, ka laiku jābauda tagad, lai gan pašas nevis bauda to laiku, bet nonstopā pavada to laiku kaut ko filmējot, bildējot, apstrādājot un atskaitoties.
12.04.2021 16:13 |
 
Reitings 64
Reģ: 13.04.2020
ir taču arī vairākas vienkāršas youtuberes māmiņas, skatījos tādu video un tur viena no viņām tieši tā arī teica, ka tā visa montāža aizņem līdz pat 6-8h dienā! Priekš kam tas viss ir vajadzīgs? Tāpēc jau viss ir tādā haosā apkārt, ka vairāk laika pavada uz to bildēšanu un filmēšanu, atskaitīšanos virtuālai videi, nekā pavadot laiku realitātē.
12.04.2021 16:27 |
 
10 gadi
Reitings 1933
Reģ: 31.01.2012
Kāds piemērs tas ir bērnam?

Es zinu māmiņu, kuras 10 gadīgais bērns 24/7 ir planšetē/telefonā. Tā, ka visu savu brīvo laiku - gan ēdot, gan kad ciemiņi pie viņa atbrauc uz dzimšanas dienu, gan pats ciemojoties. Viņa nav influencere, tā ka tas nav rādītājs. Bez tam ko darīt tagad visām māmiņām, kas sākušas vai jau iepriekš ir strādājušas no mājām, 8 stundas dienā sēžot pie datora? Tas arī ir drausmīgs piemērs? Vai tas ir pavisam kaut kas cits, jo tas ir A) dators, B) "normāls darbs"? Manuprāt, nav visi influenceri 24/7 telefonos, tāpat kā nav visas "normālo darbu strādājošas" māmiņas tik perfektas, ka savu brīvo laiku pavada super lietderīgi. Un kāds piemērs? Ir 21. gadsimts, viss notiek caur ierīcēm, internetu. Vai arī tu runā par to, ka - vot, māmiņa visu laiku telefonā, tad bērns arī uzskatīs, ka tā ir normāli un arī to darīs. Tad ko - mamma iedzēra šampi, bērnam arī drīkst? Tētis uzpīpēja - bērnam arī drīkst? Vecākiem ir ļauts darīt kaut ko, ko bērnam nedrīkst.
Un tevis pieminētais piemērs man atgādina Didrihsoni. Piekrītu, ka viņa tiešām ir tā, kas 24/7 ir telefonā, bet vairāk tādas influenceres nemācēšu nosaukt.
12.04.2021 16:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits