IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
Sarma1986 @ 21.03.2023 10:17

Cik bērni nogalināti Afganistanā, Lībijā, Sirijā, Irākā? Ai, piedodiet, tie nav bērni, bērni ir tikai ukrainā. Stulbās vistas. Tad boikotējiet visas valstis, kas ir uzsākušas karadarbību kaut kur un uzsperušas gaisā kādu bērneli kaut kur, brāļus amerikāņus ieskaitot. Un nepērciet čainīzeru preci, čainīzeri priecīgi apskaujas ar Putinu un pērk lēto gāzi. Bet vistas jau tālāk neaizdomājas, tikai patētiski kladzina. Putins noteikti raudās kremlī, ja kaut kādas duras sīkoslupatas nepirks, vai manu vai. Karadarbība tiek finansēta no tas pašas gāzes, piemēram, kuru pērk čainīzeri un no tiem pašiem derīgajiem izrakteņiem, kurus uz urrā pārdod caur trešajām valstīm ne jau no lupatām, kuras Maša un Duņa uzšuva. Bet vistas kā par tupu, tā par tupu, lai kaut ko saprastu.
pūlja instinkts…
21.03.2023 10:22 |
 
Reitings 2486
Reģ: 09.03.2021
boots @ 20.03.2023 22:04
Parasti es te nerakstu, bet nu man, maigi sakot, jocīgi paliek, ka Andža iepirkusi bērnam drēbītes no Krievijas uzņēmuma..?... drēbes izskatās kvalitatīvas, jā, cena ok, taču vienalga - es negribētu ne centu iepludināt tajā valstī... šis, manuprāt, nav ok, pie tam zinot, ka viņai ir gana daudz sekotāju - ieteikt to arī citiem. ?

Andža pēc savas būtības ir tirgus bāba - viņai galvenais gūt peļņu. Ukrainiete viņa ir tik, cik vien tas ieraksts pasē, sen jau viņa ir pārkrievota un prokrieviska.
21.03.2023 11:04 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
EveEve @ 20.03.2023 20:43
Strēles dvīne iesit sunim ar dūri un Strēle nevis reaģē un māca bērnam empātiju pret dzīvnieku, bet paņem un pati rupji pagrūž. Nu, malace! Galvenais pareklamēt un saņemt dāvanas, vardarbība un agresīva rīcība tāds sīkums vien ir. ?
un tā PRETĪGA balss 🤮
21.03.2023 11:17 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
Jelinskai Fiļs ir tiešām papiks ar naudu. Bet Zeltiņa. Es īstenībā es esmu pārsteigta. Jau 18 gados bija kopā ar vecāku vīrieti un stāvoklī, bet viņa ir tik gudra. Paskatieties uz viņas Q&A atbildēm. Tādas pilnas ar dzīves gudrībām un pamācībām.
21.03.2023 11:20 |
 
Reitings 90
Reģ: 31.10.2022
chiepinja @ 21.03.2023 11:20
Jelinskai Fiļs ir tiešām papiks ar naudu. Bet Zeltiņa. Es īstenībā es esmu pārsteigta. Jau 18 gados bija kopā ar vecāku vīrieti un stāvoklī, bet viņa ir tik gudra. Paskatieties uz viņas Q&A atbildēm. Tādas pilnas ar dzīves gudrībām un pamācībām.

Kura tieši Zeltiņa?
21.03.2023 11:43 |
 
Reitings 35
Reģ: 19.01.2023
pupoliite12 @ 17.03.2023 23:26
No sakuma sapriecajos ka kivichliene mani atblokejusi,bet tad ieskstijos citigak.. Asnate Baalina…ko vina ar savam lupam un seju izdarijusi?? Ta parspricets. Skropstas identiskas Kivicha Lenkai.. užas. Liekas ka sakuma kad ar Dzelziti saka tikties bija kaut cik ok, bet tagad ir vienkarsi parpumpejusies

Vinai ir 2 berni, bija storijs brivdienaas!!! Nevaru iedomāties kā Dzelzīts tādu modeli pieneemis!?
Būs kā Stožukas Antonam- laikam tagad kuplas gimenes modē 😄
21.03.2023 12:12 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
maire @ 21.03.2023 11:43

Kura tieši Zeltiņa?
Marija
21.03.2023 12:53 |
 
10 gadi
Reitings 4928
Reģ: 17.09.2009
chiepinja @ 21.03.2023 11:20
Jelinskai Fiļs ir tiešām papiks ar naudu. Bet Zeltiņa. Es īstenībā es esmu pārsteigta. Jau 18 gados bija kopā ar vecāku vīrieti un stāvoklī, bet viņa ir tik gudra. Paskatieties uz viņas Q&A atbildēm. Tādas pilnas ar dzīves gudrībām un pamācībām.
Jā, piekrītu. Nav tāda tukša šugar beibe.
21.03.2023 14:22 |
 
Patīk
Reitings 2967
Reģ: 09.08.2016
Andžai kaudze ar storijiem, bet vienalga nesaprata. 😂
Kamēr citi Krievijai uzliek arvien jaunas sankcijas, neiepērk, neieved preces no Krievijas, tikmēr viņa apelēs pie tā, ka krievi arī grib dzīvot un ēst. Hey, Ukrainā tūkstošiem bērniņu arī dzīvot negribēja?
Nav runa par to kādā zīmolā tu ģērb - Chanel, Zara vai Humana. Bet par to, ka tu pērc Krievijā ražotus apģērbus, papildini Krievijas budžetu. To skaisto drēbīšu šuvējs maksā nodokļus savai teroristiskajai valstij! Un kur šī nodokļos samaksātā nauda nonāk, ko?
21.03.2023 15:03 |
 
Reitings 7337
Reģ: 09.09.2021
Teikas Elīnu atpazinu pēc komentāra par Elkoru, kur nu vēl tuvāk no dzīvokļa aizbraukt ar mašīnu iepirkties. Normāla meitene dzīve, nav tāds mērkaķis, kā te daļa mēģina pataisīt.
21.03.2023 15:05 |
 
Reitings 266
Reģ: 23.09.2020
u.604737e44a238 @ 21.03.2023 11:04

Andža pēc savas būtības ir tirgus bāba - viņai galvenais gūt peļņu. Ukrainiete viņa ir tik, cik vien tas ieraksts pasē, sen jau viņa ir pārkrievota un prokrieviska.

Andža ta arī nekad nav paudusi savu nostāju pret RUS, visu laiku kā glums zutis lokas…
Visi tāpat zina ka vinai RUS ir gana mīļa, jo liela daļa no ikdienas/sadzīves ir cieši saistīta ar krievu cilvēkiem.
Atradusies kas par Ukrainu saka, kā tad- neticu viņas lētajam teātrim… aizstāv tās (rus) tautas iedzīvotājus- un tad vēl lepni pasaka “man moš kāds no Kazahstānas atveda” nu viss skaidrs, pat izdomājusi kā apiet sankcijas, ka tik lētas lupatas ieķert.😀
#sadarbības es ar šo influenceri noteikti neveiktu, lai cik labi strādā ar reel un visu pārējo.🙄
21.03.2023 15:07 |
 
Reitings 1713
Reģ: 04.01.2022
Sarma1986 @ 21.03.2023 10:17

Cik bērni nogalināti Afganistanā, Lībijā, Sirijā, Irākā? Ai, piedodiet, tie nav bērni, bērni ir tikai ukrainā. Stulbās vistas. Tad boikotējiet visas valstis, kas ir uzsākušas karadarbību kaut kur un uzsperušas gaisā kādu bērneli kaut kur, brāļus amerikāņus ieskaitot. Un nepērciet čainīzeru preci, čainīzeri priecīgi apskaujas ar Putinu un pērk lēto gāzi. Bet vistas jau tālāk neaizdomājas, tikai patētiski kladzina. Putins noteikti raudās kremlī, ja kaut kādas duras sīkoslupatas nepirks, vai manu vai. Karadarbība tiek finansēta no tas pašas gāzes, piemēram, kuru pērk čainīzeri un no tiem pašiem derīgajiem izrakteņiem, kurus uz urrā pārdod caur trešajām valstīm ne jau no lupatām, kuras Maša un Duņa uzšuva. Bet vistas kā par tupu, tā par tupu, lai kaut ko saprastu.

Jā, ok, pārliecināji! Atceļam visas sankcijas pret RU, jo tāpat taču ķīnieši pērk naftu.
Pretīga demagoģija!
Un tas, ko pļerkst tā tirgus sieva arī ir pretīgi! Krievijas iedzīvotājiem ir visas iespējas iziet ielās un protestēt, kā to darīja nupat kaut vai gruzīni! Bet nē, viņi labāk klusēs lupatiņā “mūs tas neskar, ne jau mēs karojam”. Liekulīgi un gļēvi!
Un Andža, es zinu ka tu šo lasīsi. Reklamēt krievu uzņēmumus kara laikā, kad krievi katru dienu nogalina Ukrainas civiliedzīvotājus, ir zemiski.
Es ceru, ka pēc šī gājiena viņai domājoši cilvēki atsekos. Unfollow!
21.03.2023 15:28 |
 
10 gadi
Reitings 430
Reģ: 24.02.2011
Ainulai @ 21.03.2023 15:28

Jā, ok, pārliecināji! Atceļam visas sankcijas pret RU, jo tāpat taču ķīnieši pērk naftu.
Pretīga demagoģija!
Un tas, ko pļerkst tā tirgus sieva arī ir pretīgi! Krievijas iedzīvotājiem ir visas iespējas iziet ielās un protestēt, kā to darīja nupat kaut vai gruzīni! Bet nē, viņi labāk klusēs lupatiņā “mūs tas neskar, ne jau mēs karojam”. Liekulīgi un gļēvi!
Un Andža, es zinu ka tu šo lasīsi. Reklamēt krievu uzņēmumus kara laikā, kad krievi katru dienu nogalina Ukrainas civiliedzīvotājus, ir zemiski.
Es ceru, ka pēc šī gājiena viņai domājoši cilvēki atsekos. Unfollow!

Jā, pēc šodienas storijiem atsekoju.. iepriekš likās sakarīga sieviete, bet kāpēc uzreiz kāds pēc šāda aizrādījuma vēl RU cilvēkiem nomirt.. nu kādā sakarā uzreiz tā? Tiešām jocīga un netaktiska reakcija. Varēja arī normāli paskaidrot, nevis uzreiz tik lecīgi un augstprātīgi, un samest visu vienā katlā, un pavērst visu otrādāk.
Neviens nevēl kādam ļaunu ar šādu boikotēšanu, skaidrs, ka ne visi Krievijā to atbalsta, bet, pirmkārt, boikotēt tās valsts produktus ir netiešs veids kā nokumincēt tai sabiedrībai, ka šī brīža situācija nav ok.. un otrs - tie paši nodokļi. Lai gan kripatiņa, bet tāpat arī tā kripatiņa atbalsta 10 lodes Ukrainas virzienā. Un, treškārt, vai tiešām viņa zina konkrētā uzņēmuma nostāju šajā jautājumā? Stipri šaubos, vai uzņēmums par to kur ir runājis un viņa pirms pasūtījuma to centās noskaidrot..
Nu nesmuki. Drēbes smukas, un ģērbt savam bērnam viņa var sazinko, bet viņa pati labi zina, ka ir publiska persona, kas publiskai apskatei izliek konkrētu ziņu - nu te arī ir sekas. Citreiz citos jautājumos bija tik ļoti korekta un paštaisna, bet šajā situācijā - tāda baigā kaza, teikšu kā ir. Un vai tas vispār šī brīža apstākļos ir korekti un likuma ietvaros, tiešām šaubos - vēl vakar ziņās bija par sankciju apgājējiem.
21.03.2023 15:50 |
 
Reitings 318
Reģ: 07.10.2022
boots @ 21.03.2023 15:50

Jā, pēc šodienas storijiem atsekoju.. iepriekš likās sakarīga sieviete, bet kāpēc uzreiz kāds pēc šāda aizrādījuma vēl RU cilvēkiem nomirt.. nu kādā sakarā uzreiz tā? Tiešām jocīga un netaktiska reakcija. Varēja arī normāli paskaidrot, nevis uzreiz tik lecīgi un augstprātīgi, un samest visu vienā katlā, un pavērst visu otrādāk.
Neviens nevēl kādam ļaunu ar šādu boikotēšanu, skaidrs, ka ne visi Krievijā to atbalsta, bet, pirmkārt, boikotēt tās valsts produktus ir netiešs veids kā nokumincēt tai sabiedrībai, ka šī brīža situācija nav ok.. un otrs - tie paši nodokļi. Lai gan kripatiņa, bet tāpat arī tā kripatiņa atbalsta 10 lodes Ukrainas virzienā. Un, treškārt, vai tiešām viņa zina konkrētā uzņēmuma nostāju šajā jautājumā? Stipri šaubos, vai uzņēmums par to kur ir runājis un viņa pirms pasūtījuma to centās noskaidrot..
Nu nesmuki. Drēbes smukas, un ģērbt savam bērnam viņa var sazinko, bet viņa pati labi zina, ka ir publiska persona, kas publiskai apskatei izliek konkrētu ziņu - nu te arī ir sekas. Citreiz citos jautājumos bija tik ļoti korekta un paštaisna, bet šajā situācijā - tāda baigā kaza, teikšu kā ir. Un vai tas vispār šī brīža apstākļos ir korekti un likuma ietvaros, tiešām šaubos - vēl vakar ziņās bija par sankciju apgājējiem.

Es ar nesaprotu, kāda velna pēc jāsūta drēbes no RUS.
Būtu labāk atbalstījusi savu bijušo uzņēmumu MiniAdri un tur sapitkusies, tur ar smuki softshell kombji ir, kurus pati kādreiz lielījās.
21.03.2023 16:07 |
 
Reitings 90
Reģ: 31.10.2022
Par gaumi jau nestrīdas, bet tās drēbes saukt par skaistām, nudien nesaprotu. Tieši kas tajās ir skaists? Bezgaumīgi krāsu salikumi un kaut kādas dinozauru grebenes?!
21.03.2023 16:28 |
 
10 gadi
Reitings 932
Reģ: 21.10.2009
maire @ 21.03.2023 16:28
Par gaumi jau nestrīdas, bet tās drēbes saukt par skaistām, nudien nesaprotu. Tieši kas tajās ir skaists? Bezgaumīgi krāsu salikumi un kaut kādas dinozauru grebenes?!

Nebija arî baigi skaistas, nu bērnu drēbes kā bērnu drēbes. Tas izskats sekundārs.
21.03.2023 16:40 |
 
10 gadi
Reitings 6
Reģ: 11.08.2010
Tiešām pat pretīgi par Andžu. Pēc ievārītās putras šajā sakarā citi vismaz mēģināja kaut kā taisnoties (pat briedis galu galā) . Bet viņa tikai turpina savos tekstos atbalstīt krieviju un tās iedzīvotājus, pārliecina, kāpēc ir labi pirkt preci no krievijas. Tā ir tiešākā kara atbalstīšana, jo visa nodokļu nauda aiziet kara tehnikai. Lai mani linčo, bet uzskatu, ka šādus 'influencerus' ir jācancelo. Unfollow.
Vienreiz starp citu piedalījos viņas giveawejā, kur vajadzēja piesekot entajiem profiliem. Pēc tam ātri visiem atsekoju, jo vairāki publiski IG lika Krieviju atbalstošus tekstus. Tas bija kara sākumā.
21.03.2023 16:47 |
 
Patīk
Reitings 2967
Reģ: 09.08.2016
Būtu interesanti uzzināt vai pēc šiem storijiem tiešām saujiņa sekotāju atbira. Kāda zina cik vinai bija iepriekš?
21.03.2023 16:53 |
 
Reitings 318
Reģ: 07.10.2022
leily1 @ 21.03.2023 16:47
Tiešām pat pretīgi par Andžu. Pēc ievārītās putras šajā sakarā citi vismaz mēģināja kaut kā taisnoties (pat briedis galu galā) . Bet viņa tikai turpina savos tekstos atbalstīt krieviju un tās iedzīvotājus, pārliecina, kāpēc ir labi pirkt preci no krievijas. Tā ir tiešākā kara atbalstīšana, jo visa nodokļu nauda aiziet kara tehnikai. Lai mani linčo, bet uzskatu, ka šādus 'influencerus' ir jācancelo. Unfollow.
Vienreiz starp citu piedalījos viņas giveawejā, kur vajadzēja piesekot entajiem profiliem. Pēc tam ātri visiem atsekoju, jo vairāki publiski IG lika Krieviju atbalstošus tekstus. Tas bija kara sākumā.

Tieši tāpēc nepiedalos viņas konkursos, vnm japieseko ntajiem krieviem.
Un jā tiešām unfollow
21.03.2023 16:55 |
 
Reitings 125
Reģ: 03.03.2023
Zutis atdod savas mīļās kuces?
21.03.2023 17:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits