IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 1445
Reģ: 03.03.2020
amoreamore @ 24.11.2022 16:15
nē nu davaj, kādus pierādījumus vākt, ka Edgars kaut kur laizās ar blondīnēm... CSI esat pārskatījušās, un domājat, ka pat fočējot no tālienes caur mašīnas stiklu to, kas notiek salonā būs izcila izšķirtspēja? vai vajag pieskriet un iebāzt telefonu tieši sejā? vai moška orģijā piedalīties ar viņu un blondīni?
Cilvēks padalījās ar redzēto, vairāki citi cilvēki ir redzējuši ko līdzīgu, vēl vairāki cilvēki pazīst šo ģimeni un zina, ka tas varētu būt diezgan legit. Nav dūmu bez uguns.

Jā, labi, tikai jocīgi šķiet, ka kaut kāda random tumšmatei no Vācijas jau 3x viņus redz, katru reizi kad atbrauc uz LV. Un kāpec šai tumšmatei liekās laba ideja šo info bāzt forumā? Kaut kāds personīgs naids pret Kristīni? Vai pašai to Edgaru gribās? Vnk stulba un nedomā, ko dara?
Ja gribās lai pasaulē valda taisnība, raksti šo info personīgi Kristīnei, nevis ieliec klaču forumā.
Aizdomīgi!
24.11.2022 16:22 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
Jā, varbūt palūgt Edgaram nākamo reizi iepozēt vēl? Skriet kādu bildēt ir slimi un kāda mums darīšana? Ko ar to bildi darīt? Priecāties? Ja abi divi ir pēdējie muļķi, tad tā ir viņu darīšana
🙈 tā ir kaut kāda dīvaina uztvere, ka ir jābildē uzreiz
Ja nav bildes, nav pa īstam, ja? Nu jā, realitāte neeksistē, ja tas nav instagramā🤣
24.11.2022 16:22 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
isanalapsa @ 24.11.2022 16:19
Cik grūti ir pieņemt realitāti, ka ir tā kā ir? To sauc par reālo dzīvi!
Neviens jau nesaka, ka Edgaram ar Kristīni nav arī labo momentu, bet ir jābeidz būvēt ilūzija, ka viss tur ir pasakaini, jo tā saka instagrama bildītes
Tādas bildītes grauj uzskatus naivajām, kuras tic tam un pēc tā zāģē savējos mājās, ka re re citiem gan ir ideāli

Pēdējam teikumam gan varu piekrist. Ne viss ir zelts, kas spīd...
24.11.2022 16:23 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
isanalapsa @ 24.11.2022 16:22
Jā, varbūt palūgt Edgaram nākamo reizi iepozēt vēl? Skriet kādu bildēt ir slimi un kāda mums darīšana? Ko ar to bildi darīt? Priecāties? Ja abi divi ir pēdējie muļķi, tad tā ir viņu darīšana
? tā ir kaut kāda dīvaina uztvere, ka ir jābildē uzreiz
Ja nav bildes, nav pa īstam, ja? Nu jā, realitāte neeksistē, ja tas nav instagramā?

Es ticu, ka cilvēki grib pierādījumus tāpēc, ka ir ļoti daudz troļļu, kas grib intrigas, skandālus un pat, jā, varbūt arī izjaukt laulību vai attiecības. Vai kādam ieriebt un iebāzt sejā- skat, kā ir patiesībā! Neviens nebūt nesaka, ka, ja nav pierādījumu, tad tās ir aplamas muļķības. Tomēr zinot, kāda ir pašlaik sabiedrība gan realitātē, gan interneta vidē, nav nekas dīvains, ka cilvēki var paprasīt pierādījumus. Es erī esmu no tiem cilvēkiem, kas uzticas vairāk pārbaudītiem faktiem, nekā tikai runāšanai. Tāda ir mūsdienu netaisnā realitāte, ka viss diemžēl ir jāpārbauda un nevienam nevar uzticēties.
24.11.2022 16:29 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
BellaCiao @ 24.11.2022 16:22

Jā, labi, tikai jocīgi šķiet, ka kaut kāda random tumšmatei no Vācijas jau 3x viņus redz, katru reizi kad atbrauc uz LV. Un kāpec šai tumšmatei liekās laba ideja šo info bāzt forumā? Kaut kāds personīgs naids pret Kristīni? Vai pašai to Edgaru gribās? Vnk stulba un nedomā, ko dara?
Ja gribās lai pasaulē valda taisnība, raksti šo info personīgi Kristīnei, nevis ieliec klaču forumā.
Aizdomīgi!
vispār 2 X pēdējo 3 mēnešu laikā 🤦🏻‍♀️🤣 šis ir kļaču forums un es sākumā jautāju vai viņi ir vēl kopā ,pēc tam arī pati paskatījos un smieklīgi likās,ka tikko vēl bildes liktas,bet cik atceros viņa pati nekad nav slēpusi,ka medz ka kaķis ar suni dzīvot .un nu daudziem šeit izrādās arī viņu ģimene zināma. A tu ne anonīmi būtu gatava kādam rakstīt ko personīgi nepazisti?šādi vismaz zināms,ka agri vai vēlu viņa uzzinas,ja vēl nezin
24.11.2022 16:30 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
Brendija @ 24.11.2022 16:29

Es ticu, ka cilvēki grib pierādījumus tāpēc, ka ir ļoti daudz troļļu, kas grib intrigas, skandālus un pat, jā, varbūt arī izjaukt laulību vai attiecības. Vai kādam ieriebt un iebāzt sejā- skat, kā ir patiesībā! Neviens nebūt nesaka, ka, ja nav pierādījumu, tad tās ir aplamas muļķības. Tomēr zinot, kāda ir pašlaik sabiedrība gan realitātē, gan interneta vidē, nav nekas dīvains, ka cilvēki var paprasīt pierādījumus. Es erī esmu no tiem cilvēkiem, kas uzticas vairāk pārbaudītiem faktiem, nekā tikai runāšanai. Tāda ir mūsdienu netaisnā realitāte, ka viss diemžēl ir jāpārbauda un nevienam nevar uzticēties.
patiesībā tev taisnība! Laikam spriedu pēc savas domāšanas un automātiski pieņēmu visu pa savam, ka, ja nezini, tad nemaz nerunā, principa.
Stulbi jau tas, ka nevar teikt visu. Būtu tik daudz, bet nevajag, jo jau ir pateikts par daudz. Šeit tās ir tikai intrigas, bet citiem tā ir dzīve ar ko spēlējas komentāri
Man viņa nepatīk, bet joprojām katrs ar savu dzīvi rīkojas kā vēlas
Domāju visu viņa labi zina
24.11.2022 16:32 |
 
Reitings 21455
Reģ: 18.08.2022
Meitenearputniem @ 24.11.2022 16:30
vispār 2 X pēdējo 3 mēnešu laikā ??‍♀️? šis ir kļaču forums un es sākumā jautāju vai viņi ir vēl kopā ,pēc tam arī pati paskatījos un smieklīgi likās,ka tikko vēl bildes liktas,bet cik atceros viņa pati nekad nav slēpusi,ka medz ka kaķis ar suni dzīvot .un nu daudziem šeit izrādās arī viņu ģimene zināma. A tu ne anonīmi būtu gatava kādam rakstīt ko personīgi nepazisti?šādi vismaz zināms,ka agri vai vēlu viņa uzzinas,ja vēl nezin

Tik pat labi iespējams vina zin un mēgina saglābt laulību un gimeni,tomer meitenes ir mazas.
Ne jau visi izdzirdot,ka otrs laiž pa kreisi skrien pie advokāta un gatavo škiršanās papírus!
Nedomāju ,ka Kristine ir mulkje gan jau zin ,ja tur tiešām kaut kas notiek Edgaram paralēli vienkārši gaida un cer ,ka tas romans beigsies ātri !(it ipashi ja jau nav pirmā reize)
Turklāt Ir tādi eksemplāri kas ik pa laikam palaiž pa kreisi ,bet vienmēr paliek gimenē un kaut kādā mistiskā veidā itkā “mīl”sievu tikai monogami nespēj dzivot,bet škirties ar nemaz neplāno!
24.11.2022 16:38 |
 
Reitings 980
Reģ: 06.01.2020
Sieviete Dievietes !
Riktīgi ārpus tēmas kā parasti,bet ceru kāda atsauksies 😀
Varbūt variet ieteikt visefektīvāko procedūru,lai uzlabotu sejas ādu, atsvaidzinātu ,kā teikt un pret novecošanos?
Bērni dara savu un tā krunciņa pierē nu galīgi nepatīk man 🫠🫠 bija doma par filleri, bet varbūt ir vēl kas cits? Tagad tik daudz iespēju un metodes. Nedaudz apjuku.
24.11.2022 17:36 |
 
Reitings 1736
Reģ: 04.01.2022
Daisey @ 24.11.2022 17:36
Sieviete Dievietes !
Riktīgi ārpus tēmas kā parasti,bet ceru kāda atsauksies ?
Varbūt variet ieteikt visefektīvāko procedūru,lai uzlabotu sejas ādu, atsvaidzinātu ,kā teikt un pret novecošanos?
Bērni dara savu un tā krunciņa pierē nu galīgi nepatīk man ?? bija doma par filleri, bet varbūt ir vēl kas cits? Tagad tik daudz iespēju un metodes. Nedaudz apjuku.

Pret krunciņām pierē vislabāk botox.
24.11.2022 17:57 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Daisey @ 24.11.2022 17:36
Sieviete Dievietes !
Riktīgi ārpus tēmas kā parasti,bet ceru kāda atsauksies ?
Varbūt variet ieteikt visefektīvāko procedūru,lai uzlabotu sejas ādu, atsvaidzinātu ,kā teikt un pret novecošanos?
Bērni dara savu un tā krunciņa pierē nu galīgi nepatīk man ?? bija doma par filleri, bet varbūt ir vēl kas cits? Tagad tik daudz iespēju un metodes. Nedaudz apjuku.
ieteiktu sākumā biorevitalizāciju, procedūra, kas uzlabo ādas stāvokli, atjauno to. Botox arī dod ļoti labu efektu, bet tā tāda smagāka artilērija.
24.11.2022 18:04 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
isanalapsa @ 24.11.2022 16:19
Cik grūti ir pieņemt realitāti, ka ir tā kā ir? To sauc par reālo dzīvi!
Neviens jau nesaka, ka Edgaram ar Kristīni nav arī labo momentu, bet ir jābeidz būvēt ilūzija, ka viss tur ir pasakaini, jo tā saka instagrama bildītes
Tādas bildītes grauj uzskatus naivajām, kuras tic tam un pēc tā zāģē savējos mājās, ka re re citiem gan ir ideāli

Tām, kas savējo zāģē ar " re cik šitām labi" ir vienkārši duras, vai arī nav izgājušas cauri attiecīgajai dzīves pieredzei, lai saprastu, ka nekas, pilnīgi nekas šajā dzīvē nav rožlapiņas un cukurvate. Visi iet cauri sūdiem. Vienīgi tā IG it kā perfektās dzīves atrādīšana trigero lietas, kas mums pašiem pietrūkst. Bet tas nenozīmē, ka tiem "perfektajiem" nav melno dienu un tev, kuram it kā ir sūdīga dzīve,nav labo un foršo dienu. Vienīgi nevienam neinteresē vaimanas.
24.11.2022 18:46 |
 
Reitings 3208
Reģ: 12.07.2021
Daisey @ 24.11.2022 17:36
Sieviete Dievietes !
Riktīgi ārpus tēmas kā parasti,bet ceru kāda atsauksies ?
Varbūt variet ieteikt visefektīvāko procedūru,lai uzlabotu sejas ādu, atsvaidzinātu ,kā teikt un pret novecošanos?
Bērni dara savu un tā krunciņa pierē nu galīgi nepatīk man ?? bija doma par filleri, bet varbūt ir vēl kas cits? Tagad tik daudz iespēju un metodes. Nedaudz apjuku.

Skābju procedūras, biorevitalizācijas sīkajām krunciņām, aparātprocedūras, bet nu jāskatās, kādas, to lai iesaka kosmētiķis. Botoksa injekcijas arī laba opcija.
24.11.2022 19:07 |
 
Reitings 3842
Reģ: 19.09.2016
Daisey @ 24.11.2022 17:36
Sieviete Dievietes !
Riktīgi ārpus tēmas kā parasti,bet ceru kāda atsauksies ?
Varbūt variet ieteikt visefektīvāko procedūru,lai uzlabotu sejas ādu, atsvaidzinātu ,kā teikt un pret novecošanos?
Bērni dara savu un tā krunciņa pierē nu galīgi nepatīk man ?? bija doma par filleri, bet varbūt ir vēl kas cits? Tagad tik daudz iespēju un metodes. Nedaudz apjuku.

Sejas fitness un sejas masāžas varētu palīdzēt.
24.11.2022 19:29 |
 
Reitings 1201
Reģ: 06.10.2022
Daisey @ 24.11.2022 17:36
Sieviete Dievietes !
Riktīgi ārpus tēmas kā parasti,bet ceru kāda atsauksies ?
Varbūt variet ieteikt visefektīvāko procedūru,lai uzlabotu sejas ādu, atsvaidzinātu ,kā teikt un pret novecošanos?
Bērni dara savu un tā krunciņa pierē nu galīgi nepatīk man ?? bija doma par filleri, bet varbūt ir vēl kas cits? Tagad tik daudz iespēju un metodes. Nedaudz apjuku.
Jāsameklē sava daktere dermatoloģe, pie kuras iet. Viņa arī ieteiks ko vajag, nevis visu lai tikai piepelnītos. Manējā man stāsta ko var, ko vajag un ko vispār nav jēga darīt.
24.11.2022 19:49 |
 
Reitings 2207
Reģ: 19.05.2022
5G @ 24.11.2022 13:15

Ļauj minēt, Tevi Tavs vīrs krāpj un Tu pieņēmi, ka tas ir ok? ? let me tell you, tas noteikti nav ok ?

Man nav ne jausmas par sava vīra krāpšanām vai nekrāpšanām. Es viņu nespiegoju un PD viņš mani arī. Ciest nevarētu, ja mani pratinātu, izsekotu un ar aizdomām kko jautātu.
Man šķiet, ka mums ir baigi feinas attiecības, un jau ilgtermiņā.
Ir labs laulību līgums, ja nu kas.
Bet es neiespringstu un neskatos uz aizdomām, kad atnāk no darba.
Humors, labs sex, ceļojumi, labas drēbes un garšīgs šampis ikdienā, un viss būs ok.
Bet visi tie krāpj nekrāpj pilnīgi vng, galvenais, lai man viss ir labi un viss apmierina.
24.11.2022 20:39 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Mathilde @ 24.11.2022 20:39

Man nav ne jausmas par sava vīra krāpšanām vai nekrāpšanām. Es viņu nespiegoju un PD viņš mani arī. Ciest nevarētu, ja mani pratinātu, izsekotu un ar aizdomām kko jautātu.
Man šķiet, ka mums ir baigi feinas attiecības, un jau ilgtermiņā.
Ir labs laulību līgums, ja nu kas.
Bet es neiespringstu un neskatos uz aizdomām, kad atnāk no darba.
Humors, labs sex, ceļojumi, labas drēbes un garšīgs šampis ikdienā, un viss būs ok.
Bet visi tie krāpj nekrāpj pilnīgi vng, galvenais, lai man viss ir labi un viss apmierina.
un kur mīlestība un cieņa šajā mantkārīgajā sarakstā 🤣
24.11.2022 20:53 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Mathilde @ 24.11.2022 20:39

Man nav ne jausmas par sava vīra krāpšanām vai nekrāpšanām. Es viņu nespiegoju un PD viņš mani arī. Ciest nevarētu, ja mani pratinātu, izsekotu un ar aizdomām kko jautātu.
Man šķiet, ka mums ir baigi feinas attiecības, un jau ilgtermiņā.
Ir labs laulību līgums, ja nu kas.
Bet es neiespringstu un neskatos uz aizdomām, kad atnāk no darba.
Humors, labs sex, ceļojumi, labas drēbes un garšīgs šampis ikdienā, un viss būs ok.
Bet visi tie krāpj nekrāpj pilnīgi vng, galvenais, lai man viss ir labi un viss apmierina.

Priecājos, ka cilvēkiem joprojām ir praktiskais attiecību modelis. Pilnīgi saprotu, mani arī tracinātu, ja izprašņātu. Uzticēšanās viens otram ir daudz, daudz svarīgāka par seklu solijumu nocelt zvaigznes no debesīm.
24.11.2022 21:14 |
 
Reitings 10703
Reģ: 05.03.2020
Jā, labas drēbes noteikti palīdzēs saglābt laulību 😀
24.11.2022 21:16 |
 
Reitings 2207
Reģ: 19.05.2022
iiieviiite @ 24.11.2022 21:16
Jā, labas drēbes noteikti palīdzēs saglābt laulību ?

Tu nevari iedomāties, kā mani uzrunā vīrieši labās, modernās un dārgās drēbēs. Mans vīrs tāds ir, un es pati arī mīlu šopingot. Tā, ka mums tas piederās pie labām attiecībām.
Pieļauju, ka citām tas ir vng.
24.11.2022 22:00 |
 
Reitings 2207
Reģ: 19.05.2022
Meitenearputniem @ 24.11.2022 20:53
un kur mīlestība un cieņa šajā mantkārīgajā sarakstā ?

Ir ir gan mīlestība un labs sex, gan cieņa. Kuras labas attiecības ir bez šiem?!
24.11.2022 22:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits