IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 307
Reģ: 29.08.2020
Varu teikt ka tikai veseliemberniem.lv dēļ es savu mazo turpināju barot ar krūti jo būsim reālas,iedot zīdainim maisījumu atvieglo mammas dzīvi no visām pusēm.Tā kā tas vilinājums ir milzīgs es priecājos ka bija kāds kurš pateica,ka saņemies un izturi un neko nenoželoju.Mūsdienās maisījums tiešām tiek par daudz populariēts,ja reiz mammas vnk izvēlas pārtraukt barot nevis saglabāt pienu.eko mammas manā laikā bija slimas,nu goda vārds nelasāmas,tagad izskatās labākas bet man tāds pats jautājums rodas..Kā var veidot saturu un būt klatesoša mamma?Viņas gudri stāsta teoriju,bet pašas nozūd darbos.Sociālie tīkli aizņem ļoooti daudz darba līdz ar to,visa jēga viņu teiktajam zūd. Godīgi sakot,vajag uzņemties atbildību pašām par sevi un savu bērnu un nevajag ieciklēties vienā kontā kurā meklēt atbildes uz visu.Paturēt prātā bet darīt tā,kā izdodas.Pat ja tas ir maisījums vai aukles 24/7.Viegli spriest par otra izvēlēm pirms esi idenstiskā situācijā.
29.11.2021 21:27 |
 
Reitings 2042
Reģ: 21.02.2015
Man šķiet, ka Elīnai un Kate vienkārši sakāpis galvās, tas arī viss. Savu fanu bāzi ir sapelnījušas, tagad var arī pasprēgāt :D un ar tiem semināriem noteikti labi nopelna! Kas ir super, bet tā izteiksmes forma nereti nav pieņemama
29.11.2021 21:45 |
 
Reitings 980
Reģ: 06.01.2020
Bordo @ 29.11.2021 14:17
Ko jūs, meitenes, ziniet par tadiem mammu ig kontiem kā veseliemberniem.lv, Eko mammas?
Man sākumā Elīna no veseliemberniem patika, tagad šķiet ļoti iedomīga palikusi kopā ar to otru Kati. Un mazliet citādi skatos uz viņas padomiem- reāli nekad nav strādājusi par ārstu, diplomu tik dabūjusi un aizbraukusi uz Vāciju. Reālas prakses viņai nemaz nav, tikai akadēmiskās zināšanas. Savukārt, Eko mammas vispār ir hipiji un manuprāt diezgan lielu mom shaming veido!
Jūsu domas?

Ekomammas man patīk. Sekoju no pašiem pirmsākumiem un tieši brīdī, kad man no malas jau tuvie sāka teikt,ka bērnu vajadzētu atradināt no KB ap gada vecumu,tad tieši lasiju to Telegram čatu par visu un sapratu, ka viss ir pareizi ko daru un turpināju barot. Un arī sadzīve, aprūpe.. daudz kas ir noderējis. Neesmu,protams, tik ļoti 💯ekomamma kā daudzas tur. Bet no te noderīgs,arī tie Q&A svētdienās.
29.11.2021 22:07 |
 
Reitings 1916
Reģ: 15.05.2021
Nu vai tiešām cilvēki nevar aizbraukt, kur nepieciešams un tad filmēt storijus. NL Egita atkal brauc un filmē. Sūdzās, ka nevar pabraukt, mašīna iet uz visām pusēm. Vai tiešām pie tādiem laikapstākļiem un ceļu stāvokļa kā šodien ir jābrauc un ar otru roku jātaisa storiji? Vispār domā ar galvu ko dara un cik tas īstenībā ir bīstami. Smadzeņu vietā laikam NL pulveris.
29.11.2021 22:20 |
 
Reitings 682
Reģ: 16.09.2021
Poppy Q @ 29.11.2021 22:20
Nu vai tiešām cilvēki nevar aizbraukt, kur nepieciešams un tad filmēt storijus. NL Egita atkal brauc un filmē. Sūdzās, ka nevar pabraukt, mašīna iet uz visām pusēm. Vai tiešām pie tādiem laikapstākļiem un ceļu stāvokļa kā šodien ir jābrauc un ar otru roku jātaisa storiji? Vispār domā ar galvu ko dara un cik tas īstenībā ir bīstami. Smadzeņu vietā laikam NL pulveris.

Tak viņām katrs peļu sūds jāieliek instagramā. Visi redzēja, kas šodien notika ārā un daudzi brauca tajā pašā satiksmē. Bet nē, vajag ielikt, ja nu kāds puteni nebija redzējis.
29.11.2021 22:32 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10491
Reģ: 29.01.2009
Lovu Vavilovu postā, kur pie make up meistares, pat pazīt nevar. Tik mīlīga :)
29.11.2021 22:43 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Viņa vispār izskatīga meitene :)
29.11.2021 22:48 |
 
10 gadi
Reitings 7529
Reģ: 29.09.2009
Scandinavian @ 29.11.2021 22:43
Lovu Vavilovu postā, kur pie make up meistares, pat pazīt nevar. Tik mīlīga :)

Viņa ļoti, ļoti skaista meitene!
29.11.2021 22:53 |
 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
blacke @ 29.11.2021 18:38

Tavs šis komentārs jau izcelts un iet pa instagram. Par foruma dāmām tiekot aizlūgts. :D

Vai var iemest šeit nikus, gribas palūret kas tās par mega zvaigznēm🤣🤣 Mož mums visām arī vajadzētu atklāt savus nikus, lai mums ar pieseko, savādāk Nlšikiem ceļ statistiku un visādām maziņājām🤣🤣🤣
29.11.2021 23:01 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Scandinavian @ 29.11.2021 22:43
Lovu Vavilovu postā, kur pie make up meistares, pat pazīt nevar. Tik mīlīga :)

Vispār nekad nebiju piefiksējusi, bet viņai tik masīva sejas apakšdaļa liekas. Nevar saprast no kā. vai nu kaut kas ar lūpām ne tā, vai nu kaut kas ar zodu ne tā. Bet kaut kas nav.
29.11.2021 23:08 |
 
Reitings 1369
Reģ: 12.11.2021
Cilveeks @ 29.11.2021 22:32

Tak viņām katrs peļu sūds jāieliek instagramā. Visi redzēja, kas šodien notika ārā un daudzi brauca tajā pašā satiksmē. Bet nē, vajag ielikt, ja nu kāds puteni nebija redzējis.

Ir ir NL babenes atsevišķa cilvēku grupa.
Iespējams kādai ar šo ir jāiekļūst avārijā lai pārējās saprastu... Savādāk tik domā, ka ar viņu jau bekas nenotiks, super pro draiveri un viss notiek!
Tizlas viņas ir un domā tikai par sevi!
Egita izlīdusi no sūnu ciema, tagad baigā vecene!
Nebūtu sapinusies ar Saulieti, šaubos ka tik augstu būtu tikusi...
29.11.2021 23:09 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Cilveeks @ 29.11.2021 19:31

Pat ja viņa praktizētu, viņa būtu kategoriskā daktere. Citiem patīk, citiem nē. Ja man pateiktu, ka barojot jaukti es kaitēju bērnam, es aizietu neatskatoties. Kaut vai brauktu tālāk pie ārsta, bet neietu pie tāda, kurai mani argumenti ir nepieņemami un man māca dzīvot.
Ir mammas kas nespēj barot ar krūti jo dzer visu mūžu stipras zāles, ir tādas kam piens ir par maz ( mans gadījums) un ko nu darīsi, neatstāsi taču bērnu badā un emocionāli nemocīsi sevi ja saproti ka nekas nenāk īsti ārā. Tā var emocionāli sevi sagraut. Galvenais lai aug svarā un ir vesels. Slimo arī pupu bērni un tas viss ir pārejošs. Uzskatu ka labs sauklis ir laimīga mamma- laimīgs bērns!
29.11.2021 23:34 |
 
Reitings 395
Reģ: 04.06.2021
Lexxie @ 29.11.2021 23:34
Ir mammas kas nespēj barot ar krūti jo dzer visu mūžu stipras zāles, ir tādas kam piens ir par maz ( mans gadījums) un ko nu darīsi, neatstāsi taču bērnu badā un emocionāli nemocīsi sevi ja saproti ka nekas nenāk īsti ārā. Tā var emocionāli sevi sagraut. Galvenais lai aug svarā un ir vesels. Slimo arī pupu bērni un tas viss ir pārejošs. Uzskatu ka labs sauklis ir laimīga mamma- laimīgs bērns!

Manai mammai pirmajos mēnešos pazuda piens, lai kā necenstos, nesanāca vairāk mani barot ar krūti, nācās ar maisījumiem, piedevām tādiem, kuri bija vairāk kā 20gadus atpakaļ.
Un kā par brīnumu viss kārtībā bija, par spīti radu teiktajam, ja gan jau slimīgs bērns būs. Veselība kā zirgam.😅
30.11.2021 00:28 |
 
Patīk
Reitings 2865
Reģ: 30.04.2020
Visas NLietes ir garā sistas! Viņas visas brauc un filmē storijus,mašīnās bieži ir citi cilvēki, visbiežāk pašu bērni. Labi, ja vēl telefona ir turētājā, bet lielākā daļa tur rokās un es vienmēr esmu uzskatījusi, ka tu vari būt labākais braucējs pasaulē, bet kāds cits nesavaldīs, kādam sprāgs riepa, paliks slikti pie stūres un tā sekunde, kad pablenz telefonā, lai ierunātu storiju var daudz ko izmainīt.
Vucēna vispār būtu jāsit ar slapjiem džinsiem. Pati viņu nobloķēju, lai nav tā staigule jāredz un jāuzvelkas par viņas bērniem. Man viņa tā riebjas, ka pati gribētu uzrakstīt viņas Raffam, lai savāc Vitu pie sevis.
30.11.2021 01:10 |
 
Patīk
Reitings 2865
Reģ: 30.04.2020
Reāli, jebkurai mammai ir jāfiltrē gan redzētais, gan lasītais. Muļķības, ka krūts bērni slimo mazāk un muļķības, ka pudeļu bērni ir ar sliktu imunitāti. Mazāk jāņem pie sirds visādas eko mammas un veseliemberniem, galvenais, ka bērniņš ir paēdis un vesels.
Tāpat jāsaprot, ka ne visi ietekmeļu bērni nav mierīgi un 24/7 laimīgi. Tas ir tas, kas tiek atrādīts soc tīklos, kas ir viņu ienākuma avots. Pari zinu sievieti, kura depresoja, ka viņas bērns nonstop čīkst un pīkst, bet re kā Nīmanei-tik smaidīgas, ne asaras.
30.11.2021 01:14 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
LaLo @ 30.11.2021 00:28

Manai mammai pirmajos mēnešos pazuda piens, lai kā necenstos, nesanāca vairāk mani barot ar krūti, nācās ar maisījumiem, piedevām tādiem, kuri bija vairāk kā 20gadus atpakaļ.
Un kā par brīnumu viss kārtībā bija, par spīti radu teiktajam, ja gan jau slimīgs bērns būs. Veselība kā zirgam.?
Nu re. Tas ka maisijuma bērni vārgàki nav pierādīts. Bērna labsajūtu ietekmē arī vēl citi faktori ne vien uzturs. Tāpēc es nesekoju tam eko mammām kas visu pēc grāmatas dara vai pret bèrnu kā pret ko trauslu izturas. Savam bērnam piedzimstot saprotu ka nav vēlmes uztvert viņu par ko mazàku jo viņš jau ir personība. Tāpēc vienkārši gribas viņu izaudzināt par labu cilvēku, neskatoties vai viņš zīž krūti vai dzer maisījumu.
30.11.2021 01:49 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
la femmina @ 29.11.2021 22:53

Viņa ļoti, ļoti skaista meitene!
jā! Patīk viņas sejas ādas natural look. Tāda perfekta vienā tonī, veselīga, spīdīga.
30.11.2021 01:51 |
 
Reitings 864
Reģ: 03.01.2013
"Gribu pamosties savā master bedroom un neredzēt bērnu mamatas visapkārt" -viņa ar bērniem praktiski laiku nepavada 😄
Vienīgi rezēs starp viesnīcu un pārģērbšanos mājās 😁
30.11.2021 08:27 |
 
Reitings 177
Reģ: 15.10.2015
Izlasīju to Vucenas tekstu pēdējā story.. esmu šokā, kā māte tā var pateikt. Es nezinu, varbūt es pārprotu un ceru, ka tā, bet man tas izlasījās tā, ka "negribu bērnus, bez viņiem viss ir skaistāk". Es arī nepriecājos par bardaku mājās, ko sīkaliņš sataisa, bet AK DIEVS, tās ir manas lielākās bailes to bardaku kādreiz pazaudēt. Esmu pateicīga, ka man ir tās izmētātās mantas, ir tā nekārtība, jo tas ikdienā atgādina un liek novērtēt to, ka man ir pats dārgākais, kas var būt!
30.11.2021 08:41 |
 
Reitings 682
Reģ: 16.09.2021
Charmed @ 30.11.2021 08:41
Izlasīju to Vucenas tekstu pēdējā story.. esmu šokā, kā māte tā var pateikt. Es nezinu, varbūt es pārprotu un ceru, ka tā, bet man tas izlasījās tā, ka "negribu bērnus, bez viņiem viss ir skaistāk". Es arī nepriecājos par bardaku mājās, ko sīkaliņš sataisa, bet AK DIEVS, tās ir manas lielākās bailes to bardaku kādreiz pazaudēt. Esmu pateicīga, ka man ir tās izmētātās mantas, ir tā nekārtība, jo tas ikdienā atgādina un liek novērtēt to, ka man ir pats dārgākais, kas var būt!

Viņa sūdzējās, ka viņai jāguļ dēla gultā. Protams, kamēr šī pa pasauli, pārējie guļ lielajā gultā. Un diez vai dzērušai jāguļ ar zīdaini vienā istabā. Tāpēc guļ kā kārtīga dzērāja kur pagadās.
30.11.2021 08:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits