IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10492
Reģ: 29.01.2009
Džinu lej ārā, bet fonā blakus jau vīna glāze!

+ vēl uz story uzrakstīts, ka mainījies, bet pēc balss dzirdams, ka pālī.
Tur fonā bija kaut kāda sieviete, sanāk, ka Bindris pie viņas arī dzīvo?
08.10.2021 08:22 |
 
Reitings 440
Reģ: 06.06.2021
vēl uz story uzrakstīts, ka mainījies, bet pēc balss dzirdams, ka pālī.
Tur fonā bija kaut kāda sieviete, sanāk, ka Bindris pie viņas arī dzīvo?

Nu, ko?
Nākamā foruma beztēma briest - Agritas un Jāņa laulības krahs. 😁😁😁
08.10.2021 08:41 |
 
10 gadi
Reitings 7529
Reģ: 29.09.2009
Sanda Krasta.... Nu, kas ar viņu notika! Viņa arī pārvērtās par vienu no zombijiem!
Ko tā Vucēna draudzene dara ar to Vitu! Mazulim nav jāstāv uz pēdiņām!
08.10.2021 08:51 |
 
Reitings 982
Reģ: 06.01.2020
Melanholija8 @ 07.10.2021 21:22

Rēcīgākais, ka saka, ka džeks atbrauks ar poršu?(neatceros brendu) ķip krutu vāģi un atvedīš čiksi uz krutu dzivokli, a tur tada reklāma. Jā,kas kuram tuvāks, jēdzīgāku piemēru nevarēja izdomāt. Gan jau viņai pašai būtu vienalga,ja džeks poršā aizvestu uz krutu dzīvoli,kas tur par reklamam būtu vai nebūtu. ?

Es tieši ienācu,lai ierakstītu par to cik vucenai ir zems līmenis. Pati visu laiku dzīvo kaut kādā iedomu luxury dzīvē (VIŅA jau veletos to lux dzīvi) un tik stulbi stereotipi par kaut kādām fancy lietām poršs nshit.. skaidrs kas darās viņas galvā. Meklē kaut kādus sugardaddy. Ar tādu kuces attieksmi viņa nedabūs neko. Skatās no augšas,bet pašai nav nekā. Lec augstāk par savu dirsu.
08.10.2021 09:14 |
 
Reitings 982
Reģ: 06.01.2020
Karina Gara another try @ 07.10.2021 15:09
Dzi
Paskatījos storiju, par bomzīgu veikalu nenosauca. Autore domāja, ka ja jau lux torņi, tad vienīgais, kas būtu pieņemami, ja tiktu reklamēti uz šiem torņiem būtu Chanell, Dior utt.
Aizmirstot, ka mums daudzu no lux zīmoliem vsp nav un to, ka lux zīmoli koncentrējas mazos veikaliņos, ar nelielu klientu loku, kas ir stabils, un kuru tā vienkārši palielināt nemaz nav iespējams. Lux brendi LV vsp nereklamējas- nav jēgas, jaunus klientus tā nepiesaistīts.
Realitātē, tornis pa lielam nav apdzīvots, un cik saprotu, tad reklama ir īslaicīga. Un acīmredzot Z- torņi projekta īpašniekiem vajadzeja naudu, un teklamē to, kas maksā- kam ir izdevīgi, ka masu publika redz viņu reklāmu. Vsp- izcila Lidl stratēģija. Liela daļa Rīgas to noteikti ievēroja, un pieņemu par daudz efektīgāku vides reklamas veidu, kā tos plakātus uz sab. transporta pieturām.
Nezinu, tai vudēnns tik tālu no lux un bagāto dzīvesveida, ka velti spriež, ko LV nelielais situēto slānis gribētu vai negribētu- vai būtu po*j par to.
Ņujorka jau arī ir prestiža lokācija ar dārgām dzīvesvietām/ Viss aizgrūsts ar reklāmām. Un ne jau ar lux, bet vairāk ar vidējās klases. LV reklamē zemo cenu līmeni, jo esam reāli, vairums tikai to var atļauties. Un reklāmas, kas nav individualizetas ir domātas ļaužu masām- doma ir sasniegt pēc iespējas lielāku publiku. Tādas reklāmas vienmēr ir tādas cenu kategorijas precēm, ko reāli iedzīvotaji var atļauties, Un LV gadījumā tās ir zemās cenas. Sieviete nav īsti gudra un izglītota. Dārgie zīmoli lik reklāmas dārgos žurnālos un strādā ar individuālo mārketingu. Skaidri saprotams, ka viņu chanell someles par 5 K bildēs ir fake. ?

💯💯💯
08.10.2021 09:17 |
 
Reitings 307
Reģ: 29.08.2020
dzīves analītiķe drusku nošāvusi greizi.
Jā,cenas visam kāps,jo šobrīd pasaulē,visās nozarēs ir izejmateriālu deficīts,ko sāksim jaust arvien vairāk.
Cenas visam kāpj un kāps vēl vairāk,bet algas arī tika paaugstinātas,jo ar visiem aizdevumiem,tika saražots ļoti daudz naudas,kurai vērtība kritīsies,līdzīgi kā rubļiem,kas nozīmē,ka tie kuriem šobrīd ir kredīti būs ieguvēji,jo mājas,dzīvokļus,mašīnas un medicīna nekad vairs nekļūs lētāka.Ja pēc 2008 gada krīzes viss kļuva lētāks, jo uzņēmumi bija izmisumā, un ieguvēji bija tie kuriem bija skaidrā nauda,lai pa lēto visu iepirktu,tad šobrīd pat pašizmaksa būs dārgāka,nekā šobrīd ar visu uzcenojumu. Rezumē-nekrājiet naudā.Investējiet nemainīgās valūtās,zeltā vai īpašumos,jo lai arī cenas ir kosmosā,nekad vairs lētāk nebūs.
08.10.2021 09:51 |
 
Reitings 90
Reģ: 01.10.2021
Sintijauzava @ 08.10.2021 09:51
dzīves analītiķe drusku nošāvusi greizi.
Jā,cenas visam kāps,jo šobrīd pasaulē,visās nozarēs ir izejmateriālu deficīts,ko sāksim jaust arvien vairāk.
Cenas visam kāpj un kāps vēl vairāk,bet algas arī tika paaugstinātas,jo ar visiem aizdevumiem,tika saražots ļoti daudz naudas,kurai vērtība kritīsies,līdzīgi kā rubļiem,kas nozīmē,ka tie kuriem šobrīd ir kredīti būs ieguvēji,jo mājas,dzīvokļus,mašīnas un medicīna nekad vairs nekļūs lētāka.Ja pēc 2008 gada krīzes viss kļuva lētāks, jo uzņēmumi bija izmisumā, un ieguvēji bija tie kuriem bija skaidrā nauda,lai pa lēto visu iepirktu,tad šobrīd pat pašizmaksa būs dārgāka,nekā šobrīd ar visu uzcenojumu. Rezumē-nekrājiet naudā.Investējiet nemainīgās valūtās,zeltā vai īpašumos,jo lai arī cenas ir kosmosā,nekad vairs lētāk nebūs.

Čav, kurā programmā tu mācījies ekonomiku? Varbūt vēl mācījāmies vienā vietā.
Ne visi saņem algas paaugstinājumu- vairums nē. Tāpat, pensijas nepieag (neskaitot indeksāciju), pabalsti arī, un tikai daļa algu pieauga (zemās visvairak).LV daudas kompānijas strādā ar līgumiem, ir outsourcing, viņiem jau ir līgumi par noteiktu atlīdzību gadiem uz priekšu. Ja nav naudas kompānijai pašai vairāk un cenas nosaka noslēgtie līgumi, tad nebūs arī par ko pacelt algas darbiniekiem.
Piekrītu ka jāpērk incestīciju lietas, kā labs ziemas mētelis, labi zābaki. Kas kalpos gadiem. Par nekustamo- nezinu. Tas pats bija 2000. beigās. Skaidrs, ka kamēr naudiņa tiks drukāta, tikmēr cenas augs griezdamās. Un neksutamajiem, apģērbam (ar noteikumu, ka nesamazina kvalitāti), tiešām aug griezdamās. Bet naudas injecēšana nevar notikt bezgalīgi. Naudai jābūt mantu segumam (jāsaražo IKP). Kad nav, un valsts neregulē cenas, ir inflācija. Skaidrs, ka ja visa pasaule apvienojas, tad kādu laiku, kaut cik gadus jau var drukāt piķīti un iepludināt ekonomikā. Bet cik ilgi. Noteikti atbalstu naudas drukāšanu. Pateicoties tai, mums šobrīd tikai veselības un sociālā krīze. Fakts, ka izstrādājot krīzes mazināšanas pasākumus, tika cerēts uz ātru covid uzveikšanu (nu kā pasaules kariņos), bet izskatās, ka covids ir tas, ar ko nāksies rēkināties visu 2020s gadus. Bija cerības ka pote būs brīnumlīdzeklis, bet te samazina nāves risku tikai par 90% , smagas saslimšanas par 85% utt. T.i. nav ātrs brīnumlīdzeklis. Ko nu? gan jau pēc vel pēc 5 gadiem būs kāda krīze (par krīzi galu galā runāja vēl pirms covid) un tad atkal nekustamo īpašumu cenas ies uz leju. Man vajag, lai nekustamo īpašumu cenas ietu uz leju :).
08.10.2021 11:02 |
 
Reitings 159
Reģ: 11.08.2021
ganesha @ 08.10.2021 08:41

Nu, ko?
Nākamā foruma beztēma briest - Agritas un Jāņa laulības krahs. ???

Kāpēc gan ne. Protams, ka "draudzenei" Kristīnei un Jānim gribas, lai mazāk par to runā.
Jā viņš jau raidījumā teica, ka viņam ir piedāvājumi, kur iet un palikt. Un tai klipā sieviete ir tieši šī pati, kas filmējās šovā un tēloja Agritas draudzeni Kristīne. Nesaprotu, kur tādas sievietes rodas. Bet kā jau rakstīju - Agritai tā ir tikai leilā loze.
08.10.2021 11:02 |
 
Reitings 159
Reģ: 11.08.2021
la femmina @ 08.10.2021 08:51
Sanda Krasta.... Nu, kas ar viņu notika! Viņa arī pārvērtās par vienu no zombijiem!
Ko tā Vucēna draudzene dara ar to Vitu! Mazulim nav jāstāv uz pēdiņām!

Vienmēr esmu domājusi, kas visām ir uz to Vucēnu. Manā skatījumā daudzām vienkārši skauž viņas spēks sisties pa dzīvi. Nu jā ir jāmācās ar bērniņu būt labākai mammai, bet vai visas te tādas profes bija no pirmā mirkļa?!
08.10.2021 11:04 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10492
Reģ: 29.01.2009
Investējiet nemainīgās valūtās,zeltā

Man patīk šis ieteikums. Cik cilvēku mēdz investēt zeltā? :)
08.10.2021 11:29 |
 
10 gadi
Reitings 7529
Reģ: 29.09.2009
Ināra Lontone @ 08.10.2021 11:04

Vienmēr esmu domājusi, kas visām ir uz to Vucēnu. Manā skatījumā daudzām vienkārši skauž viņas spēks sisties pa dzīvi. Nu jā ir jāmācās ar bērniņu būt labākai mammai, bet vai visas te tādas profes bija no pirmā mirkļa?!

Mmm. Man neskauž viņas dzīve un neko spēcīgu viņā nesaskatu! Divi bērni no diviem dažādiem vīriešiem un darbs ar kuru tu viena jaukā brīdī vari palikt pilnīgi bez nekā, jo acīm redzot, viņas dzīves veids nav no tiem saprātīgākajiem. Neviens nesaka, ka ir pro vai multi spečuki, bet elementāri pamati ir jāzina. Kaut vai būt kopā ar bērniem un viņus mīlēt nevis blandīties pa 100 tusiņiem. Paldies par uzmanību!
08.10.2021 11:39 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
Jelinska atkal par ātrumu pārkāpšanu izsakās
08.10.2021 13:10 |
 
Reitings 48
Reģ: 21.05.2021
chiepinja @ 08.10.2021 13:10
Jelinska atkal par ātrumu pārkāpšanu izsakās

Tu domā to vienu jautājumu "Tas ur pilsētās?" vai es ko neredzu?
08.10.2021 13:53 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4961
Reģ: 03.11.2012
Un Vucenas graujošā loģika, ka viņa daudz strādā, lai varētu atļauties visu, ko sirds kāro.
Mani fascinē tie cilvēki, kuri visu mūžu vergo mantām un uzskata, ka panākumi ir tad, kad tu vari atļauties visādus nevajadzīgus mēslus. 😂😂😂
Piemēram, es varu atļauties dārgas brilles un ne vienas, bet man ir tikai divas brilles un es viņas jau lietoju eeem, gadus 4-5 un nemaz netaisos pirkt jaunas, ja vien kādas no viņām nesaplīsīs vai nepazudīs! Lūk šo es nesaprotu, vai tiešām cilvēkiem, visa dzīves jēga aprobežojas ar “strādāt un atļauties visādas dārgas un skaistas lietas”, kuras tāpat nonēsājas un kapā tos visus mēslus mēs arī nepaņemsim 😅
Jā, jā, tulīt te rakstīs, ka tā ir dzīves baudīšana un priecāšanās par sasniegumiem darbā, biznesā utt…
08.10.2021 13:59 |
 
Reitings 204
Reģ: 10.08.2020
Lūk šo es nesaprotu, vai tiešām cilvēkiem, visa dzīves jēga aprobežojas ar “strādāt un atļauties visādas dārgas un skaistas lietas”, kuras tāpat nonēsājas un kapā tos visus mēslus mēs arī nepaņemsim 😅

Arī izlasītās grāmatas, grādi, kursi, ceļojumi, hobiji netiks līdzi kapā. Viens strādā un pāri palikušo naudu izgrūž dārzā, cits gadžetos, cits skaistumkopšanā, cits ceļojumos, cits grāmatās, cits investīcijās. Nav tāda viena pareizā modeļa.
08.10.2021 14:08 |
 
Reitings 277
Reģ: 13.07.2021
LieneKat @ 08.10.2021 14:08

Arī izlasītās grāmatas, grādi, kursi, ceļojumi, hobiji netiks līdzi kapā. Viens strādā un pāri palikušo naudu izgrūž dārzā, cits gadžetos, cits skaistumkopšanā, cits ceļojumos, cits grāmatās, cits investīcijās. Nav tāda viena pareizā modeļa.

Bet veltot bērniem laiku un mīlestību ir vismaz kāda garantija ka atnesis puķītes uz kapa uzlikt . 😉
08.10.2021 14:17 |
 
Patīk
Reitings 2987
Reģ: 09.08.2016
Bet veltot bērniem laiku un mīlestību ir vismaz kāda garantija ka atnesis puķītes uz kapa uzlikt .

Tad kad gulēsi tai kapā, būs vienalga vai tur kāds atnes puķes vai nē. :D
Ko tad tiem,kam nav bērni?
08.10.2021 14:34 |
 
Reitings 277
Reģ: 13.07.2021
Vucēna palielinās krūtis?
08.10.2021 14:35 |
 
Reitings 277
Reģ: 13.07.2021
Mc.Queen @ 08.10.2021 14:34

Tad kad gulēsi tai kapā, būs vienalga vai tur kāds atnes puķes vai nē. :D
Ko tad tiem,kam nav bērni?

Tas bija tikai piemērs. 🤦🏻‍♀️
08.10.2021 14:36 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
vivii @ 08.10.2021 13:59
Un Vucenas graujošā loģika, ka viņa daudz strādā, lai varētu atļauties visu, ko sirds kāro.
Mani fascinē tie cilvēki, kuri visu mūžu vergo mantām un uzskata, ka panākumi ir tad, kad tu vari atļauties visādus nevajadzīgus mēslus. ???
Piemēram, es varu atļauties dārgas brilles un ne vienas, bet man ir tikai divas brilles un es viņas jau lietoju eeem, gadus 4-5 un nemaz netaisos pirkt jaunas, ja vien kādas no viņām nesaplīsīs vai nepazudīs! Lūk šo es nesaprotu, vai tiešām cilvēkiem, visa dzīves jēga aprobežojas ar “strādāt un atļauties visādas dārgas un skaistas lietas”, kuras tāpat nonēsājas un kapā tos visus mēslus mēs arī nepaņemsim ?
Jā, jā, tulīt te rakstīs, ka tā ir dzīves baudīšana un priecāšanās par sasniegumiem darbā, biznesā utt…

+++
Pie kapa neviens no atnācējiem nekad neteiks par aizgājēju "Redz kādu luksusa dzīvi viņš nodzīvoja ar LV, Gucci somām, saulesbrillēm un apaviem".
08.10.2021 14:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!