IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 90
Reģ: 01.10.2021
Vibe @ 07.10.2021 20:49

Izkatās pēc teātra,es neticu,abiem nav naudas un ir gatavi uz visu! Nākamais Kiviču pāris. ?
core @ 07.10.2021 20:51
Sorry, bet agritai nav tur kāda baigi labā seja, mati utt.atbilstosi vecumam, lai gan nezinu cik veca. Bet nu ok par izskatu nerunāsim

Viņai ir 40 gadi. Seja pat ļoti ok uz 40. Besī uzacis. Bet jā, tiešām ļoti resna. Tikai saku ka zinu tādas 30 gadnieces ar gandrīz tikpat lielu svaru un daudz sliktāku sejas ādu. Cik sapratu, tad tie kaut kādi lauki ( navar būt ka Rīgā kādā privātmājā tādas pussabrukušas siltumnīcas turētu). Un priekš laukiem tīri ok izskats. Tikai tas, ka viņa pati ir bezdarbiece, cik sapratu darba nav. Ir šis projekts, un NL krāpšanas projekts. Tie ne mūžīgie un ne stabilie. Reāli kā žēl ir- tie ir bērni. Pirmkārt, jo tādā ģimenē aug. Otrkāt, par viņiem taču vēlāk smiesies, ka sevi no tādas puses izliek. Neinu, finanšu problēmas kaut kā savādāk jārisina, nevis ģimenes nesmukumus izliekot visai LV apskatei.
Tāpat man likās ne ok Agtitas raksturs. Tu zini savu vīru, ja viņš visu laiku liek tev par visu maksāt, tad ko sagaidi citu. Izskatījās, ka sagaidīja ka kameru priekšā varēs notēlot kruto sievieti,kurai vīrs apmaksā dz. dienas vakariņu ballīti viņai un draudzenēm. Tāpēc arī ''aizdeva''vīram 100. Vai cerībā, ka par to 100 kameru priekšā sadāvinās skaistas dāvanas, lielos pušķus utt. Traki, ja tā grib izrādīties, un nerēķinās ar patieso situāciju ar vīru. Tā ir ierasta prakse, ka jubilārs maksā par galdu vai restorānu, bet cimiņi nes dāvanas un ziedus. Par ko raudāt, ka vīrs neizmaksāja visām ēdienu visām? Vai arī viesiem vajadzēja Agritai gan lielus ziedu pušķus atnest gan apmaksāt galdu. Tā tas nav. Ko pinkššķet. Vairumā ģimenū kur vīri ok, un cilveki ir pie normāliem darbiem jubilārs maksa par galdu.
Agritai jāpieņem patiesība, viņai ir 5 uzturamie bērni. Jānis vecākais. Tā ir daudzās ģimenēs. Bet ja viņa ir lauku bezdarbniece, kas ir aptaukojusies, tad var i necerēt uz ko vairak. Sorry tā tas ir. Var vēl dzīvot viena ar 4 sīkajiem.
Nu vispār brīnos, kāpc vajag 4? Nu tu esi tik situēta, lai viņus uzturētu un normāli dzīvē palaistu? Jā nē, tad nedzemdē tik daudz.
07.10.2021 21:22 |
 
Reitings 166
Reģ: 23.07.2020
Shayk @ 07.10.2021 21:16
Iemetiet kada linku, ludzu, ar to Olgu. Es nevaru atrast. Sorry, es nedzivoju LV, varbut tapec nevaru atrast. ?
lukisa04
07.10.2021 21:23 |
 
Reitings 830
Reģ: 05.06.2020
Melanholija8 @ 07.10.2021 21:10
Kau, es nesaprotu, šodienas sērijā ģimene burkā, rāda,ka Agrita atgriežas no Dubaijas un Jānis ķip aiziet. Jāņa IG izgajieni sākas pirms dienām 4? ,viņa taču atgriezās ātrāk, kas tad notika tai laikā pēc atgriesanās līdz Jāņa IG izgājieniem?
Kaut kas sāk dīvaini izskatities..nesaprotu..
Nākamais, redz IG, ka dāma apkārt staigā, nu nopietni?!?!?!? Pamet savus 3 bērnus, viņam pat tiesibas nav,lai ciemos aizbrauktu, bērnus izvadatātu, vnk paņēma vieglāko ceļu. Un viņa viens no iemesliem- jūs man tik daudzi rakstat,ka jaiet prom,ka tāpec ies.. sviests!!!
Nezinu,kāda ir vai nav Agrita, bet novēlu viņai ko labāku satikt,tas Jānis ir nožēlojams!
Un Elīna ,nu jopcik, priecājas,ka tgd ir dzīvoklis,kur ir tv un mēbeles, kā viņiem var vsp nekas nepiederēt?? diez cik īre tam dzīvoklim sanāk,ka lepni izteicās,ka neredz iemeslu iet prom, varēs mūžigi maksat lielu ciparu?
Man šķiet, ka kaķi un jauno mašīnu mīl vairāk ka bērnus! Mazakais ari vēl no soša pudeles ko dzer, taču liels jau!
Par slavenībam bez filtra, izrādās,ka Olga baigi labus ciparus pelna! Kašera un Uģa sarunas tik dīvainas, Kašers stāsta,ka grib ko mainit,bet Uģis tikai par dzindzāli runā..
Un man patiešam no sirds žēl Magones,nu kāpec viņai ar tiem večiem tik traki neiet..
man liekas ātrāk nevarēja publicēt, ka šķīrušies. Nu ātrāk kā iznāk sērija.
07.10.2021 21:24 |
 
Reitings 159
Reģ: 11.08.2021
Heh! Paskatījos Agritu tagad instagramm, reāls prieks - sakopta, sakrāsojusies, konfekte! Ir sāpīte acīs, bet galvenais lai iztur! Sāpes pāriet un pēc tam sapratīs ka tā bija veiksmīgākā loze tikt vaļā no draudzenes ar niezošu kājstarpi, kura pie pirmās izdevības nodeva Agritu, un ka tika vaļā no Jāņa. Viņa alkoholisms bija Agritas līdzatkarība un līdzatkarība rada slimības! Ar laiku sajūtas brīvības garšu, kg ies nost paši no sevis! Un jā viņa izskatīsies šādi, kā šodien, ātri satiks super vīrieti, kas mīlēs Agritu, nevis kā Jānis tikai sevi!!! Agrita, ja lasi šo- tici man, ar Tevi pašlaik notiek kaut kas labs, lūdzu neej atpakaļ tai bedrē, Tu esi pelnījusi ko labāku 🙂
07.10.2021 21:42 |
 
Reitings 498
Reģ: 20.11.2019
C00L Dzipsy @ 07.10.2021 20:58

Tagad kaut kāds vīrietis fonā runā krieviski un ēd pelmeņus. Viņa tak brauca, lai kopā ar visām piedalītos sektas ballītē. Tagad viena pati?! Jocīgi!

Kas tā par Agnetu?
07.10.2021 21:47 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
VIP @ 07.10.2021 21:47

Kas tā par Agnetu?

https://instagram.com/agneta_agii?utm_medium=copy_link
07.10.2021 21:49 |
 
Reitings 67
Reģ: 02.08.2021
Un Agrita atkal neseko vīram instagram, sameja nevar izlemt ko darit
07.10.2021 22:07 |
 
Reitings 90
Reģ: 01.10.2021
Ināra Lontone @ 07.10.2021 21:42
Heh! Paskatījos Agritu tagad instagramm, reāls prieks - sakopta, sakrāsojusies, konfekte! Ir sāpīte acīs, bet galvenais lai iztur! Sāpes pāriet un pēc tam sapratīs ka tā bija veiksmīgākā loze tikt vaļā no draudzenes ar niezošu kājstarpi, kura pie pirmās izdevības nodeva Agritu, un ka tika vaļā no Jāņa. Viņa alkoholisms bija Agritas līdzatkarība un līdzatkarība rada slimības! Ar laiku sajūtas brīvības garšu, kg ies nost paši no sevis! Un jā viņa izskatīsies šādi, kā šodien, ātri satiks super vīrieti, kas mīlēs Agritu, nevis kā Jānis tikai sevi!!! Agrita, ja lasi šo- tici man, ar Tevi pašlaik notiek kaut kas labs, lūdzu neej atpakaļ tai bedrē, Tu esi pelnījusi ko labāku ?

Par ko tu rur runā? Nu no kurienes visas iedomājas ka ir princeses, un vīrieš priņši. Tas ka ir arī daži pričī, nenozīmē, ka skries pie tām kas piramīgas pasā apakšā, un es te ne par NL pirammīdu.
Ja pamet Jāni jāsaprot- ka viņa viena pati audzinās un uzturēs bērnus.
Jā agritai ir skaista seja, laba sejasāda (piedosim uzacis). Bet vels viņa ir resna, bezdarbiece ar 4 bērniem piekabē.
Realitātē nezinu laimīgu šķirsanos un īstā atrašanas gadījumus LV.
+ par to, ka mammas cenšas- arī apkrāpjot ''menedžeras'' kas viņai uzticas.
Alkoholiķi ir jāpamet. Un laikam īstais brīdis, kamēr TV maksa piķi un NL mahinācijas vēl var turpināties. Šķiršanās un alimentu iztiesāšana nav lēta. Ko pēc šiem projekties ar 4 mazajiem (ok 3). Žēl meitu.
Atklāti sakot. Tipiska nelabvēlīga LV ģimene. Daudz bērnu. Sieva nestrādā ( tā jaunās paaudzes tipiskā) vīrs dzer, brauc uz ārzemēm viens pats pelnīt un ģimeni apgādāt, a sieva cip paliek bērnus.
07.10.2021 22:08 |
 
Reitings 224
Reģ: 13.01.2021
Ināra Lontone @ 07.10.2021 21:42
Heh! Paskatījos Agritu tagad instagramm, reāls prieks - sakopta, sakrāsojusies, konfekte! Ir sāpīte acīs, bet galvenais lai iztur! Sāpes pāriet un pēc tam sapratīs ka tā bija veiksmīgākā loze tikt vaļā no draudzenes ar niezošu kājstarpi, kura pie pirmās izdevības nodeva Agritu, un ka tika vaļā no Jāņa. Viņa alkoholisms bija Agritas līdzatkarība un līdzatkarība rada slimības! Ar laiku sajūtas brīvības garšu, kg ies nost paši no sevis! Un jā viņa izskatīsies šādi, kā šodien, ātri satiks super vīrieti, kas mīlēs Agritu, nevis kā Jānis tikai sevi!!! Agrita, ja lasi šo- tici man, ar Tevi pašlaik notiek kaut kas labs, lūdzu neej atpakaļ tai bedrē, Tu esi pelnījusi ko labāku ?
Pilnīgi piekrītu! :)
07.10.2021 22:09 |
 
Reitings 90
Reģ: 01.10.2021
Es par kambalas biznesu. Tarkšķēja tur par nišas smaržām, pa pati dubajas tirgus mēslu tirgo citiem vaikaliem. Nu nav tā kā par traku. Redzējupiegādi veikalam, kur tādas pašas smarzās kas Dubajas tirgū maksāja 60 dirhamus (kurss 0,24 eiro par dirhamu) tiek tirgotas par 50 eiro. Like for real? Smaržas, attiecībā pret cenu tiešām ir labas, bet nu 50 eiro. Jā, LV laikam tikai krēpnieku kantorīši, un šis laikam bija Galerijā Centrs. Jāiet ieblenzt, vai tiesām visas tās smaržas.
Vispār jātaisa pašai savs piegādes bizness, ja preci LV var pārdot 3,5 reizes dārgāk. Projektā laikam, lai reklamētu biznesu.
07.10.2021 22:12 |
 
Reitings 204
Reģ: 10.08.2020
Kāda vispār šodien brauks uz Lidl? ?Skatījos bildes,cilvēku jūra ārā stāv,protams pensionāri kā vienmēr visur. Tāda sajūta ka veikals būs tikai uz vienu dienu.

1. Aiziet uz veikalu atklāšanas dienā tomēr ir sava veida pasākums. Nekad mums vairs nebūs dienas, kad liela konkrētā veikala ķēde atveras.
2. Šodien vēl ir tā neziņa, vai nevakcinētajiem būs liegts apmeklēt visus veikalus, izņemot aptiekas un mazo piemājas Mego vai Elvi, tā ka pastāv teorētiska iespēja, ka daļai cilvēku no rītdienas/pirmdienas tāds Lidl būs liegts, šodien vismaz tur 100% var iet.
07.10.2021 22:13 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Eu, meitenes, kas toreiz gribēja redzēt to trako Jelgavas Elīnu ar parūku galvā? Saglabāju sev mapītē ar nosaukumu "pērtiķis", lai būtu ko pasmieties uz nākamo reizi.
https://failiem.lv/u/hjcfugjdd
https://failiem.lv/u/8pt9q9pvx
https://failiem.lv/u/hrm7tknck
07.10.2021 22:18 |
 
Reitings 159
Reģ: 11.08.2021
Karina Gara another try @ 07.10.2021 22:08

Par ko tu rur runā? Nu no kurienes visas iedomājas ka ir princeses, un vīrieš priņši. Tas ka ir arī daži pričī, nenozīmē, ka skries pie tām kas piramīgas pasā apakšā, un es te ne par NL pirammīdu.
Ja pamet Jāni jāsaprot- ka viņa viena pati audzinās un uzturēs bērnus.
Jā agritai ir skaista seja, laba sejasāda (piedosim uzacis). Bet vels viņa ir resna, bezdarbiece ar 4 bērniem piekabē.
Realitātē nezinu laimīgu šķirsanos un īstā atrašanas gadījumus LV.
+ par to, ka mammas cenšas- arī apkrāpjot ''menedžeras'' kas viņai uzticas.
Alkoholiķi ir jāpamet. Un laikam īstais brīdis, kamēr TV maksa piķi un NL mahinācijas vēl var turpināties. Šķiršanās un alimentu iztiesāšana nav lēta. Ko pēc šiem projekties ar 4 mazajiem (ok 3). Žēl meitu.
Atklāti sakot. Tipiska nelabvēlīga LV ģimene. Daudz bērnu. Sieva nestrādā ( tā jaunās paaudzes tipiskā) vīrs dzer, brauc uz ārzemēm viens pats pelnīt un ģimeni apgādāt, a sieva cip paliek bērnus.

Nopietni? 🤣 Labāk 4 bērni un viena, nevis 5 bērni un sorry bet viena! Jānis nevienā mirklī man neatgādināja vīrieti - tik čīkst un pīkst kā bērns... "mamucis" uz Dubaju nepaņēma dēliņu 😭😭😭... pats nopelnīt nevar un sevi un sievu uz Dubaju aizvest. Nekas tagad pie nākamās mammuces tika. Džinu lej ārā, bet fonā blakus jau vīna glāze!
Jaunā mamma noturēs ar šmigu puisīti gultai 🤣.
Paskaties uz Agritu - reālu atplaukusi skaista sieviete, kā Jānis prom. Prieks par viņu! Un jā - es ticu, ka viņa būs kopā ar labāku, jo viņa nav slikta. Un jā kāds par vēderu runā, vai esat paskatījusies, kāda viņai slaidas kājas! Un jā uzacis ir kādas ir, bet acis - skaistas un lielas! Un pats galvenais šie četri bērni ir pabaroti, apģērbti un skolās/bērnudārzos iet. Kurš var atļauties viņai ko pārmest kā mātei!
Turu visus īkšķus, lai viss viņai sanāk un beidzot sāk mīlēt sevi! ❤
07.10.2021 22:19 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
LieneKat @ 07.10.2021 22:13

1. Aiziet uz veikalu atklāšanas dienā tomēr ir sava veida pasākums. Nekad mums vairs nebūs dienas, kad liela konkrētā veikala ķēde atveras.
2. Šodien vēl ir tā neziņa, vai nevakcinētajiem būs liegts apmeklēt visus veikalus, izņemot aptiekas un mazo piemājas Mego vai Elvi, tā ka pastāv teorētiska iespēja, ka daļai cilvēku no rītdienas/pirmdienas tāds Lidl būs liegts, šodien vismaz tur 100% var iet.

Galigi debila ta valdiba jau sak palikt. 🤦‍♀️
Tikko lasiju, ka Latvija lugs vel naudu del pandemijas. Latvija ir zem 2milj iedzivotaju, kaa var netikt gala.
07.10.2021 22:22 |
 
Reitings 90
Reģ: 01.10.2021
Ināra Lontone @ 07.10.2021 22:19

Nopietni? ? Labāk 4 bērni un viena, nevis 5 bērni un sorry bet viena! Jānis nevienā mirklī man neatgādināja vīrieti - tik čīkst un pīkst kā bērns... "mamucis" uz Dubaju nepaņēma dēliņu ???... pats nopelnīt nevar un sevi un sievu uz Dubaju aizvest. Nekas tagad pie nākamās mammuces tika. Džinu lej ārā, bet fonā blakus jau vīna glāze!
Jaunā mamma noturēs ar šmigu puisīti gultai ?.
Paskaties uz Agritu - reālu atplaukusi skaista sieviete, kā Jānis prom. Prieks par viņu! Un jā - es ticu, ka viņa būs kopā ar labāku, jo viņa nav slikta. Un jā kāds par vēderu runā, vai esat paskatījusies, kāda viņai slaidas kājas! Un jā uzacis ir kādas ir, bet acis - skaistas un lielas! Un pats galvenais šie četri bērni ir pabaroti, apģērbti un skolās/bērnudārzos iet. Kurš var atļauties viņai ko pārmest kā mātei!
Turu visus īkšķus, lai viss viņai sanāk un beidzot sāk mīlēt sevi! ❤

😁 A ko jūs gribējāt, par sexu jāmaksa. Īpaši tādā vecumā un ar tādu svaru.
Reāli Agita, Agrita vai kā viņu tur ir tīri ok. Arī izskats ok, nu bez liekajiem kg. Bet situācija tāda, ka tādu Janku pa pilnam a vot sakaŗīgo brīvo paliek aivien mazak, kur nu vēl viņas gadu kategorijā. Un nākamais jau arī tikai par sevi maksās- par svešiem bērniem neviens nemaksa un nerūpējas. Tas Agritai jāsaprot. Un nometot svaru, āda atkarāsies, arī ja tas notiks pakāpeniski 5 gadu laikā. (Frizierei bija kuņģa samazināšanas operācija). Tāpēc saku, pamest varbūt ir labakais risinājums (vismaz no valsts varēs saņemt minimālos alimentus). Bet, vai viņa jaunu sakarīgu atradīs... khmmm nu nezinu.
Principā, izņemot extra kg un cipa darbu ''NL'' nav ko viņai pārmest.
Un jā, tā ir, ka par bērniem rūpējas un cenšas un mēģina. Labi, ka ir tādas mammas. Kā mamma ir ok. Bet situācijā viņa nav apskaužamā atklāti. Kādreiz Tv projekts beigsies, kādreiz (drīz) NL ies pa burbuli. Ko tad?
Ieteiktu tagad kamēr vēl ir nauda no šiem projektiem škirties un atrast jaunu dzīvesvietu. Vismaz būs bērnu alimenti par ko dzīvot nākotnē. Savādāk ar maximas kasieres algu vienlaikus bērnus apgādāt un šķirties varētu būt problemātiski.
07.10.2021 22:36 |
 
Reitings 90
Reģ: 01.10.2021
Shayk @ 07.10.2021 22:22

Galigi debila ta valdiba jau sak palikt. ?‍♀️
Tikko lasiju, ka Latvija lugs vel naudu del pandemijas. Latvija ir zem 2milj iedzivotaju, kaa var netikt gala.

Paskaties skaitļus 1752 jaunie gadījumi ar visu vaksināciju. Pagājušgad nevienā brīdī nebija bijis tik traki. Visu klapēs ciet.
Secinājums piķi vajadzes kādreiz atdot. Es neko no piķa neesmu saņēmusi (skauž), bet man arī ar nodokļiem vajadzes atdot. Labi vēl ka zemie preocenti.
Bet ja reāli. Izskatās ka visiem dzīves līmenis kritīsies. Algas paliks tajā pašā līmenī, a cenas labi uz augšu kāps. Jau daudz kam kāpušas ( un Lidl banānu kaujas lūdzu neņemt vērā).
Tas nozīmē reālais dzīves līmenis kritīs uz leju. Uhh ... 9 mēn dzīvokļu cenas kāpa par 8,7%. A man vēl nav dzīvokļa. Kad nopirkšu, ja tās tik milzu tempiem kāpj. Citam izdevumi kāpj (vai kvalitāte uz leju) a algas stagnē. Uhh.
Šitā bija pirms krīzes. Vai tik pēc vēl pāris pandēmijas gadiem un naudiņas drukāšanas atklan neizrādīsies, ka ekonomikā bija burbulis, nekustamajā īpašumā burbulis (bankas dīvaini iesaka neņemt kredītu, bet īrēt) un mums atkal nevis pārpalikumu budžets un uzkrajumi, bet parādi.
Vienīgais kas mierina, ka vajazētu būt ekonomiskajai krīzei nevis banku krīzei un tad tās izraisītai ekonomiskajai krīzei.
Es jau pieradu nenormāli dzīvot. Laikam būs realitāte. Tikai šokē,ka valsts savus lēmumus nepaziņo laicīgi, esmu vakcinēta, bet ja nebūtu, un tik ārti stātos spēkā ierobežojumi, kas mani tagad skars, būtu vāks.
07.10.2021 22:45 |
 
10 gadi
Reitings 232
Reģ: 01.08.2012
Te dažām ir pārāk daudz brīva laika un negatīva enerģija💀
07.10.2021 22:55 |
 
Reitings 159
Reģ: 11.08.2021
angelis @ 07.10.2021 22:55
Te dažām ir pārāk daudz brīva laika un negatīva enerģija?

Viss pozitīvi un reāli 😘
07.10.2021 23:38 |
 
10 gadi
Reitings 2969
Reģ: 09.10.2009
Jā,liels bija mans izbrīna,ieraugot Sandas Krastas IG story. NL? Nopietni?! Ja būs 10 story dienā par NL kokčikiem - atsekošu. Kas to būtu domājis - tik forša ,gudra sieviete...un NL. Like... what?!?!
08.10.2021 01:04 |
 
Reitings 392
Reģ: 12.04.2018
brunettte9 @ 08.10.2021 01:04
Jā,liels bija mans izbrīna,ieraugot Sandas Krastas IG story. NL? Nopietni?! Ja būs 10 story dienā par NL kokčikiem - atsekošu. Kas to būtu domājis - tik forša ,gudra sieviete...un NL. Like... what?!?!

Kas ir tās Sandas Krastas fenomens? Ne īpaši smuka pusmūža sieviete, kuras ģērbšanās stils atgādina dārza rūķi. Viņai dzīvē vispār kaut kas cits ir, izņemot lupatas, suni un telefonu? Pat visas bildes tikai selfiji.
08.10.2021 07:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits