IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 215
Reģ: 28.02.2023
Kad KP vēl bija kopā ar Lauru, tad viņš nopirka Lauras tēvam mašīnu, lai beigtu Lauru mierā.
Viņas tēvs ir vietējais Juglas dzērājs (viņš, kad dzer, tad tā, ka guļ arī uz ielām un uz ilgu laiku, bet mēdz arī nedēļu nedzert, bet vēlāk atkal sāk), viņš arī kāju nodzēra. Kad Laura sagāja kopā ar KP viņš sāka Lauru bombardēt un teikt, ka mājās nav šis un tas, lai KP nopērk, viņam nauda jau ir. Un KP vairs nevarēja izturēt, ka Laura tā cieš un nopirka tēvam pilnīgi jaunu Volkswagen auto, lai liek viņai mieru.
Šito man stāstīja Lauras onkulis (tēva brālis).
28.01.2024 11:48 |
 
Reitings 2235
Reģ: 10.12.2023
LuckyStrike @ 28.01.2024 11:12
Man jau apnicis muļļāt Vizlas tēmu, bet tas nu ir skaidrs, ka PATI no laba prāta viņa nekad neaizietu no tādas dzīves. Tātad bijis kaut kas, ar ko pat viņai, zeltracītei bija grūti samierināties.
Un otrs, te izskanējis, ka K.P. atstājis viņai auto un dzīvokli. Ja tā, tad kāpēc? Nebija ne sieva, ne bērnu māte. Brūtēm tāpat vien neko neatstāj, nav viņš tāds izšķērdīgais labdaris. Izskatās, ka vienkārši skuķim aizbāza muti.
vēl augustā bija Grieķijā un kopā uz Pasaules kausu. Tur pēkšņi izdomāja, ka vajag sevi realizēt? Nu beidziet dirst! Samaksāja labi, lai paklusē.
28.01.2024 11:48 |
 
Reitings 559
Reģ: 09.01.2024
LuckyStrike @ 28.01.2024 11:12
Man jau apnicis muļļāt Vizlas tēmu, bet tas nu ir skaidrs, ka PATI no laba prāta viņa nekad neaizietu no tādas dzīves. Tātad bijis kaut kas, ar ko pat viņai, zeltracītei bija grūti samierināties.
Un otrs, te izskanējis, ka K.P. atstājis viņai auto un dzīvokli. Ja tā, tad kāpēc? Nebija ne sieva, ne bērnu māte. Brūtēm tāpat vien neko neatstāj, nav viņš tāds izšķērdīgais labdaris. Izskatās, ka vienkārši skuķim aizbāza muti.

Vai arī KP lika noprast, ka grib šķirties, un Lauriņa raudāja “bet kā es tagad dzīvošu, es tev dāvāju savus labākos gadus, es nevaru tagad būt kā visas pārējās” Un tad KP apžēlojās un atmeta viņai mašīnu un dzīvokli un vēl pāris k uzskaita mēnesī, viņa maciņam tas ir tā kā 50€ uz galda nolikt :D
28.01.2024 11:38 |
 
Reitings 2696
Reģ: 05.09.2023
Es esmu domājusi patiesībā par tādām kā Laura, kuras var tikt labā maizē tiekot pie naudīga vīrieša un esmu nosecinājusi, ka tur ir jābūt citāda tipa mentalitātei kāda ir vairumam LV sieviešu. Es arī apzinos, ka es nevarētu būt miljonāra dūdiņa, jo manī nav tāds ampluā. Un es ticu ka es neesmu vienīgā kas to apzinās. Un tādām, man liekas neienāk prātā moralizēt vai kaut ko skaust jo zina, ka attiecības katrs būvē uz dažādiem principiem un morālēm. Beigās jau katrs atrod to ko meklē. Šķirteņu īpašumu apzelētājas ir vienas vienīgas skaudējas, kuras gribētu, bet nespēj pacelt. Un tad jānāk klajā ar sūri grūto stāstu par četrām pašas nopelniem iegūtām izglītībām, pašu nopelnītu autiņu un klāt vel jāpiekabina "man ir laimīgs vīrs un ģimene". 😅
28.01.2024 11:37 |
 
Reitings 2696
Reģ: 05.09.2023
Mangosaldejums @ 28.01.2024 11:26
forši, ka atstāj, kurai gan tā negribētos, bet jāatcerās, ka šādās situācijās tas nav viss stāsts. Meitēnam tā ūber krutā mašīna un dzīvoklis vēl būs jāuztur un tas nebūs lēti. Ir liela finansiālā atšķirība nomainīt kādu detaļu 10 gadus vecam opelim vai jaunam mersim - dāmai tātad vai nu arī maksā kādas naudas tam visam, vai drīz vajadzēs darbiņu. Neticu, ka ar viņas influencēšanu, kas ir smuka gorīšanās reelos un smukas bildītes bez pievienotās vērtības, kaut ko baigi nopelna.

Ja nespēj ķirpīt apkopes, tad vienmēr autiņu var pārdot un vietā nopirkt ko lētāk apkopjamu. Ja Laura joprojām ar šo auto pārvietojas, tātad var pacelt izmaksas, vai ari KP tās nosedz.
28.01.2024 11:30 |
 
Reitings 2696
Reģ: 05.09.2023
LuckyStrike @ 28.01.2024 11:20
Neticēsi, bet neskauž. Viņa neizskatās laimīga. Un man, atšķirībā no viņas, ir izglītība, darbs un darba auto ?

Vienmēr ar smīnu lasu tos komentārus kur apzelē jebkuras šķirtās sievietes palikušo mantu no attiecībām. It īpaši to moralizēšanu, ka bez vīra/drauga nekad nekas tāds nebūtu, tas nav sieviešu nopelns. Un nobeigumā vel pastiprināti izstāsta, kā redz viena tikusi pie visa gatava, kamēr pati cīnijusies saviem spēkiem par X, Y un Z domājot, ka tas uzsit kaut kādu cenu kā cilvēkam un tapēc tāda salīdzināšanās ir vietā. Dūdiņ, jūs esat divas dažādu kalibru sievietes. Forši ka tev viss tas ir. Bet kam tev tas ir? Lai salīdzinātos ar Lauru, jo tev ir vāģis kredītā vai pašas nopelnīts lūznis, bet viņai to vāģi atdeva?
28.01.2024 11:28 |
 
Patīk
Reitings 481
Reģ: 02.05.2020
SarmaD @ 28.01.2024 11:16

Kāda skaudība, ka kāds citai atstāj mašīnu bet pašai nē! ?
forši, ka atstāj, kurai gan tā negribētos, bet jāatcerās, ka šādās situācijās tas nav viss stāsts. Meitēnam tā ūber krutā mašīna un dzīvoklis vēl būs jāuztur un tas nebūs lēti. Ir liela finansiālā atšķirība nomainīt kādu detaļu 10 gadus vecam opelim vai jaunam mersim - dāmai tātad vai nu arī maksā kādas naudas tam visam, vai drīz vajadzēs darbiņu. Neticu, ka ar viņas influencēšanu, kas ir smuka gorīšanās reelos un smukas bildītes bez pievienotās vērtības, kaut ko baigi nopelna.
28.01.2024 11:26 |
 
Reitings 1951
Reģ: 22.02.2023
SarmaD @ 28.01.2024 11:16

Kāda skaudība, ka kāds citai atstāj mašīnu bet pašai nē! ?
Neticēsi, bet neskauž. Viņa neizskatās laimīga. Un man, atšķirībā no viņas, ir izglītība, darbs un darba auto 😁
28.01.2024 11:20 |
 
Reitings 2696
Reģ: 05.09.2023
LuckyStrike @ 28.01.2024 11:12
Man jau apnicis muļļāt Vizlas tēmu, bet tas nu ir skaidrs, ka PATI no laba prāta viņa nekad neaizietu no tādas dzīves. Tātad bijis kaut kas, ar ko pat viņai, zeltracītei bija grūti samierināties.
Un otrs, te izskanējis, ka K.P. atstājis viņai auto un dzīvokli. Ja tā, tad kāpēc? Nebija ne sieva, ne bērnu māte. Brūtēm tāpat vien neko neatstāj, nav viņš tāds izšķērdīgais labdaris. Izskatās, ka vienkārši skuķim aizbāza muti.

Kāda skaudība, ka kāds citai atstāj mašīnu bet pašai nē! 😅
28.01.2024 11:16 |
 
Reitings 1951
Reģ: 22.02.2023
Man jau apnicis muļļāt Vizlas tēmu, bet tas nu ir skaidrs, ka PATI no laba prāta viņa nekad neaizietu no tādas dzīves. Tātad bijis kaut kas, ar ko pat viņai, zeltracītei bija grūti samierināties.
Un otrs, te izskanējis, ka K.P. atstājis viņai auto un dzīvokli. Ja tā, tad kāpēc? Nebija ne sieva, ne bērnu māte. Brūtēm tāpat vien neko neatstāj, nav viņš tāds izšķērdīgais labdaris. Izskatās, ka vienkārši skuķim aizbāza muti.
28.01.2024 11:12 |
 
Reitings 51
Reģ: 02.11.2023
Happyminka @ 28.01.2024 08:06
tad varbūt nevajag nekur vilkties????

Nejautā to man, bet viņiem.
28.01.2024 10:44 |
 
Reitings 230
Reģ: 31.05.2022
Deisijaa @ 28.01.2024 09:47

Viņi nav no tām ģimenēm, kuras sēdēs brīvdienās mājās. Viņi katru dienu kautkur dodās.

Meitas dēļ jau varēja pasēdēt vienu dienu mājās...
28.01.2024 10:39 |
 
Reitings 96
Reģ: 15.02.2023
. tad varbūt nevajag nekur vilkties????

Viņi nav no tām ģimenēm, kuras sēdēs brīvdienās mājās. Viņi katru dienu kautkur dodās.
28.01.2024 09:47 |
 
Reitings 2235
Reģ: 10.12.2023
Cranberry20 @ 27.01.2024 22:21

Viņai bija slikta dūša, tādēļ naktī bija gulējusi ar bļodu blakus. Saprotu, ka šodien vēl nejutās īsti labi, tādēļ bļodiņa vēl līdzi
tad varbūt nevajag nekur vilkties????
28.01.2024 08:06 |
 
10 gadi
Reitings 999
Reģ: 21.08.2012
Mathilde @ 26.01.2024 23:34

bet tā Beitika taču katru dienu ar tiem
bērniem un mammu kautkur nesās, brauc, ņemās. Protams, ka sataisīt divus sīčus veselai dienai ārpus mājas, barot ar krūti kautkādos apstākļos un kkur, paralēli ēst, reklamēt, vingrot, utt nav viegli.
Es nesaprotu, viņa nav BKA?? Nav naudas? Kur viņa katru dienu staipa tos bērnus??? Kā Duracell būtu pakaļā, kurš katru dienu stumj ārā no mājas.
Es BKA nesēdēju 24/7 tikai mājās, apmeklēju frizieri, masāžas, gāju ar ratiem staigāt pa mežu, bet ne jau katru dienu no rīta stāvēt uz sliekšņa, braukt, taisīt sev un bērniem problēmas.
Vai tā mamma viņai var tā visu laiku asistēt? Nav jau arī ne 30 vai 40.

Tā sieviete ir kosmoss.... Biedē tas, ka tādu ir daudz, ja jau šis vājprāts gūst atsaucību
27.01.2024 23:42 |
 
10 gadi
Reitings 999
Reģ: 21.08.2012
Happyminka @ 26.01.2024 22:25
Kāaaaa man besī tādi ubagi kā Uģis Kuģis. Tas lauciņš ar atvērto jautājumu, kādus apavu man skriešanai vajag, un pēc 24h jau sadarbība. Nebūtu atpazīstams būtu Maskačkas bomzis

tādu tendenci ik pa laikam redzu, nevaru saprast, vai tā ir diedelēšana vai tā ir augsne nākamajam postam par sadarbību, par ko jau ir vienošanās. Dikti acīs iekritis, ka AnnaiPannai pēdējā laikā tie retie ieraksti, kas nav receptes, sākas ar "iesakiet....." un rezultējas ar sadarbību. Un, kad tas atkārtojās jau reizes 3-4, pieķēru sevi pie domas, vai viņa vispār gaida reālus ieteikumus vai kačā iesaisti savā kontā, bet jau zina, ko pasludinās par savu favorītu ar #sadarbība
27.01.2024 23:39 |
 
Reitings 237
Reģ: 11.03.2023
Gigi22375 @ 27.01.2024 17:24
Man vienīgajai liekas ka tajai kellijai no tik toka nav pilns rublis? Tik šaura domāšana. Atceros no Andrejostas laikiem, tad vienmēr visiem čaļiem maucās virsū un tik toka saka, ka nevienu nenodirš, bet kaut kā atceros ka vienīgais ko viņa darīja, bija nodirsa visus ?
Man arī liekas, ka viņai nav pilns rublis
27.01.2024 23:25 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
TeaPot @ 27.01.2024 19:14
nesaprotu, no kurienes tas uzskats, ka forumā sēž un diskutē neizglītotas, resnas, vientuļas vecmeitas, kas dzīvo dziļos laukos bez absolūti nekādām interesēm. Gluži pretēji. Esmu 100% pārliecināta, ka vismaz 80% no šejienes sievietēm (jā, esmu absolvējusi Andra Kiviča procentu skolu), ir gudras, ar augstāko izglītību, ģimeni, stabilu darbu, ceļo, audzina un mīl savus bērnus, mājdzīvniekus un jā, atrod laiku saviem (iespējams, pat 5 un vairāk) hobijiem. Man pašai savos early twenties ir maģistra grāds, strādāju vienā no sarežģītākajām un grūtākajām specialitātēm, man ir mīlošs partneris, laiks hobijiem (šobrīd aktīvi 4, diemžēl 5. hobiju vēl neesmu paspējusi iesaistīt savā ikdienā), treniņiem, mācībām, tuvajiem cilvēkiem, gana daudz finanšu, lai dzīvotu komfortabli. Es sevi uzskatu par veiksmīgu sievieti un zinu, ka bezmaz katra no jums varētu sevi tā raksturot. Tas, ka mēs šeit apspriežam PUBLISKUS cilvēkus, kuri PUBLISKI pasniedz par sevi informāciju, kas izraisa sabiedrības reakciju, īpaši visādas stulbas, debilas rīcības, nenozīmē tukšu, seklu dzīvi, bet, protams, inteliģentos cilvēkos radīs vēlmi apspriest, šokēties, pasmieties, Kiviču gadījumā arī pievērst ignorantās sabiedrības daļas uzmanību (konkrēti runājot par viņu novārtā pamesto bērnu un nedrošos dzīvošanas apstākļus). Tā kā big shout out to visām rozā lezbēm, kuras zina savu vērtību, savas spējas un apzinās, ka "atslēgt smadzeni" un ienākt te iemest kaut kādu komentāru par kārtējo hu*ņu, ko izdarījis kāds ietekmelis, nenozīmē, ka esam nelaimīgas lauķes bez savas dzīves, tāpēc mēģinām dzīvot to caur citiem. Cheers babes!

Tieši tā!
70% instagrama ietekmeles un sabiedrības dāmas šeit arī sēž un ik pa laikam ienāk zem dažādiem nikiem.
27.01.2024 22:36 |
 
Reitings 51
Reģ: 02.11.2023
Krizdole @ 27.01.2024 17:29
Kāds tieši ir tas pilnais skaidrojums tam, ka Danenbergsones jaunākā meita staipa sev visur līdzi to metāla bļodu? Mierīgāk viņai tā esot. Kā tas ir mierīgāk, mierīgāk ar ģimeni braucot uz jūrmalu? ?

Viņai bija slikta dūša, tādēļ naktī bija gulējusi ar bļodu blakus. Saprotu, ka šodien vēl nejutās īsti labi, tādēļ bļodiņa vēl līdzi
27.01.2024 22:21 |
 
Reitings 2696
Reģ: 05.09.2023
LuckyStrike @ 27.01.2024 22:04
Ja hobijs ir mode, stils, apģērbs, tad vajadzētu pārzināt pasaules vadošos dizainerus, viņu biogrāfiju, atpazīt katra īpašo stilu, raksturīgos griezumus. Jāsaprot, kas raksturīgs klasiskam trencim, bet kas ir tikai pakaļdarinājums, no kurienes radusies Birkin bag, nevis tikai pakārt elkonī.
Diemžēl neticu, ka tur ir tādas zināšanas. Drīzāk atpazīst Gucci abreviatūru, Burberry rūtis utml.
Ja fotosesijas - jāpārzina arī kas vairāk par pozēšanu ar atšautu dibenu.
Kaut kā tā ;)

Blakus tēmā par hobijiem, ko pacēla Kalnos viena minēja ka nodarbojas ar rokdarbiem un augi ir hobijs. Varam tikai minēt vai viņa zina dzijas vēsturisko izcelsmi, rokdarbu vēsturisko nozīmi un katra mājās esošā auga klasifikāciju.
27.01.2024 22:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits