IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 1338
Reģ: 24.02.2022
Superiigaa @ 20.11.2022 13:50
Var jau slikti izteikties par tiem kas to ir pelnījuši bet ne jau Jeļena. Kas tieši jums nepatīk? Mīlošā sieva un mamma, ļoti kārtīga, tīrīga, skaisti iekārto dzīvoklīti, meitiņa tik jauka un vienmer sapucēta. Vienai audzināt mazo tas nav viegli… tieši kas jums nepatīk viņas mainikīrā? Nu man aru manikīre sagriež, nav mana vaina. Mani vina iedvesmo ar saviem turku saldumiem, vakar tirdziņā sapirkos daudz turku našķus? lampiņas? Nu lai deg tas lampiņas.. ko lienat citu makos?!!!

Kāpēc Tevi uztrauc kur kas lien? ☹️
seko viņai laimīga, ja viņa ir Tavs elks, un nebojā savu garstāvokli ar foruma klačām.
20.11.2022 14:43 |
 
Patīk
Reitings 2833
Reģ: 30.04.2020
Diskusija par Karadžanu ir izvērtusies tik plaša tikai tādēļ, ka te saradās viņas lielās aizstāves, kas turpina diskusiju uzturētu aktīvu. Neviena neko neteiktu, sen jau runātu par kādu citu.
Par tiem manikīriem mani nepārliecināja, jo man pašai asinsvadi ir tuvu kutikulai, kutikula plāna. Mana manikīre vienkārši zina manas rokas un tas viss ir tāpēc, ka katru mēnesi eju un atjaunoju nagus, un eju pie vienas meistares. Nevajag nemākulību saistīt ar dažādiem meistariem :)
Un Jeļena ir tāda pati ietekMele, kā visas citas! Varbūt viņa nemuld kā citas, bet tas ātrumu nemaina. Slēpjās aiz rozā mākoņa un domā, ka viņai viņas iedomu pasaulē ir piešķirst neaizskaramības ordenis. Varēja mierīgi dzīvot savā rozā burbulī, ar 300 sekotājiem, bet pati līda n-tajos raidījumos, rāda to bezkaumību un tad brīnās:”Par ko man tas?”
20.11.2022 14:30 |
 
Reitings 318
Reģ: 28.12.2020
Var jau slikti izteikties par tiem kas to ir pelnījuši bet ne jau Jeļena. Kas tieši jums nepatīk? Mīlošā sieva un mamma, ļoti kārtīga, tīrīga, skaisti iekārto dzīvoklīti, meitiņa tik jauka un vienmer sapucēta. Vienai audzināt mazo tas nav viegli… tieši kas jums nepatīk viņas mainikīrā? Nu man aru manikīre sagriež, nav mana vaina. Mani vina iedvesmo ar saviem turku saldumiem, vakar tirdziņā sapirkos daudz turku našķus😁 lampiņas? Nu lai deg tas lampiņas.. ko lienat citu makos?!!!
20.11.2022 13:50 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
pupoliite12 @ 20.11.2022 12:41

Ja mani nagi pec manikira apmeklejuma bitu pietukusi/sarkani utt es to meistari nekad dzive neapmekletu??
Jebkura manikira meitene vai tada kas to ir macijusies pateiks- ka sis ir briesmigi un nekad dzive otro reizi pie tada meistara nav jaiet. Un seit pat nav runa- smuki/nesmuki- bet par to ka tas ir loti bistami- tadas infekcijas var noraut ka oi oi oi?

Pēc viņas atbildes var saprast, ka neapmeklē to pašu, bet meklē citas. Uzrakstīja taču, ka nomainīja 6 meistarus, ko var ņemties.
20.11.2022 13:48 |
 
Patīk
Reitings 2677
Reģ: 08.05.2022
Būsim reāli, Jeļenai ir daudz sekotāji, protams atradīsies sievietes kuras būs par viņu, kuras izteiksies labi, būs sievietes kuras tiešām iedvesmojas un ķer kādu ideju no viņas, nevajag uzreiz domāt, ka viņa pati taisa n’tos profilus šeit lai no visiem uzcītīgi komentētu. Nu nav tā, ka visi tie 8000 seko viņai tikai lai ierēktu un nodirstu, bet tā kā viņa lasa šo forumu, tad noteikti ir liela iespēja, ka kāds profils jau nu ir viņas vai māsas, bet nu ne jau visi, meitenes. Attopieties.
Un runājot par nagiem..es gēla nagus reāli esmu taisījusi tikai kādas 5 x kopumā 6 gadu periodā, pēdējo x man uztaisīja it kā smuku dizainu, bet reāli bija šis Jeļenas variants, līdz ko izgāju no salona arā sapratu, ka nekad mūžā tur vairs neatgriezīšos . Katram ir savs, viņu šāda kvalitāte apmierina, mūs nē, bet ne mums ar viņas nagiem staigāt. Lai gan es brīnos, kāda te minēja cik viņa par to samaksāja, piemet 5-10€ un iegūsi daaaaudz kvalitatīvāku manikīru, bez griezumiem un pušumiem.
20.11.2022 12:51 |
 
Reitings 76
Reģ: 31.10.2022
iiieviiite @ 20.11.2022 12:29

Nesaku jau, ka aizstāvēt nevar. Var. Vienkārši šajā gadījumā tas notiek tik regulāri, sistemātiski un "vienā stilā", ka man personīgi ticamības moments zūd. Tas arī viss.

Es tieshaam neredzu to regulaaro aizstaaviibu , iznemot Brendiju , Vivii un vel laikam kaada , neatceros nik. 👍 Taatad heitot var nepartraukti no daudziem profiliem ar feikiem , un tev vienalga , ka "stils" ir vienaads , bet tiklidz tagad pec vinas QA uzrodas vairak aizstavetaju , tad visi automaataa tiek piedeeveeti vinai pashai ? Un es neredzu , kur te ir vienaads stils visiem kuri kaut ko pasaka Jelenas labaa . Es arii ienaacu tikai delj vinas QA, kur publiski tika izlikta heitere Anda .
20.11.2022 12:50 |
 
Reitings 449
Reģ: 20.04.2022
Andreevna @ 19.11.2022 23:16

Vai dieniņu, nu skrambiņa tur, nu un? Rīt sadzīs un būs viss skaisti. Mani nagi uzreiz pēc procedūras ARĪ ir pietūkuši un sarkani. Jūs tā sakiet, it kā nekad jums nav taisīti nagi? Vai visas no salona izejat laukā ar tādiem, it kā jau nedēļu ar viņiem staigājat? Tas ir tas pats, kas pēc sejas tīrīšanas pateikt, ka ir bijis nekvalitatīvs meistars, ka seja sarkana un pietūkusi. Var taču redzēt, ka nagi svaigi kā sataisīti, nevis tādi jau nedēļu. Un vispār man liekas, ka tas sarkanums ir vairāk no sala, nevis no manikīres? Vismaz izskatās, ka tie pirksti ir ļoti nosaluši.

Ja mani nagi pec manikira apmeklejuma bitu pietukusi/sarkani utt es to meistari nekad dzive neapmekletu😀😀
Jebkura manikira meitene vai tada kas to ir macijusies pateiks- ka sis ir briesmigi un nekad dzive otro reizi pie tada meistara nav jaiet. Un seit pat nav runa- smuki/nesmuki- bet par to ka tas ir loti bistami- tadas infekcijas var noraut ka oi oi oi😀
20.11.2022 12:41 |
 
Reitings 10605
Reģ: 05.03.2020
. Tu vienkarsi taapat kaa citas te heiteres iecikleejaas uz to , ka Jelenu neviens nevaretu te aizstavet

Nesaku jau, ka aizstāvēt nevar. Var. Vienkārši šajā gadījumā tas notiek tik regulāri, sistemātiski un "vienā stilā", ka man personīgi ticamības moments zūd. Tas arī viss.
20.11.2022 12:29 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4888
Reģ: 03.11.2012
kapuchino5 @ 20.11.2022 12:16

Vari domaat kaa tev gribaas , labi , ka es vel esmu pie pilna praata un zinu kas esmu . Un noteikti ne no vinas gjimenes . ?
Saliidzinaaji Didrihsoni ar Karadzanu , kura pati ar savu shady biznesu , kriipii izskatu un bombiigaam provokacijaam uzkurina . Tu vienkarsi taapat kaa citas te heiteres iecikleejaas uz to , ka Jelenu neviens nevaretu te aizstavet . Bet nolikt var gan , nolikt driikst no 101 feika , bet tiklidz iznirst kads , kas uzraksta , ka tas nav normaali taa nolikt , momentaali taa ir vina vai vinas masa .
Un nepiekritu , nevienu citu te taa nenoliek tik biezhi un tik ilgi kaa Jelenu !
Par Andzu uzraksta tieshi 3 komentus apsaucot par tehniki un ar to viss apklust , paresledzoties uz citu , bet par Jelenu uzrodas heiteru bars , kas censhas nolikt katru dienu , apzeleejot visus siikuminus , izdomaajot veel vairaak melu . ??? looooti nesmuki .

Taisnība jau ir, reizēm liekas, ka piesienas pilnīgi pie visa - q&a, viņas vīra (kur dzīvo, kur strādā, kā nokārtoja darba vīzu utt.), lampiņām, mājokļa iekārtojuma, dzīvokļa pirkšanas, bērna drēbēm utt.
Pēdējo nedēļu laikā, ļoti aktīvi tiek par to diskutēts.
Un jā, par citām arī diskutē, bet parasti ātri nomainās tēma.
Un pats galvenais, šo saku no savas pieredzes, tikko kā es uzrakstu ne💩šu komentāru, kaut ko labu vai kādu aizstāvu, tā mūžigi man kāda uzliek 👎🏻it kā citādāka viedokļa nevarētu būt! Un es reāli neesmu tāda vienīgā, arī citas no foruma ir pamanījušas, ka sistemātiski kāds liek 👎🏻 komentāriem, kuros pasaka kaut ko pozitīvu un labu. Man vispār sāk likties, ka to dara viens cilvēks, kuram vienkārši nav miera, ka kāds pasaka kaut ko labu!
20.11.2022 12:29 |
 
Reitings 10605
Reģ: 05.03.2020
Bet tā jau ir ilūzija (ka citas nenoliek tik bieži), kuru veido tās pašas, khem, "aizstāves". Parasti jau pāris komentāri un izlīkstam (apspriežam nākamo). Bet šeit "aizstāves" komentē, pārējās atbild un izvēršas diskusija uz n-tām lapām. Nezinu, man personīgi viņa liekas viscaur fake. Varbūt citi arī to redz? Es viņu atceros no tiem laikiem, kad slimoja ar anoreksiju un piedalījās visos Latvijas šovos pēc kārtas. Redzu, ka uzmanības trūkums nekur nav pazudis. Tagad, kad šeit uzpeldēja, ik pa laikam paskatos, bet nesekoju. Pasmīnēju pāris komentāros par tiem jaunajiem ēšanas paradumiem, kur ēd par pieciem un nepaliek smagāka par 40 kg. Bet ja godīgi, es nesaprotu, kādēļ viņai tiek pievērsta tik liela uzmanība, neredzu nevienu iemeslu.
20.11.2022 12:22 |
 
Reitings 76
Reģ: 31.10.2022
iiieviiite @ 20.11.2022 12:01

Noliek, noliek daudzus. Diezgan periodiski (jo nav konkrēta cilvēka diskusija), parasti jau, ja pārādās kāds iemesls. Tās pašas Didrihsones topikā, ja viņa
neliktu storijus, nebūtu tur nekādas dižāsaktivitātes un nodiršanas. To pašu Karadžanu jau nenoliek regulāri. Viņa nav tik atpazīstama. Kaut ko pasaka tajos pašos Q&A, kuri viņai ir pārak bieži, tiek doti iemesli nolikšanai. Tagad tie nagi. Ja tā pati Andža vai vēl kāds populārāks influenceris uztaisītu tādus nagus, viņu arī noliktu, tici man. Bet citiem, daudz ietekmīgākiem, slavenākiem, mīlētākiem influenceriem, nebūtu un nav tādu fanu pulku, kas viņus šeit aizstāv. Tieši šeit. Un Andžai ir vairāk sekotāju. Tai pašai Didrihsonei ticu, ka no tiem 100+ tūkst. sekotāju, % ir daudz vairāk atbalstītāju, nekā Karadžanai no 7+ tūkst. Un Didriķim tādi trakie fani uzpeld daudz retāk, bet Karadžanai katru reizi.
Varat nepārliecināt, šajā gadījumā es palikšu pie sava viedokļa, jo tā jau ir sistēma un tas krīt acīs. ?

Vari domaat kaa tev gribaas , labi , ka es vel esmu pie pilna praata un zinu kas esmu . Un noteikti ne no vinas gjimenes . 😁
Saliidzinaaji Didrihsoni ar Karadzanu , kura pati ar savu shady biznesu , kriipii izskatu un bombiigaam provokacijaam uzkurina . Tu vienkarsi taapat kaa citas te heiteres iecikleejaas uz to , ka Jelenu neviens nevaretu te aizstavet . Bet nolikt var gan , nolikt driikst no 101 feika , bet tiklidz iznirst kads , kas uzraksta , ka tas nav normaali taa nolikt , momentaali taa ir vina vai vinas masa .
Un nepiekritu , nevienu citu te taa nenoliek tik biezhi un tik ilgi kaa Jelenu !
Par Andzu uzraksta tieshi 3 komentus apsaucot par tehniki un ar to viss apklust , paresledzoties uz citu , bet par Jelenu uzrodas heiteru bars , kas censhas nolikt katru dienu , apzeleejot visus siikuminus , izdomaajot veel vairaak melu . 👎👎👎 looooti nesmuki .
20.11.2022 12:16 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
iiieviiite @ 20.11.2022 11:46

Nē, es nopietni rakstu. Ir influenceres ar 10+, 20+, 30+ tūkst. un vairāk sekotājiem, kuras šeit mēdz stipri kritizēt, bet nekad nav šādu ātri reaģējošo, agresīvu fanu čupu, kuras metas aizstāvēt? vienreiz, otrreiz, trešo reiz... un es tikai izdaru secinājumus, kas ir kas.
nu pedejā laikā.tik stipru kritizēšanu gan nemaniju uz citiem,ka pret Jelenu pedejas lapās . pilnīgi liekas ,ka dažiem uz varžacs uzkapusi.Es saku ka vērotājs no malas.jo šaja diskusija neiesaistos tikai lasu.Un isti neredzu,ko viņa tādu izdarijusi,ka tik liela uzmaniba.miermīlīgs kontents, ar savu pasauli.nekādi haipi,drāmas.🤔
20.11.2022 12:05 |
 
Reitings 10605
Reģ: 05.03.2020
Tikko jau atbildeeju , vai tu sheit redzeetu , ka taas citas Influences noliktu tik biezhi un tik naidiigi kaa Karadzanu ? Jau cik dienas tiek nolikta TIKAI Jelena , tikai! Ieveero . Tas nav normaali , un vina pirms paaris dienaam lika savaa QA atsauci uz sheieni , tapec sheit naak jau arvien vairaak vinas sekotaaju

Noliek, noliek daudzus. Diezgan periodiski (jo nav konkrēta cilvēka diskusija), parasti jau, ja pārādās kāds iemesls. Tās pašas Didrihsones topikā, ja viņa
neliktu storijus, nebūtu tur nekādas dižāsaktivitātes un nodiršanas. To pašu Karadžanu jau nenoliek regulāri. Viņa nav tik atpazīstama. Kaut ko pasaka tajos pašos Q&A, kuri viņai ir pārak bieži, tiek doti iemesli nolikšanai. Tagad tie nagi. Ja tā pati Andža vai vēl kāds populārāks influenceris uztaisītu tādus nagus, viņu arī noliktu, tici man. Bet citiem, daudz ietekmīgākiem, slavenākiem, mīlētākiem influenceriem, nebūtu un nav tādu fanu pulku, kas viņus šeit aizstāv. Tieši šeit. Un Andžai ir vairāk sekotāju. Tai pašai Didrihsonei ticu, ka no tiem 100+ tūkst. sekotāju, % ir daudz vairāk atbalstītāju, nekā Karadžanai no 7+ tūkst. Un Didriķim tādi trakie fani uzpeld daudz retāk, bet Karadžanai katru reizi.
Varat nepārliecināt, šajā gadījumā es palikšu pie sava viedokļa, jo tā jau ir sistēma un tas krīt acīs. 🙃
20.11.2022 12:01 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Jā, un es arī biju tā, kas gāja pakaļ traukiem 😃 lai pārbaudītu to, ko šeit raksta. Kā izrādījās meli, meli un vēlreiz meli.
20.11.2022 11:57 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Andreevna @ 20.11.2022 11:14

Skaties, ka viņa tagad neatpazīst, kas tu esi ?

Pilnībā vienalga, es par viņu šeit slikti neizsakos.
iiieviiite @ 20.11.2022 11:46

Nē, es nopietni rakstu. Ir influenceres ar 10+, 20+, 30+ tūkst. un vairāk sekotājiem, kuras šeit mēdz stipri kritizēt, bet nekad nav šādu ātri reaģējošo, agresīvu fanu čupu, kuras metas aizstāvēt? vienreiz, otrreiz, trešo reiz... un es tikai izdaru secinājumus, kas ir kas.

Nedaudz jāfiltrē, kur ir kritika, un kur ir apmelošana. Kritika ir "lampiņas, lai nosēdinātu lidmašīnu", un pat noklusēju par lielummāniju, jo daļēji tam var piekrist. Bet apmelošana ir nepārbaudītu faktu rakstīšana "apmeklē kaktu kantorus", "iet pie tiem, kas mācās", "iet pie viena un tā paša meistara", "iet pa lēto", utt. Vai jūs pārbaudījāt šos faktus? A es pārbaudīju.
20.11.2022 11:54 |
 
Reitings 76
Reģ: 31.10.2022
iiieviiite @ 20.11.2022 11:46

Nē, es nopietni rakstu. Ir influenceres ar 10+, 20+, 30+ tūkst. un vairāk sekotājiem, kuras šeit mēdz stipri kritizēt, bet nekad nav šādu ātri reaģējošo, agresīvu fanu čupu, kuras metas aizstāvēt? vienreiz, otrreiz, trešo reiz... un es tikai izdaru secinājumus, kas ir kas.

Tikko jau atbildeeju , vai tu sheit redzeetu , ka taas citas Influences noliktu tik biezhi un tik naidiigi kaa Karadzanu ? Jau cik dienas tiek nolikta TIKAI Jelena , tikai! Ieveero . Tas nav normaali , un vina pirms paaris dienaam lika savaa QA atsauci uz sheieni , tapec sheit naak jau arvien vairaak vinas sekotaaju .
20.11.2022 11:49 |
 
Reitings 10605
Reģ: 05.03.2020
. Tu smejies ? Jelenai ir gandriiz 8 tuukstoshi sekotaaju , tu tieshaam domaa , ka visi vinas sekotaaji ir heiteri un tieshi neviens nevareetu vinu sheit aizstaaveet ? 😁

Nē, es nopietni rakstu. Ir influenceres ar 10+, 20+, 30+ tūkst. un vairāk sekotājiem, kuras šeit mēdz stipri kritizēt, bet nekad nav šādu ātri reaģējošo, agresīvu fanu čupu, kuras metas aizstāvēt🙃 vienreiz, otrreiz, trešo reiz... un es tikai izdaru secinājumus, kas ir kas.
20.11.2022 11:46 |
 
Reitings 76
Reģ: 31.10.2022
kapuchino5 @ 20.11.2022 11:32

Tu smejies ? Jelenai ir gandriiz 8 tuukstoshi sekotaaju , tu tieshaam domaa , ka visi vinas sekotaaji ir heiteri un tieshi neviens nevareetu vinu sheit aizstaaveet ? ? Vina tikko jau pieraadiija , ka jautaajumus sev tur neuzdod un tas noziimee , ka atbalsts vinai ir milziigs .
Es redzu tieshi preteejo , ka ir dazhas vecaas lietotaajas , kuras grauzh vinu te nepaartraukti un tad kaudze sarodas jaunu feik profilu , kuras noliek katru Jelenas ielikto siikumu . Ar putaam uz luupaam , tieshi kaa tu saki . Un nee es arii neesmu ne Jelena , ne vinas maasa, ne mamma , ne viirs un pat ne Stefaanija .

Sheit nevienu citu nenoliek tik biezhi un tik naidoshi kaa Jelenu . Nepamaniji ??Vina nav pelnijusi taadu mobingu , jo nedara neko sliktu ,nevienam nepardod .inas , neplaataas vairs ari letajos shovos .Tieshi tapec ir taa aizstaaviiba , jo man neliekas normaali taa niist vinu tikai taapeec , ka vina dziivo savos spiigulos un izskataas citaadaaka.
Esmu vinas sekotaajane tik ilgi, un pat ja es nefanoju par katru vinas LED gaismekli , man riebiigi lasiit , ka vinu noliek tieshi par to , ka dziivo taa kaa grib .
20.11.2022 11:43 |
 
Reitings 20826
Reģ: 18.08.2022
Andreevna @ 20.11.2022 11:14

Skaties, ka viņa tagad neatpazīst, kas tu esi ?

Brendija vienmēr izsakas pozitivi pat Jelenu,aizstāv utt,tā kā vinai nav par ko uztraukties!
20.11.2022 11:37 |
 
Reitings 76
Reģ: 31.10.2022
Andreevna @ 20.11.2022 11:14

Skaties, ka viņa tagad neatpazīst, kas tu esi ?

Es domaaju , ka Brendija te ir pelnijusi godalgu par Karadzanas aizstaveshanu pat , ja vinu ari tagad atpaziis. 😁
20.11.2022 11:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)