IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
iiieviiite @ 20.11.2022 21:03
Par Dzenīti. Es pareizi sapratu, ka novembra sākumā šī ielika melnbaltu bildi no tās bērna dzimuma ballītes, vēlāk šeit jau nopludināja info, ka viņai būs dēls un šī vairs kopš tā laika neko par to neliek?
Neseko viņai ikdienā, iegāju paskatīties profilu, tādēļ pārjautāju.
Jo viņa pati ir smagi vīlusies un te jau didras variants - zaudējusi visu kaifu un cerības,ka būs meita ,kas izglābtu viņas grūto dzīvi ar puišiem. Diemžēl tas teksts ar tādu kā uzmundrinošu noskaņu IG no ballītes ir ar patiesu skumju pēcgaršu un viņa ir ļoti vīlusies,lai neteiktu vairāk 😑
20.11.2022 21:37 |
 
Reitings 10605
Reģ: 05.03.2020
Par Dzenīti. Es pareizi sapratu, ka novembra sākumā šī ielika melnbaltu bildi no tās bērna dzimuma ballītes, vēlāk šeit jau nopludināja info, ka viņai būs dēls un šī vairs kopš tā laika neko par to neliek?
Neseko viņai ikdienā, iegāju paskatīties profilu, tādēļ pārjautāju.
20.11.2022 21:03 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10481
Reģ: 29.01.2009
sinddyy @ 20.11.2022 19:50

Sanda Krasta ar saviem NL pulveriem ir vēl slimāka par Karadžanu, un neredzu, ka viņu te sauktu par briesmīgu, nestabilu un apsaukātu vairāku dienu garumā.Kāda varbūt ieraksta divus komentārus un tos citi tāpat noignorē.Jeļenai var sekot tāpēc, ka viņa ir laba mamma un labi iekārto savi dzīvi. Un diezin vai viņu varētu saukt par cilvēku ar vājiem nerviem,jo zinot to, ka viņu te nīst gadiem ilgi, viņa tāpat nemainās savā īpatnējā gaumē.Parēc tik par jums storijos, bet jūs tam velkaties līdzi.Tikpat labi var pārmest arī citiem Influenceriem, kuras atbild savos storijos uz tām kakām, kuras te pa laikam pieraksta.Vucēns, Agnese, Elīna, Sauliete, Dzenīte un citas tam labs piemērs, kuras vārās savos storijos pat par pāris neglaimojošiem komentiem.

Šajā bildē briesmīgas ir tikai peldbikses.
20.11.2022 20:46 |
 
Reitings 10605
Reģ: 05.03.2020
Sandas Krastas slimīgais tievums un garīgās problēmas bieži tiek apspriestas NL diskusijā.
20.11.2022 20:40 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
sinddyy @ 20.11.2022 19:50

Sanda Krasta ar saviem NL pulveriem ir vēl slimāka par Karadžanu, un neredzu, ka viņu te sauktu par briesmīgu, nestabilu un apsaukātu vairāku dienu garumā.Kāda varbūt ieraksta divus komentārus un tos citi tāpat noignorē.Jeļenai var sekot tāpēc, ka viņa ir laba mamma un labi iekārto savi dzīvi. Un diezin vai viņu varētu saukt par cilvēku ar vājiem nerviem,jo zinot to, ka viņu te nīst gadiem ilgi, viņa tāpat nemainās savā īpatnējā gaumē.Parēc tik par jums storijos, bet jūs tam velkaties līdzi.Tikpat labi var pārmest arī citiem Influenceriem, kuras atbild savos storijos uz tām kakām, kuras te pa laikam pieraksta.Vucēns, Agnese, Elīna, Sauliete, Dzenīte un citas tam labs piemērs, kuras vārās savos storijos pat par pāris neglaimojošiem komentiem.

Šai ir krūtis 😀un ļoti stulbi vispār tagad bāzt citus cilvēkus un teikt -redzi redzi, ir vēl trakāk kādam,Jūs redziet,hey? Starp citu, šī izskatas labi :)
20.11.2022 20:14 |
 
Reitings 442
Reģ: 07.04.2022

Sanda Krasta ar saviem NL pulveriem ir vēl slimāka par Karadžanu, un neredzu, ka viņu te sauktu par briesmīgu, nestabilu un apsaukātu vairāku dienu garumā.Kāda varbūt ieraksta divus komentārus un tos citi tāpat noignorē.Jeļenai var sekot tāpēc, ka viņa ir laba mamma un labi iekārto savi dzīvi. Un diezin vai viņu varētu saukt par cilvēku ar vājiem nerviem,jo zinot to, ka viņu te nīst gadiem ilgi, viņa tāpat nemainās savā īpatnējā gaumē.Parēc tik par jums storijos, bet jūs tam velkaties līdzi.Tikpat labi var pārmest arī citiem Influenceriem, kuras atbild savos storijos uz tām kakām, kuras te pa laikam pieraksta.Vucēns, Agnese, Elīna, Sauliete, Dzenīte un citas tam labs piemērs, kuras vārās savos storijos pat par pāris neglaimojošiem komentiem.
20.11.2022 19:50 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
arijana @ 20.11.2022 18:36

Es īstenībā arī piekrītu, ka šī iemesla dél, būtu labāk likt vinu mierā. Ar nestabiliem cilvékiem joki mazi, vinai taču forša meitina aug.
Bet vinas gimene gan cerams vinai cenšas palīdzét, ne jau te internetà sveši cilvéki to paveiks.
paskatoties kaut vai viņas bildes fb ento gadu garumā, var jau uzreiz pateikt, ka viņa sirgst ar mentāliem traucējumiem un ir kompleksi
20.11.2022 18:45 |
 
Reitings 26
Reģ: 19.11.2022
Inna86 @ 20.11.2022 18:00
Karadžana vispār ir kas briesmīgs, smagi slima sieviete (izskatās pēc bulīmijas), kas kā redzams pati sev palīdzēt nespēj. Par ko viņai sekot, skatīties kā viņa sevi bendē nost? Viņa steidzami pie psihiatra jāved.

Es īstenībā arī piekrītu, ka šī iemesla dél, būtu labāk likt vinu mierā. Ar nestabiliem cilvékiem joki mazi, vinai taču forša meitina aug.
Bet vinas gimene gan cerams vinai cenšas palīdzét, ne jau te internetà sveši cilvéki to paveiks.
20.11.2022 18:36 |
 
Reitings 350
Reģ: 03.08.2022
Karadžana vispār ir kas briesmīgs, smagi slima sieviete (izskatās pēc bulīmijas), kas kā redzams pati sev palīdzēt nespēj. Par ko viņai sekot, skatīties kā viņa sevi bendē nost? Viņa steidzami pie psihiatra jāved.
20.11.2022 18:00 |
 
Patīk
Reitings 2677
Reģ: 08.05.2022
Scandinavian @ 20.11.2022 17:34

Es vairāk teiktu, ka ne amats, bet tautība nosaka nagu garumu un krāsas izvēli.
Ja ne tautība, tad vismaz pie kuras tautības vai mūzikas žanra pārstāvēm cilvēks sevi pieskaita.

Tā vienkārši ir gaumes lieta.
20.11.2022 17:57 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10481
Reģ: 29.01.2009
Rumblerx @ 20.11.2022 16:43
Man vispar iekritis acīs, ka lielajàm màjsaimniecèm gada problèma kàdus nadzińus kàrtèjà manikíra reizè sakràsot un tad atràdīt ig no visàm pusèm. Savukàrt sievietem amatos, ar veiksmīgàm karjeràm utt, ir vnk manikirèt, īsi, sakopti nagi..

Es vairāk teiktu, ka ne amats, bet tautība nosaka nagu garumu un krāsas izvēli.
Ja ne tautība, tad vismaz pie kuras tautības vai mūzikas žanra pārstāvēm cilvēks sevi pieskaita.
20.11.2022 17:34 |
 
Reitings 567
Reģ: 11.08.2022
Man vispar iekritis acīs, ka lielajàm màjsaimniecèm gada problèma kàdus nadzińus kàrtèjà manikíra reizè sakràsot un tad atràdīt ig no visàm pusèm. Savukàrt sievietem amatos, ar veiksmīgàm karjeràm utt, ir vnk manikirèt, īsi, sakopti nagi..
20.11.2022 16:43 |
 
Patīk
Reitings 28309
Reģ: 12.10.2022
karenmil @ 20.11.2022 15:32

Jau atkal divkose ir klāt, lai piemestu savas 5 kapeikas. ? Tu pat Elīnas tēmā tēloji Svēto Mariju, aizstāvot, ka var ģērbties kā grib un apbrīno, ka tā močī par spīti visam. Rakstīji, ka pat gribētu tādu pofigismu! Lai gan tava Elīnīte atskaitās par visu, ko tajā tēmā raksta.
Vēl pirms dažām dienām tu rakstīji, ka ir te tādas lietotājas, kas par visām slikti izsakās. ? Sevi neatzīsti, ka tu esi viena no tām, kurai Jeļena vienmēr ir kā dadzis acī? Galvenais, ka cītīgi turpini viņai sekot, lai kārtējo reizi pašausminātos, cik bezgaumīga viņa ir, cik nepareizi ko viņa dara. ?
Bet ja tu Didrihsones LIVE par buķiku sauc par absurdu teātri, kāpēc nevar teikt šeit to pašu par Karadžanas teātri? Kāpēc nevar būt viedoklis, ka viņas nagi ir absurdi nepieņemami?
20.11.2022 16:24 |
 
Patīk
Reitings 2833
Reģ: 30.04.2020
karenmil @ 20.11.2022 15:32

Jau atkal divkose ir klāt, lai piemestu savas 5 kapeikas. ? Tu pat Elīnas tēmā tēloji Svēto Mariju, aizstāvot, ka var ģērbties kā grib un apbrīno, ka tā močī par spīti visam. Rakstīji, ka pat gribētu tādu pofigismu! Lai gan tava Elīnīte atskaitās par visu, ko tajā tēmā raksta.
Vēl pirms dažām dienām tu rakstīji, ka ir te tādas lietotājas, kas par visām slikti izsakās. ? Sevi neatzīsti, ka tu esi viena no tām, kurai Jeļena vienmēr ir kā dadzis acī? Galvenais, ka cītīgi turpini viņai sekot, lai kārtējo reizi pašausminātos, cik bezgaumīga viņa ir, cik nepareizi ko viņa dara. ?

Bet Tu vari vienkārši iet di*st :)
Var cilvēks besīt un vienalga viņā patikt kāds sīkums, bet Tev laikam tādas lietas ir svešas!
Arī par Karadžanu esmu teikusi labas lietas, ko nu?
Tā kā turpini vien sēdēt un pierakstīt kad es par ko esmu teikusi labu un sliktu, Kāren!
20.11.2022 16:12 |
 
Reitings 10605
Reģ: 05.03.2020
Grib būt ievērojama, bet tam nāk ļoti daudz negatīvā līdzi, tāpēc - nepieminam viņu vispār.

Nu šim varu piekrist.
20.11.2022 15:57 |
 
Reitings 1713
Reģ: 04.01.2022
Te daudzas regulāri un pamatīgi noliek. To pašu Didru, NLietes, beitiku, atkalformā, Kambalu, Andžu utt… Bet laikām viņām nervu sistēma ir stiprāka un tik ļoti neietekmē, ko saka forums.
Karadžanai acīmredzot sāp šis viss. Un man brīžiem šķiet, ja nu viņa neizturēs to heitu un Stefānija paliks viena, vai forumniecēm būs gandarījuma sajūta? Dažreiž tiešām der izvērtēt, cik pamatots ir šis viss heits. Jā, viņa ir īpatnēja. Var patikt un var nepatikt tas bling bling dzīvesveids. Jā, iespējams ka viņa ir iedomājusies sevi par zvaigzni. Bet tieši kā te teica, ka viņa nwvienam neko sliktu nav izdarījusi.
Vaebūt tiešām labāk koncentrēties beidzot uz labo un pozitīvo?
20.11.2022 15:50 |
 
Patīk
Reitings 28309
Reģ: 12.10.2022
kapuchino5 @ 20.11.2022 10:33
Es apbriinoju to atkariibu tupeet te cauraam dienaam un kasiities par ko ? Par fakin kaut kaadiem nagiem , spiiguliem, siikumus peetiit kaa ar teleskopu katram Jelenas izliktajam storijam.!!! Juus neinteresee ne 18. novembra sveetki , ne Kachinjas lielais notikums , ne skaistais laiks aaraa ,ne citas peripeetijas kas notiek apkaart ! Tikai Jelena un viss kas notiek ap vinu !
Juus heiteres esat padomaajushas , cik nozhelojama ir juusu dziive ?
Vispār es uzskatu, ka šeit par Jeļenu nevajadzētu runāt. Ne labu, ne sliktu - vienkārši viņa nav ne ar ko ievērojama. Tikai ar gaismiņām un sliktu manikīru, bet par to varētu vienkārši klusēt un šausmināties pie sevis katra :D Jo viņa ir cilvēks, kas nespēj pieņemt un sadzīvot ar kritiku. Grib būt ievērojama, bet tam nāk ļoti daudz negatīvā līdzi, tāpēc - nepieminam viņu vispār.
20.11.2022 15:33 |
 
Reitings 217
Reģ: 12.04.2022
Enazenaz @ 20.11.2022 14:30
Diskusija par Karadžanu ir izvērtusies tik plaša tikai tādēļ, ka te saradās viņas lielās aizstāves, kas turpina diskusiju uzturētu aktīvu. Neviena neko neteiktu, sen jau runātu par kādu citu.
Par tiem manikīriem mani nepārliecināja, jo man pašai asinsvadi ir tuvu kutikulai, kutikula plāna. Mana manikīre vienkārši zina manas rokas un tas viss ir tāpēc, ka katru mēnesi eju un atjaunoju nagus, un eju pie vienas meistares. Nevajag nemākulību saistīt ar dažādiem meistariem :)
Un Jeļena ir tāda pati ietekMele, kā visas citas! Varbūt viņa nemuld kā citas, bet tas ātrumu nemaina. Slēpjās aiz rozā mākoņa un domā, ka viņai viņas iedomu pasaulē ir piešķirst neaizskaramības ordenis. Varēja mierīgi dzīvot savā rozā burbulī, ar 300 sekotājiem, bet pati līda n-tajos raidījumos, rāda to bezkaumību un tad brīnās:”Par ko man tas?”

Jau atkal divkose ir klāt, lai piemestu savas 5 kapeikas. 🤦 Tu pat Elīnas tēmā tēloji Svēto Mariju, aizstāvot, ka var ģērbties kā grib un apbrīno, ka tā močī par spīti visam. Rakstīji, ka pat gribētu tādu pofigismu! Lai gan tava Elīnīte atskaitās par visu, ko tajā tēmā raksta.
Vēl pirms dažām dienām tu rakstīji, ka ir te tādas lietotājas, kas par visām slikti izsakās. 🤦 Sevi neatzīsti, ka tu esi viena no tām, kurai Jeļena vienmēr ir kā dadzis acī? Galvenais, ka cītīgi turpini viņai sekot, lai kārtējo reizi pašausminātos, cik bezgaumīga viņa ir, cik nepareizi ko viņa dara. 🤦
20.11.2022 15:32 |
 
Reitings 1338
Reģ: 24.02.2022
Superiigaa @ 20.11.2022 14:50
mani tas nu nemaz neuztrauc, dīvaini, ka viņa jau neko tādu nedara lai viņu tagad nomirstu! Un nevajag uzreiz šitos bērnišķīgais tekstiņus- viņa tavs elks, tu viņas fane, tāds 3.klases līmenītis tev. Lai vai ka tev vienalga bija savas piecas kapeikas jāpiemet! ?

Tu teici, ka Tev viss viņā patīk, un viņas dēļ nopirki turku saldumus, nu tiešām izskatās, ka Tu par viņu ļoti fano 🤣
Varbūt Tev liekas, ka neko tādu nedara, citiem liekas, ka dara, un to arī komentē. 7 lapaspuses pie*irst strīdoties par manikīru, lūk tas ir 3.klases līmenis 🤣
20.11.2022 15:05 |
 
Reitings 318
Reģ: 28.12.2020
5G @ 20.11.2022 14:43

Kāpēc Tevi uztrauc kur kas lien? ☹️
seko viņai laimīga, ja viņa ir Tavs elks, un nebojā savu garstāvokli ar foruma klačām.
mani tas nu nemaz neuztrauc, dīvaini, ka viņa jau neko tādu nedara lai viņu tagad nomirstu! Un nevajag uzreiz šitos bērnišķīgais tekstiņus- viņa tavs elks, tu viņas fane, tāds 3.klases līmenītis tev. Lai vai ka tev vienalga bija savas piecas kapeikas jāpiemet! 💩
20.11.2022 14:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits