IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
10 gadi
Reitings 7721
Reģ: 21.03.2014
themoon @ 14.12.2023 16:13

Lilita laikam bija Twitter lietotājas @Skudra28 ģimenē pieņemta. Es arī gribētu redzēt ziņu - iznākums letāls vai tomēr izdzīvoja?
jā, pie Karīnas kādu laiciņu dzivoja, bet tad pazuda, cik sapratu viņai nopietnas psih lroblēmas un slimnīcā ārstējās
14.12.2023 16:14 |
 
10 gadi
Reitings 7721
Reģ: 21.03.2014
LuckyStrike @ 14.12.2023 15:55
Kur var redzēt šo info?
tiktokā @kasparskivics un atvadu vārdi viņas pašas IG profila
14.12.2023 16:13 |
 
Reitings 4497
Reģ: 06.11.2019
Adele4 @ 14.12.2023 15:49
Nebūs par ietekmeļ tēmu, bet sodien no Akmens tilta Daugava ielece jauna sieviete Lilita. Piedalijās ērkšķu šovā. Viņu bērnībā seksuāli izmantoja pašas tēvs, viņa nespēja tam tikt pāri.
Diezgan traki. Cilvēkam pilnibā salauzta/izpostīta dzīve bija.
Zinu ka kādu laiku atpakaļ viņa bija pie kādas sievietes tā kā audžuģimenē, sķita ka viss būs forši, bet tas nebija ilgi un nez kā un kāpēc tas viss beidzās.

Lilita laikam bija Twitter lietotājas @Skudra28 ģimenē pieņemta. Es arī gribētu redzēt ziņu - iznākums letāls vai tomēr izdzīvoja?
14.12.2023 16:13 |
 
Reitings 300
Reģ: 27.11.2023
Labāk par Beitiku nerunāt, viņa jau barojās no šīm ziņām kā vampīrs!!! Vakar bija Valujevas grāmatas atklāšana, visi lielija kā ar mazu bērnu vēl paspēj gatavot, šodien Beitika jau translē savas brokastis un liela sevi… Meiere palīdzēja Elīzai Krieviņai, kurai tiešām labs rezultāts, ta Beitikai jau vajag…….
14.12.2023 16:10 |
 
Reitings 4933
Reģ: 27.03.2023
IceCream @ 14.12.2023 15:35
Labi, labāk par šo jaunumu, Amuna Davis no kopienas izmests, no Skapja padzīts, šovi atcelti.
Haha, miermīlīgā iekļaujošā kopiena.
Jau pēc Nila Saksa nahuj sūtīšanas, bija skaidrs, ka tas kaut kāds agresijas un naida perēklis, pasaki, tik kaut ko ne pa spalvai.
Tiešām, lai iet ārstēties, peldošie.

Kur to visu var izlasīt. Mani Dāvis ir visur nobloķējis.
14.12.2023 16:02 |
 
Reitings 1951
Reģ: 22.02.2023
Adele4 @ 14.12.2023 15:49
Nebūs par ietekmeļ tēmu, bet sodien no Akmens tilta Daugava ielece jauna sieviete Lilita. Piedalijās ērkšķu šovā. Viņu bērnībā seksuāli izmantoja pašas tēvs, viņa nespēja tam tikt pāri.
Diezgan traki. Cilvēkam pilnibā salauzta/izpostīta dzīve bija.
Zinu ka kādu laiku atpakaļ viņa bija pie kādas sievietes tā kā audžuģimenē, sķita ka viss būs forši, bet tas nebija ilgi un nez kā un kāpēc tas viss beidzās.
Kur var redzēt šo info?
14.12.2023 15:55 |
 
Reitings 313
Reģ: 19.06.2023
Pēc tā visa bullshita par mammošanu ento lapu garumā sapratu paris lietas.
Nav jau slikti čīkstēt ka ir grūti, jo tāpat kā “sāpju slieksnis” katrai savs- bet tam ir jābūt normas robežās, nevis katru otro dienu.
Un nevajag aizmirst vienu svarīgu faktu- neviens tev to bērnu dzemdēt nelika, tas ir tevis paša apzināti pieņemts lēmums. TU izvēlējies radīt bērnu, ar visām no tā izrietošajām sekām- negulētām naktīm, kolikām, zobiem…. Apkārt tak ir pilns ar mammām un tas nav noslēpums, ka Jā būs grūti.
Un par beitiku (speciāli ar mazo burtu) mani tas tiešām trigerē, TIK TIK TIK ļoti gribēja bērnu, tad kad tiek pie viņa, atkal jav labi…. un tad tagad pēkšņi izdomā ka vajag otro! Ja tev ar 1 bija smagi, ka katru dienu jāčīkst tad priekškam tev otru? lai vēl vairāk čīkstētu??? Tu pati pieņēmi šo izvēli! Viss!
Lai jums nav lieki jāmin, tad man nav bērnu, un ziniet kapēc? Jo es esmu saskatījusies visas šīs čīkstētājas un man reāli bail/negribas, man patīk mana dzīve šobrīd un es nevēlos kļūt par Beitiku nr2. Es saprotu ka ne katrai ir viss slikti un ir arii skaisti pieredzes stāsti, bet es kā cilvēks vidējais uzreiz iztēlojos sliktāko scenāriju un tādēļ šobrīd tam neesmu gatava.
14.12.2023 15:50 |
 
10 gadi
Reitings 7721
Reģ: 21.03.2014
Nebūs par ietekmeļ tēmu, bet sodien no Akmens tilta Daugava ielece jauna sieviete Lilita. Piedalijās ērkšķu šovā. Viņu bērnībā seksuāli izmantoja pašas tēvs, viņa nespēja tam tikt pāri.
Diezgan traki. Cilvēkam pilnibā salauzta/izpostīta dzīve bija.
Zinu ka kādu laiku atpakaļ viņa bija pie kādas sievietes tā kā audžuģimenē, sķita ka viss būs forši, bet tas nebija ilgi un nez kā un kāpēc tas viss beidzās.
14.12.2023 15:49 |
 
10 gadi
Reitings 2653
Reģ: 29.01.2009
Labi, labāk par šo jaunumu, Amuna Davis no kopienas izmests, no Skapja padzīts, šovi atcelti.
Haha, miermīlīgā iekļaujošā kopiena.
Jau pēc Nila Saksa nahuj sūtīšanas, bija skaidrs, ka tas kaut kāds agresijas un naida perēklis, pasaki, tik kaut ko ne pa spalvai.
Tiešām, lai iet ārstēties, peldošie.
14.12.2023 15:35 |
 
Reitings 724
Reģ: 29.05.2023
themoon @ 14.12.2023 14:42
Varam, lūdzu, pārstāt pie katra komentāra par kādu māmiņu-ietekmeli momentā mesties iekšā ar savām pieredzēm “bet MAN bija tā” 3 lapu garumā? Beitika! Te tika runāts, ka Beitika čīkst un pīkst, un nevar saņemties notievēt! Nu neinteresē nevienam, kā forumnieces menedžēja savu dzīvi ar bērniem. Ne jau par jums ir šī diskusija. Vai tiešām palīdz tas, ka jūs sakāt, kā jums bija vai nebija? Atgriežamies pie būtības - cik Beitikai, Dzenītei u.tml. viss slikti vai labi, nevis jums.

Tieši tā, tikko ātri pārskrēju pāri, tik daudz lapu ne pa tēmu - veidojiet jaunu diskusiju pieredzes apmaiņai vai ejat uz cāli.
14.12.2023 14:47 |
 
Reitings 4497
Reģ: 06.11.2019
Varam, lūdzu, pārstāt pie katra komentāra par kādu māmiņu-ietekmeli momentā mesties iekšā ar savām pieredzēm “bet MAN bija tā” 3 lapu garumā? Beitika! Te tika runāts, ka Beitika čīkst un pīkst, un nevar saņemties notievēt! Nu neinteresē nevienam, kā forumnieces menedžēja savu dzīvi ar bērniem. Ne jau par jums ir šī diskusija. Vai tiešām palīdz tas, ka jūs sakāt, kā jums bija vai nebija? Atgriežamies pie būtības - cik Beitikai, Dzenītei u.tml. viss slikti vai labi, nevis jums.
14.12.2023 14:42 |
 
Reitings 2688
Reģ: 05.09.2023
kinderbueno @ 14.12.2023 13:45

Nav man tāds talants skolot aitas, esmu pieradusi būt kulturālu cilvēku sabiedrībā! Tāpēc izdari pati secinājumus . . Tu skatos esi cilvēks teātris, kuram patīk vispārināt, dramatizēt un pie tam vēl kasīties par to, ko Tu vispār neesi piedzīvojusi un nesaproti :D

Ja teiktu ka esmu māte un neatbalstītu tavu domu gājienu, tu turpinātu vaimanāt jau skandināto manis virzienā par to, ka man esot bijis grūts bērnu laiks.
Kad saku, ka man nav bērnu, bet sapratne pret mātem gan, tad esmu nejēga un nekompetenta kaut ko komentēt māmiņu sakarā. Vispār ņemot vērā to, ka es savos komentāros, atšķirībā no tevis, nepamācu citas sievietes, kā būtu jājūtas un jāuzvedas šajā posmā, ko drīzāk vajadzētu darīt tev, jo tev ir tā dzīves šķautne, kura mani tikai vel gaida.
Ko ar to gribu pateikt?
1. To, ka tu nespēj kritiski paskatīties uz sevi, bet uz citiem to dari ar lielāko baudu
2. Ka nespēj turēt savus solijumus, sakot, ka diskusijā neiesaisties, bet turpini to darīt, jo tavu vārdu svaru kaķis uz astes var aiznest
3. Ka dzīvi piemēri citiem pēc savas mērauklas un pieņēmumus par citiem uzskati par realitāti
14.12.2023 13:50 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
SarmaD @ 14.12.2023 13:42

Draudziņ, putni te nav man! Tu taču biji tā, kas nāk nīdēt par to, ka citas mātes atļaujās panīdēt un būt vājas. Tu jau savu šaurpierību šeit parādīji. Tev kā mātei vajadzētu būt vairāk sapratnei pret citām mātēm nekā man. Taču viss ko tu spēj ir novilkt kontūru ap sevi, kas sniedzas pāri tavam degungalam un pielīdzināt visus šajai figūrai, jo uz neko vairāk tu neesi spējīga.
Katrai mātei bērns ir ar savām prasībām.
Katra māte dzīvo savā ģimenes modelī.
Katrai mātei ir sava kapacitāte, cik daudz stresa spēj uz sevi iznest.
Katrai mātei ir savs atbalsta loks, un ne visām, pie tam, tāds ir.
Es, za to, to saprotu. Kapēc tu to nespēj apjēgt - uz to tu vari atbildēt pati sev.

Nav man tāds talants skolot aitas, esmu pieradusi būt kulturālu cilvēku sabiedrībā! Tāpēc izdari pati secinājumus . . Tu skatos esi cilvēks teātris, kuram patīk vispārināt, dramatizēt un pie tam vēl kasīties par to, ko Tu vispār neesi piedzīvojusi un nesaproti :D
14.12.2023 13:45 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
Tora @ 14.12.2023 13:38

Mīļā sirds, citē lūdzu, kur es kasos :)
Vienīgā, kas te kasās un kurai ir kāda sāpe, esi tu pati.
Es saku, ka ir pilnīgi ok justies slikti (netikt ar kaut ko galā, justies nogurušai), ir pilnīgi ok justies labi (tikt ar visu galā un justies svaigai kā gurķītim). Visas mammas ir vienlīdz labas un mīlošas saviem bērniem. Neviena no viņām nav jānoniecina. Jauku dienu tev :) pie savas emocionālās inteliģences gan iesaku pastrādāt.

Tora @ 14.12.2023 13:38

Mīļā sirds, citē lūdzu, kur es kasos :)
Vienīgā, kas te kasās un kurai ir kāda sāpe, esi tu pati.
Es saku, ka ir pilnīgi ok justies slikti (netikt ar kaut ko galā, justies nogurušai), ir pilnīgi ok justies labi (tikt ar visu galā un justies svaigai kā gurķītim). Visas mammas ir vienlīdz labas un mīlošas saviem bērniem. Neviena no viņām nav jānoniecina. Jauku dienu tev :) pie savas emocionālās inteliģences gan iesaku pastrādāt.

Es ieteiktu rūpīgāg lasīt un uztvert. Visu to ko Tu minēji un izvilki no mana teksta, es neesmu nevienā brīdī teikusi! Kā nav pašai neērti tā rakstīt, zinot ka nekur to neminēju. Čīkstēšana no justies slikti, noguruši u.c. lietām ko pati uzskaiti ir pavisam kas cits, ko es minēju!
14.12.2023 13:42 |
 
Reitings 2688
Reģ: 05.09.2023
kinderbueno @ 14.12.2023 13:38

Tieši tā!
Kamēr Tev nav bērnu, Tu nezini neko. Tāpat kā Tu nevari teikt draudzenei, kuras vīrs viņu sit, ka Tu zini kā tas ir, jo citai draudzenei tā ir. Tāpēc liec man mieru un ar saviem putniem ej uzbāzies kādam citam!

Draudziņ, putni te nav man! Tu taču biji tā, kas nāk nīdēt par to, ka citas mātes atļaujās panīdēt un būt vājas. Tu jau savu šaurpierību šeit parādīji. Tev kā mātei vajadzētu būt vairāk sapratnei pret citām mātēm nekā man. Taču viss ko tu spēj ir novilkt kontūru ap sevi, kas sniedzas pāri tavam degungalam un pielīdzināt visus šajai figūrai, jo uz neko vairāk tu neesi spējīga.
Katrai mātei bērns ir ar savām prasībām.
Katra māte dzīvo savā ģimenes modelī.
Katrai mātei ir sava kapacitāte, cik daudz stresa spēj uz sevi iznest.
Katrai mātei ir savs atbalsta loks, un ne visām, pie tam, tāds ir.
Es, za to, to saprotu. Kapēc tu to nespēj apjēgt - uz to tu vari atbildēt pati sev.
14.12.2023 13:42 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
SarmaD @ 14.12.2023 13:37

Tā vietā lai paskatītos uz to, kādus tupus apgalvojumus esi metusi manā virzienā un ka tādi paši stulbumi no tevis varētu būt bijuši "nīdošo māmiņu" virzienos, tu turpini projecēt savu zemo izpratnes kapacitāti apgalvojot, ka es, kā bezbērnu sieviete, vispār neko nejēdzu un nesaprotu, lai gan es konkrēti savos komentāros minēju, ka man druškām ir bērni un redzu, cik māmiņošana var būt dažāda katrai sievietei. Izrādās, ka man ir vairāk sapratnes un empātijas pret sievietēm, nekā tev, māmiņai, kura ar pilnu krūti ir tik ļoti izbaudijusi māmiņošanu, ka jānāk sevi celt uz pjedestāla uz to māmiņu fona, kuras var arļauties paust savas grūtās emocijas, un joprojām mīlēt savu bērnu. Un šķiet, ka pat vairāk nekā to esi spējusi tu pati.

Tieši tā!
Kamēr Tev nav bērnu, Tu nezini neko. Tāpat kā Tu nevari teikt draudzenei, kuras vīrs viņu sit, ka Tu zini kā tas ir, jo citai draudzenei tā ir. Tāpēc liec man mieru un ar saviem putniem ej uzbāzies kādam citam!
14.12.2023 13:38 |
 
Reitings 26
Reģ: 22.01.2014
kinderbueno @ 14.12.2023 13:33

Kliedz savu sāpīti, mēs tevi pažēlosim, jo izskatās ka Tu nespēj rimties un savu sāpi saskati jebkuras citas mammas tekstā un uztver to personiski, kamēr pārējās saprot, ko gribēju teikt un nekasās!

Mīļā sirds, citē lūdzu, kur es kasos :)
Vienīgā, kas te kasās un kurai ir kāda sāpe, esi tu pati.
Es saku, ka ir pilnīgi ok justies slikti (netikt ar kaut ko galā, justies nogurušai), ir pilnīgi ok justies labi (tikt ar visu galā un justies svaigai kā gurķītim). Visas mammas ir vienlīdz labas un mīlošas saviem bērniem. Neviena no viņām nav jānoniecina. Jauku dienu tev :) pie savas emocionālās inteliģences gan iesaku pastrādāt.
14.12.2023 13:38 |
 
Reitings 2688
Reģ: 05.09.2023
kinderbueno @ 14.12.2023 13:32

Jaunkundz, ja Tev vēl nav bērnu, tad ko Tu vispār te vari šļupstēt. Kā vienmēr pierādās tas, ka tās kurām bērnu vēl nav, kliedz vēl skaļāk par tām, kurām tie ir ?
Tu piemirsi vēl pieminēt, ka tev apkārt ir bērni un Tu visu lieliski par mammošanu zini :D

Tā vietā lai paskatītos uz to, kādus tupus apgalvojumus esi metusi manā virzienā un ka tādi paši stulbumi no tevis varētu būt bijuši "nīdošo māmiņu" virzienos, tu turpini projecēt savu zemo izpratnes kapacitāti apgalvojot, ka es, kā bezbērnu sieviete, vispār neko nejēdzu un nesaprotu, lai gan es konkrēti savos komentāros minēju, ka man druškām ir bērni un redzu, cik māmiņošana var būt dažāda katrai sievietei. Izrādās, ka man ir vairāk sapratnes un empātijas pret sievietēm, nekā tev, māmiņai, kura ar pilnu krūti ir tik ļoti izbaudijusi māmiņošanu, ka jānāk sevi celt uz pjedestāla uz to māmiņu fona, kuras var arļauties paust savas grūtās emocijas, un joprojām mīlēt savu bērnu. Un šķiet, ka pat vairāk nekā to esi spējusi tu pati.
14.12.2023 13:37 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
SarmaD @ 14.12.2023 13:32

Tev laikam ir kaut kāda statistika cik te ir māmiņas un cik no viņām seko katram tavam komentāram, lai nāktu un izteiktu savu viedokli. ?
Ja par trigeriem, tad man tiešām iztrigeroji. Un ne tapēc, ka man būtu kaut kāds smags bērnu laiks, jo bērnu laiks man vel nav pienācis (suprise, suprise, lose ?), bet tapēc, ka man totāli besī mātes, kuras gatavas otru pazemot tapēc, ka tās otrās it kā ir nevarīgākas, nemākulīgākas, sliktākas mammas.

ka tās otrās it kā ir nevarīgākas, nemākulīgākas, sliktākas mammas.
14.12.2023 13:35 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
Tora @ 14.12.2023 13:28

Mani netrigero citas mammas. Citē, kur es šo apgalvoju. :) Mani triģerē, ka tu liec sevi uz pjedestāla, jo nečīkstēji kā katra otrā un pārmet tām mammām, kuras savu sāpi izliek skaļi. Mani triģerē citu mammu kaunināšana un noniecināšana, ko tu veic.

Kliedz savu sāpīti, mēs tevi pažēlosim, jo izskatās ka Tu nespēj rimties un savu sāpi saskati jebkuras citas mammas tekstā un uztver to personiski, kamēr pārējās saprot, ko gribēju teikt un nekasās!
14.12.2023 13:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits