IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 1896
Reģ: 22.02.2023
Anggggst @ 27.11.2023 17:06
Vai kāda seko Midnightqueen (Dace vadzīte)? Viņa ļooti skaisti izskatās, man sākumā likās, ka filtri, bet izskatās ka tomēr nē… bet nu kosmētika daudz tiek lietota. Kas viņa vsp tāda ir? Par ko strādā? Kaut ko interesantu varat pastāstît??
Brrr, cik mākslīga.
27.11.2023 18:14 |
 
Patīk
Reitings 10136
Reģ: 18.09.2021
Terra Incognita @ 27.11.2023 17:27

Iespējams, Sandras un Diānas Kudrjašovas klientes. Viņas abas dejo un tēmē uz sieviešu-dieviešu auditoriju :D

Es kādreiz paskatos to Kudrjašovu - kā var maksāt par to hui*u!!!?!!! Pat grūti noformulēt, ko tieši viņa tirgo, bet tas smagi izskatās pēc cerības & tukša gaisa, kas apsiets ar dāvanu lentīti. Atrodas meitenes, kas par to fufeli maksā simtos un tūkstošos… Un tad vēl nevar to atļauties, maksā pa daļām... = izmet burtiski savu pēdējo naudu
27.11.2023 18:04 |
 
10 gadi
Reitings 2617
Reģ: 17.03.2010
Aureksi @ 27.11.2023 14:56
Kāpēc sievietēm ir sevi tā jāizķēmo? Dzenīte burtiski kļuvusi par pērtiķi ?‍? https://failiem.lv/u/xsug3uy7cj
ir, ir, kārtīga monkey mama 😀
27.11.2023 17:56 |
 
Reitings 128
Reģ: 18.07.2023
Dita.D @ 27.11.2023 16:10

Man vispār pēdējā laikā liekas, ka heels dance kļuvis baigi populārs jauno māmiņu vidū. Zinu vairākas, kas tagad sevi liek sieviešu-dieviešu kategorijā, ka dejo heels dejas

Iespējams, Sandras un Diānas Kudrjašovas klientes. Viņas abas dejo un tēmē uz sieviešu-dieviešu auditoriju :D
27.11.2023 17:27 |
 
10 gadi
Reitings 4463
Reģ: 29.01.2009
Vai kāda seko Midnightqueen (Dace vadzīte)? Viņa ļooti skaisti izskatās, man sākumā likās, ka filtri, bet izskatās ka tomēr nē… bet nu kosmētika daudz tiek lietota. Kas viņa vsp tāda ir? Par ko strādā? Kaut ko interesantu varat pastāstît?😀
27.11.2023 17:06 |
 
Reitings 775
Reģ: 16.01.2023
u.604737e44a238 @ 27.11.2023 13:26
Jautājums zinātājām - vai heels dance nedod baigo slodzi uz ceļiem? Varbūt sakritība, bet es jau divas meitenes Instagram zinu, kas tagad sūdzas par ceļiem, bet iepriekš lika storijus ar heels dance. Tāpēc mani drusku nošokē astroloģijas Sandra, kas aktīvi reklamē heels dance, lai gan iepriekš stāstīja par savām kāju operācijā.

Man vispār pēdējā laikā liekas, ka heels dance kļuvis baigi populārs jauno māmiņu vidū. Zinu vairākas, kas tagad sevi liek sieviešu-dieviešu kategorijā, ka dejo heels dejas
27.11.2023 16:10 |
 
Reitings 284
Reģ: 17.12.2019
Kāpēc sievietēm ir sevi tā jāizķēmo? Dzenīte burtiski kļuvusi par pērtiķi 😵‍💫 https://failiem.lv/u/xsug3uy7cj
27.11.2023 14:56 |
 
Patīk
Reitings 2964
Reģ: 09.08.2016
Anete Spīķe, kura palīdz visiem pacelties uz augšu. Bija kaut kāds superkonkurss ar uzņēmēju Denisu. Viņš bija tik pateicīgs Anetei, filmēja video kā sasniedz 6k sekotājus. Šodien skatos - zem 6 tomēr.
27.11.2023 14:39 |
 
Reitings 2486
Reģ: 09.03.2021
Jautājums zinātājām - vai heels dance nedod baigo slodzi uz ceļiem? Varbūt sakritība, bet es jau divas meitenes Instagram zinu, kas tagad sūdzas par ceļiem, bet iepriekš lika storijus ar heels dance. Tāpēc mani drusku nošokē astroloģijas Sandra, kas aktīvi reklamē heels dance, lai gan iepriekš stāstīja par savām kāju operācijā.
27.11.2023 13:26 |
 
10 gadi
Reitings 8796
Reģ: 15.03.2012
Cik komiski ir tie storiji, kur tieva influencere ar iekritušu vēderu reklamē taukus šķeļošu procedūru 😄 tā Milzarāja, tagad Maijrozīte mēģina kaut ko šķelt, kur pat nav tauku slāņa, kura nākamā, Krasta varbūt varētu? 🤦‍♀️
27.11.2023 12:44 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
Miuce @ 27.11.2023 11:04

Slaids augums, draugs/vīrs un vairāki ceļojumi gadā tas būtu kaut kas īpašs? Tā vispār ir kaut kāda norma ar smadzenēm apveltītam, strādājošam cilvēkam. Man apkārt ir tikai tādi cilvēki. Nez kādā sabiedrībā uzturies Tu? Sociālajā, prusaku apsēstā dzīvoklī, kur visi norijušies lēto alku un hamburgerus ripo un pat vislētākās lidojumu biļetes ir kaut kas apmēram kā paraboliskais lidojums? Tad varbūt jāizlien no miskastes un jāpakustina dirsa, nevis jāapgalvo, ka pašsaprotamas lietas ir utopija. Par utopijām varētu murgot, ja te kāda teiktu, ka lidinās ar privāto lidmašīnu un no tās bārsta dolārus pār zemi. Nenorīšanās kā cūkai un ceļošana NAV utopija, bet realitāte, nu varbūt vienīgi miskastē sēdošām rukšķētājām tā ir utopija…..

Pēc pirmajiem 2 teikumiem ieliku 👍, bet izlasot visu, vēlos to samainīt pret 👎.
Kur tik pretīgi?! Nav visi miljonāri un nekad nebūs. Un arī nav jābūt.
Daži cilvēki izaug un dzīvo laimīgi, kaut ne turīgi. Un dažiem ar to pilnībā pietiek. Bet šādus komentārus var rakstīt tikai dziļi nelaimīgs cilvēks. Un nav svarīgi finansiāli labā vai sliktā pozīcijā.
27.11.2023 12:07 |
 
Reitings 3521
Reģ: 10.01.2023
Miuce @ 27.11.2023 11:04

Slaids augums, draugs/vīrs un vairāki ceļojumi gadā tas būtu kaut kas īpašs? Tā vispār ir kaut kāda norma ar smadzenēm apveltītam, strādājošam cilvēkam. Man apkārt ir tikai tādi cilvēki. Nez kādā sabiedrībā uzturies Tu? Sociālajā, prusaku apsēstā dzīvoklī, kur visi norijušies lēto alku un hamburgerus ripo un pat vislētākās lidojumu biļetes ir kaut kas apmēram kā paraboliskais lidojums? Tad varbūt jāizlien no miskastes un jāpakustina dirsa, nevis jāapgalvo, ka pašsaprotamas lietas ir utopija. Par utopijām varētu murgot, ja te kāda teiktu, ka lidinās ar privāto lidmašīnu un no tās bārsta dolārus pār zemi. Nenorīšanās kā cūkai un ceļošana NAV utopija, bet realitāte, nu varbūt vienīgi miskastē sēdošām rukšķētājām tā ir utopija…..
nedomāju oponēt komentāra autorei, bet ir liela daļa cilvēku, kam tālākais ceļojums ir bijis varbūt līdz Parīzei, bet tas arī ir dārgs gala mērķis.
Ir cilvēki, kas vienkārši nevar atļauties ceļot un ir tādi, kuriem tas nav vajadzīgs..
Man ar nav pa ceļam ar cilvēkiem, kuri neceļo- vnk ir cits redzējums uz dzīvi, bet es nenosodu nevienu, kas to nedara
27.11.2023 12:03 |
 
10 gadi
Reitings 394
Reģ: 29.01.2009
Miuce @ 27.11.2023 11:04

Slaids augums, draugs/vīrs un vairāki ceļojumi gadā tas būtu kaut kas īpašs? Tā vispār ir kaut kāda norma ar smadzenēm apveltītam, strādājošam cilvēkam. Man apkārt ir tikai tādi cilvēki. Nez kādā sabiedrībā uzturies Tu? Sociālajā, prusaku apsēstā dzīvoklī, kur visi norijušies lēto alku un hamburgerus ripo un pat vislētākās lidojumu biļetes ir kaut kas apmēram kā paraboliskais lidojums? Tad varbūt jāizlien no miskastes un jāpakustina dirsa, nevis jāapgalvo, ka pašsaprotamas lietas ir utopija. Par utopijām varētu murgot, ja te kāda teiktu, ka lidinās ar privāto lidmašīnu un no tās bārsta dolārus pār zemi. Nenorīšanās kā cūkai un ceļošana NAV utopija, bet realitāte, nu varbūt vienīgi miskastē sēdošām rukšķētājām tā ir utopija…..

Ļoti liela daļa Latvijas iedzīvotāju pēc taviem vārdiem ir miskastē sēdoši rukšķētāji. 🤦‍♀️Ārpus tava burbuļa cilvēki nedzīvo Leiputrijā.
27.11.2023 11:24 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
komentators @ 26.11.2023 18:08

taada biznesa sieviete ar sapnju dziivi, jauns viirietis un veiksmiigs bizness, celjojumi, veel maaja, bet kaut kaa tik daudz briiva laika, lai seedeetu klachu forumaa un analizeetu “neveiksmiigaku” cilveeku dziives. kaada sakritiiba ka visas foruma lielaas runaatajas vienmeer dziivo perfekto dziivi, katrai savs bizness, katrai izcils augums, briinishkjiigs viirietis pie saaniem un visi paareejie sasniegumi.. dazhas melo publiski, bet citas anoniimi (

Slaids augums, draugs/vīrs un vairāki ceļojumi gadā tas būtu kaut kas īpašs? Tā vispār ir kaut kāda norma ar smadzenēm apveltītam, strādājošam cilvēkam. Man apkārt ir tikai tādi cilvēki. Nez kādā sabiedrībā uzturies Tu? Sociālajā, prusaku apsēstā dzīvoklī, kur visi norijušies lēto alku un hamburgerus ripo un pat vislētākās lidojumu biļetes ir kaut kas apmēram kā paraboliskais lidojums? Tad varbūt jāizlien no miskastes un jāpakustina dirsa, nevis jāapgalvo, ka pašsaprotamas lietas ir utopija. Par utopijām varētu murgot, ja te kāda teiktu, ka lidinās ar privāto lidmašīnu un no tās bārsta dolārus pār zemi. Nenorīšanās kā cūkai un ceļošana NAV utopija, bet realitāte, nu varbūt vienīgi miskastē sēdošām rukšķētājām tā ir utopija…..
27.11.2023 11:04 |
 
10 gadi
Reitings 2604
Reģ: 29.01.2009
Lorra @ 27.11.2023 07:34

Tā bante tur galigi neiederas, kaut kas galīgi nav.

Briesmīga
27.11.2023 10:33 |
 
Patīk
Reitings 2964
Reģ: 09.08.2016
Bet Spīķei nudien bija nenormāla kaudze kosmētikas uz sejas Baltic Beauty izstādē. Var pat neattaisnoties.
Tonālais bija tādā slānī, kā visa seja izskatījās 'cakey'. Droši vien kādai citai tā būtu, es neievērotu, bet no Latvijā populārākās makeup guru gaidīju tomēr labāku grimu.
27.11.2023 10:14 |
 
Reitings 268
Reģ: 01.05.2022
Kačai ir pieaudzēti mati, atceros biju ievērojusi vienā sērijā "Slavenības bez filtra", kur viņa intervēja Bokāni klubā, tad spīdēja kapsulas.
Bildēs jau tos matus var piekārtot, bet reāli dzīvē var pamanīt pieaudzētos matus, īpaši ja viņi ir atauguši.
27.11.2023 10:13 |
 
Reitings 1215
Reģ: 19.10.2023
Apple of my eye @ 26.11.2023 23:12
Par Kačiņu runājot, man šķiet, ka viņas dzīvesveids (pārēšanās, pulveri, alkohols, maz sporta utt.) NAV veselīgs un NAV tur nekas iedvesmojošs.
Ja kāda te čurā biksēs, cik viņa Taizemē dabīga, tad jā, to es atbalstu, ka staigā vienos šortos un peldčukā, nav vnm jāliek pilnais make-up un jāpucējas. Bet ikdienā taču viņai ir virsū kaudze kosmētikas! Un viņa slimīgi pērk arvien jaunas šmotkas un aksesuārus. Un viņai ir pielikti mati, pupi, filleri, atsūkti tauki un kas tik vēl ne. Tā ka es viņu par nekādu skaistuma vai dabīguma etalonu nesauktu gan :D Tieši otrādi - viņai ir tik tipisks mainstream dzīvesveids, cik iespējams.
P.S. Man neskauž, man vienalga, kā viņa dzīvo, bet es viņu neapbrīnoju un nekad neapbrīnošu

Tiešām Kačai mati pieaudzēti?? Šo būšu palaidusi garām. Parasti tas ir redzams vai nojaušams.
Kad viena friziere teica, ka Maijai Silovai pieaudzēti mati, tas arī bija pārsteigums, jo vispār nebija pamanāms.
27.11.2023 09:54 |
 
Reitings 1976
Reģ: 10.09.2021
Jaa, Dzenīšu attieksme un nepieskatīšana ar dvīņiem bija kas wow. Bet tad drīzāk, ka dvīņi ir ļoti mierīgi, klausīgi, ja jau tādā chillaa neskatās kur tie bērni. Tad jau tādos piedzīvojumos var doties, viss atkarīgs no bērniem.
27.11.2023 09:45 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Londine @ 27.11.2023 06:51

Un garus komentàrus arí te nevar rakstít, jo tas apgrūtina foruma lasítàjas, jo gari ir grúti uztverami un ší nav ístà auditorija. Un jà - gari palagi nav pareizi konentàri, pareizi ir vienos ísos teikumos. Sarkasms!
Śe tev ísà versija : jo ir svètdiena un slinkoju dívànà ? Ceru, ka šo tavas smadzenes uztver un spēj iedomāties manā veiksmīgajā dzīvē ?
Tu gadījumā neesi Elizabeteeee otrais profils? Ja nē, iepazīsties, abas esat ar vienādi iedomīgu attieksmi pret citiem, jums varētu labi saskanēt. Varēsiet abas kopā pazemot citas dāmas šeit ar savu grandiozo intelektu un perfekciju 😁
27.11.2023 09:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits