IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 6191
Reģ: 14.12.2022
Ariete @ 21.12.2023 23:48
Nezinu kas tā ir, bet atgādina Jeļu ???
Atvainojos ieliku atkārtoti, bet es sāku reāli ticēt naud ir vislielākais reizinātājs pasaulē! Tupumam gurībai, atkarībām un pilnīgi visam, , kam nu Dieviņš prātu devis.m vai atņēma.isŠajā momentā varētu
22.12.2023 00:02 |
 
10 gadi
Reitings 5190
Reģ: 17.09.2009
Gardenia @ 21.12.2023 23:54
Viņai 37 gadi. Ja Tu domā par to veci ar kuru kopīgas bildes, ļoti stipri apšaubu, ka vīrs. Ukrainis ļoti liela kalibra ierēdnis, bija. Milzīgos apjomus Juščenko laikos izzaga Borispoles un Kijevas zemes, runā saistīts ar mafiju un varot būt pat slepkavībām, sazadzies miljoniem dolāru, Juščenko beigās viņu patrieca par krāpšanos un zagšanu. Janukoviča laikos arī bija lielā amatā pie siles, saistībā ar ceļu uzturēšanu, tur arī miljonus sazagās, kad nebija ko zagt pameta amatu. Papildus tam milzīgi smagsvara biznesi saistīti ar īpašumiem, finanšu kreditēšanas biznesi, spēļu biznesi. Domāju tur naudas tik daudz, ka nez kādam LV ir tik daudz, ja nu vienīgi kariņam, valsts kabatā) Kā noprotu šogad Zelenskis pret viņa spēļu biznesu ierosinājis sankcijas, ir pirms tam arī tiesvedības bijušas, bet tomēr uz brīvām kājām. Iespējams arestēta arī kāda manta, kura laicīgi nenoslēpta. It kā lielos draugos ar alko un narko
Viņam ganjau tādas jaunas dāmas ne viena vien 🤣
22.12.2023 00:02 |
 
Reitings 6191
Reģ: 14.12.2022
Ariete @ 21.12.2023 23:48
Nezinu kas tā ir, bet atgādina Jeļu ???
Viņai 37 gadi. Ja Tu domā par to veci ar kuru kopīgas bildes, ļoti stipri apšaubu, ka vīrs. Ukrainis ļoti liela kalibra ierēdnis, bija. Milzīgos apjomus Juščenko laikos izzaga Borispoles un Kijevas zemes, runā saistīts ar mafiju un varot būt pat slepkavībām, sazadzies miljoniem dolāru, Juščenko beigās viņu patrieca par krāpšanos un zagšanu. Janukoviča laikos arī bija lielā amatā pie siles, saistībā ar ceļu uzturēšanu, tur arī miljonus sazagās, kad nebija ko zagt pameta amatu. Papildus tam milzīgi smagsvara biznesi saistīti ar īpašumiem, finanšu kreditēšanas biznesi, spēļu biznesi. Domāju tur naudas tik daudz, ka nez kādam LV ir tik daudz, ja nu vienīgi kariņam, valsts kabatā) Kā noprotu šogad Zelenskis pret viņa spēļu biznesu ierosinājis sankcijas, ir pirms tam arī tiesvedības bijušas, bet tomēr uz brīvām kājām. Iespējams arestēta arī kāda manta, kura laicīgi nenoslēpta. It kā lielos draugos ar alko un narko
21.12.2023 23:54 |
 
10 gadi
Reitings 5190
Reģ: 17.09.2009
Gardenia @ 21.12.2023 23:22
Es uz Tavu jautājumu, kā interesentam. biju sīki urakstījusi diezgan daudz par viņas veci. Iedomājies šodien? uzjundīja interese un palūrēju instā viņas storiju. Piedod, bet pat Jeļinska tupuma ziņā atpūšās un Fiļa no Vadima naudas izteiksmē noteikti! Vai tiešām liela nauda padara cilvēkus tik tupos??
Nezinu kas tā ir, bet atgādina Jeļu 🤣🤣🤣
21.12.2023 23:48 |
 
Reitings 289
Reģ: 19.03.2023
Re kā Dzelzītis ar savu Asnati saskandalējis un šai pa muti esot sadevis, atkal Gobzis vainīgs pie izjukušām attiecībām
21.12.2023 23:33 |
 
Reitings 6191
Reģ: 14.12.2022
Varone1 @ 19.12.2023 13:57
Vai zinat kas ir IG lady_maria_j ? Vecums, Ar ko nodarbojas un kas ir viņas vīrs?
Es uz Tavu jautājumu, kā interesentam. biju sīki urakstījusi diezgan daudz par viņas veci. Iedomājies šodien😳 uzjundīja interese un palūrēju instā viņas storiju. Piedod, bet pat Jeļinska tupuma ziņā atpūšās un Fiļa no Vadima naudas izteiksmē noteikti! Vai tiešām liela nauda padara cilvēkus tik tupos😳🙈
21.12.2023 23:22 |
 
10 gadi
Reitings 283
Reģ: 29.03.2010
kinderbueno @ 21.12.2023 12:13

Jā, man arī radās šis jautājums ?

https://www.instagram.com/iamlukomsky?igsh=eGpvOHE2cG1vMHJ5
21.12.2023 23:17 |
 
Reitings 3713
Reģ: 10.01.2023
Bet klau, tas ir normāli, ja fotogrāfi lieto kkādas aplikācijas? Arī face upp. Ir viena fotogrāfe Ozerova vai kā viņ tur sauc- bildēs resnu sieviešu sejas uztaisa par tievākām..
Nu tā, ka nepazīt. Saprotu, ka make up dikti izmaina, bet nu…
21.12.2023 22:46 |
 
Reitings 3713
Reģ: 10.01.2023
raja @ 21.12.2023 18:55
[
Nu skaidrs, ka tev nav ne pieredze, ne saprasana ko uzrakstiji?
Botox un visas tavas minetas proceduras izmaina seju. Botox gummy smile, loti izmaina cilveka smaidu (un smaids izmaina seju), tapat bruksisma terapijas botox atslabina muskuli un paslaidina zhokli.
Pirms kaadu sauc par dabigo princesi, padoma cik estetiski korekti tas ir izdarits?
Katra 5 meitene kaut ko sprice un tiesi miljonara ex neko nespricee ?pleaase
nu kā tad! Ja botoxu ielaiž starp uzacīm- sejas vaibsti tā izmainās, ka vāks. 😁 domā, ko raksti, gudrele.
Tas, ka ar filleriem, botoxu var šo to izmainīt- ir fakts, bet nevar taču tagad visu likt vienā maisā.
21.12.2023 22:43 |
 
Reitings 326
Reģ: 25.01.2021
raja @ 21.12.2023 18:55
[
Nu skaidrs, ka tev nav ne pieredze, ne saprasana ko uzrakstiji?
Botox un visas tavas minetas proceduras izmaina seju. Botox gummy smile, loti izmaina cilveka smaidu (un smaids izmaina seju), tapat bruksisma terapijas botox atslabina muskuli un paslaidina zhokli.
Pirms kaadu sauc par dabigo princesi, padoma cik estetiski korekti tas ir izdarits?
Katra 5 meitene kaut ko sprice un tiesi miljonara ex neko nespricee ?pleaase

Nē, man vnk nav nekādu sejas defektu kā gummy smile utt, Vizlai arī nē. Ja tādi ir, tad nu jāmēģina ar to pašu botox pielabot, kaut arī patiesībā tur jāveic, piemēram, smaganu apgriešana utt; nevis jāspēlējas ar injekcijām
21.12.2023 22:42 |
 
Reitings 2235
Reģ: 10.12.2023
DaigaL @ 21.12.2023 20:14
Un ko Vizla ielika storijos? Kkādā studijā? Vocals? Kaut tikai nesāk domāt, ka prot dziedāt ?‍♀️
a ko viņai citu darīt??? Meitēns ir izmisis!!!! Pasaule ir maza, no drošiem avotiem KP bija tas, kas pārtrauca attiecības. Un jā atstāja viņai pieklājīgi šo to (kaut gan AMG Mersi vēlas atpakaļ, bet vēl nav bijis Latvijā). Tagad vēl būtiskāk redzami Vizlas BBL uzlabojumi, jo pēc šķiršanās diezgan notievējusi stresa dēļ. Spilveni bija pieraudāti
21.12.2023 22:39 |
 
Patīk
Reitings 2689
Reģ: 08.05.2022
Hey_Lola @ 21.12.2023 20:45
Tā, nopietns vecgada jautājums - vai mēs esam Kārenu forums vai ir kāds "Kārenīgāks forums", kur arī tiek apspriesta @jolantadx (es citus forumus nelasu) ??

Viņa laikam grib lai par viņu sāk runāt? Vai iedomājusies, ka ir tik populāra ? Pirmo x tādu redzu 😂
21.12.2023 21:44 |
 
10 gadi
Reitings 1900
Reģ: 09.07.2011
Es neteiktu, ka Puriņas deguns ir kaut kas īpašs. Deguns kā deguns, varbūt pat nedaudz par platu manai gaumei (vismaz Ievas vāka bildē), bet, protams, nezinu, kā bija kādreiz 😀
Un, par Vizulu runājot, kaut kā jau tā naudiņa jāpelna. Ilgi nebija jāgaida, kā jauns "labvēlis" Lukomsky personā ir klāt. Sāk ar apģērbtajām bildēm, bet interesanti, kas sekos tālāk 😀
21.12.2023 21:24 |
 
Reitings 422
Reģ: 30.10.2023
Hey_Lola @ 21.12.2023 20:45
Tā, nopietns vecgada jautājums - vai mēs esam Kārenu forums vai ir kāds "Kārenīgāks forums", kur arī tiek apspriesta @jolantadx (es citus forumus nelasu) ??
kas tā tāda? slēgts konts, mājas lapā minēts beigusi kaut kādus kursikus hipnozes koledžā, apgaismojiet, kas pa slavenību , tas ka bērni daudz sadzimuši, kaut ko netā īdējusi par depresiju vai ,ka vecis no Parīzes?
21.12.2023 20:56 |
 
Reitings 538
Reģ: 25.01.2023
Derisa @ 21.12.2023 13:20

Nu lai vai kas, bet seja Vizlai ir dabīga. Tas, ka pašām kaut kāds deguns-kartupelis nenozīmē, ka dabiski skaisti deguni neeksistē. Max, kas viņai sejā ir, ir sen taisīts lūpu filleris.
Ķermenis gan pārtaisīts, gan krūtis, gan bbl, gan neliels lipo viduklī.

tas teksts bija par Kalmaņu Terēzi.
21.12.2023 20:46 |
 
Reitings 4655
Reģ: 23.11.2014
Tā, nopietns vecgada jautājums - vai mēs esam Kārenu forums vai ir kāds "Kārenīgāks forums", kur arī tiek apspriesta @jolantadx (es citus forumus nelasu) 🙊😁
21.12.2023 20:45 |
 
Reitings 538
Reģ: 25.01.2023
Mollij, IĢI SŪDĀ
21.12.2023 20:43 |
 
Reitings 2
Reģ: 21.12.2023
turpinajums
piedodiet, ka tik gari un ne pārāk interesanti.
bet tas nav viss.
takā ciemats ir mazs un viens otru zina un runā, tad tvaru pastāstīt vēl. pirms rakstu, uzsveru, ka to man atstāstīja pietuvināta persona.
O esot ok, vienmēr normāli runājot, neizturas pret strādniekiem, kā zemāks utt. savukārt ar K ir grūti. visus izrīkot grib, ne par velti ir bijuši vairāk nekā 5? restorāna vadîtāji?! jo K nekad nekas nav labi un viss slikti. tā pat arī domā, ka ik viena sieviete ir konkurente un var atņemt o. baigi čeko visam līdzi.
kāpēc jaunais šefpavàrs toreiz nezigāja, pēc tā “no name” ieraksta?
jo tika pie jauna auto no salona, telefona un datoa, varbūt vēl kā, bet sīkumus vairāk neatceros. lai O atkal nenàktos meklēt jaunus darbiniekus, kādreiz Talsu sludinājumis ik pa laikam varēja atrast vaknces muižā.
kā arî reiz rezervēju vietu kad bija vasaras terases atklāšana ar dj set, kad ierados uz pasàkumu, tad manā rezervētejā vietā tusēja pati k ar draudzenēm, un man tika ierādīta tālāka vieta.
iespējams bija vēl kas, bet vairāk neatceros.
negribu pārlasît, tāpēc atvainojies kļūdas
p.s. man kādreiz K likās interesanta utt, lîdz tiem storijiem pr no name šefpavāru, tad sāku uz viņu skatīties savadāk. pēc tam visas reizes, restorānā un tas aukstais skatiens. nekad neesmu redzējusi viñu pasmaidam vai sasveicinoties ar visiem.
21.12.2023 20:38 |
 
Reitings 2
Reģ: 21.12.2023
1/1
atbildot uz iepriekš redzēto. esmu bijusi muižas restorànā reizes 5cas, varbūt pat vairāk.
kad restorāns tik tikko atvērās bijām gan eksukursijā, gan resotrānā. ap 12 cilv, tikām atsevišķà telpā. tolaik bija cits šefpavàrs, viss bija garšīgi, apkalpošana super utt. toreiz ienāca K un O, apskatīja visu, un aizgāja. Ja pareizi atceros, katrā reizē esmu satikusi K muižā un vienmēr viņa ir skatījusies uz visiem kā no cita plauktiņa, it kā mēs pārējie esam zemāki utt. atceros, ka ekskursijas laikā gids pajokoja, ka šo taisījusi saimnieka sieva, bet kura, īsti neatceras.
pēc tam restorānā bijām rudenī, kad bija vakcīnu laiks un drīkstēja tikai terasēs ēst. tad apkalpošana nelikās, kā restorānā. bijām ar mazu bērnu, neviens nepiedāvāja krēsliņu, arī bērnu ēdienkarti ne, dzērieni un ēdien bija labs.
tad man uzdāvināja dāvanu karti un apskatot to, mazliet sanāca smiekli. dāvanu karte uztaisīta eleganti? bet aizpildîta ar zilu pildspalvu, sliktā rokrakstā ( nu labi, te nevar baigi piekasīties), un bija arī pārsvītrots cipars un tad izlabots.
divreiz esmu bijusi arī lieldienu pasākumos. interesanti un forši. O pat pienāca pie mana mazā, kad skatījās trusīti un piedāvāja izņemt parādīt, K tikmer pie blakus galdiņa sēdēja, telefonā. pateica tik nē. nezinu kāpēc, bet katru reizi, kad viņa ir, liekas ka viss plaiek drūms, tāda nelaipna. arî kad ēdām terasē, Mollija (viņa suns) skraidīja visur un K ik pa laikam tik pasauca Mollij, iģisuda. bet Mollijai baigi tas neinteresēja. neesmu pret suņiem (vnk ir vietas kur tā nevar), bet arî atrodoties iekštelpās (šis bija cità reizē) Mollija sēdēja pie galda uz krēsliem.
21.12.2023 20:37 |
 
Reitings 1961
Reģ: 22.02.2023
NuVaiZinies @ 21.12.2023 17:13
Kas te piemin pērļumammas deguna plastisko. Izskatīju visas bildes un nemanīju atšķirību ? kas tieši ir citādāk? (Un nedomāju to sliktā nozīmē. Viņai manuprāt ir ļoti glīta seja, bet te jau par gaumi strīdas ?)
Sensenos laikos, kad viņa piedalījās princešu šovā, viņai bija gan sakodiena problēmas, gan pagarš deguns, kas skatās uz leju. Ļoti eleganti viss sakārtots.
Tāpat kā vienai Datu aizsardzības dāmai, ko pa tv bieži rāda, smuki sataisījusi sevi!
Lūk, šie ir gadījumi, kad tiešām ir minimāla iejaukšanās ar maximālu efektu, nevis vienkārši random iegribas, kad tērē naudu uz operācijām un beigās seja izskatās pēc paviāna d.
21.12.2023 20:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!