IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 174
Reģ: 09.08.2023
SarmaD @ 30.12.2023 23:16

Man izskatijās, ka viņa vienkārši grib paziņot pati pa cik Kuģis jau izpļurkstējās. Tās bildes tādas pabriesmīgas. Bet varbūt viņiem fotogrāfa nebija. Tad parasti pirmajās dienās iedod pāris uz ātro apstrādātus foto.

Par to fotogrāfu. Storijā ir redzama sieviete ar fotoaparātu, kas uzņem bildes. Tā, ka pilnīgi iespējams, ka gribējās ātrāk paziņot pašai, par cik runas jau sākušās.
30.12.2023 23:34 |
 
Reitings 174
Reģ: 09.08.2023
Ņemot vērā, ka iepriekšējaia vīrietis Samantai bija bez matiem, pieņemu, ka mati ir/nav tik būtiski. Manuprāt, labāk bez matiem, nevis garāki mati, kas atkāpjas un augšpusē ir redzams, ka tur tie nav, vai sāk atkāpties.
30.12.2023 23:31 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Nu nav jau viņš bomzis. Viņš ir tāds... nezinu kā kabāk pateikt. Vecis?

Viņš izskatās vecs tāpēc, ka viņam vnk matu nav. Tas nav noslēpums, ka mati nenormāli maina izskatu vīriešiem (ir izņēmumi, protams), it sevišķi padara vizuāli jaunāku, atsevišķos gadījumos par 10g+ jaunāku.
Paskaties šo video, čalis no opja bez maz vai pa modeli pārvērtās :D
https://www.youtube.com/watch?v=0SMOjVgfqv4
30.12.2023 23:28 |
 
Reitings 174
Reģ: 09.08.2023
SarmaD @ 30.12.2023 23:16

Man izskatijās, ka viņa vienkārši grib paziņot pati pa cik Kuģis jau izpļurkstējās. Tās bildes tādas pabriesmīgas. Bet varbūt viņiem fotogrāfa nebija. Tad parasti pirmajās dienās iedod pāris uz ātro apstrādātus foto.

Nu vienīgi, ja tā domāts. Viņas storiji, bildes vienmēr skaisti, pārdomāti un šīs bildes tā, kā mamma ar savu neforšo telefonu nofočējusi, lai aizsūtītu omei, kas nav tikusi.
Katrā ziņā, no tā, kā viņa sevi pasniedz soc.tīklos, ekspektācijas par tik nozīmīgu pasākumu un to kā viņa izskatītos biju gaidījusi kaut ko ļoti dāmisku, efektīgu ( un atkal..ne par plikumiem).
Katrā ziņā statuss, par ko daudz runājusi un gaidījusi - IR!
30.12.2023 23:23 |
 
Reitings 174
Reģ: 09.08.2023
dzestaislietotajs @ 30.12.2023 23:12
kleita un tērps ir attiecīgi krišnām. kas tur nesaprotams. katoļi un citi reliğiozi cilveki ari neiet baznica pliki, ir savs katram.

Nevis par plikumu vai neplikumu es runāju ( turklāt plecu daļa, krūšu daļa ir) gana atklāta. Nav jau bītlenes tipa. Es saku, ka man liekas - tik standarta kleita, cik standarta vien var būt. Man patīk, bet viņa vienmēr likusies tāda, kas arī kāzās izskatītos uz 150%. Vairumā pasākumu, kuros redzēta viņa izskatās daudz labāk, pat neatklājot neko no plikumiem.
30.12.2023 23:19 |
 
Moderators
Reitings 3681
Reģ: 13.11.2016
GhostGG @ 30.12.2023 23:12

+++
Viņiem visiem ir augumu "piedzejoti" klāt. Arī pašam Leo
https://www.celebheights.com/s/Jason-Statham-365.html šī adrese ir, kurā var uzzināt visprecīzāk par slavenību augumiem.

Es atceros, ka Ieva Lagūna intervijā pirms dažiem gadiem stāstīja, ka viņa ir īsāka par savu māsu, bet saskaņā ar mārketinga nolūkos uzrādīto auguma garumu, viņa sanāca garāka par savu māsu.:)
30.12.2023 23:18 |
 
Reitings 2686
Reģ: 05.09.2023
dzestaislietotajs @ 30.12.2023 23:07
jaa, un? protams latram ir savs tips, bet nu nav jau nekas tik vajpratigs vai sausmigs. virietim jabut druski smukakam par merkaki. virskihums nosaka to cik virietis ir manas acis izskatigs

Nu nav jau viņš bomzis. Viņš ir tāds... nezinu kā kabāk pateikt. Vecis?
Raksturam, manuprāt, ar izskatu jāiet roku rokā.
30.12.2023 23:17 |
 
Reitings 2686
Reģ: 05.09.2023
Švīka @ 30.12.2023 23:10
Es sekoji Samantai Tīnai. Vienmēr ir paticis tas, kā viņa sevi iznes. Varbūt ne viņa pati un jaunā frizūra, tomēr kaut kas man viņā patīk. Ieraugot publicētās bildes gan bija tāda vilšanās, jo ne bildes, ne kleita neliekas kā ierasts. Vienmēr pasākumos tik skaisti ģērbta, ar šiku, kā saka, bet te liekas kaut kā ne pēc viņas. Kleita standarta (ja būtu jāmin, neticētu, ka viņa tādā precētos. Gaidītu kaut ko ļoti īpašu, ekstravagantu), ieliktās bildes arī tik... ne pēc viņas.
Neņemos spriest par vīru, viņš arī drauga statusā visu laiku bijis noslēpts, tāpat arī tagad publiskotajās bildēs noslēpumā turēts. Gan jau tā nav, bet liekas, ka kaunētos no viņa. Vienmēr ir teikusi, ka grib būt sievas statusā, lai kopdzīvi uzsāktu, ģimeni veidotu, bet pat sievas statusā, vīrs liekas turēts noslēpts.
Protams, labāk, ka savas attiecības uztur tikai starp abiem, nevis iznes visas šmuces uz āru, kā tagad kaudze slavenību pāru, bet pavisam slēpt, pat tā, ka nevienu normālu bildi kopā ielikt nevar, arī neliekas ok. Kāzu dienā jau tomēr varēja publiskot skaistu bildi, nevis kā no zemgalda fočētu, kurā abi izskatāa ne visai glaimojoši.

Man izskatijās, ka viņa vienkārši grib paziņot pati pa cik Kuģis jau izpļurkstējās. Tās bildes tādas pabriesmīgas. Bet varbūt viņiem fotogrāfa nebija. Tad parasti pirmajās dienās iedod pāris uz ātro apstrādātus foto.
30.12.2023 23:16 |
 
10 gadi
Reitings 1472
Reģ: 17.01.2013
Sanāk, ka no Poļakovas, Samanta kļuva par Brunavu? Samanta Brunava 🤔
30.12.2023 23:14 |
 
Reitings 746
Reģ: 14.05.2019
Varone1 @ 30.12.2023 22:42
Annai būs puisits vai meitenīte? Kā parasti ekšena brīdī pelēkais uzlikts...
cik zinu, tad būs meitene. Man šķiet, ka arī tāpēc viņa ir priecīga, jo būs drēbes , ir jau pieredze ar meitām utt. 😊
30.12.2023 23:12 |
 
Reitings 71
Reģ: 21.07.2023
Švīka @ 30.12.2023 23:10
Es sekoji Samantai Tīnai. Vienmēr ir paticis tas, kā viņa sevi iznes. Varbūt ne viņa pati un jaunā frizūra, tomēr kaut kas man viņā patīk. Ieraugot publicētās bildes gan bija tāda vilšanās, jo ne bildes, ne kleita neliekas kā ierasts. Vienmēr pasākumos tik skaisti ģērbta, ar šiku, kā saka, bet te liekas kaut kā ne pēc viņas. Kleita standarta (ja būtu jāmin, neticētu, ka viņa tādā precētos. Gaidītu kaut ko ļoti īpašu, ekstravagantu), ieliktās bildes arī tik... ne pēc viņas.
Neņemos spriest par vīru, viņš arī drauga statusā visu laiku bijis noslēpts, tāpat arī tagad publiskotajās bildēs noslēpumā turēts. Gan jau tā nav, bet liekas, ka kaunētos no viņa. Vienmēr ir teikusi, ka grib būt sievas statusā, lai kopdzīvi uzsāktu, ģimeni veidotu, bet pat sievas statusā, vīrs liekas turēts noslēpts.
Protams, labāk, ka savas attiecības uztur tikai starp abiem, nevis iznes visas šmuces uz āru, kā tagad kaudze slavenību pāru, bet pavisam slēpt, pat tā, ka nevienu normālu bildi kopā ielikt nevar, arī neliekas ok. Kāzu dienā jau tomēr varēja publiskot skaistu bildi, nevis kā no zemgalda fočētu, kurā abi izskatāa ne visai glaimojoši.
kleita un tērps ir attiecīgi krišnām. kas tur nesaprotams. katoļi un citi reliğiozi cilveki ari neiet baznica pliki, ir savs katram.
30.12.2023 23:12 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Ja kādai ASV slavenībai auguma garums dažādos avotos variē, tad parasti tas garākais ir piedzejots mārketinga nolūkos.

+++
Viņiem visiem ir augumu "piedzejoti" klāt. Arī pašam Leo
https://www.celebheights.com/s/Jason-Statham-365.html šī adrese ir, kurā var uzzināt visprecīzāk par slavenību augumiem.
30.12.2023 23:12 |
 
Reitings 174
Reģ: 09.08.2023
Es sekoji Samantai Tīnai. Vienmēr ir paticis tas, kā viņa sevi iznes. Varbūt ne viņa pati un jaunā frizūra, tomēr kaut kas man viņā patīk. Ieraugot publicētās bildes gan bija tāda vilšanās, jo ne bildes, ne kleita neliekas kā ierasts. Vienmēr pasākumos tik skaisti ģērbta, ar šiku, kā saka, bet te liekas kaut kā ne pēc viņas. Kleita standarta (ja būtu jāmin, neticētu, ka viņa tādā precētos. Gaidītu kaut ko ļoti īpašu, ekstravagantu), ieliktās bildes arī tik... ne pēc viņas.
Neņemos spriest par vīru, viņš arī drauga statusā visu laiku bijis noslēpts, tāpat arī tagad publiskotajās bildēs noslēpumā turēts. Gan jau tā nav, bet liekas, ka kaunētos no viņa. Vienmēr ir teikusi, ka grib būt sievas statusā, lai kopdzīvi uzsāktu, ģimeni veidotu, bet pat sievas statusā, vīrs liekas turēts noslēpts.
Protams, labāk, ka savas attiecības uztur tikai starp abiem, nevis iznes visas šmuces uz āru, kā tagad kaudze slavenību pāru, bet pavisam slēpt, pat tā, ka nevienu normālu bildi kopā ielikt nevar, arī neliekas ok. Kāzu dienā jau tomēr varēja publiskot skaistu bildi, nevis kā no zemgalda fočētu, kurā abi izskatāa ne visai glaimojoši.
30.12.2023 23:10 |
 
Reitings 71
Reģ: 21.07.2023
SarmaD @ 30.12.2023 23:05

Paga ko? ?? Sanāk tev izskats vienaldzīgs?
jaa, un? protams latram ir savs tips, bet nu nav jau nekas tik vajpratigs vai sausmigs. virietim jabut druski smukakam par merkaki. virskihums nosaka to cik virietis ir manas acis izskatigs
30.12.2023 23:07 |
 
Reitings 2686
Reģ: 05.09.2023
Fargerike @ 30.12.2023 22:58
Atceroties Tīnas problēmas samaksāt Kašeram par darbu, aurošanu dzīvoklī, jo acīmredzami taupa uz studiju, nebrīnos, ja piķis bija noteicošais vīra izvēlē (šlāgera citēšana kāzu banerī nav slikta, bet ne jau nu Tīnai, bet viņa vēl tēlo, ka ir par to sajūsmā).
Šajā visā mani vairāk pat pārsteidz kleitas izvēle. Skatuves dīvai, kurai katra kleita kā odziņa un šedevrs, pēkšņi kāzās izskatās ir random izvēlēta kāzu kleita...

Kleita viņai skaista.
30.12.2023 23:06 |
 
Reitings 2686
Reģ: 05.09.2023
dzestaislietotajs @ 30.12.2023 23:04
vai virietim ir jabut skaistam? virietim ir vnk jabut virietim, cienosam, atbildigam

Paga ko? 😅😅 Sanāk tev izskats vienaldzīgs?
30.12.2023 23:05 |
 
Reitings 2686
Reģ: 05.09.2023
LabaDabaDa @ 30.12.2023 22:51

Pēc Stethema tur drīzāk Samanta izskatās. :D
Vīrs normāls. Vīrietim vispār nav jābūt pārāk smukam, manuprāt.

Kapēc?
30.12.2023 23:04 |
 
Reitings 71
Reģ: 21.07.2023
Ainulai @ 30.12.2023 22:35

Oj neeeeevaru! Šis ir tas Stethems? Kurš Tīnai knapi līdz pleciem? Laikam tiešām ļoti bagāts ? Mīlestībai neticu.
vai virietim ir jabut skaistam? virietim ir vnk jabut virietim, cienosam, atbildigam
30.12.2023 23:04 |
 
Reitings 410
Reģ: 09.12.2023
Tīnas vīrs ir čigāns ja kas.😝🤑
30.12.2023 23:04 |
 
Moderators
Reitings 3681
Reģ: 13.11.2016
Vilmara @ 30.12.2023 22:39

Ja grib bērnus, precēšanās ir vairāk nekā vajadzīga. Faktiski obligāta. Mana klasesbiedrene pēc šķiršanās no bērna neapprecētā tēva palika, kā pati teica "ar pliku pakaļu". Komentāri lieki.
Precēšanās pati par sevi nenodrošina nepalikšanu ar pliku pakaļu. Mantas dalīšanai jēga ir vien tad, ja laulības laikā kas vērtīgāks iegādāts. Praksē tur ir daži "bet". Gana daudziem mājoklis ir pirkts pirms laulības, tādēļ to nedala- tas paliek tam, uz kā vārda reģistrēts. Latvijā dzimumu līdztiesība ir augstā līmenī, tādēļ sieviete pārī nereti mēdz būt arī labāk nodrošinātā. Rezultātā var nākties pārdalīt mantu vairāk par labu šķirtajam vīram.
P.S. Es esmu par precēšanos, taču laulības noslēgšana pati par sevi nav nekāda juridiska panaceja, kas vienmēr šķiršanās gadījumā būs izdevīga sievietei salīdzinājumā ar situāciju, ja šie paši cilvēki būtu dzīvojuši nereģistrētā kopdzīvē.
Juridiski svarīgāk nereti ir skatīties, lai vīrietim, kurš tiek izvēlēts bērnu radīšanai, visi ienākumi būtu legāli. Tad, ja kas, varēs piedzīt adekvātus uzturlīdzekļus.
30.12.2023 23:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits