IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 26
Reģ: 22.01.2014
SarmaD @ 14.12.2023 13:20

Ļoti šaurpierīgi teikt, ka "viss ir jūsu galvās". Ir apstākļi, ar kuriem vienkārši nākas sadzīvot. Ja vienai tie netraucē, kādai citai tas konkrēti besīs. Tas nenozīmē, ka abas savu bērnu nemīl. Tas nozīmē, ka mēs visi esam cilvēki ar savām ekspektācijām pret dzīvi un visu tajā iekļaujošo.

Tieši tā. Lai arī tas bija grūts posms, es tāpat to izbaudīju. Redzēt, kā mazais cilvēks attīstās, redzēt un būt klāt visās pirmajās reizēs bija super piedzīvojums. Un tagad pat tās mūžīgās nēsāšanas rokās pietrūkst, jo bērns jau izaudzis un pats nosprauž robežas, kad grib mīļoties. 🙂 Vispār neredzu iemeslu cepienam un pārmetumiem citu mammu virzienā. Katrai savs komforta līmenis, raksturi, bērnu temperaments, vajadzības, vēlmes utt. Katra tajā posmā dara visu tik labi, cik tajā brīdī spēj.
14.12.2023 13:25 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
Tora @ 14.12.2023 13:19

Paliek nedaudz smieklīgi, cik ļoti tevi personīgi triģerē mammas, kas skaļi pasaka, ka bija grūti, jā. Man personīgi no tā ne silts ne auksts. Malacis, ka esi visu varoša, apsveicu. Tu esi super mamma! Parējās mīkstās. Tas ir tas, ko vēlējies dzirdēt? ? Es pati lietū staigāt neeju, kur nu vēl ar zīdaini. Priekškam? ? Bet tu esi malacis, labāka par mani ? Uzcēli sevi uz pjedestāla ?

Savukārt, Tev trigero mammas, kuras spēj to izdarīt bez čīkstēšanas un izbauda. Uz atvadām . . Šeit grupā ir vismaz 30 aktīvas lietotājas, no kurām vismaz 25 ir mammas ( es pieļauju). Uzdod sev jautājumu, kāpēc tikai Tev un vēl vienai šis ļoti sāka trigerot lai sāktu attaisnoties, kāpēc Jums bija grūti, bet pārējās to tā neuztver un nepiesējās pie manis teiktā. Tad padomā . .
14.12.2023 13:23 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
kinderbueno @ 14.12.2023 13:13
Un jā, māmiņošana katrai ir dažāda, bet princips paliek viens. Ja māmiņai traucē lietus pastaigām, tas nenozīmē, ka BKA bija drausmīgs un grūts, jo nebija iespēja iztuntulēties laukā, bet Jūs pašas to dramatizējat un pasniedzat kā grūtu vietās, kur tas nemaz tā nav un viss ir Jūsu nevēlēšanās tvert to visu savādāk!

Kāds tur sakars lietum?
Bet ok, tu, acīmredzot, vnk tālāk par savu degungalu nemāki aizdomāties.
Bet vispār tēma ir novirzījusies un šo tālāk nav pat vērts diskutēt.
14.12.2023 13:21 |
 
Reitings 2630
Reģ: 05.09.2023
kinderbueno @ 14.12.2023 13:13
Un jā, māmiņošana katrai ir dažāda, bet princips paliek viens. Ja māmiņai traucē lietus pastaigām, tas nenozīmē, ka BKA bija drausmīgs un grūts, jo nebija iespēja iztuntulēties laukā, bet Jūs pašas to dramatizējat un pasniedzat kā grūtu vietās, kur tas nemaz tā nav un viss ir Jūsu nevēlēšanās tvert to visu savādāk!

Ļoti šaurpierīgi teikt, ka "viss ir jūsu galvās". Ir apstākļi, ar kuriem vienkārši nākas sadzīvot. Ja vienai tie netraucē, kādai citai tas konkrēti besīs. Tas nenozīmē, ka abas savu bērnu nemīl. Tas nozīmē, ka mēs visi esam cilvēki ar savām ekspektācijām pret dzīvi un visu tajā iekļaujošo.
14.12.2023 13:20 |
 
Reitings 26
Reģ: 22.01.2014
kinderbueno @ 14.12.2023 13:07

Kā Jūs protat šo skaistu laiku dramatizēt, nav brīnums, ka Jums bija grūti. Ja pat mašīna vai laikapstākļi tā baudīšanai ir šķērslis. Man auto nebija tajā laikā un es staigāju ar ratiņiem, jā, drausmas, spējat iedomāties ka arī lietū un sniegā utt.?

Paliek nedaudz smieklīgi, cik ļoti tevi personīgi triģerē mammas, kas skaļi pasaka, ka bija grūti, jā. Man personīgi no tā ne silts ne auksts. Malacis, ka esi visu varoša, apsveicu. Tu esi super mamma! Parējās mīkstās. Tas ir tas, ko vēlējies dzirdēt? 😀 Es pati lietū staigāt neeju, kur nu vēl ar zīdaini. Priekškam? 😁 Bet tu esi malacis, labāka par mani 🤝 Uzcēli sevi uz pjedestāla 🎖
14.12.2023 13:19 |
 
Reitings 2630
Reģ: 05.09.2023
kinderbueno @ 14.12.2023 13:07

Kā Jūs protat šo skaistu laiku dramatizēt, nav brīnums, ka Jums bija grūti. Ja pat mašīna vai laikapstākļi tā baudīšanai ir šķērslis. Man auto nebija tajā laikā un es staigāju ar ratiņiem, jā, drausmas, spējat iedomāties ka arī lietū un sniegā utt.?

Tu nespēj vispār uztvert tekstu, kapēc es mašīnu tur iepinu. Dalos ar novērojumiem no dažādām mātēm. Un man nekad nav ienācis prātā kādai no viņām ko pārmest par viņu māmiņošanas laiku. Tomēr tev šķiet laba prakse uzsist sev pa plecu uz to māmiņu fona, kurām māmiņošana nav vienkārša pastaiga parkā.
14.12.2023 13:16 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
Un jā, māmiņošana katrai ir dažāda, bet princips paliek viens. Ja māmiņai traucē lietus pastaigām, tas nenozīmē, ka BKA bija drausmīgs un grūts, jo nebija iespēja iztuntulēties laukā, bet Jūs pašas to dramatizējat un pasniedzat kā grūtu vietās, kur tas nemaz tā nav un viss ir Jūsu nevēlēšanās tvert to visu savādāk!
14.12.2023 13:13 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
SarmaD @ 14.12.2023 12:54

Nu bet tieši tā! Nav visām mātēm tā dzīve vienāda. Ne visas var ķert to bērnu padusē un darīt ko grib. Man druškas, abām mazi bērni, viena dzīvo ārzemēs otra Latvijā. Paklausos kā abām iet. Ja viena var mierīgi pie Latvijas laikapstākļiem iziet mierīgā pastaigā, tad otra saka, ka viņai tur laiks mainās pa minūtēm, jāsaperās ar visu mašīnā, jābrauc uz vietu kur nav tik kalnains jo ar ratiem nav patīkami stumties pa ieliņām, kuras kā amerikāņu kalniņi. Un mašīna viņiem ar vīru viena, tā kā ne vienmēr var to tā realizēt un nākas aprobežoties ar to kas ir blakus vai pastumdīt ratiņus pa sētu lai mazais dabon svaigu gaisu. Tas tā, piemēriem par to, cik māmiņošana var būt dažāda. Un arī vienas valsts ietvaros tāpat.

Kā Jūs protat šo skaistu laiku dramatizēt, nav brīnums, ka Jums bija grūti. Ja pat mašīna vai laikapstākļi tā baudīšanai ir šķērslis. Man auto nebija tajā laikā un es staigāju ar ratiņiem, jā, drausmas, spējat iedomāties ka arī lietū un sniegā utt.?
14.12.2023 13:07 |
 
Reitings 2630
Reģ: 05.09.2023
joselyn @ 14.12.2023 12:48

Bet takš izlasi, ko pati rakstīji - visi tik vāji palikuši..tavs vienīgais uzdevums ir..nav 24/7. A kā tu zini kā ir citiem? Ok, es apkārt nečīkstēju kā Beitika, bet BKA arī baigi neizbaudīju. Pakert žiperi un doties kaut kur mums bija diezgan besīgi (daudz dažādu lietu sakrita). Tā, ka var būt visāsi un nevajag arī to laiku uztaisīt kā standartā super-brīvdienas.
Par Beitiku- man pašai ar besī tā čīkstēšana, atsekoju vinai.
Tajā pašā laikā, varbūt kādai citai tas patīk un palīdz- redzēt, ka kādai grūti vai ka vinai nav tik “grūti” kā Beitikai.

Nu bet tieši tā! Nav visām mātēm tā dzīve vienāda. Ne visas var ķert to bērnu padusē un darīt ko grib. Man druškas, abām mazi bērni, viena dzīvo ārzemēs otra Latvijā. Paklausos kā abām iet. Ja viena var mierīgi pie Latvijas laikapstākļiem iziet mierīgā pastaigā, tad otra saka, ka viņai tur laiks mainās pa minūtēm, jāsaperās ar visu mašīnā, jābrauc uz vietu kur nav tik kalnains jo ar ratiem nav patīkami stumties pa ieliņām, kuras kā amerikāņu kalniņi. Un mašīna viņiem ar vīru viena, tā kā ne vienmēr var to tā realizēt un nākas aprobežoties ar to kas ir blakus vai pastumdīt ratiņus pa sētu lai mazais dabon svaigu gaisu. Tas tā, piemēriem par to, cik māmiņošana var būt dažāda. Un arī vienas valsts ietvaros tāpat.
14.12.2023 12:54 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
kinderbueno @ 14.12.2023 10:41
Es vispār nesaprotu kā ar vienu bērnu var tā čīkstēt, Tev ir BKA un Tu pamosties, tavs vienīgais uzdevums ir pavadīt laiku ar bērnu un padarīt mājas darbus. Es tā izbaudīju šo laiku, gājām uz meiteņu randiņiem, kafenēm, garām pastaigām, koncertiem. Tev visa diena ir brīva, Tu tikai ņem mazo ziķeri līdzi un darbojies. Bet Beitika jau pēc pirmajām dzemdībām tā pīkstēja. Bērns pirmo pusgadu vispār praktiski neko nedara, pabaro, apmaini pamperīti un dari savas lietas. Protams, mēdz būt raudas un niķi, bet piedodiet atvainojiet, tas nav 24/7.
Kaut kā šajā mūsdienu pasaulē liela daļa tik vāji palikuši, ka nu pat nevar pat bez čīkstēšanas bērnu aprūpēt. Viņai pie tam viss vēl tikai no sadarbībām bērnam, praktiski nav pat jādomā kur naudu dabūt!

Bet takš izlasi, ko pati rakstīji - visi tik vāji palikuši..tavs vienīgais uzdevums ir..nav 24/7. A kā tu zini kā ir citiem? Ok, es apkārt nečīkstēju kā Beitika, bet BKA arī baigi neizbaudīju. Pakert žiperi un doties kaut kur mums bija diezgan besīgi (daudz dažādu lietu sakrita). Tā, ka var būt visāsi un nevajag arī to laiku uztaisīt kā standartā super-brīvdienas.
Par Beitiku- man pašai ar besī tā čīkstēšana, atsekoju vinai.
Tajā pašā laikā, varbūt kādai citai tas patīk un palīdz- redzēt, ka kādai grūti vai ka vinai nav tik “grūti” kā Beitikai.
14.12.2023 12:48 |
 
Reitings 195
Reģ: 02.11.2015
be.beta @ 14.12.2023 12:39

labāk palasi kādu rakstu par mūsu "jauko" tradīciju - nopūst no kūkas svecītes :D :D
it īpaši bērnu ballītēs, kad tās svecītes pūš vairāki cilvēki :D :D
baisi. no medicīnas viedokļa.

Un citreiz var redzēt “lidojošas siekalas” uz skaisto kūciņu! 😬
14.12.2023 12:46 |
 
Reitings 2630
Reģ: 05.09.2023
kinderbueno @ 14.12.2023 12:42

Tieši tā - TU TO TĀ NOLASĪJI, nevis es to tā domāju!

Gribi teikt ka tu tā nevainīgi nāci ar glaimiem pret sevi stāstīt, ka Beitika tāda mīkstā un vel lielākā daļa sieviešu tik vājas, bet tu, salīdzinājumā ar viņām ta izbaudiji šo laiku un plānoji savu dienu tā, lai būtu moža kā gurķītis? Muļķim jābūt lai nesaprastu, ka nāci sevi paglaudīt cerībā, ka kāda cita tev applaudēs par brīnišķīgo mātes darbu, kuru citas nespēj, jo jāpanīd par to, par ko tu neatļāvies, jo esi tik dzīves visaptveroša. 🤣
14.12.2023 12:46 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
SarmaD @ 14.12.2023 12:25

Tiešām tikai Beitiku? Tajā komentārā bija vēstīts, ka lielākā daļa tik vājas, ka bez čīkstēšanas nevar bērnu aprūpēt. Es tā nolasiju, ka tev prasijās mūsu stāvās ovācijas par to, kā tu tik viegli esi izaudzinājusi savu bērnu. Tādu pašu atbalstu un uzslavu kā tām, kuras atļaujas panīdēt par to, ka nav izgulējušās vai ka bērns niķīgs un neko nevar šodien jēdzīgu padarīt. Nevajag domāt, ka esi ar kaut ko labāka, jo neatļāvi sev panīdēt. Emocijas ir pilnīgi normāla lieta, it īpaši ar mazu bērnu klēpī.

Tieši tā - TU TO TĀ NOLASĪJI, nevis es to tā domāju!
14.12.2023 12:42 |
 
Reitings 3751
Reģ: 23.08.2022
Littleprince @ 14.12.2023 12:04
Sākšu ar to , ka izteikšu komplimentus Zanes Strēles kūkām, loti skaisti darbiņi viņai sanāk. Un noteikti arī ļoti gardi. Vienkārši mani mulsina un esmu piefiksējusi, ka viņa kūkas bieži vien gatavo esot pašai slimai vai kāds no berniņiem slims apkārt skraida, un tur noteikti tie baciļi apkārt perinās. Vienkārši tīri intereses pēc gribēju noskaidrot no kādas lietpratējas vai tas ir ok, ka gatavo klientiem kūkas esot apkārt slimības baciļiem? Bez nekāda nosodījuma vai kā, vienkārši reāli tik tiešām vēlos noskaidrot kā tur ir ar pārtiku un vīrusiem.. lūdzu kāds apskaidro mani! Paldies! ☺

labāk palasi kādu rakstu par mūsu "jauko" tradīciju - nopūst no kūkas svecītes :D :D
it īpaši bērnu ballītēs, kad tās svecītes pūš vairāki cilvēki :D :D
baisi. no medicīnas viedokļa.
14.12.2023 12:39 |
 
Reitings 2630
Reģ: 05.09.2023
Littleprince @ 14.12.2023 12:30

Priekš kam mīnusot par vienkārši uzdotu jautājumu?? Ne jau kadu nosodu, bet mani VIENKĀRŠI interesē atbilde, jo pati nezinu, bet ir vēlme arī darboties tajā lauciņā tāpēc arī iepriekš painteresējos par šādām lietām. Tik vienkārši..

Prasi PVD.
14.12.2023 12:38 |
 
Reitings 2143
Reģ: 26.05.2023
Littleprince @ 14.12.2023 12:04
Sākšu ar to , ka izteikšu komplimentus Zanes Strēles kūkām, loti skaisti darbiņi viņai sanāk. Un noteikti arī ļoti gardi. Vienkārši mani mulsina un esmu piefiksējusi, ka viņa kūkas bieži vien gatavo esot pašai slimai vai kāds no berniņiem slims apkārt skraida, un tur noteikti tie baciļi apkārt perinās. Vienkārši tīri intereses pēc gribēju noskaidrot no kādas lietpratējas vai tas ir ok, ka gatavo klientiem kūkas esot apkārt slimības baciļiem? Bez nekāda nosodījuma vai kā, vienkārši reāli tik tiešām vēlos noskaidrot kā tur ir ar pārtiku un vīrusiem.. lūdzu kāds apskaidro mani! Paldies! ☺

Priekš kam mīnusot par vienkārši uzdotu jautājumu?? Ne jau kadu nosodu, bet mani VIENKĀRŠI interesē atbilde, jo pati nezinu, bet ir vēlme arī darboties tajā lauciņā tāpēc arī iepriekš painteresējos par šādām lietām. Tik vienkārši..
14.12.2023 12:30 |
 
Reitings 2630
Reģ: 05.09.2023
kinderbueno @ 14.12.2023 12:17

Tu jau skati tekstu pēc savas grūtās prizmas, jo es nevienā brīdī nenoroku, es tikai pasaku, ka tas nav nekāds pasaules gals vai kas tik grūts, lai par to katra otrā čīkstētu un pīkstētu! Un es noroku tikai Beitiku, kura par to čīkst!

Tiešām tikai Beitiku? Tajā komentārā bija vēstīts, ka lielākā daļa tik vājas, ka bez čīkstēšanas nevar bērnu aprūpēt. Es tā nolasiju, ka tev prasijās mūsu stāvās ovācijas par to, kā tu tik viegli esi izaudzinājusi savu bērnu. Tādu pašu atbalstu un uzslavu kā tām, kuras atļaujas panīdēt par to, ka nav izgulējušās vai ka bērns niķīgs un neko nevar šodien jēdzīgu padarīt. Nevajag domāt, ka esi ar kaut ko labāka, jo neatļāvi sev panīdēt. Emocijas ir pilnīgi normāla lieta, it īpaši ar mazu bērnu klēpī.
14.12.2023 12:25 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
Tora @ 14.12.2023 11:59

Kur es teicu, ka mani jāžēlo? Nebūt ne. Tas ir tāds dzīves posms, kuram jātiek cauri. Jā, daļai mammu viņš ir smags, dažām vieglāks. Man patiess prieks, ka tev nebija tik grūti un tagad noroc citas par to, ka viņas ir čīkstules. Ir pilnīgi ok, ka neliek tikai instagram skaistās bildes un nestāsta, cik tas ir easy. Ļoti labi, ka tur nav tas instagram vs reality. Neesmu Beitikas fane, viņa man arī liekas kaitinoša un samākslota, bet esmu par to, ka stāsta reālitāti, nevis liek tikai skaistas, smaidīgas bildes.

Tu jau skati tekstu pēc savas grūtās prizmas, jo es nevienā brīdī nenoroku, es tikai pasaku, ka tas nav nekāds pasaules gals vai kas tik grūts, lai par to katra otrā čīkstētu un pīkstētu! Un es noroku tikai Beitiku, kura par to čīkst!
14.12.2023 12:17 |
 
Reitings 2143
Reģ: 26.05.2023
Sākšu ar to , ka izteikšu komplimentus Zanes Strēles kūkām, loti skaisti darbiņi viņai sanāk. Un noteikti arī ļoti gardi. Vienkārši mani mulsina un esmu piefiksējusi, ka viņa kūkas bieži vien gatavo esot pašai slimai vai kāds no berniņiem slims apkārt skraida, un tur noteikti tie baciļi apkārt perinās. Vienkārši tīri intereses pēc gribēju noskaidrot no kādas lietpratējas vai tas ir ok, ka gatavo klientiem kūkas esot apkārt slimības baciļiem? Bez nekāda nosodījuma vai kā, vienkārši reāli tik tiešām vēlos noskaidrot kā tur ir ar pārtiku un vīrusiem.. lūdzu kāds apskaidro mani! Paldies! ☺
14.12.2023 12:04 |
 
Reitings 26
Reģ: 22.01.2014
kinderbueno @ 14.12.2023 11:38

Galvenais ir izkliegt, ka Tev bija grūti. Vispār šo iesāku Beitikas sakarā, bet izskatās, ka Jums tāpat kā Beitikai vajag šo žēlošanu un tāpēc katru atšķirīgu viedokli pagriežat uz savu pusi, lai šeit salasītos vēl pulciņš un kopā varētu pažēloties, cik grūti naktī ir mosties. Visiem ir grūti naktīs ar bērnu mosties, bet es neuzskatu ka ir kaut kas tik anormāli grūts, lai tas būtu pasaules gals!

Kur es teicu, ka mani jāžēlo? Nebūt ne. Tas ir tāds dzīves posms, kuram jātiek cauri. Jā, daļai mammu viņš ir smags, dažām vieglāks. Man patiess prieks, ka tev nebija tik grūti un tagad noroc citas par to, ka viņas ir čīkstules. Ir pilnīgi ok, ka neliek tikai instagram skaistās bildes un nestāsta, cik tas ir easy. Ļoti labi, ka tur nav tas instagram vs reality. Neesmu Beitikas fane, viņa man arī liekas kaitinoša un samākslota, bet esmu par to, ka stāsta reālitāti, nevis liek tikai skaistas, smaidīgas bildes.
14.12.2023 11:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits