IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 1896
Reģ: 22.02.2023
Scandinavian @ 15.12.2023 17:51

Didrihsoni vairs nedzīvo tajā jaunajā projektā, kur viss marmorā?
Te laikam tas Ventspils sexodroms domāts...
15.12.2023 18:18 |
 
Patīk
Reitings 10140
Reģ: 18.09.2021
Kanelmaizite @ 15.12.2023 13:29
Nu ja, kāpēc gan nenolekt uzreiz momentā.
Un jau atkal skatās uz upuri kā uz vainīgo, bet par pašu vainīgo jeb varmāku - viņas tēvu - nekas? Pati vainīga, ka tādas sekas, uz cēloni jau nevajag skatīties, tāda tā loģika?

Nu ne tak!
Kanelmaizite @ 15.12.2023 11:47
Tavuprāt, viņai ikdienā būtu jābūt saulstariņam? Izlasīji viņas Instagram vakardienas postus pirms nolekšanas no tilta? @apelziiinz
Tas ir kaut kas neiedomājams. Tas atstāj neatgriezeniskas psiholoģiskas sekas, arī uz uzvedību tālākā dzīvē.
No sērijas - meitene pati vainīga, ka tika 3 gadus izvarota un netiek galā ar psiholoģiskajām problēmām. Problēma ir tajā, ka upurim neviens netic, nosoda upuri nevis varmāku, un sistēmā kopumā.
Šeit nedaudz aizsvīlos - vispārīgi par šo tēmu, ne tik daudz uz Scandinavian. Jo tas ir vienkārši pretīgi, ka tādas lietas notiek…

Ne tak! Izvarotājs ir briesmonis. Tie, kas piesedz, ir briesmoņi. Sistēma ir sačakarēta. Tas viss tā ir.
Bet viņai kaut kādā brīdī ir jādabū ārā no sevis tā trauma. Pilnīgi ārā nedabūs, bet vismaz lai varētu normāli dzīvot. Un dzīvot viņa grib.
Pārskrēju pāri viņas intervijai, un viņa par iepriekšējiem pašnāvību mēģinājumiem pati bija teikusi: “Tie vairāk bija kā demonstratīvi kliedzieni pēc palīdzības, nevis apzināts mērķis reāli aiziet no dzīves.” Kad izlasīju par šo pēdējo mēģinājumu, uzreiz sapratu, ka arī šis ir sauciens pēc palīdzības, jo tas notika publiski, bija atvadu teksti...
Bet tā ir ar šiem traumētajiem bērniem - pat, ja viņu dzīvē ienāk kāds, kas var palīdzēt, tas viss iet šausmīgi grūti, jo trauma nāk ārā, visādi gājieni, zagšanas, pazušanas, bēgšanas utt. Viņi ir psihiski nelīdzsvaroti. Neuzvedas kā eņģelīši, kas pateicīgi par glābšanu. Un arī tas palīgs jau var no tā visa nogurt...
Lai vai kā, nekas labāks par terapiju jau nav izgudrots, vienkārši to vajag darīt (un šitik cietušam cilvēkam visu dzīvi)
15.12.2023 17:56 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10479
Reģ: 29.01.2009
magdalena333 @ 15.12.2023 14:46
Par Andžu un viņu remontu es arī nesaprotu. Vai tiešām atmaksājas kaut kādā Rēzeknē, vecā dzīvokļu mājā investēt tādu naudu remontam? Vai tiešām Rēzeknē nav neviens jaunais projekts? Man tā liekas totāla naudas izniekošana, pārvākties no vienas hruščenes uz citu, dēļ vienas papildus istabas, plus taisīt marmora sienu vannas istabā pa gandrīz 100€ /m2. Tad labāk būtu pārdevuši esošo dzīvokli, pārvākušies uz lielāku īrēto, bet par iegūtajiem līdzekļiem un iekrājumiem, ko tagad iznieko šajam dzīvoklim būtu cēluši māju. Es nesaprotu šos cilvēkus, kam it kā ir nauda, bet tērē uz hruščenēm, kurš vispār vairs grib tādās dzīvot, lielākā daļa tajās dzīvo pensionāri, kuri vispār negrib ieguldīt, lai atjaunotu māju vai labiekārtotu teritoriju. Ok, ja cilvēkam švaki ar naudiņu, tad cita opcija nav, bet, ja Tev švaki ar naudu, tad diez vai atļausies arī izīrēt dzīvokli ar tādu remontu, nedomāju, ka viņi pēc tam par sviestmaizi izīrēs, būs tā pat kā Didrihsoniem, ka nav kam izīrēt.

Didrihsoni vairs nedzīvo tajā jaunajā projektā, kur viss marmorā?
15.12.2023 17:51 |
 
Reitings 122
Reģ: 04.11.2023
kristakkk @ 15.12.2023 15:17
Nav Rēzeknē jauno projektu
varūt tas nav marmors, bet uzlīmes, biji un aptaustīji? Tak ar filtriņiem viss izskatās dārgi un skaisti. nesaprotu tās latgalietes haipu vispār. kaut kāds puķu pārdevēja,kas pat vīru nevarēja noturēt vairāk par gadu,ja nemaldos.
15.12.2023 17:32 |
 
Reitings 122
Reģ: 04.11.2023
Aniia @ 15.12.2023 16:13
Izskatās, ka tas Krastas radošums tāda špikošana no citiem vien sanāk ☹
https://failiem.lv/u/knphcxu4tq
viņa kopē visu pēc kārtas, tāds mazs sieviete - bērns , bet ar tiem plānotājiem gan viņai izdevās nocirpt aitas !
15.12.2023 17:29 |
 
10 gadi
Reitings 7625
Reģ: 21.03.2014
FB atrod vienu Agnesi Vīdneri. Tā ir tā pati?
15.12.2023 17:17 |
 
Reitings 3733
Reģ: 13.12.2022
chihiro @ 15.12.2023 14:31

https://www.db.lv/zinas/gimenes-portals-calislv-pardots-igauniem-dibinataja-pametusi-latviju-252769
https://nra.lv/latvija/228924-atradusies-bezvests-pazudusi-14-gadus-veca-lilita-vidnere.htm
šeit stāsts, bet, iespējams, vēl kaut kur citur esmu lasījusi, pirms kāda laika bija daudz info
https://jauns.lv/raksts/izklaide/522900-erksku-lilitas-skarbais-stasts-tevs-vinas-atvainosanos-pieprasija-caur-gultu

Kad Ligita piedalījās šovā, Cālī dzēsa ārā jebkādus komentārus, kur kāda rakstīja patiesību - kas ir cilvēks, kas viņai nodarīja pāri.
15.12.2023 16:29 |
 
Reitings 401
Reģ: 14.01.2020
Aniia @ 15.12.2023 16:13
Izskatās, ka tas Krastas radošums tāda špikošana no citiem vien sanāk ☹
https://failiem.lv/u/knphcxu4tq

Pat ļoti! Bet vispār agrāk arī kaut kas bija par to - salīdzināja viņu ar citiem, ar kuriem bija konkrēta līdzība.
15.12.2023 16:27 |
 
Reitings 218
Reģ: 18.03.2023
Izskatās, ka tas Krastas radošums tāda špikošana no citiem vien sanāk ☹
https://failiem.lv/u/knphcxu4tq
15.12.2023 16:13 |
 
Reitings 979
Reģ: 13.11.2023
Adele4 @ 15.12.2023 15:39
A kur tad bija audžumāte kamer tas audžutēvs 3 gadus izvaroja meiteni!!!?

Turpat, piesedza. Pēc tiem linkiem var savilkt notikumus pēc tam, kad pārdeva Cāli, aizbrauca uz Krieviju, vīrietis un bērns arī. Tad sieviete atgriezās ar bērnu Latvijā un piedraudēja par to neko nestāstīt. Meitene aizbēga no mājām tāpēc. Tālāk psihoneirologiskais centrs, jo neklausa.
Cik atceros no citur lasītā, izmeklēšanu Latvijā sarežģīja fakts, ka daļa no vardarbības tika veikta Krievijā un tur tas tiesiskais process arī bija iesācies.
Cik atceros, sieviete tēloja, ka neko nezina, bija šķīrusies pavisam vai uz laiku ar to vīrieti un apvainoja meiteni melos, teica, ka viņa ir psihiski slima, diagnozi uzlika Ainažos, laikam šizofrēniju vai ko līdzigu. Tas, ka ar nerviem slikti, depresija - jebkuram būtu šādā situācijā, bet smagāku diagnozi pēc tam dažādi ārsti nekonstatēja - to var izlasīt jauns.lv rakstā.
15.12.2023 15:51 |
 
10 gadi
Reitings 7625
Reģ: 21.03.2014
A kur tad bija audžumāte kamer tas audžutēvs 3 gadus izvaroja meiteni!!!?
15.12.2023 15:39 |
 
Reitings 108
Reģ: 05.12.2023
magdalena333 @ 15.12.2023 14:46
Par Andžu un viņu remontu es arī nesaprotu. Vai tiešām atmaksājas kaut kādā Rēzeknē, vecā dzīvokļu mājā investēt tādu naudu remontam? Vai tiešām Rēzeknē nav neviens jaunais projekts? Man tā liekas totāla naudas izniekošana, pārvākties no vienas hruščenes uz citu, dēļ vienas papildus istabas, plus taisīt marmora sienu vannas istabā pa gandrīz 100€ /m2. Tad labāk būtu pārdevuši esošo dzīvokli, pārvākušies uz lielāku īrēto, bet par iegūtajiem līdzekļiem un iekrājumiem, ko tagad iznieko šajam dzīvoklim būtu cēluši māju. Es nesaprotu šos cilvēkus, kam it kā ir nauda, bet tērē uz hruščenēm, kurš vispār vairs grib tādās dzīvot, lielākā daļa tajās dzīvo pensionāri, kuri vispār negrib ieguldīt, lai atjaunotu māju vai labiekārtotu teritoriju. Ok, ja cilvēkam švaki ar naudiņu, tad cita opcija nav, bet, ja Tev švaki ar naudu, tad diez vai atļausies arī izīrēt dzīvokli ar tādu remontu, nedomāju, ka viņi pēc tam par sviestmaizi izīrēs, būs tā pat kā Didrihsoniem, ka nav kam izīrēt.
Nav Rēzeknē jauno projektu
15.12.2023 15:17 |
 
Reitings 1892
Reģ: 10.12.2023
Arabesq @ 15.12.2023 12:26
Es no visas sirds apbrīnoju cilvēkus, kas dzīvokļos taisa tādus remontus kā Andža ? Tāpat kā Didriņai. Tie “‘marmori” (viens uz grīdas, citādāks uz sienas), lustras. Ak vai ? Jā, katram sava gaume, bet salikt “marmorus” un tādas lustras hrušova dzīvokļos man liekas… njaaa. ?
prosto russia
15.12.2023 14:58 |
 
Reitings 3138
Reģ: 08.09.2015
Par Andžu un viņu remontu es arī nesaprotu. Vai tiešām atmaksājas kaut kādā Rēzeknē, vecā dzīvokļu mājā investēt tādu naudu remontam? Vai tiešām Rēzeknē nav neviens jaunais projekts? Man tā liekas totāla naudas izniekošana, pārvākties no vienas hruščenes uz citu, dēļ vienas papildus istabas, plus taisīt marmora sienu vannas istabā pa gandrīz 100€ /m2. Tad labāk būtu pārdevuši esošo dzīvokli, pārvākušies uz lielāku īrēto, bet par iegūtajiem līdzekļiem un iekrājumiem, ko tagad iznieko šajam dzīvoklim būtu cēluši māju. Es nesaprotu šos cilvēkus, kam it kā ir nauda, bet tērē uz hruščenēm, kurš vispār vairs grib tādās dzīvot, lielākā daļa tajās dzīvo pensionāri, kuri vispār negrib ieguldīt, lai atjaunotu māju vai labiekārtotu teritoriju. Ok, ja cilvēkam švaki ar naudiņu, tad cita opcija nav, bet, ja Tev švaki ar naudu, tad diez vai atļausies arī izīrēt dzīvokli ar tādu remontu, nedomāju, ka viņi pēc tam par sviestmaizi izīrēs, būs tā pat kā Didrihsoniem, ka nav kam izīrēt.
15.12.2023 14:46 |
 
Reitings 268
Reģ: 01.05.2022
Meitenes, kuras te tuprina par ērķšķu meiteņu tēmu - Jūs lasat, ko te raksta? Ejat uz viņām paredzētu tēmu, lūdzu! Ir izveidota speciāli atsevišķa tēma. Citādi atkal vienu un to pašu te bliežat divās tēmās vienlaicīgi.

Nu ko var aizrādīt :D Šis ir intersants topiks, ja nepatīk vari nelasīt, šķirsti tālāk.
Šeit klačojaties par infuencerēm, kuras es nezinu vai neuzskatu ka viņas ir ietekmeles, tad presonīgu to nelasu un nepukstu ka šis man neinteresē nerakstiet :D
15.12.2023 14:38 |
 
Reitings 979
Reģ: 13.11.2023
 
Reitings 979
Reģ: 13.11.2023
Sorry, nevis Naukšēnos, bet Ainažos. Dažādas iestādes, bet abām bija vardarbības skandāli.
https://www.lsm.lv/temas/bernu-psihoneirologiska-slimnica-ainazos/
https://www.lsm.lv/temas/naukseni/
15.12.2023 14:20 |
 
Reitings 88
Reģ: 20.04.2023
chihiro @ 15.12.2023 14:04

Redzētu, cik tu būtu vesela ar tādu dzīves bagāžu - bioloģisko vecāku nav, kaut kur mētājies starp vairākām valstīm, adoptē baigā labdare, kuras ģimenē pret adoptētajiem bērniem notiek vardarbība, bet ģimene uz āru skaista, pat pieder ģimeņu portāls, kur runā par adopciju.
Palasi kaut vai par Naukšēniem, kur gan Tiesībsargs ziņoja, gan citi bērni un tagad nesen par to atkal runāja, cik "liela" palīdzība sniegta no valsts šiem bērniem, no kuriem kaut kas jau pat nomiris.
Cilvēkiem, kas šo visu piedzīvo, tik daudz traumu, ka tur jāliek sevi pa gabaliņiem, nepieciešams milzu gribasspēks nepadoties, kādam sanāk, citam nē.
Un jā, tādas Gunitas no Ērkšķiem pavairo šos potenciālos gadījumus, briesmīgi.
kas tas par ģimeņu portālu???
15.12.2023 14:19 |
 
Reitings 1892
Reģ: 10.12.2023
Littleprince @ 14.12.2023 12:04
Sākšu ar to , ka izteikšu komplimentus Zanes Strēles kūkām, loti skaisti darbiņi viņai sanāk. Un noteikti arī ļoti gardi. Vienkārši mani mulsina un esmu piefiksējusi, ka viņa kūkas bieži vien gatavo esot pašai slimai vai kāds no berniņiem slims apkārt skraida, un tur noteikti tie baciļi apkārt perinās. Vienkārši tīri intereses pēc gribēju noskaidrot no kādas lietpratējas vai tas ir ok, ka gatavo klientiem kūkas esot apkārt slimības baciļiem? Bez nekāda nosodījuma vai kā, vienkārši reāli tik tiešām vēlos noskaidrot kā tur ir ar pārtiku un vīrusiem.. lūdzu kāds apskaidro mani! Paldies! ☺
Strèle ne tikai slima gatavo kūkas, bet arī ved slimus bērnus uz dārziņu un skolu. Pati slima apmeklē bērnu pasākumus. Viena pazīstamā teica, ka no dārziņa par viņu ir rakstītas pat sūdzības vadības līmenī cik viņa bezatbildīga zebiekste
15.12.2023 14:18 |
 
Reitings 979
Reģ: 13.11.2023
Klaviere @ 15.12.2023 13:26
Tā Lilita nebija tā, kurai it kā uzlika nepareizu psihiatrisku diagnozi un pēc tam it kā noņēma?
Nolasās, ka nebija gluži ta, ka diagnozes nepareiza, policija neko nedara, sistēma slikta, bet, ka viss ir tieši otrādi.
Tēvs izvaroja, pierādījumu nav, bet bērnunamā neies, jo tas tā kā sliktāk nekā izvaro? Policija neko nedara. Nav šizo, bet pierādījumu tāpat nav, diagnoze ir.
Visādi cilvēki sabiedrībā, bet, nu, jāmāca bērniem ar tādiem nesaistīt savu dzīvi, viņa tak posta itin visu, kas ir blakus.
A kāpēc Andža nepērk/neceļ māju? Piķis marmoram hruščovkā tak pietiek :D

Redzētu, cik tu būtu vesela ar tādu dzīves bagāžu - bioloģisko vecāku nav, kaut kur mētājies starp vairākām valstīm, adoptē baigā labdare, kuras ģimenē pret adoptētajiem bērniem notiek vardarbība, bet ģimene uz āru skaista, pat pieder ģimeņu portāls, kur runā par adopciju.
Palasi kaut vai par Naukšēniem, kur gan Tiesībsargs ziņoja, gan citi bērni un tagad nesen par to atkal runāja, cik "liela" palīdzība sniegta no valsts šiem bērniem, no kuriem kaut kas jau pat nomiris.
Cilvēkiem, kas šo visu piedzīvo, tik daudz traumu, ka tur jāliek sevi pa gabaliņiem, nepieciešams milzu gribasspēks nepadoties, kādam sanāk, citam nē.
Un jā, tādas Gunitas no Ērkšķiem pavairo šos potenciālos gadījumus, briesmīgi.
15.12.2023 14:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits