IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 181
Reģ: 22.05.2021
Tie storiji ar suņa sūdiem ir vāks, uz priekšu, meitenīt, gaidam arī pakešu un tamponu izklāstu! 🤣🤣🤣
14.09.2021 16:10 |
 
Reitings 1978
Reģ: 10.09.2021
Par tiem pamperiem - nu smird gan. Piečurāti pamperi smird!!! Es arī šo nesaprotu kā var neizmest maisińā vai miskastē uzreiz. Fui..
14.09.2021 15:44 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Nuuu es rojam sekoju no pirmās dienas patreona un slavenību aprunāšana tur nav galvenais topiks un iemesls kāpēc viņš ar to nopelna. Un kāpēc viņam cilvēki seko... Tāpēc kāds tur bija tas teiciens par grāmatas spriešanu pēc vāka :D
14.09.2021 15:14 |
 
Reitings 395
Reģ: 15.04.2015
LieneKat @ 14.09.2021 12:52

Patreonā redzams, ka par tiem aprunāšanas podkāstiem viņš saņem 700-800 EUR mēnesī, (mēnesī ir 4 epizodes), tā ka diemžēl, ja ir pieprasījums pēc slavenību aprunāšanas, ir arī piedāvājums.

Un te to par brīvu dara! 😂 Neko tādu Rojs nepateica, varbūt kādu nesmuku vārdu izšpļāva, bet par visu to situāciju teica kā ir.
14.09.2021 15:02 |
 
Patīk
Reitings 703
Reģ: 10.05.2016
Man vispār šķiet absurdi, ka Agnesei vēl nav kauns attaisnoties un paņirgāties par savu miskasti mājās, norādot, ka problēmas ir tajos cilvēkos, kuri to redz kā problēmu.
Storijus filmēt aizņem daudz ilgāku laiku, kā izmest pamperus miskastē.
Es neesmu super pedants, bet man nekad pamperi nav bijusi uz grīdas ilgāk par pāris min, kamēr bērnu nolieku nost. Es nevaru iedomāties, ka 10x eju garām pamperiem, filmēju video, tos neizmetot.
14.09.2021 14:52 |
 
Reitings 103
Reģ: 18.08.2021
lote_te @ 14.09.2021 14:15

Protams, protams, arī kaka smaržo pēc puķītēm. Smaka ir ļoti traka. Un Agnese pati saka, ka tie ir pamperi ar kakučiem. Jau sačurāti viņi smako ļoti, bet piekakāti ir vispār next lvl... Turēt turpat guļamistabā, kur guļ zīdainis, es tiešām nesaprotu.

Mātes pienu ēdušiem, kaka nesmird vispār, kamēr piebarojums nav sākts, Agnesei ir tik mazs bērniņš.
Attaisnojums par pamperu krātuvi uz grīdas gan uzskatu,ka nav, pie tam, mājās ir vēl arī suns.
Leksika par d****, acim redzot ģimenē tā runā, jo vīrs par suņa kakāšanu arī saka di***. Mūsu ģimenē pat suns ned***, bet kakā😄
Kačiņas mūžīgo ēšanu un filmēšanu nekad neesmu sapratusi un riebjas,ka ēdot runā! Vispār, liekas kaut kāda ēdiena atkarīgā!
Vucēns, mani fascinē,ka ja ir tā kā meitenes stāsta,par daudziem čaļiem, kā viņa vispār kādam uzticas un atļaujas tā darīties, pasaule ir maza, kur nu vēl Rīga!
Agnese S., viņai vienmēr ir- draudzenei patika, draudzene šo un to, kaut sekojot,liekas ka draugu nav vispār, jo nekad nekur neparādās, vienmēr viena ar bērniem, vai reti māsa. Par šķielēšanu, neliekas gan ,ka mazam ir problēmas, un labi,ka atsprauž tos matus, citādi tiešam būs problēmas. Kapec nenogriež, kaut mājās, nezinu, varbūt māņticība.
14.09.2021 14:48 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Un jā, lūdzu, ejiet uz NL , jo tā vajag pelnīt
14.09.2021 14:19 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Sauliete vienkārši gribēja paspilgtināt, cik tas slikti viņu ietekmējis. Bet nu gudrītei vajadzēja padomāt, ka to var apskatīties
Nu viņa jau vienmēr ir bijusi tāda, ka ja kāds ko ne tā pasaka, tad nervi netur :D
14.09.2021 14:18 |
 
Reitings 1375
Reģ: 26.06.2019
Bērnam, kurš ēd tikai mātes pienu vai maisījumu, pamperi nesmird īsti kā pieaugušajam.
Pieļauju, ka nav smaka tur.

Protams, protams, arī kaka smaržo pēc puķītēm. Smaka ir ļoti traka. Un Agnese pati saka, ka tie ir pamperi ar kakučiem. Jau sačurāti viņi smako ļoti, bet piekakāti ir vispār next lvl... Turēt turpat guļamistabā, kur guļ zīdainis, es tiešām nesaprotu.
14.09.2021 14:15 |
 
Reitings 204
Reģ: 10.08.2020
Pie tam kāds sakars ar sekotāju krišanos tie kas klausās roja podkastus noteikti nav nekādi saulietes, didrihsones fani D

Tas tā jocīgi, jā, jo epizodē viņi parāda datus, ka nekāda sekotāju krituma nav. Tas laikam nozīmē, ka Sauliete policijai meloja, lai pastiprinātu Roja un Kristiānas vainu, ka it kā viņi negatīvi ietekmē viņas biznesu vai kaut kā tā... Par neslavas celšanas apsūdzību varētu piekrist, bet kāpēc nevar redzēt to sekotāju skaita samazināšanos, gan nav skaidrs...
14.09.2021 14:00 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Samanta maķenīt pārspīlē. Neesmu redzējusi nevienu piedauzīgu rakstu par viņas izvēli dibināt un domāt par ģimeni.
Ja man jāiemet savas piecas kapeikas, tad mani samulsināja tas viņas standarts. Vīrietim ir jāpieņem viņa tāda kāda ir, jāsaprot ka viņa nebūs mājās tik bieži un ēst taisītāja, bet tai pat laikā ir jābūt tam "mēs". Ja tu esi visur skrienoša māksliniece, par kādu "mēs" var būt runa? Ja cilvēks lielāko daļu nepavada mājās, bet ir visur apkārt Latvijai, Igaunijai, Lietuvai. Pa virsu vel braukā pa pasauli ar sadarbībām. Ko tad vīrietim ir jādara, lai būtu tas "mēs"? Jābūt par privāto grimma mākslinieku, kas visur vazājas līdzi? Jākļūst par viņas bekvokālistu? Vai par viņas Skarīti?
14.09.2021 13:59 |
 
Reitings 898
Reģ: 17.07.2021
missfortune @ 14.09.2021 13:40

Interesantākais par Ginta tēlu ir tas, ka viņš intervijā teuca, ka ir ģimenes apgādnieks un viņa pienākums ir nodrošināt, bet Jekaterina jau nedēļu pēc dzemdībām skrien vadīt treniņus. Nedomāju, ka tā ir tik ļoti sirds lieta, bet naudas jautājums.

Bet varbūt Jekaterina pati negrib pazaudēt savus klientus??
Jo fitnesa dēļ visa šī kovida totāls robs. Tagad var trenēties, viss atkal notiek. Treneru konkurence ir liela. Un Jekaterina nav no lētākajām treneriem, viņas treniņi sākot no 20 līdz 30 eur 1h.
Klienti jau ir kā prostitūtas staigā pie viena trenera un tad sameklē otru, ja treneris nav ieinteresēts. Fitnes jau nekur nepaliek, Jekaterinai ir augsta atbildība pret saviem klientiem.
14.09.2021 13:54 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Rojs un Kristiāna ir rēcīgi. Un tiem, kas viņus nesaprot vienkārši nav humora izjūtas.
Gan jau ar vārdu daune pārspīlēja jā... Tāds tas melnais humors. Un stulbi, ka tagad viņiem vēl vairāk būs jāfiltrē ko runā...Bet sauliete arī labā tagad piekasās katram sīkumam un vēl vērsties policijā. Wtf. Laikam darīt nav ko. Pie tam kāds sakars ar sekotāju krišanos :D:D tie kas klausās roja podkastus noteikti nav nekādi saulietes, didrihsones fani :DD
14.09.2021 13:45 |
 
Patīk
Reitings 10847
Reģ: 27.01.2021
LieneKat @ 14.09.2021 13:33

Medijos tas vēl nekur nav (un varbūt arī nebūs), bet man parādīja patreon epizodi youtube, tur Rojs un Kristiāna pat atrāda un nolasa savu paskaidrojumu, kuru iesniedza policijā. Epizode iznāca vakar, spotify versija būs pēc pēc kāda laika, jo teju visas epizodes vēlāk ir pieejamas bez maksas, es gan nezinu, cik liela ir tā nobīde - mēnesis vai vairāki.
jā, mēnesis
14.09.2021 13:43 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Oo tad ja un vēl vairāk nevaru sagaidīt, kad būs laiks noklausīties vakar ielikto Roja video :)
14.09.2021 13:41 |
 
Patīk
Reitings 703
Reģ: 10.05.2016
Brendija @ 14.09.2021 11:46

Ja vien tas nav darba darīšanās vai bērna dēļ (piemēram, aizbrauca bērnam pirkt vēl vienus ratus ārzemēs), tad domāju, ka tā ir bezatbildīga un nekaunīga rītība attiecībā pret savu dažas nedēļas vecu bērnu un Jekaterinu. Māte paliek mājās ar padsmit dienu vecu bērnu, a šis aizbrauc atpūsties ceļojumā (VIENS)!

Interesantākais par Ginta tēlu ir tas, ka viņš intervijā teuca, ka ir ģimenes apgādnieks un viņa pienākums ir nodrošināt, bet Jekaterina jau nedēļu pēc dzemdībām skrien vadīt treniņus. Nedomāju, ka tā ir tik ļoti sirds lieta, bet naudas jautājums.
14.09.2021 13:40 |
 
Reitings 204
Reģ: 10.08.2020
Es nezinu, vai ir ļauts publiski publicēt Roja privātos video, tādēļ kam interesē, var samaksāt vienu 1 EUR un noskatīties to epizodi viņa Patreon.
14.09.2021 13:37 |
 
Reitings 440
Reģ: 06.06.2021
Baigo jau nu grozu viņa ierīkoja, vaļēju. Jūs nezinat vai aizmirsāt pamperu smaku? Vai arī pofig?

Bērnam, kurš ēd tikai mātes pienu vai maisījumu, pamperi nesmird īsti kā pieaugušajam.
Pieļauju, ka nav smaka tur.
Neko neaizstāvu, tikai saku kā ir. 😀
14.09.2021 13:35 |
 
Reitings 204
Reģ: 10.08.2020
No kurienes ir tada informacija? Ka ir versusies policija?

Medijos tas vēl nekur nav (un varbūt arī nebūs), bet man parādīja patreon epizodi youtube, tur Rojs un Kristiāna pat atrāda un nolasa savu paskaidrojumu, kuru iesniedza policijā. Epizode iznāca vakar, spotify versija būs pēc pēc kāda laika, jo teju visas epizodes vēlāk ir pieejamas bez maksas, es gan nezinu, cik liela ir tā nobīde - mēnesis vai vairāki.
14.09.2021 13:33 |
 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
LieneKat @ 14.09.2021 12:14
Sauliete vērsusies policijā pret Kristiānu Grāmatiņu un Roju Rodžeru, jo viņi savā podkāstā "Vai viegli būt?" bija nedaudz paklačojušies par to PTAC lietu (esot PTAC pusē), dažos teikumos kritizējuši kaut kādu Burkas epizodi, kur Sauliete meitām māca, ka izejot no mājas obligāti jākrāsojas un nosaukuši viņu par dauni.
Droši vien nevienam nebūtu patīkami, ka viņus samērā populārā podkāstā aprunā, tā ka es cilvēcīgi viņu saprotu, bet tajā iesniegumā Sauliete samelojās, ka viņai tā podkāsta dēļ ir kritis sekotāju skaits, jo pēc SocialBlade datiem laikā pēc epizodes iznākšanas sekotāju skaits nevienā brīdī neuzrāda kritumu, bet tikai pieaugumu. Tas gan, manuprāt, mazliet bitchy izgājiens no Saulietes puses, ja vien viņa nav atsekotāju laikā kaut ko pirkusi klāt, lai tas nebūtu redzams.

No kurienes ir tada informacija? Ka ir versusies policija?
14.09.2021 13:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits