IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Patīk
Reitings 11530
Reģ: 27.01.2021
Odriona @ 18.02.2022 14:49

Ir ārsti, kas tev 26 gados pasaka, ka pēdējais laiks takā dzemdēt, ja reiz esi ilgstošās attiecībās ?
Vispār, paldies visumam, ka gadu atpakaļ beidzot esmu atradusi normāli ārsti, jo ja tā padomā, tad man ir bijusi tik daudz negatīvas pieredzes un komentāri par manu seksuālo dzīvi! Tajā brīdī pat to neesmu piefiksējusi, bet tagad atceroties-briesmīgi.
nu lūk! diemžēl ārsti ir visādi, bet labi, ka ir iespēja mainīt un meklēt to īsto! prieks, ka atradi labu speciālistu :) tas ir pats svarīgākais - lai būtu uzticamība un nebūtu nekāda spiediena vai nosodījuma no ārsta puses
18.02.2022 14:55 |
 
Patīk
Reitings 11530
Reģ: 27.01.2021
cupcake2 @ 18.02.2022 14:46

Nu, bet, lūdzu, apgaismo mani! Kas tad vēl ir palicis? Spermicīdi un avārijas kontracepcija? Piedod, bet izskatās, ka pašai nav vairs ko pateikt, bet turpini savu teātri, jo kauns atzīt. Tabletes, spirāles, plāksteri, riņķīši, implanti - tas viss pieder pie hormonālās hontracepcijas. ??‍♀️
avārijas kontracepcija, starp citu, arī pieder pie hormonālās kontracepcijas :)
18.02.2022 14:54 |
 
Patīk
Reitings 11530
Reģ: 27.01.2021
cupcake2 @ 18.02.2022 14:46

Nu, bet, lūdzu, apgaismo mani! Kas tad vēl ir palicis? Spermicīdi un avārijas kontracepcija? Piedod, bet izskatās, ka pašai nav vairs ko pateikt, bet turpini savu teātri, jo kauns atzīt. Tabletes, spirāles, plāksteri, riņķīši, implanti - tas viss pieder pie hormonālās hontracepcijas. ??‍♀️
vara spirāle ir hormonālā kontracepcija? spermicīdi, dzemdes kakla uzmavas arī? hello? tikai neaizmirsti arī palasīt par efektivitāti. Un diemžēl vienīgā, kura te šobrīd spēlē teātri, esi Tu.
18.02.2022 14:52 |
 
Patīk
Reitings 11530
Reģ: 27.01.2021
Odriona @ 18.02.2022 14:45

Jā un arī prezervatīvs var nemanot saplīst, noslīdēt, kontracepcija nenostrādāt uttt uttt. Nekas nav tikai melns vai balts!
Un tā nav tikai manas vienas pieredze, ir pietiekami daudz sieviešu kam tas strādā.
Ja ciklam ir regulāra nobīde, arī tad būtu jāmeklē tam iemesls ;) ne vienmēr, bet bieži tam tomēr ir cits izskaidrojums ar veselību!
protams, tāpēc vienīgā 100% droša metode ir atturēšanās no seksa vispār! bet ceru, ka saproti atšķirību starp 99% un 70% :) diemžēl arguments "pietiekami daudz" nav vietā, ja šobrīd ir skaidri un gaiši pieejama statistika un dati, kas lieliski parāda, cik sievietes no 1000 gadā paliek stāvoklī, lietojot vienu vai otru metodi
18.02.2022 14:49 |
 
Reitings 1887
Reģ: 26.12.2021
TeaPot @ 18.02.2022 14:45
atceries arī to, ka ārstam var būt savs subjektīvais viedoklis, izskatās, ka šeit tas laužas cauri un tāpēc mēģina Tevi piespiest pāriet uz citu metodi. Vienmēr var nomainīt uz tādu, kurš atbalsta Tavas izvēles, ja tās balstītas uz gana daudz zināšanām :) (Te ir domāts, ka sievietes reizēm izmanto šo, jo nezina, ka ir citas. Bet esmu pārliecināta, ka nav Tavs gadijums).

Ir ārsti, kas tev 26 gados pasaka, ka pēdējais laiks takā dzemdēt, ja reiz esi ilgstošās attiecībās 😂
Vispār, paldies visumam, ka gadu atpakaļ beidzot esmu atradusi normāli ārsti, jo ja tā padomā, tad man ir bijusi tik daudz negatīvas pieredzes un komentāri par manu seksuālo dzīvi! Tajā brīdī pat to neesmu piefiksējusi, bet tagad atceroties-briesmīgi.
18.02.2022 14:49 |
 
10 gadi
Reitings 1934
Reģ: 31.01.2012
TeaPot @ 18.02.2022 14:27
palasi kontracepcija.lv citādi izskatās, ka Tev ir zināmas tikai kādas 3, 4 metodes ??

Nu, bet, lūdzu, apgaismo mani! Kas tad vēl ir palicis? Spermicīdi un avārijas kontracepcija? Piedod, bet izskatās, ka pašai nav vairs ko pateikt, bet turpini savu teātri, jo kauns atzīt. Tabletes, spirāles, plāksteri, riņķīši, implanti - tas viss pieder pie hormonālās hontracepcijas. 🤦🏼‍♀️
18.02.2022 14:46 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
Labi, pietiks par Skrīveri..
izskatās, ka Vucens gatavojas tikties ar Raffu un visu garderobi maina😬
18.02.2022 14:46 |
 
Patīk
Reitings 11530
Reģ: 27.01.2021
jamaika @ 18.02.2022 14:40
Es nesaprotu kādēļ, bet man ginekoloģe visu laiku arī mēģina pierunāt pie hormonālajām tabletēm . Jautā kā es izsargājos atbildu - pārtrauktais. Viņa uzreiz piedāvā tabletes, visu laiku atsakos, saku ka nebaidos , ja pieteiksies bērniņš un tā katru reizi, vēl izbrīnīta kā varu neizsargāties, it kā būtu nepilngadīgā..
atceries arī to, ka ārstam var būt savs subjektīvais viedoklis, izskatās, ka šeit tas laužas cauri un tāpēc mēģina Tevi piespiest pāriet uz citu metodi. Vienmēr var nomainīt uz tādu, kurš atbalsta Tavas izvēles, ja tās balstītas uz gana daudz zināšanām :) (Te ir domāts, ka sievietes reizēm izmanto šo, jo nezina, ka ir citas. Bet esmu pārliecināta, ka nav Tavs gadijums).
18.02.2022 14:45 |
 
Reitings 1887
Reģ: 26.12.2021
TeaPot @ 18.02.2022 14:37
pirmkārt, atļauties sekot līdzi savam ciklam ir droši tikai tām sievietēm, kurām viss iet kā pēc pulksteņa, un tādu nav daudz. Otrkārt, vīrietis ne vienmēr var spēt sevi nokontrolēt tā, ka nebeidz, pirms izvelk. Treškārt, nedaudz spermatozoīdu var būt arī sekrētā, kas vīrietim izdalās pirms dzimumakta, kas kalpo arī kā dabiskais lubrikants. Ceturtkārt, jebkurai sievietei cikls var arī nedaudz nobīdīties. Piektkārt, spermatozoīdi var izdzīvot makstī vairākas dienas, tāpēc mīlēties pat nedēļu pirms ovulācijas var nebūt droši. Lūdzu, savu viena cilvēka pieredzi nepielīdzini 99% drošai kontracepcijai, bet palasi labāk, cik no 100 vai 1000 sievietēm gada laikā paliek stāvoklī, izmantojot kalendāra vai pārtraukto metodi, un tad arī iegūsi atbildi, cik patiesi "precīzas" ir šīs metodes.

Jā un arī prezervatīvs var nemanot saplīst, noslīdēt, kontracepcija nenostrādāt uttt uttt. Nekas nav tikai melns vai balts!
Un tā nav tikai manas vienas pieredze, ir pietiekami daudz sieviešu kam tas strādā.
Ja ciklam ir regulāra nobīde, arī tad būtu jāmeklē tam iemesls ;) ne vienmēr, bet bieži tam tomēr ir cits izskaidrojums ar veselību!
18.02.2022 14:45 |
 
Reitings 238
Reģ: 26.01.2014
jamaika @ 18.02.2022 14:05
Kādēļ man Olga Kambala tik ļoti piesaista? Atceros man par viņu bija ļoti slikts iespaids no viena Saulietes konkursa, pēc tam pačekoju viņu, šķita ļoti riebīgs cilvēks, bet jo vairāk skatos to raidījumu ar viņu, jo sakarīgāka viņa šķiet. Tāda vienkārša sieviete ar SAVU viedokli.

Piekrītu!!!! Man reāli viņa liekas gudra sieviete.Un galvenais - reāla un patiesa. Daudz kam dzīvē gājusi cauri un daži tie izteicieni šovā tik labi, īstas pērles :D
Pēc virsrakstiem man likās baigā tāda čūska, bet reāli forša sieviete :D
18.02.2022 14:45 |
 
Patīk
Reitings 11530
Reģ: 27.01.2021
Protams, nevienai sievietei nav piespiedu kārtā jālieto hormonālā kontracepcija, bet tad jābūt gatavai uzņemties risku, jo diemžēl hormonālā kontracepcija šobrīd arī ir visdrošākā. Vispār šādus jautājumus tiešām jāizrunā ar savu ginekologu, jo katrai sievietei var atrast savu ideālo metodi. Un, lūdzu, nebūsim aliseswild (no viņas viedokļa - ja nelieto meņku apenes vai piltuvi, esi drausmīga sieviete, kas piedevām nogalina bruņurupučus un iznīcina planētu) no sērijas, ja lieto hormonus, bojā savu ķermeni, ja lieto prežus - esi no laukiem, nelieto neko - nabadzīgs tīnis. Galvenais, lai sieviete ir gana informēta par metodēm, riskiem un arī tad pieņem pareizo lēmumu. Piemēram, no Skrīveres es šeit to neredzu (piekrītu, ka vajag mazāk manifestēt un vairāk lasīt grāmatas), bet nevajag, lūdzu, nevienu kaunināt par to, kādu metodi izvēlamies.
18.02.2022 14:43 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Es nesaprotu kādēļ, bet man ginekoloģe visu laiku arī mēģina pierunāt pie hormonālajām tabletēm . Jautā kā es izsargājos atbildu - pārtrauktais. Viņa uzreiz piedāvā tabletes, visu laiku atsakos, saku ka nebaidos , ja pieteiksies bērniņš un tā katru reizi, vēl izbrīnīta kā varu neizsargāties, it kā būtu nepilngadīgā..
18.02.2022 14:40 |
 
Patīk
Reitings 11530
Reģ: 27.01.2021
Odriona @ 18.02.2022 13:49

Necik nepiekrītu!
Man ir 29 gadi un ar pārtraukto dzimumaktu izsargājos jau 11 gadus, visās attiecībās! Prezervatīvi tikai pašā attiecību sākumā. Neesmu nekad palikusi stāvoklī! Ja vīrietis zin ko dara un paseko līdzi saval ciklam iepspēja izsargāties, MANUPRĀT, ir 99%!
Un es varu atļaities iegādāties prezervatīvus, bet ilgstošās attiecībās man tas liekas neetiski ? un čakarēt savu veselību ar hormoniem neplānoju vēl tuvāko desmitgadi.
pirmkārt, atļauties sekot līdzi savam ciklam ir droši tikai tām sievietēm, kurām viss iet kā pēc pulksteņa, un tādu nav daudz. Otrkārt, vīrietis ne vienmēr var spēt sevi nokontrolēt tā, ka nebeidz, pirms izvelk. Treškārt, nedaudz spermatozoīdu var būt arī sekrētā, kas vīrietim izdalās pirms dzimumakta, kas kalpo arī kā dabiskais lubrikants. Ceturtkārt, jebkurai sievietei cikls var arī nedaudz nobīdīties. Piektkārt, spermatozoīdi var izdzīvot makstī vairākas dienas, tāpēc mīlēties pat nedēļu pirms ovulācijas var nebūt droši. Lūdzu, savu viena cilvēka pieredzi nepielīdzini 99% drošai kontracepcijai, bet palasi labāk, cik no 100 vai 1000 sievietēm gada laikā paliek stāvoklī, izmantojot kalendāra vai pārtraukto metodi, un tad arī iegūsi atbildi, cik patiesi "precīzas" ir šīs metodes.
18.02.2022 14:37 |
 
Reitings 1887
Reģ: 26.12.2021
cupcake2 @ 18.02.2022 14:18

Secinājums - esot attiecībās vienīgais PAREIZAIS variants ir lietot hormonālo kontracepciju. Prezervatīvi ir fuj, neuzticība partnerim, pārtraukto piekopj tikai tīņi, kuriem nav naudas pareizajai kontracepcijai. ? Dod 5, es arī savos 25+ gados nopietnās attiecībās ar (plānotu) bērnu uz rokām piederu pie tiem bomzīgajiem tīņiem.

Vai ne!
Turklāt, man vairākas reizes ginekologi (kādi 3) ir mēģinājuši iesmērēt kontracepciju ar aptuveno tekstu - “tas ne tikai ir drošākais veids, bet tev noteikti uzlabosies sejas āda”..wtf? Un ar šādiem tekstiem neizglītotām meitenēm liek rīt tabletes, lai pumpas nemestos, bieži vien, pat pie neregulārām attiecībām.
Šobrīd ar savu ārsti esam “vienojušās”, ja nu tomēr es paliktu stāvoklī, bērniņu paturētu, līdz ar ko, man nav nekādu pārmerumu no ārsta.
Skrīverveidīgajām jaunietēm gan ieteiktu pieturēties pie prezervatīviem, jo apšaubu vai viņa mācētu pareizi lietot kontracepciju 😂 jo nu piedodiet, ja 22 gados ar diviem bērniem uz rokas ir kauns runāt par seksu un izsargāšanos, tad varbūt tiešām atmest to hobiju 😁 viņa ar savu jaunāko iphonu ne vien vienus seminārus un kursus šajā jautājumā varētu noklausīties un saprast ko vairāk par savu ķermeni.
18.02.2022 14:32 |
 
Patīk
Reitings 11530
Reģ: 27.01.2021
cupcake2 @ 18.02.2022 13:55

Apgaismo mani - kādas tad vēl ir? Ok, ir pārtrauktais un periodiskā atturēšanās, kur seko savam ciklam un neseksojas vai izsargājas auglīgajā laikā. Tās noteikti nav drošākās, it īpaši, ja 2x jau neplānoti pieteicies bērniņš. Vai šīs, tavuprāt, ir tās labākās? Jo viss pārējais bez prezervatīviem ir hormonālā kontracepcija. Varbūt tad vazektomija vai olvadu nosiešana ir labāk par prezervatīviem? Lūdzu, pastāsti man par to superīgo kontracepcijas metodi, kas prezervatīvu lietošanu padara par kaut ko nosodošu?
palasi kontracepcija.lv citādi izskatās, ka Tev ir zināmas tikai kādas 3, 4 metodes 😅😅
18.02.2022 14:27 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
cupcake2 @ 18.02.2022 14:10

To, kas ir OVOLACIJA, laikam zini tikai tu ?
ak, piedodiet, viens burts nepareizi ierakstījies. Ko nu darīt, kā dzīvot???? 💩
18.02.2022 14:23 |
 
Reitings 2367
Reģ: 06.11.2021
Danaja @ 18.02.2022 13:55
Alisewild, Skvorcovas un tamlīdzīgo spirituālo dabas bērnu esence iemiesota šajā vienā video. Labi, saprotu, sašutums, ka šoferis nebrīdinot paprasa lielāku summu. Bet lai par to taisītu video un par katru komentu ierēktu un kaut ko atbildētu? Vemt gribas no tās pseido apgarotības un MaN nEInTeReSĒ jŪsU vIedOkLiS vaiba ?
https://youtu.be/Aagw516attY

Šī tiešām smieklīga drāma :D
18.02.2022 14:19 |
 
10 gadi
Reitings 1934
Reģ: 31.01.2012
Odriona @ 18.02.2022 13:49

Necik nepiekrītu!
Man ir 29 gadi un ar pārtraukto dzimumaktu izsargājos jau 11 gadus, visās attiecībās! Prezervatīvi tikai pašā attiecību sākumā. Neesmu nekad palikusi stāvoklī! Ja vīrietis zin ko dara un paseko līdzi saval ciklam iepspēja izsargāties, MANUPRĀT, ir 99%!
Un es varu atļaities iegādāties prezervatīvus, bet ilgstošās attiecībās man tas liekas neetiski ? un čakarēt savu veselību ar hormoniem neplānoju vēl tuvāko desmitgadi.

Secinājums - esot attiecībās vienīgais PAREIZAIS variants ir lietot hormonālo kontracepciju. Prezervatīvi ir fuj, neuzticība partnerim, pārtraukto piekopj tikai tīņi, kuriem nav naudas pareizajai kontracepcijai. 😄 Dod 5, es arī savos 25+ gados nopietnās attiecībās ar (plānotu) bērnu uz rokām piederu pie tiem bomzīgajiem tīņiem.
18.02.2022 14:18 |
 
Reitings 209
Reģ: 30.01.2022
wtf🤣var redzēt,ka jauna meitene un ar savu mašīnu,par kuru maksā,pati nekad nav braukusi.Cenas šobrīd degvielai ir lielas,Rīgā tik tiešām neviens no adreses nesavāc,tātad tā mamma būtu tos 2 euro samaksājusi taksim vai sabiedriskajam.Nu vot te ir vērts heitot meiteni,jo viņa heito citus.Sviests.Tāpēc es nekad neņemu līdzbraucējus.Iedomājas,ka pa 9 euro simts km brauc kā vip viesi
18.02.2022 14:11 |
 
10 gadi
Reitings 1934
Reģ: 31.01.2012
MikaR @ 18.02.2022 10:26
Paņemsim piemēru no blakus diskusijas - modes dādam didra 24 gados nezināja, kas ir ovolacija..

To, kas ir OVOLACIJA, laikam zini tikai tu 😄
18.02.2022 14:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits