IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Karbonadetaukaina @ 28.02.2022 23:49
Tāpēc nevajaga sekot tādiem cilvēkiem! Es nesekoju! Es sekoju tikai tādiem ar kuriem sakrīt viedoklis, kuri nereklamē visu pēc kārtas( Lai tikai “piķi” pelnītu!) , kuri ir patiesi, nevis liekuļi!
Es Tevi ļoti labi saprotu! Bet nevajaga nolaisties līdz to cilvēku līmenim! Kā arī nevajaga lamāties, saukāties! Ja tomēr gribas sekot šādiem cilvēkiem, lai celtu viņu “statistiku” , lūdzu, uz priekšu! Bet tad, vajaga mēģināt daudz izglītotāk, gudrāk aizstāvēt savus uzskatus!
Viņi jau no tā ķer kaifu(labi- nevaru atrast pareizo vārdu) un tad aizstāvas , atrakstās un parāda to cik te mēs šajā forumā esam , pēc viņu domām monstri, debiliķes utt!

+++
28.02.2022 23:56 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Un runājot par tēmu, ka pērkot Krievijas produktus, cilvēki ir atbalstījuši un veicinājuši Krievijas iebrukumu Ukrainā.
Jā, es uzskatu, ka tā arī ir. Arī es līdz šim brīdim pirku Krievijā ražotus produktus vai produktus kuri ražoti ES vai citā valstī, bet uzņēmums patiesībā pieder un patiesais labuma guvējs ir Krievijas oligarhs. Un es atzīstu, ka esmu daļēji atbalstījusi Krieviju un Putinu, viņš šo naudu ir ieguldījis ieročos ar kuriem šobrīd nogalina.
Un mana izvēle ir to vairs nedarīt. Rūpīgi izvērtēju produktus kurus tagad pērku. Nevēlos savu naudu atdot diktatoram un viņa atbalstītājiem.
28.02.2022 23:54 |
 
Reitings 437
Reģ: 03.02.2022
Vibe @ 28.02.2022 23:39

Nav man kauns! Esmu ļauna pret tādiem cilvēkiem, kuri īpaši ar story to provocē, Sandra pati liek pie sevis piesieties. Bija vienu brīdi miers.
Taas ka cilvēks ēd siļķi, man neko nenozīmē, lai jau ēd, tas ir normāli, ka kaut ko sagribās. ?
Resniem gribas, i tieviem.
Tāpēc nevajaga sekot tādiem cilvēkiem! Es nesekoju! Es sekoju tikai tādiem ar kuriem sakrīt viedoklis, kuri nereklamē visu pēc kārtas( Lai tikai “piķi” pelnītu!) , kuri ir patiesi, nevis liekuļi!
Es Tevi ļoti labi saprotu! Bet nevajaga nolaisties līdz to cilvēku līmenim! Kā arī nevajaga lamāties, saukāties! Ja tomēr gribas sekot šādiem cilvēkiem, lai celtu viņu “statistiku” , lūdzu, uz priekšu! Bet tad, vajaga mēģināt daudz izglītotāk, gudrāk aizstāvēt savus uzskatus!
Viņi jau no tā ķer kaifu(labi- nevaru atrast pareizo vārdu) un tad aizstāvas , atrakstās un parāda to cik te mēs šajā forumā esam , pēc viņu domām monstri, debiliķes utt!
28.02.2022 23:49 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Karlsone @ 28.02.2022 23:02
Atā meičuki. Vairs te negribu būt.
Ir aizgājis viss par traku. Tā jau vairs nav sievišķīga klačošanās.
Es negribu vairs šajā netīrajā peļķē plikšķināt gumijas zābakus.
No sevis saku visu cieņu visām vecajām cosmietēm, high five!! Mums bija tik foršas diskusijas agrāk :) cosmo ir miris tagad. Te tagad tiek uzspiests viens pareizais viedoklis ar agresiju un lamu vārdiem. Un līdz ar to daudzas meitenes pat nevēlas izpaust savas domas, ko kāda jēga, ja tikai ir viena patiesība kādam.
Un tagad mums šeit ir parādījies tāds number one visu nodirsējs Dzidra zupa jeb agrākā jautrīte Cool Džips, kura sēž forumā 24/7 un komentē visu jebkurā diennakts laikā. Kā jau esat ievērojušas, viņas komentāri ir visur un nekad nepierimst. Acīmredzami vientuļa, garlaikota sieviete. Kura jūtas varena, ka viņas "sučka" un ctus sulīgos teikumus pārpublicē. Varbūt skolā viņas gudrības neviens nopietni neuztvēra, bet tagad var izpausties...
Meitenes, un nē MAN nav NESKAUŽ.
Bet atcerieties, ka forums nav reālā dzīve, un jūs (daudzas no jums) ir vienkārši aitas - ceru, ka tu neesi tā.. kas skrien barā līdzi.
Vairākas vecās kosmietes ir manas draudzenes un paziņas, jo mēs agrāk uztaisījām kopīgo cosmo ballīti. Šis forums nav ne uz pusi tik foršs, jo agrāk tā mērķis bija vienai otru iedvesmot, painformēt, motivēt, atbalstīt, uzklausīt, sniegt padomu.
Tagad te ir tikai un vienīgi negācijas. Kāda jēga to visu savā galvā bāzt?
Paldies par šo laiku šeit. Droši metiet arī man mēslus virsū, nenākšu šeit vairs un nelasīšu tāpat.

ATĀ! 😘😘😘
"Nenākšu šeit vairs un nelasīšu tāpat!" Kurš pieaudzis cilvēks tā uzvedas? 😁 Ja vēlies pamest forumu, to var pamest klusējot.
Kāpēc tu satraucies par manu patērēto laiku šajā forumā? Gribu sēžu 24h diennaktī, gribu nenāku šeit nedēļu un mēnesi.
Un es nekad neesmu slēpusi, ka esmu Cool Dzipsy, šī tēma šeit jau tika apspriesta. Es neslēpjos zem jauna nika. Forumā vairs nav iespējas ielogoties ar sociālajiem tīkliem, tāpēc arī izveidoju jaunu profilu. Kāpēc tas tik ļoti bija jāuzsver?
Bet nu labi, Dievs ar tevi!
PEACE!
28.02.2022 23:48 |
 
Reitings 898
Reģ: 17.07.2021
Karlsone @ 28.02.2022 23:02
Atā meičuki. Vairs te negribu būt.
Ir aizgājis viss par traku. Tā jau vairs nav sievišķīga klačošanās.
Es negribu vairs šajā netīrajā peļķē plikšķināt gumijas zābakus.
No sevis saku visu cieņu visām vecajām cosmietēm, high five!! Mums bija tik foršas diskusijas agrāk :) cosmo ir miris tagad. Te tagad tiek uzspiests viens pareizais viedoklis ar agresiju un lamu vārdiem. Un līdz ar to daudzas meitenes pat nevēlas izpaust savas domas, ko kāda jēga, ja tikai ir viena patiesība kādam.
Un tagad mums šeit ir parādījies tāds number one visu nodirsējs Dzidra zupa jeb agrākā jautrīte Cool Džips, kura sēž forumā 24/7 un komentē visu jebkurā diennakts laikā. Kā jau esat ievērojušas, viņas komentāri ir visur un nekad nepierimst. Acīmredzami vientuļa, garlaikota sieviete. Kura jūtas varena, ka viņas "sučka" un ctus sulīgos teikumus pārpublicē. Varbūt skolā viņas gudrības neviens nopietni neuztvēra, bet tagad var izpausties...
Meitenes, un nē MAN nav NESKAUŽ.
Bet atcerieties, ka forums nav reālā dzīve, un jūs (daudzas no jums) ir vienkārši aitas - ceru, ka tu neesi tā.. kas skrien barā līdzi.
Vairākas vecās kosmietes ir manas draudzenes un paziņas, jo mēs agrāk uztaisījām kopīgo cosmo ballīti. Šis forums nav ne uz pusi tik foršs, jo agrāk tā mērķis bija vienai otru iedvesmot, painformēt, motivēt, atbalstīt, uzklausīt, sniegt padomu.
Tagad te ir tikai un vienīgi negācijas. Kāda jēga to visu savā galvā bāzt?
Paldies par šo laiku šeit. Droši metiet arī man mēslus virsū, nenākšu šeit vairs un nelasīšu tāpat.

Ata. 😁
28.02.2022 23:41 |
 
Reitings 898
Reģ: 17.07.2021
Karbonadetaukaina @ 28.02.2022 23:18

Nav pretīgi pašai par sevi, ka sauc cilvēkus par resniem? ( Domāju , ka tā sieviete apzinās, ka ir liekais svars, viņai netraucē , iespējams!) Laikam, kad dalīja smadzenes, par Tevi kāds aizmirsa!
Neviens nav tiesīgs otru apsaukāt! Ja nemāki salīdzinoši gudrāk izteikties, tad būtu klusējusi un atsekojusi viņai, kā daļa meiteņu šeit ir izdarījušas!

Nav man kauns! Esmu ļauna pret tādiem cilvēkiem, kuri īpaši ar story to provocē, Sandra pati liek pie sevis piesieties. Bija vienu brīdi miers.
Taas ka cilvēks ēd siļķi, man neko nenozīmē, lai jau ēd, tas ir normāli, ka kaut ko sagribās. 😁
Resniem gribas, i tieviem.
28.02.2022 23:39 |
 
Reitings 437
Reģ: 03.02.2022
Vibe @ 28.02.2022 22:25
Resnā Sandra aiz depresijas rij tako un visu ēdienu kas mājās, tāpēc kad par ēšanu un līšanu pakaļā viņa neprot.
SANDRA VARBŪT TU ESI MUMS PRIEKŠĀ, BET ne aiz labas nozīmes, Tu esi priekšā Jā, jo tu esi tik resna, kad tev priekšā vai paiet garām nemaz nevar. ? ? ?
Tava dirsa tavs glābiņš nesasisties krītot uz taukiem.
Vispār tādā speķi insulīna adatiņas iet cauri, tāpēc ir hiperglikēmija.

Nav pretīgi pašai par sevi, ka sauc cilvēkus par resniem? ( Domāju , ka tā sieviete apzinās, ka ir liekais svars, viņai netraucē , iespējams!) Laikam, kad dalīja smadzenes, par Tevi kāds aizmirsa!
Neviens nav tiesīgs otru apsaukāt! Ja nemāki salīdzinoši gudrāk izteikties, tad būtu klusējusi un atsekojusi viņai, kā daļa meiteņu šeit ir izdarījušas!
28.02.2022 23:18 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Karlsone @ 28.02.2022 23:02
Atā meičuki. Vairs te negribu būt.
Ir aizgājis viss par traku. Tā jau vairs nav sievišķīga klačošanās.
Es negribu vairs šajā netīrajā peļķē plikšķināt gumijas zābakus.
No sevis saku visu cieņu visām vecajām cosmietēm, high five!! Mums bija tik foršas diskusijas agrāk :) cosmo ir miris tagad. Te tagad tiek uzspiests viens pareizais viedoklis ar agresiju un lamu vārdiem. Un līdz ar to daudzas meitenes pat nevēlas izpaust savas domas, ko kāda jēga, ja tikai ir viena patiesība kādam.
Un tagad mums šeit ir parādījies tāds number one visu nodirsējs Dzidra zupa jeb agrākā jautrīte Cool Džips, kura sēž forumā 24/7 un komentē visu jebkurā diennakts laikā. Kā jau esat ievērojušas, viņas komentāri ir visur un nekad nepierimst. Acīmredzami vientuļa, garlaikota sieviete. Kura jūtas varena, ka viņas "sučka" un ctus sulīgos teikumus pārpublicē. Varbūt skolā viņas gudrības neviens nopietni neuztvēra, bet tagad var izpausties...
Meitenes, un nē MAN nav NESKAUŽ.
Bet atcerieties, ka forums nav reālā dzīve, un jūs (daudzas no jums) ir vienkārši aitas - ceru, ka tu neesi tā.. kas skrien barā līdzi.
Vairākas vecās kosmietes ir manas draudzenes un paziņas, jo mēs agrāk uztaisījām kopīgo cosmo ballīti. Šis forums nav ne uz pusi tik foršs, jo agrāk tā mērķis bija vienai otru iedvesmot, painformēt, motivēt, atbalstīt, uzklausīt, sniegt padomu.
Tagad te ir tikai un vienīgi negācijas. Kāda jēga to visu savā galvā bāzt?
Paldies par šo laiku šeit. Droši metiet arī man mēslus virsū, nenākšu šeit vairs un nelasīšu tāpat.

👋
28.02.2022 23:04 |
 
Reitings 231
Reģ: 20.01.2021
Atā meičuki. Vairs te negribu būt.
Ir aizgājis viss par traku. Tā jau vairs nav sievišķīga klačošanās.
Es negribu vairs šajā netīrajā peļķē plikšķināt gumijas zābakus.
No sevis saku visu cieņu visām vecajām cosmietēm, high five!! Mums bija tik foršas diskusijas agrāk :) cosmo ir miris tagad. Te tagad tiek uzspiests viens pareizais viedoklis ar agresiju un lamu vārdiem. Un līdz ar to daudzas meitenes pat nevēlas izpaust savas domas, ko kāda jēga, ja tikai ir viena patiesība kādam.
Un tagad mums šeit ir parādījies tāds number one visu nodirsējs Dzidra zupa jeb agrākā jautrīte Cool Džips, kura sēž forumā 24/7 un komentē visu jebkurā diennakts laikā. Kā jau esat ievērojušas, viņas komentāri ir visur un nekad nepierimst. Acīmredzami vientuļa, garlaikota sieviete. Kura jūtas varena, ka viņas "sučka" un ctus sulīgos teikumus pārpublicē. Varbūt skolā viņas gudrības neviens nopietni neuztvēra, bet tagad var izpausties...
Meitenes, un nē MAN nav NESKAUŽ.
Bet atcerieties, ka forums nav reālā dzīve, un jūs (daudzas no jums) ir vienkārši aitas - ceru, ka tu neesi tā.. kas skrien barā līdzi.
Vairākas vecās kosmietes ir manas draudzenes un paziņas, jo mēs agrāk uztaisījām kopīgo cosmo ballīti. Šis forums nav ne uz pusi tik foršs, jo agrāk tā mērķis bija vienai otru iedvesmot, painformēt, motivēt, atbalstīt, uzklausīt, sniegt padomu.
Tagad te ir tikai un vienīgi negācijas. Kāda jēga to visu savā galvā bāzt?
Paldies par šo laiku šeit. Droši metiet arī man mēslus virsū, nenākšu šeit vairs un nelasīšu tāpat.
28.02.2022 23:02 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
Ceru, ka Agrita iztīrīs to garāžu, ko braucot uz jauno māju atstāja vecajā. Tik daudz visādu krāmu, Jēzus. Un jau šodienas sērija bija, ka atkal garāžā vai kur tur bija jau visadas mantas, karoc piedirsta lenam tiek arī jaunā māja. Un savus nl produktus sabāzusi jau savā “darb istaba”😀 nu kur tik daudz tie pulveri 😀😀 kosmoss.
28.02.2022 22:57 |
 
Reitings 898
Reģ: 17.07.2021
Timmerkakis @ 28.02.2022 22:28

vel viens cilveks, kuru nobloket. Nu izcili pretiga matite Tu esi!

Mātīte... 😁
28.02.2022 22:30 |
 
Reitings 70
Reģ: 28.01.2022
Vibe @ 28.02.2022 22:25
Resnā Sandra aiz depresijas rij tako un visu ēdienu kas mājās, tāpēc kad par ēšanu un līšanu pakaļā viņa neprot.
SANDRA VARBŪT TU ESI MUMS PRIEKŠĀ, BET ne aiz labas nozīmes, Tu esi priekšā Jā, jo tu esi tik resna, kad tev priekšā vai paiet garām nemaz nevar. ? ? ?
Tava dirsa tavs glābiņš nesasisties krītot uz taukiem.
Vispār tādā speķi insulīna adatiņas iet cauri, tāpēc ir hiperglikēmija.

vel viens cilveks, kuru nobloket. Nu izcili pretiga matite Tu esi!
28.02.2022 22:28 |
 
Reitings 644
Reģ: 26.02.2022
Miaa @ 28.02.2022 22:13

ĀMEN.
Ilgi klusēju, bet nenoturējos. Mazliet ironiski lasīt par lielo atbalstu un mīlestību pret ukraiņiem, kuri tagad cīnās par mums visiem, bet tajā pašā laikā redzēt kā diskusijās te viena otru nereti gatavas bez sāls apēst, īpaši tagad. Un teikt, ka tas, ka Sauliete pelnījusi naudu priekš NL, veicinājis Krievijas iebrukumu Ukrainā, jo ar šo naudu atbalstījusi Putinu un viņa armiju... Nē, nu, piedodiet, bet, lai kaut ko tādu pateiktu, daudz prāta laikam nevajag. Mana mamma arī strādā Latvijā bāzētā mikrouzņēmumā, kurš pieder krieviem. Tad sanāk, ka arī viņa visus šos gadus, strādājot konkrētajā uzņēmumā, ir sponsorējusi šobrīd notiekošo karu? Es pati vēl pirms nedēļas vienā veikaliņā nopirku Krievijā ražotus skuvekļus un cepumus. Sanāk, ka arī esmu vainīga pie tā, ka notiek karš, jo izvēlējos pirkt Krievijā ražotu preci, tādā veidā finansiāli atbalstot Putinu? Te, goda vārds, daži labi lietotāji jau aizgājuši pa fāzēm.
Atbalstu Ukrainu, protams, domājot par tur notiekošo, sažņaudzas sirds, bet dzīve neapstājas. Jā, jā, varat mani tagad par šo izteicienu nomētāt ar akmeņiem. Bet, grozies kā gribi, tāpat kā katru dienu, ir no rīta jāceļas, ir jāiet uz darbu, ir jāmazgājas, jāēd, jāguļ. Un, tā kā vienmēr esmu dzīvojusi pēc principa, ka katra diena var būt pēdējā, es, nezinot, ko atnesīs rītdiena, šodien gribu priecāties par dzīvi, smaidīt, būt kopā ar saviem mīļajiem cilvēkiem. Pirms dažām dienām, Facebook postā aprakstot savu prieku par skaisto, saulaino dienu, pievienoju bildes no tās dienas pastaigas. Ko, arī man uzbruksiet, ka, maita tāda, atļaujos smaidīt un iet pastaigās, kamēr citur cilvēki mirst? Katrs cilvēks uz dažādām situācijām reaģē pa savam. Kāds, kā te komentāros raksta, iet gulēt ar domu nepamosties, visu dienu to vien tikai dara kā lasa ziņas un paralēli tam ienāk forumā izlamāt visus, kuri nedara tāpat, savukārt kāds cits izvēlas smaidīt, priecāties un mīlēt, jo nezinām, ko mums var atnest rītdiena, tāpēc jādzīvo šeit un tagad. Un pārmest, ka ir cilvēki, kuri izvēlas savā IG nerunāt par šī brīža situāciju, šausmināties par to, ka ir tādi, kuri atļaujas priecāties vai, nedod Dievs, vēl savu karjeru veidot, ir, atvainojos, totāls marazms. Diskutējam, runājam, dalamies ar informāciju, bet, Dieva dēļ, pārstājam pazemot visus, kuri konkrētajā situācijā neizturas vai nerunā, tā kā jums gribētos. Ja reiz sludinat mieru un mīlestību, tad vispirms sāciet ar sevi. Lai visiem foruma lietotājiem skaists, mierpilns vakars!

Lieliski! Ļoti pievienojos šim viedoklim. Arī es 'diemžēl' turpinu dzīvot un priecāties. Stresot par rītdienu, laupa šodienas prieku. Turpinu skatīties sekotāju Story un pilnīgi nevienu nenosodu, vai kāds posto tikai par karu vai kāds turpina ierasto ikdienu. Katra paša izvēle.
28.02.2022 22:25 |
 
Reitings 70
Reģ: 28.01.2022
Maija ... @ 28.02.2022 21:33

Es te nevienu nenosodīju, tikai Saulietes pārlieku emocionālo reakciju. Ar savu komentāru gribēju tikai izskaidrot foruma dāmu reakciju, kuru arī var saprast.

Man vinjas reakcija likas pilnigi adekvata. Es vel ne ta raudatu, ja mani sita izcukotu pa visu internetu. Vai redzejat, cik vinjai tur to zinju instagramma bija? Ja kaut desmita dalja ir negativa un uzbrukosa, tad pilnigi var saprast sadu reakciju. Turklat draudi atpazit uz ielas un apliet ar sudu spaini?!? WTF? Vel savus virus un draugus uzkacina? Tie cilveki, kas vinjai draud vai apvaino, pasi butu janosudz policijai par cyber bullying. Un ne jau par Saulieti vien ir runa, es vinju nepazistu un tikai caur so forumu par vinju uzzinaju. Man vispar neliekas pienemami sadi parkapt jebkadas robezhas un uzklupt kraga cilvekiem tikai tapec, ka vinji mazliet vairak sabiedriba zinami. Tagad jau daudz komentaru par Raimondu Paulu instagramma... nu laikam jau tie pasi, kas Saulietei, tie ari R. Paulam ir piekerusies. Nebutu muti vispar verusi valja par cilvekiem, kas latvijas vardu nes pasaule, lai ari tas butu austrumu bloks....
Te paris cilvekiem ir lieluma manija teikt citiem cilvekiem, kas vinjiem butu jadara. Saulietei japarstaj stradat? Busulis nedrikst koncertet? Nu visas tagad ar Sipenieci prieksgala laimigas, ka Busulim ir Krievijas muzikas tirgus aizveries, jo vinjs pateika, ka ir pret Putinu? Jums labak no ta palika, ka vins mazak pelnis? Ka nenesis Latvijas vardu pasaule? Vins to izdarija tiesi sitadu uzbrukumu un speidiena dell. Nee, skataties pasas sevi un ko jus darat majas, ko edat, kadas drebes nesajat un tiesam, kadu benzinu perkat. Es NL produktus neperku, Krievijas izdaribas Ukraina ari loti pat neatbalstu, bet man nav nekadu pretenziju, ka citi cilveki strada. Tas ir vinju darbs un ta vinjas naudu pelna.
Gan pienaks ari Latvija tadi laiki, ka sita ar netiram mutem izrunaties nevares ari interneta vietnees. Nu nav tada lieta, ka pilniga anonimitate interneta - iestades var visus sameklet, ja ir iemesls.
28.02.2022 22:22 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Jacqueline @ 28.02.2022 16:12

Tik ļoti piekrītu. Sirds sāp par negatīvismu, uzbrukšanu citiem. Mums tiešām būtu jābūt saprotošākiem un saliedētākiem.
Man piemēram nekad nav interesējusi tā Sauliete, pēc šī hype atvēru viņas instagramu, lai paskatītos par ko ta tās asaras izlej, nu, lai tak raud, kāda jums starpība. Es vienmēr esmu te rakstijusi, nu, ja tev besī tas cilvēks, vai nepatīk -
atseko un vairs neskaties ‼‼‼‼‼‼‼‼
Sauliete arī pārdzīvo par situāciju pasaulē, jā, ir sagadijies, ka viņas darbs ir RU, bet ne jau NL veicināja karu!! Tas būtu tas pats kā Baiba teica, ka Busulis un PV ir vainīgi pie kara. Nu reāli WTF. Jumts jau aizbraucis cilvēkiem.
Nu esat mazliet saprotošākas.
Uzskatu, ka pie kauna staba būtu jāliek tie, kas kultivē naidu, ko šobrīd tieši tāpat dara krievi!!!
Bija tā bilde, kur bija parādīts, KRIEVIJA NAV VIENĀDĪBAS ZĪME AR PUTINU. Nevaru atrast to bildi, ja kādai ir iemetiet.

ĀMEN.
Ilgi klusēju, bet nenoturējos. Mazliet ironiski lasīt par lielo atbalstu un mīlestību pret ukraiņiem, kuri tagad cīnās par mums visiem, bet tajā pašā laikā redzēt kā diskusijās te viena otru nereti gatavas bez sāls apēst, īpaši tagad. Un teikt, ka tas, ka Sauliete pelnījusi naudu priekš NL, veicinājis Krievijas iebrukumu Ukrainā, jo ar šo naudu atbalstījusi Putinu un viņa armiju... Nē, nu, piedodiet, bet, lai kaut ko tādu pateiktu, daudz prāta laikam nevajag. Mana mamma arī strādā Latvijā bāzētā mikrouzņēmumā, kurš pieder krieviem. Tad sanāk, ka arī viņa visus šos gadus, strādājot konkrētajā uzņēmumā, ir sponsorējusi šobrīd notiekošo karu? Es pati vēl pirms nedēļas vienā veikaliņā nopirku Krievijā ražotus skuvekļus un cepumus. Sanāk, ka arī esmu vainīga pie tā, ka notiek karš, jo izvēlējos pirkt Krievijā ražotu preci, tādā veidā finansiāli atbalstot Putinu? Te, goda vārds, daži labi lietotāji jau aizgājuši pa fāzēm.
Atbalstu Ukrainu, protams, domājot par tur notiekošo, sažņaudzas sirds, bet dzīve neapstājas. Jā, jā, varat mani tagad par šo izteicienu nomētāt ar akmeņiem. Bet, grozies kā gribi, tāpat kā katru dienu, ir no rīta jāceļas, ir jāiet uz darbu, ir jāmazgājas, jāēd, jāguļ. Un, tā kā vienmēr esmu dzīvojusi pēc principa, ka katra diena var būt pēdējā, es, nezinot, ko atnesīs rītdiena, šodien gribu priecāties par dzīvi, smaidīt, būt kopā ar saviem mīļajiem cilvēkiem. Pirms dažām dienām, Facebook postā aprakstot savu prieku par skaisto, saulaino dienu, pievienoju bildes no tās dienas pastaigas. Ko, arī man uzbruksiet, ka, maita tāda, atļaujos smaidīt un iet pastaigās, kamēr citur cilvēki mirst? Katrs cilvēks uz dažādām situācijām reaģē pa savam. Kāds, kā te komentāros raksta, iet gulēt ar domu nepamosties, visu dienu to vien tikai dara kā lasa ziņas un paralēli tam ienāk forumā izlamāt visus, kuri nedara tāpat, savukārt kāds cits izvēlas smaidīt, priecāties un mīlēt, jo nezinām, ko mums var atnest rītdiena, tāpēc jādzīvo šeit un tagad. Un pārmest, ka ir cilvēki, kuri izvēlas savā IG nerunāt par šī brīža situāciju, šausmināties par to, ka ir tādi, kuri atļaujas priecāties vai, nedod Dievs, vēl savu karjeru veidot, ir, atvainojos, totāls marazms. Diskutējam, runājam, dalamies ar informāciju, bet, Dieva dēļ, pārstājam pazemot visus, kuri konkrētajā situācijā neizturas vai nerunā, tā kā jums gribētos. Ja reiz sludinat mieru un mīlestību, tad vispirms sāciet ar sevi. Lai visiem foruma lietotājiem skaists, mierpilns vakars!
28.02.2022 22:13 |
 
10 gadi
Reitings 307
Reģ: 02.08.2009
džidžidži @ 28.02.2022 21:23

Vai Tev ir ko piedāvāt viņai- cits darbs, finasiālā palīdzība? Viņa ielaužas Tavos profilos, stāv uz Tava sliekšņa, kliedz pie Taviem logiem?

Es te nevienu nenosodīju, tikai Saulietes pārlieku emocionālo reakciju. Ar savu komentāru gribēju tikai izskaidrot foruma dāmu reakciju, kuru arī var saprast.
28.02.2022 21:33 |
 
Reitings 30
Reģ: 15.02.2022
Man pilnīgi nav nekāds sakars ar tām nl dāmām. Nekad mūžā nelietotu tāda līmeņa produktus, bet nevajag tagad pārvērsties par raganu medniecēm. Mums visiem
draudzīgi ir jādzīvo šeit un ND, ja kādreiz vajadzēs palīdzīgu roku.
28.02.2022 21:26 |
 
Reitings 30
Reģ: 15.02.2022
Maija ... @ 28.02.2022 21:10

Nu reakcija, iespējams, ir pārspīlēta, bet starpība ir tajā, ka NLietes turpina reklamēt krievu preci - nejau mēs te reklamējam, ka lietojam rus gāzi, ko labprāt nedarītu, vai R.Pauls jau nereklamē koncerts Krievijā. Ne jau tas, ka ir bijusi darīšana kaitina, bet tas, ka viņas turpina reklamēt krievu preces.

Vai Tev ir ko piedāvāt viņai- cits darbs, finasiālā palīdzība? Viņa ielaužas Tavos profilos, stāv uz Tava sliekšņa, kliedz pie Taviem logiem?
28.02.2022 21:23 |
 
10 gadi
Reitings 307
Reģ: 02.08.2009
džidžidži @ 28.02.2022 20:51
Un kāpēc kādam būtu jākomentē publiski savas domas? Varbūt sāksim uzbrukt visiem pēc kārtas R.Paulu un savus vecākus ieskaitot? Sportisti, mūziķi, ķīmiķi, diplomāti, uttutt jebkuru, kuram bijis kāds sakars ar Krieviju, komjaunatni vai partiju?
Un jūs pašas- atslēdzāt gāzi, degvielu nepildat no Krievijas, neizmantojiet krievu papīru, pārtiku, ādas?
Varbūt atcerēsimies, ka Sipeniece covidēras sākumā aizlidoja uz Austriju? Vai viņa tagad būtu jāvaino visu covid mitušo un saslimušo dēļ? Vai viņas ģimenes viesnīca Jūrmalā neuzņēma ne bagātus krievus, ne Busuli aicināja?
Tādi štukači ir daudz vairāk bīstamāki par nlščicām.

Nu reakcija, iespējams, ir pārspīlēta, bet starpība ir tajā, ka NLietes turpina reklamēt krievu preci - nejau mēs te reklamējam, ka lietojam rus gāzi, ko labprāt nedarītu, vai R.Pauls jau nereklamē koncerts Krievijā. Ne jau tas, ka ir bijusi darīšana kaitina, bet tas, ka viņas turpina reklamēt krievu preces.
28.02.2022 21:10 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
NoVarLetsLove @ 28.02.2022 18:27

Kāpēc Krievs iebrauka ukrainā? Kāpēc 2014 bija kara darbības? Pastāstiet vēsturi, meitenes .
Nauri, paprasi sievas mātei, viņa tev pastāstīs!
28.02.2022 20:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits