IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
10 gadi
Reitings 433
Reģ: 27.03.2011
MikaR @ 07.03.2022 08:58
Dāmas, nu nopietni? Jūs vēl te ņematies ap mazu bērnu? Nav vairs pieaugušu ietekmeļu ko apspriest?
Ar karu un cenu pieaugumu jau visas normas robežas brauc prom?
Lai gan Vucēna man nepatīk, saprotu kāpēc Vairs bērnus nepublicē īsti. Pat pašus mazākos gatavas bez sāls noēst.. ??‍♀️??‍♀️??‍♀️
+++
07.03.2022 09:01 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
MikaR @ 07.03.2022 08:58
Dāmas, nu nopietni? Jūs vēl te ņematies ap mazu bērnu? Nav vairs pieaugušu ietekmeļu ko apspriest?
Ar karu un cenu pieaugumu jau visas normas robežas brauc prom?
Lai gan Vucēna man nepatīk, saprotu kāpēc Vairs bērnus nepublicē īsti. Pat pašus mazākos gatavas bez sāls noēst.. ??‍♀️??‍♀️??‍♀️

Vispār jau te vairākums bērnu aizstāv. Vienam indivīdam tik kaut kādas problēmas.
07.03.2022 09:01 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
Dāmas, nu nopietni? Jūs vēl te ņematies ap mazu bērnu? Nav vairs pieaugušu ietekmeļu ko apspriest?
Ar karu un cenu pieaugumu jau visas normas robežas brauc prom?
Lai gan Vucēna man nepatīk, saprotu kāpēc Vairs bērnus nepublicē īsti. Pat pašus mazākos gatavas bez sāls noēst.. 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
07.03.2022 08:58 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
PeonyPeony @ 07.03.2022 08:45

tas, ka tu neesi redzējusi, nozīmē, ka tādas acis dzīvē nevar būt? Man paziņas bērniņam acis vizuāli izskatās pazudušas, jo plakstiņi ir nereāli noslīdējuši kopš dzimšanas un tad arī teiksi, ka fotošopē, jo tādas neesi redzējusi?
Viņai kopš dzimšanas arī zīdaiņu video ir tieši tāpat, jo bērns ir piedzimis ar tādām acīm!
Samierinies beidzot, ka viņas bērnam ir dabiski tādas bembja acis!
Tas ir tikai gaismu, kontrastu dēļ, kad kamera neapgaismo acis, tās izskatās vienkārši tumšākas!

+++
Tas, ka jūsu/mūsu bērniem ir gaišākas acis kur var perfekti redzēt visus baltumiņus, nenozīmē, ka visiem tā ir, un nevienam nevar būt savādāk. Neaizmirstiet, ka viņai tēvs ir turks, un gēni mantoti no tēva. Šim bērnam apriori nav jābūt ar blondiem matiem un debeszilām acīm.
07.03.2022 08:54 |
 
Reitings 203
Reģ: 14.05.2020
Dzinnn @ 07.03.2022 07:39
Par Jeļenas meitiņas filtrēšanu- man arī izskatās, ka filtrē, jo dažās bildēs bērnam iekšējie acu kaktiņi galīgi tumši- neesmu dzīvē redzējusi, ka acs varavīksnene tā “iepeld” kaktiņā?

tas, ka tu neesi redzējusi, nozīmē, ka tādas acis dzīvē nevar būt? Man paziņas bērniņam acis vizuāli izskatās pazudušas, jo plakstiņi ir nereāli noslīdējuši kopš dzimšanas un tad arī teiksi, ka fotošopē, jo tādas neesi redzējusi?
Viņai kopš dzimšanas arī zīdaiņu video ir tieši tāpat, jo bērns ir piedzimis ar tādām acīm!
Samierinies beidzot, ka viņas bērnam ir dabiski tādas bembja acis!
Tas ir tikai gaismu, kontrastu dēļ, kad kamera neapgaismo acis, tās izskatās vienkārši tumšākas!
07.03.2022 08:45 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Khali @ 06.03.2022 23:35

Es esmu redzējusi vairākas ASV slavenības, kuras piemin vai liek linkus uz ziedojumiem.
Piemēram, visas Kardašinas, Mila Kunis, Miley Cyrus, Ashton Kutcher, Angelina Jolie, Priyanka Chopra utt
Bet es neesmu redzējusi nevienu Anglijas slavenību vai blogeri īpaši pieminot?
Bet kopumā pilnībā piekrītu šim Miaa apgalvojumam

Esmu daudzus no UK redzejusi pieminot Ukrainu.
(Piemeram, Holly Willoughby, Kate Beckinsale, Amanda Holden, David Tennant, Kit Harington, Adrian Lester, Prince William, Kate Middleton, Her Majesty The Queen).
Vietejie ari vac ziedojumus, tapat ka Latvija un ar furem ved uz Ukrainu.


07.03.2022 08:41 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Mezavavere @ 07.03.2022 08:18

Jelena ,nomierinies

Mežavāvere, ej atpakaļ mežā. Liec vienreiz bērnu mierā.
07.03.2022 08:26 |
 
Reitings 416
Reģ: 06.03.2022
Brendija @ 07.03.2022 08:09

Omg, gribi teikt, ka viņa speciāli iekrāso acs IEKŠĒJO kaktiņu tumšu??? Wtf, cilvēki, nu jūs vismaz paši ticat tam absurdam, ko sakāt? ? Meitenei ir gandrīz melnas acis, un, bildējot no attiecīgiem leņķiem, kur gaisma nekrīt tieši uz aci, tā acs iekrāsojas pavisam tumša. Tur arī rodas tās "bembju" acis ar nereālo varavīksneni. Pati to esmu ievērojusi, un tas patiesībā metas acīs. Bet viņai tā ir ļoti daudzās bildēs. Un es ļooooti apšaubu pašas Jeļenas "šķielēšanu", lai katrā bildē taisītu vienu aci tumšu, un vienu gaišu.? Domājat, ka viņa, ja filtrētu acis, neredzētu to, ka viena ir gaišāka, un otra tumšāka? ? Tur pat taču redzams, ka arī tā sejiņas puse, kur ir "tumšā acs", pati sejiņa arī ir tumšāka. Tas ir parasts ēnas kritums, bet melno acu dēļ to kaktiņu neredz.
Nu, lūdzu, beidziet vienreiz to cirku ar bērna apspriešanu.

Jelena ,nomierinies
07.03.2022 08:18 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Dzinnn @ 07.03.2022 07:39
Par Jeļenas meitiņas filtrēšanu- man arī izskatās, ka filtrē, jo dažās bildēs bērnam iekšējie acu kaktiņi galīgi tumši- neesmu dzīvē redzējusi, ka acs varavīksnene tā “iepeld” kaktiņā?

Omg, gribi teikt, ka viņa speciāli iekrāso acs IEKŠĒJO kaktiņu tumšu??? Wtf, cilvēki, nu jūs vismaz paši ticat tam absurdam, ko sakāt? 😁 Meitenei ir gandrīz melnas acis, un, bildējot no attiecīgiem leņķiem, kur gaisma nekrīt tieši uz aci, tā acs iekrāsojas pavisam tumša. Tur arī rodas tās "bembju" acis ar nereālo varavīksneni. Pati to esmu ievērojusi, un tas patiesībā metas acīs. Bet viņai tā ir ļoti daudzās bildēs. Un es ļooooti apšaubu pašas Jeļenas "šķielēšanu", lai katrā bildē taisītu vienu aci tumšu, un vienu gaišu.😂 Domājat, ka viņa, ja filtrētu acis, neredzētu to, ka viena ir gaišāka, un otra tumšāka? 😂 Tur pat taču redzams, ka arī tā sejiņas puse, kur ir "tumšā acs", pati sejiņa arī ir tumšāka. Tas ir parasts ēnas kritums, bet melno acu dēļ to kaktiņu neredz.
Nu, lūdzu, beidziet vienreiz to cirku ar bērna apspriešanu.
07.03.2022 08:09 |
 
Reitings 36
Reģ: 09.01.2022
Par Jeļenas meitiņas filtrēšanu- man arī izskatās, ka filtrē, jo dažās bildēs bērnam iekšējie acu kaktiņi galīgi tumši- neesmu dzīvē redzējusi, ka acs varavīksnene tā “iepeld” kaktiņā😁
07.03.2022 07:39 |
 
Reitings 3661
Reģ: 01.03.2022
Miaa @ 06.03.2022 23:20

Es pieļauju, ka amerikāņiem par Ukrainu ir tikpat lielā mērā vienalga, cik vienalga bija latviešiem par Afganistānu, Sīriju un citām valstīm, kurās gadiem ilgi notika nepārtraukta karadarbība.

Es esmu redzējusi vairākas ASV slavenības, kuras piemin vai liek linkus uz ziedojumiem.
Piemēram, visas Kardašinas, Mila Kunis, Miley Cyrus, Ashton Kutcher, Angelina Jolie, Priyanka Chopra utt
Bet es neesmu redzējusi nevienu Anglijas slavenību vai blogeri īpaši pieminot?
Bet kopumā pilnībā piekrītu šim Miaa apgalvojumam
06.03.2022 23:35 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
*Cap @ 06.03.2022 22:38
Ja mums liekas, ka latviešu influenceri neko neliek vai neinteresējas par Ukrainu, tad ar amerikāņu plūsmu ir vēl trakāk. Tik pamēģini uzsākt sarunu par Ukrainu uzreiz nobloķē
Protams, varētu teikt, ka viņiem tas neinteresē, jo atrodas tālu no Ukrainas un maz zin par šo valsti, bet cik man nācies saskarties ar amerikāņiem pēdējo nedēļu, tad pēc katras sarunas nelāgi paliek. Atbalsta Putinu, saka, ka nezin, kam ticēt un dažs labs pasaka, ka vispār nospļauties un lai jau mirst…

Es pieļauju, ka amerikāņiem par Ukrainu ir tikpat lielā mērā vienalga, cik vienalga bija latviešiem par Afganistānu, Sīriju un citām valstīm, kurās gadiem ilgi notika nepārtraukta karadarbība.
06.03.2022 23:20 |
 
Reitings 116
Reģ: 25.02.2022
Iepriekšējā komentārā pēdējo teikumu nejauši ieliku citētajā tekstā.
06.03.2022 23:16 |
 
Reitings 116
Reģ: 25.02.2022
Protams, varētu teikt, ka viņiem tas neinteresē, jo atrodas tālu no Ukrainas un maz zin par šo valsti, bet cik man nācies saskarties ar amerikāņiem pēdējo nedēļu, tad pēc katras sarunas nelāgi paliek.
Iedomājies, ja šādi runā izglītoti reportieri, kā tad par, piemēram, irākiešiem runā parastā amerikāņu tauta?

Ja tev nelāgi paliek par to, kā amerikāņi runā par Ukrainas karu, tad tu nezini, kas ir nelāgi... Man palika mute vaļā, kad pirmo reizi redzēju šos amerikāņu (laikam tur ir arī citu valstu) reportierus TIEŠĀM tā izsakoties. It īpaši tas CBS reportieris video pirmajās sekundēs. Lūk, tas ir nelāgi, tā ka ukraiņi vēl tiek celti uz pjedestāla, salīdzinot kā tas ir ar citām kara skartām tautām.
06.03.2022 23:03 |
 
Reitings 996
Reģ: 08.05.2014
Ja mums liekas, ka latviešu influenceri neko neliek vai neinteresējas par Ukrainu, tad ar amerikāņu plūsmu ir vēl trakāk. Tik pamēģini uzsākt sarunu par Ukrainu uzreiz nobloķē
Protams, varētu teikt, ka viņiem tas neinteresē, jo atrodas tālu no Ukrainas un maz zin par šo valsti, bet cik man nācies saskarties ar amerikāņiem pēdējo nedēļu, tad pēc katras sarunas nelāgi paliek. Atbalsta Putinu, saka, ka nezin, kam ticēt un dažs labs pasaka, ka vispār nospļauties un lai jau mirst…
06.03.2022 22:38 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
tājaugan @ 06.03.2022 19:58
Man jautājums - vai tad sejas toņa izlīdzināšana (lai neredz poras, smalkās līnijas ap acīm vai muti), neskaitās filtrs? Jeb filtri ir tikai tie, kas kaut ko izmaina sejas formā un kaut ko samazina vai palielina? Man šķita, ka filtrs skaitās arī sejas tekstūras izlīdzināšana, nemainot formas...

Te jau viss iesākās ar nereālākajiem filtriem un "bembja" acīm.
Greyworld @ 05.03.2022 15:24
Jeļena tā apstrādā sava bērna bildes. Traģiski ?

Bordo @ 05.03.2022 21:30
Jums tiešām šķiet, ka cilvēkam ir raksturīgas tik lielas varavīksnenes acīm? Izskatās pēc Bembija vai citiem multeņu varoņiem

Hallo, man kā mātei būtu pretīgi lasīt šādu pļūteni, ja manu bērnu nepatiesi apmelotu un nosauktu par multfilmu varoni.
Bet, ja tam bērnam IR tādas acis??? Te jau nez cik meitenes teica, ka arī 3mēnešu video ir tās varavīksnes milzīgas, un nekas neliecina par filtru izmantošanu, attopieties, kur var tik slimi apspriest maza bērna izskatu??? Vienkārši nepierasti, bet IR tai meitenei tādas acis! Tēmu slēdzu.
06.03.2022 22:14 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Izlasīju to Timati postu VK. Nu, nez, čalis uzrakstīja to, ko domā. Bez lamāšanās, bez Putina celšanas slavas gaismā. Pat ja viņš viņu arī atbalsta, tad vismaz konkrētajā postā to noklusēja. Uzrakstīja savas domas un viedokli par konkrēto situāciju. A kur problēma? Jo tas, ko viņš raksta, lielākajai daļai nepatīk? Tāpēc, davai, nosūdzam viņu, lai viņš tiktu nobloķēts? Atgādina ASV tik populāro "cancel culture". Visus, kuru viedoklis nepatīk, bloķējam.
Lai mani te tagad nesāktu lamāt, uzreiz saku, ka neesmu Putina atbalstītāja, taču esmu cilvēks ar atvērtu prātu un domāšanu. Man ir savs viedoklis un savi uzskati, taču man ir tīri interesanti iepazīt un palasīt manam viedoklim diametrāli pretējus viedokļus. Man patīk katru situāciju apskatīt no visiem iespējamiem skatu punktiem un ieklausīties arī tajos viedokļos, kuriem nepiekrītu. Tas, ka kaut kāds Timati izsaka savu viedokli, nemaina manējo, taču man arī nerodas vēlme stučīt viņu IG, lai viņš tiktu bloķēts, jo tas būtu debili. Mēs nevaram "cancelot" visus, kuru viedoklim nepiekrītam. Dzīvē tā nenotiek un man tā atgādina sava veida gļēvuma pazīmi - censties tikt vaļā no visiem tiem, kuru teiktais iet pretrunā ar pašu uzskatiem. Un šeit es nerunāju konkrēti par Timati vai Krievijas-Ukrainas karu, bet kopumā par šo tendenci kā tādu. Arī Covid ēras laikā taču visus, kuru viedoklis ar kaut ko atšķīrās, centās aizvākt no visām platformām, lai tikai viņiem tiktu liegta runas brīvība. Tagad notiek tas pats, tikai Covid vietā nācis karš.
06.03.2022 21:43 |
 
Reitings 395
Reģ: 15.04.2015
Zinna @ 06.03.2022 19:14
nesaprotu, kā viņu var nobanot un Putina atbalstītāji (kā Timotijs) mierīgi turpina pļūtīt. Kas notiek ar IG?

Es arī par šito aizdomājos, kad reportoju Baskovu vai ko tādu . Bail iedomāties kādos apjomos viņiem tie troļļi ir un diez no kurām valstīm tagad darbojas, ja jau instagrams bloķēts rus 🤔
06.03.2022 20:52 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Zinna @ 06.03.2022 20:24
jau atkal noziņoju par bīstamu saturu.
Viņš gan ir pārcēlies uz VK..
tāpēc tur pārcēlās uz vk, jo žēl.zaudēt 18mlj kontu un tur var pļūtīt, cik grib
06.03.2022 20:30 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
BlondeBarbie @ 06.03.2022 20:18
https://instagram.com/timatiofficial?utm_medium=copy_link
jau atkal noziņoju par bīstamu saturu.
Viņš gan ir pārcēlies uz VK..
06.03.2022 20:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits