IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Bordo @ 19.03.2022 20:07
Paldies, esmu gana nopietna - precējusies, ir bērns, divas augstākās izglītības un labs darbs. :) Bet nejūtos vēl kā ome savos 30, līdz ar to šad tad man patīk pie sevis paaicināt draugus uz kādu spēļu vakaru. Tas ir tikai normāli. Domāju, ka tas traucētu manus vecākus, kas dzīvotu ar mani trīsistabu dzīvoklī, ja būtu bariņš ar draugiem dzīvojamajā istabā, kas būtu diezgan skaļi līdz vēlai naktij, ietu uz wc utt. Kaut kāds pusaudžu variants.
Dzīvesveidi ir dažādi, bet divām ģimenēm kopā dzīvot ir sarežģīti. Uzskatu, ka kaut kad tā nabassaite jāpārgriež - vai nu vecākiem, vai bērnam. Jā, noteikti, ka ir savas ērtības dzīvot ar senčiem 30 gados, bet jāatceras, ka izaugsme nerodas no ērtībām, bet gan otrādi. :)

Man Jeļena galīgi neizskatās pēc tādas, kas ved mājās draugus uz spēļu vakaru. 😃 Līdz ar to, kāda jēgga no atsevišķa dzīvokļa? + izskatās, ka vecāki arī labi pieņem vīru, un es ļoooti šaubos ka viņi meitu dZītu prom kaut kur ar vīru pa īrētiem dzīvokļiem, kad paši arī var uzņemt to pašu vīru. Nav jau svešinieks nekāds, bet jau radinieks.
Bet attiecībā uz to, ka "vai, vai, dzīvo ar vecākeim, pieaugusi sieviete AR BĒRNU"- bet pagaidiet, jūs domājat, ka, kamēr viņai nebija bērnsz varēja dzīvot, un tiklīdz parādījās bērns, ir obligāti jāmauc prom VIENAI, BEZ PALĪDZĪBAS AUDZINĀT TO NABAGA BĒRNU??? Man liekas, ka šeit ir laimīgas abas puses, gan par to, ka vecāki palīdz bērna audzināšanā, gan par to, ka vecāki redz to bērnu. Jo, cik saprotu, tad tas pirmais māsas Jasmīnas dēls vecākiem netika paauklētiez. Tad vismaz domāju, ka šie tieši ir laimīgi, ka ar viņiem dzīvo mazmeita.
19.03.2022 20:31 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Bordo @ 19.03.2022 20:07
Paldies, esmu gana nopietna - precējusies, ir bērns, divas augstākās izglītības un labs darbs. :) Bet nejūtos vēl kā ome savos 30, līdz ar to šad tad man patīk pie sevis paaicināt draugus uz kādu spēļu vakaru. Tas ir tikai normāli. Domāju, ka tas traucētu manus vecākus, kas dzīvotu ar mani trīsistabu dzīvoklī, ja būtu bariņš ar draugiem dzīvojamajā istabā, kas būtu diezgan skaļi līdz vēlai naktij, ietu uz wc utt. Kaut kāds pusaudžu variants.
Dzīvesveidi ir dažādi, bet divām ģimenēm kopā dzīvot ir sarežģīti. Uzskatu, ka kaut kad tā nabassaite jāpārgriež - vai nu vecākiem, vai bērnam. Jā, noteikti, ka ir savas ērtības dzīvot ar senčiem 30 gados, bet jāatceras, ka izaugsme nerodas no ērtībām, bet gan otrādi. :)

💯
19.03.2022 20:12 |
 
Reitings 2042
Reģ: 21.02.2015
Paldies, esmu gana nopietna - precējusies, ir bērns, divas augstākās izglītības un labs darbs. :) Bet nejūtos vēl kā ome savos 30, līdz ar to šad tad man patīk pie sevis paaicināt draugus uz kādu spēļu vakaru. Tas ir tikai normāli. Domāju, ka tas traucētu manus vecākus, kas dzīvotu ar mani trīsistabu dzīvoklī, ja būtu bariņš ar draugiem dzīvojamajā istabā, kas būtu diezgan skaļi līdz vēlai naktij, ietu uz wc utt. Kaut kāds pusaudžu variants.
Dzīvesveidi ir dažādi, bet divām ģimenēm kopā dzīvot ir sarežģīti. Uzskatu, ka kaut kad tā nabassaite jāpārgriež - vai nu vecākiem, vai bērnam. Jā, noteikti, ka ir savas ērtības dzīvot ar senčiem 30 gados, bet jāatceras, ka izaugsme nerodas no ērtībām, bet gan otrādi. :)
19.03.2022 20:07 |
 
Reitings 308
Reģ: 07.07.2014
Standby @ 19.03.2022 19:10
Kā laiki mainās ? 10 gadus atpakaļ cosmo forumā dzīvot ar vecākiem, ja tev ir virs 25, bija noziegums ? ēd roltonus, bet dzīvo atsevišķi, maksā īri. Ballītes, puiši… nuuu dzīvošanai ar vecākiem ir savi mīnusi, par naudas ietaupīšanu ir jāmaksā savā veidā. Es neļaušu saviem bērniem meičas vest uz mājām. Gribi seksu, īrē dzīvokli, viesnīcu. Tā ir pieaugušo izklaide ar sekām un atbildību.
Nezinu, ko gaida tās, kas pārmet dzīvošanu ar vecākiem. Lai Jeļena pasaka “ jā, man nav naudas savai dzīvesvietai!” ? Un tad varētu teikt “es taču teicu!”” Un kas tālāk? Kaunināt par finansiālo stāvokli sievieti, es nezinu .. zemiski?

Katram savs, es labāk gribētu lai mani bērni, kas vel dzīvo ar mani, piemeram, 18 gados ved savas otrās pusītes uz mājām nevis slapstās pa kaut kādiem lētiem dzīvokļiem un sazin kādam vietām, brr
19.03.2022 20:03 |
 
Reitings 337
Reģ: 10.03.2022
Lalooo @ 19.03.2022 16:35
Ja ir normāla izmēra māja, neko sliktu nesaskatu dzīvošanās kopā. Man viens pazīstams pāris dzīvo kopā ar vīrieša vecākiem,dala māju uz pusēm, neskatoties uz to, ka mierīgi varētu iegādāties savu īpašumu, un visi ir priecīgi. Vīrieša māte ir mājsaimniece, ar lielu prieku palīdz vaktēt mazos, ar vedeklu gandrīz labākās draudzenes u.tt. Bet jā, noteikti savādāka situācija ir dzīvot ar senčiem nelielā dzīvoklī.?
mēs ar vīru un mazo arī dzīvojam vecāku mājā,jo dzīvoklī šķita mazajam par maz vietas,dzīvojam lielā mājā,mēs augšējā stāvā,vecāki lejā,un diezgan daudz esam arī vieni,jo vecāki bieži ir lauku mā'jās,jā ik pa laikam sanāk kāda saķeršanās,bet nav nekādu problēmu.Bērnam liela vieta un var izvest ārā,nav jāsēž visulaiku blakus,svaigs gaiss,man arī labi.
19.03.2022 19:27 |
 
Reitings 871
Reģ: 23.04.2014
Kā laiki mainās 😁 10 gadus atpakaļ cosmo forumā dzīvot ar vecākiem, ja tev ir virs 25, bija noziegums 😁 ēd roltonus, bet dzīvo atsevišķi, maksā īri. Ballītes, puiši… nuuu dzīvošanai ar vecākiem ir savi mīnusi, par naudas ietaupīšanu ir jāmaksā savā veidā. Es neļaušu saviem bērniem meičas vest uz mājām. Gribi seksu, īrē dzīvokli, viesnīcu. Tā ir pieaugušo izklaide ar sekām un atbildību.
Nezinu, ko gaida tās, kas pārmet dzīvošanu ar vecākiem. Lai Jeļena pasaka “ jā, man nav naudas savai dzīvesvietai!” ? Un tad varētu teikt “es taču teicu!”” Un kas tālāk? Kaunināt par finansiālo stāvokli sievieti, es nezinu .. zemiski?
19.03.2022 19:10 |
 
Reitings 413
Reģ: 06.02.2022
Bordo @ 19.03.2022 18:07
Tie, kuri dzīvo ar vecākiem, tie var pasaukt draugus uz ballīti tā līdz 5 rītā? Vai atnākt no randiņa ar puisi vakarā? Nav tā neērti tikties kopīgajā virtuvē vai vannaistabā tādos gadījumos? :D

Man 18-19 gados, kad dzīvoju vēl ar mammu, nebija lielu problēmu paaicināt draugu ciemos. Nemanīju, ka kādam no mums trim tajos laikos būtu bijis diskomforts vannas istabas vai virtuves dalīšanā. 😄
Un zinot mammu, viņa labprāt pievienotos ballītei līdz 5:00 rītā.😅
Bet jebkurā gadījumā katram savs.
19.03.2022 18:32 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Brendija @ 19.03.2022 18:29

Omg, nu ja tev ir dzīves prioritāte ballēties līdz 5 rītā, tad nav brīnums, ka tev tik ļoti gribās to atsevišķo dzīvi. Diezgan nenopietna izklausies. Man pat prātā neienāca, ka, pat gribot izklaidēties līdz 5 rītā, ir obligāti jāņem savs dzīvoklis.
Esmu tikusies ar vienu puisi, kas ar savu brāli (!) un mammu (!) dzīvoja kopā. Un brālim arī bija meitene.
Un mēs ne tikai ar to mammu tikāmies vienā virtuvē, bet arī ar to otru pārīti. Un teikšu, ka tas pat ir jautri. Ja vecāki ir mūsdienīgi, viņiem ir pilnībā vienalga, ko jūs tur darat tajās istabiņās.

Piebildīšu, ka abiem puišiem bija 30+, un ar mammu abiem lieliskas attiecības. Aicināja arī citus draugus. Un es šaubos, ka viņus kāds par to apsmēja. Un tie ir PUIŠI. Tad nesaprotu vispār iemeslu, kāpēc par to būtu jāiesmej par meiteni.
19.03.2022 18:32 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Bordo @ 19.03.2022 18:07
Tie, kuri dzīvo ar vecākiem, tie var pasaukt draugus uz ballīti tā līdz 5 rītā? Vai atnākt no randiņa ar puisi vakarā? Nav tā neērti tikties kopīgajā virtuvē vai vannaistabā tādos gadījumos? :D

Omg, nu ja tev ir dzīves prioritāte ballēties līdz 5 rītā, tad nav brīnums, ka tev tik ļoti gribās to atsevišķo dzīvi. Diezgan nenopietna izklausies. Man pat prātā neienāca, ka, pat gribot izklaidēties līdz 5 rītā, ir obligāti jāņem savs dzīvoklis.
Esmu tikusies ar vienu puisi, kas ar savu brāli (!) un mammu (!) dzīvoja kopā. Un brālim arī bija meitene.
Un mēs ne tikai ar to mammu tikāmies vienā virtuvē, bet arī ar to otru pārīti. Un teikšu, ka tas pat ir jautri. Ja vecāki ir mūsdienīgi, viņiem ir pilnībā vienalga, ko jūs tur darat tajās istabiņās.
19.03.2022 18:29 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
Shayk @ 19.03.2022 18:16
1 gada vecuma nav par agru ausis caurumus durt?
šeit dievinātā Strēle vispār izdūra kādos divos trīs mēnešos?
Mans uzskats ir, ka bērnu ķermenis nepieder vecākiem un tad, kad bērns ir apzinātā vecumā viņš var izdarīt izvēli vai grib vai negrib ausīs caurumus..
19.03.2022 18:26 |
 
Reitings 1468
Reģ: 21.11.2017
Daudzas dur jau dažu mēnešu vecumā
19.03.2022 18:25 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
1 gada vecuma nav par agru ausis caurumus durt?
19.03.2022 18:16 |
 
Reitings 2042
Reģ: 21.02.2015
Tie, kuri dzīvo ar vecākiem, tie var pasaukt draugus uz ballīti tā līdz 5 rītā? Vai atnākt no randiņa ar puisi vakarā? Nav tā neērti tikties kopīgajā virtuvē vai vannaistabā tādos gadījumos? :D
19.03.2022 18:07 |
 
Reitings 244
Reģ: 06.01.2022
Es arī dzīvoju kopā ar vecākiem trīsistabu dzīvoklī. Man ir pāri 30 gadiem. Un visiem labi. Bērnu nav.
Nesaprotu , kāpēc jādzīvo atsevišķi ja ir labi tāpat.
Es piemēram pat negribu dzīvot viena pati.
Vecāki arī priecīgi, ka dzīvoju ar viņiem.
Un tā ir daudziem manu radu un paziņu lokā.
19.03.2022 17:43 |
 
Reitings 413
Reģ: 06.02.2022
Ja ir normāla izmēra māja, neko sliktu nesaskatu dzīvošanās kopā. Man viens pazīstams pāris dzīvo kopā ar vīrieša vecākiem,dala māju uz pusēm, neskatoties uz to, ka mierīgi varētu iegādāties savu īpašumu, un visi ir priecīgi. Vīrieša māte ir mājsaimniece, ar lielu prieku palīdz vaktēt mazos, ar vedeklu gandrīz labākās draudzenes u.tt. Bet jā, noteikti savādāka situācija ir dzīvot ar senčiem nelielā dzīvoklī.😄
19.03.2022 16:35 |
 
Reitings 27
Reģ: 18.11.2017
Par dzīvošanu kopā ar vecākiem ir diezgan smags temats. Domāju, ka ļoti daudzos gadījumos problēma ir finansēs, jo pirmajai iemaksai kā minimums vajag padsmit tūkstošus, tad vēl bankas izmaksas par darījuma kontu un ZG izmaksas (Ir Altum, bet par to man nav informācijas, draugi teic, ka esot neizdevīgs). Papildus vēl jautājums, vai banka vispār dos kredītu, jo, ja pelnītājs ir tikai viens, tad tas varētu būt sarežģīti, tieši ņemot vērā, ja vīrs ir ārzemnieks, vēl galvotāju arī vajag.
Un bērnu pabalsta nauda ir pietiekami niecīga, lai ar to varētu nosegt īres un komunālo pakalpojumu izmaksas un atļauties normāla cilvēka dzīvi. Pie 1000 eur algas, pabalsti kopā sanāk ap 600 eiro mēnesī (esot BKA). Ne visiem ir turīgi vecāki vai vecāki vispār, kas var palīdzēt. Cita lieta, ka šāda dzīve tiek atspoguļota internetā visu apspriešanai, tad katrs var mest akmeni tā cilvēka dārziņā.
19.03.2022 16:02 |
 
Reitings 643
Reģ: 09.01.2015
Bjork @ 18.03.2022 21:01
Vēl viņa saka, ka ir ahujenna bagāta, bet mēs esam ubadzes un skauģes. Tas nekas, ka pati andelē pērk savām kāzām šampānieša glāzes, parūku, iesāktu paštonejošo līdzekli u.c. brīnumus. Kaut ko vēl no MK andelē pirka, ko uzdeva, ka vīrs viņai uzdāvinājis. Uzskata, ka viņas vecais bembis un vienistabas dzīvoklis JT ir kaut kas kruts ? un tad, kad saasinājumi, sāk neadekvāti rakstīt komentārus un tā sevi ik pēc laika atklāj, bet kad meitenes ir sapratušas, ka tā ir viņa, tad šīberis galīgi aizveras. Pie tam strādā policijā.

Iemetīšu savu viedokli par Elīnu. Ar šī foruma starpniecību uzzināju par viņu,dažas reizes apskatījos viņu,protams,tiku bloķēta,tad atbloķēta. Tad nu viņai piesekoju,lai netraucētu vērotu viņu(izklausās slimi😄).
Bet...mans uzskats par viņu ir nedaudz pamainījies.
Nav viņa tik traka kā jūs te citreiz rakstāt,jā,ik pa laikam story,kur sauc visus par skauģiem,heitariem. Bet ir arī normāli story.
Un par Andeli Mandeli,man tas neliekas nekas traks,ka tur pērk,piemēram,glāzes. Es zinu sievieti,kas priekš savām kāzām glāzes nopirka humpalās. Par lūpu krāsu piekrītu,nav higiēniski,bet paštonējošo pirkt Andelē- kāpēc gan ne?Teiksiet,ka viņa saka,ka viņai daudz naudas,bet,ja ir iespēja ietaupīt naudu,tad vajag izmantot šo iespēju. Protams,internetā pasniegt savu pirkumu kā luxury,tā jau ir cita lieta,viņai vienkārši gribas,lai visi apbrīno viņas bagātnieku dzīvi.
19.03.2022 15:02 |
 
Reitings 767
Reģ: 18.02.2022
Anchuk @ 19.03.2022 10:59

Viņai privats 🤔
19.03.2022 14:38 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Paruukgalva @ 19.03.2022 14:01

Nē Elīna!!! Neilziecies , Ka Tu Neesi Elīna! Mēs Tevi atkodām Lose.

Tāpēc es domāju, ko viņ mūždien visiem piep*šas. Toreiz vēl uzrakstīju, ka laikam pašai savi kompleksi, un lai ieliek savu bildi. Nomīza. Tad redz kur tas suns aprakts. Ja man būtu tāds izskats kā Elīnai, es arī apskaustu citus, jo man arī būtu pilns kompleksu.
19.03.2022 14:15 |
 
Reitings 32
Reģ: 18.03.2022
Mezavavere @ 19.03.2022 13:44
tu taa kaa sevi reklamē??‍♂️ cik var

Nē Elīna!!! Neilziecies , Ka Tu Neesi Elīna! Mēs Tevi atkodām Lose.
19.03.2022 14:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits