IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
10 gadi
Reitings 307
Reģ: 02.08.2009
Val @ 26.02.2022 00:19
Es nezinu cik jums gadu, ka jūs izvēlaties tieši tādā veidā formulēt savu nepatiku pret mani. It kā jums būtu 12, nu nopietni. ?
Tomēr, varbūt, pastāv iespēja, ka otrpus ekrānam sēž pieauguši cilvēki, kuri ir spējīgi izprast, ka cilvēkiem mēdz atšķirties viedokļi? Izprast, ka ir tādi, kuri nav nevienā pusē? Retorisks jautājums, protams.

Zini kā, ja tu būtu pieaudzis cilvēks, tev pietiktu prāta saprast, ka šādā situācijā neitrālas pozīcijas nepastāv - piemēram, ja iebrauktu LV, tad neitrāla pozīcija ir kapitulācija un tā ir pozīcija uzbrucēja labā. Kā pieaudzis cilvēks cieni citu uzskatus un nelien, ja tev nav pozīcijas - pieaugušo pasaulē to sauc par empātiju.
26.02.2022 00:24 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
Val @ 26.02.2022 00:19
Es nezinu cik jums gadu, ka jūs izvēlaties tieši tādā veidā formulēt savu nepatiku pret mani. It kā jums būtu 12, nu nopietni. ?
Tomēr, varbūt, pastāv iespēja, ka otrpus ekrānam sēž pieauguši cilvēki, kuri ir spējīgi izprast, ka cilvēkiem mēdz atšķirties viedokļi? Izprast, ka ir tādi, kuri nav nevienā pusē? Retorisks jautājums, protams.
ja neesi nevienā pusē, tad kāpēc ierēc par tiem, kas atbalsta ukraiņus?
Kaut kā tava neitralitāte tāda ne-neitrāla sanāk..
26.02.2022 00:23 |
 
Reitings 160
Reģ: 16.12.2021
Es nezinu cik jums gadu, ka jūs izvēlaties tieši tādā veidā formulēt savu nepatiku pret mani. It kā jums būtu 12, nu nopietni. 😅
Tomēr, varbūt, pastāv iespēja, ka otrpus ekrānam sēž pieauguši cilvēki, kuri ir spējīgi izprast, ka cilvēkiem mēdz atšķirties viedokļi? Izprast, ka ir tādi, kuri nav nevienā pusē? Retorisks jautājums, protams.
26.02.2022 00:19 |
 
10 gadi
Reitings 307
Reģ: 02.08.2009
Val @ 25.02.2022 23:15

Paga, ko? Un jūs šeit nešķirojat cilvēkus? Visas kā viena klanāties Ukrainai un nosodat, nodiršat, sūtat uz tēvzemi un uz karu tos, kas nepauž savu viedokli vai ir par Krieviju?
Vot šo gan ir smieklīgi novērot! Un koncerts, starpcitu arī. Tikai latvieši ko tādu var izdomāt- rīkot koncertus kara laikā. Fenomenāli! ??????

Negribas jau diskutēt ar Tevi, bet nu Sīrijas bēgļu plūsma tika radīta speciāli jau visiem zināmu iemeslu dēļ un zināmu iemeslu dēļ mēs ieturēti attiecamies pret musulmaņiem.
Par to, ka mēs neizturamies toleranti pret tiem, kas atbalsta Krievijas uzbrukumu neatkarīgai valstij, es pat nezinu ko atbildēt, man liekas, ka tur pat nevar būt vietas diskusijai, tikai jautājums - tu citas valsts tankus savā dzimtenē sagaidītu tieši kā? Un cik priecīga tu būtu, ka citām valstīm būtu vienalga, ka tavu dzimteni, dzīvesvietu, tuvos cilvēkus iznīcinātu? Ja par krievu tankiem tu būtu priecīga, tad tava vieta tiešām būtu Krievijā.
26.02.2022 00:09 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Šim foruma ir laba opcija, var bloķēt intelekta neskartos un tad viņu komentāri nav jāredz! 🖕
26.02.2022 00:08 |
 
Reitings 3659
Reģ: 19.09.2016
Val @ 25.02.2022 23:55

Izdari labāk tu sev pakalpojumu un aizej uz piketu pavicināt zili dzelteno karogu
Bet ja nopietni, nejau tu mani kkur sūtīsi. Anonīmi ? To jebkurš māk, un jēgas no tā pilnīgi nekādas nav ?

Tu esi tāda pakaļa,nesmirdi te,vācies.
26.02.2022 00:03 |
 
Reitings 4676
Reģ: 20.08.2021
Val @ 25.02.2022 23:55

Izdari labāk tu sev pakalpojumu un aizej uz piketu pavicināt zili dzelteno karogu
Bet ja nopietni, nejau tu mani kkur sūtīsi. Anonīmi ? To jebkurš māk, un jēgas no tā pilnīgi nekādas nav ?

Žēl tādu cilvēku ka Tu! Šitādas parasti pirmās ievelk asti un notin lapās!
Tāpēc nav vērts pat ielaisties diskusijā un nolaisties līdz šādam līmenim!
26.02.2022 00:00 |
 
Reitings 160
Reģ: 16.12.2021
Dzidra Zupa @ 25.02.2022 23:43

Tas, ka tavs komentārs nebija atbalsts Ukrainai, to es sapratu.
Un tagad izdari sev pakalpojumu un aizver internetu.

Izdari labāk tu sev pakalpojumu un aizej uz piketu pavicināt zili dzelteno karogu
Bet ja nopietni, nejau tu mani kkur sūtīsi. Anonīmi 🤣 To jebkurš māk, un jēgas no tā pilnīgi nekādas nav 🤣
25.02.2022 23:55 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Val @ 25.02.2022 23:37

Mans komenārs nebija domāts kā atbalsts Ukrainai. Un neesmu izdarījusi neko, iedomājies, pat karogu fb neuzliku ?

Tas, ka tavs komentārs nebija atbalsts Ukrainai, to es sapratu.
Un tagad izdari sev pakalpojumu un aizver internetu.
25.02.2022 23:43 |
 
10 gadi
Reitings 8803
Reģ: 15.03.2012
Paskatījos Uresinas live brīnumu 😳 viņa tur kādu sapelējušu kokosriekstu nav apēdusi? Saulīte, saulīte, aaah saulīte viņai🤦‍♀️ un vesels bars tur tādu
25.02.2022 23:39 |
 
Reitings 160
Reģ: 16.12.2021
Dzidra Zupa @ 25.02.2022 23:29

Un tavai zināšanai, visi mūziķi sanāca kopā un koncertā uzstājās bezmaksas.
Ko tu esi izdarījusi, lai atbalstītu Ukrainas iedzīvotājus? Iepirdi šo vienu komentāru?

Mans komenārs nebija domāts kā atbalsts Ukrainai. Un neesmu izdarījusi neko, iedomājies, pat karogu fb neuzliku 😱
25.02.2022 23:37 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
Val @ 25.02.2022 23:15

Paga, ko? Un jūs šeit nešķirojat cilvēkus? Visas kā viena klanāties Ukrainai un nosodat, nodiršat, sūtat uz tēvzemi un uz karu tos, kas nepauž savu viedokli vai ir par Krieviju?
Vot šo gan ir smieklīgi novērot! Un koncerts, starpcitu arī. Tikai latvieši ko tādu var izdomāt- rīkot koncertus kara laikā. Fenomenāli! ??????
Es šķiroju, nekad nekas kopīgs man nebūs ar nevienu Putina atbalstītāju. Manis pēc visus Putina atbalstītājus varētu deportēt uz viņu laimīgo zemi. Uz neatgriešanos. Priekš kam tādus Latvijā? Nopietni? Lai brauc un dzīvo laimīgi. Nevajag ciest un dzīvot šausmīgu dzīvi Latvijā.
25.02.2022 23:31 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Val @ 25.02.2022 23:15

Paga, ko? Un jūs šeit nešķirojat cilvēkus? Visas kā viena klanāties Ukrainai un nosodat, nodiršat, sūtat uz tēvzemi un uz karu tos, kas nepauž savu viedokli vai ir par Krieviju?
Vot šo gan ir smieklīgi novērot! Un koncerts, starpcitu arī. Tikai latvieši ko tādu var izdomāt- rīkot koncertus kara laikā. Fenomenāli! ??????

Un tavai zināšanai, visi mūziķi sanāca kopā un koncertā uzstājās bezmaksas.
Ko tu esi izdarījusi, lai atbalstītu Ukrainas iedzīvotājus? Iepirdi šo vienu komentāru?
25.02.2022 23:29 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Val @ 25.02.2022 23:15

Paga, ko? Un jūs šeit nešķirojat cilvēkus? Visas kā viena klanāties Ukrainai un nosodat, nodiršat, sūtat uz tēvzemi un uz karu tos, kas nepauž savu viedokli vai ir par Krieviju?
Vot šo gan ir smieklīgi novērot! Un koncerts, starpcitu arī. Tikai latvieši ko tādu var izdomāt- rīkot koncertus kara laikā. Fenomenāli! ??????

Tu maz iedziļinājies šī koncerta mērķī?
Koncerts bija atbalsts Ukrainas tautai, lai parādītu mūsu LATVIEŠU nostāju pret Krievijas agresoru.
Koncerta laikā tika vākti ziedojumi, lai palīdzētu Ukrainas tautai izdzīvot un nodrošināt viņus ar tik elementārām lietām kā ūdens, degviela, siltums.
Bet tev jau kā daudzām no šeit esošajām, kamēr lodes nelidos virs pašu galvas, laikam nepieleks.
25.02.2022 23:28 |
 
Reitings 160
Reģ: 16.12.2021
woman_wonderland @ 25.02.2022 15:56
šis man lika smieties https://www.lnkc.gov.lv/lv/jaunums/notiks-koncerts-ukrainas-brivibai viss ir tik traki, bet rīko koncertu.
kā arī viesnīcas, viesu nami tiek aicināti uzņemt bēgļus. ok. bet interesanti, kāpēc Sīrijas bēgļus - vēl nesen vasarā neviens negribēja uzņemt ar atplestām rokām. tāda šķirošana vnk

Paga, ko? Un jūs šeit nešķirojat cilvēkus? Visas kā viena klanāties Ukrainai un nosodat, nodiršat, sūtat uz tēvzemi un uz karu tos, kas nepauž savu viedokli vai ir par Krieviju?
Vot šo gan ir smieklīgi novērot! Un koncerts, starpcitu arī. Tikai latvieši ko tādu var izdomāt- rīkot koncertus kara laikā. Fenomenāli! 👏🏼👏🏼👏🏼
25.02.2022 23:15 |
 
Reitings 1284
Reģ: 13.09.2021
Tāda sajūta , ka Sauliet ņirgājās un speciāli to dara… Ja šis ir tik nenormāli svarīgs pasākums kas nekādi nav atliekams, tad Var taču nosvinēt arī neieliekot netā, zinot cik saspringta situācija.
25.02.2022 22:53 |
 
Reitings 145
Reģ: 28.01.2022
Iemetīšu savas domas!
Mēs nevaram neko ietekmēt,neko!
Atverot internetu- viss slikti,viss traģiski! Galva kūp,galvā putra,doma,ko darīt,kas ar bērniem,ja nu..
Varam pateikties tām ietekmelēm,kuru storijos varam paskatīties,kaut ko ne no Ukrainas!
Protams,ka sap,ir lidzpardzivijums,tacu kā jau teicu- mes neko nevaram ietekmēt!
Feisbuka man nav profila bildes,tapec nevaru uzlikt karodzinu. Ja varetu,to izdarītu,lai paradītu,ka līdzpārdzīvoju. Noziedoju,bet tapec man nav IG jāliek storijs ar ibankas izrakstu!
Kapec pie visam negacijam jaliek klāt vēl negācijas par NL turpmāko attistibu, kapec vel jacepjas par to,jā sis meitenes nopelnis? Kā jums vispār smadzenes ti visu panes?
Vakar loti intensivi lasiju info par Ukrainu. Vakara biju beigta. 101 doma, prats nelogisks, miegs nenak,ejot gulet,lielo vēju asocieju ar lidmasinam...Vājprātā. mums šobrid jasaudze sevi un jadoma,jalasa labais.
Sodienas + :
* Inakot šeit,labi vardi par Vucenu.-piekrītu par jusu viedokļiem.
*Visu dienu nelasiju iziņas.
* Vakarā,ziņās noklausijos sižetu ar latvieti,kurs dzivo Ukraina. Pozitivi! ( Vins bija viens no retajiem,kurs pasacija,kaut ko daudz maz labu. Visi citi,kas publice info par Ukrainu,publice tikai negativo).
Saglabajam mieru. Iepekam partiku,iepildam,kadu lieku kannu ar degvielu un baudam dzivi,smaidam,pavadam kopa ar mīļajiem,pasakamies par to,kas mums ir dots. 💙💛
25.02.2022 22:52 |
 
Patīk
Reitings 10850
Reģ: 27.01.2021
un kā jums wild ališuka dvēseles kliedziens instā? godīgi saku, es tos viņas murgainos palagus izlasīt pat līdz galam nespēju.
25.02.2022 22:44 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Zinna @ 25.02.2022 22:29
To ko es domāju, ka sociālie tīkli ir sagriezuši realitāti (nekas jauns, protams). Agrāk, tev vajadzēja būt erudītam, zinošam, pārzināt dažādas tēmas, mācēt to visu pasniegt un tad tu biji intelektuālis, viedokļa līderis. Tagad - iemauc pupus,uztaisi plakstiņu OP, vēlams lai smuks pusis pie sāniem, patirini dibenu un esi uzmanības centrā, pilns ar sekotājiem.. Cilvēki pievērš tev uzmanību un zināmā mērā ieceļ par viedokļa līderi.. problēma jau ir tajā, ka tajā galvā nekā nav, šis statuss ir mākslīgi radīts. Un te arī pāris, ļoti populāras, ietekmeles nodemonstrēja to pilnā spožumā.

+++
25.02.2022 22:40 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
To ko es domāju, ka sociālie tīkli ir sagriezuši realitāti (nekas jauns, protams). Agrāk, tev vajadzēja būt erudītam, zinošam, pārzināt dažādas tēmas, mācēt to visu pasniegt un tad tu biji intelektuālis, viedokļa līderis. Tagad - iemauc pupus,uztaisi plakstiņu OP, vēlams lai smuks pusis pie sāniem, patirini dibenu un esi uzmanības centrā, pilns ar sekotājiem.. Cilvēki pievērš tev uzmanību un zināmā mērā ieceļ par viedokļa līderi.. problēma jau ir tajā, ka tajā galvā nekā nav, šis statuss ir mākslīgi radīts. Un te arī pāris, ļoti populāras, ietekmeles nodemonstrēja to pilnā spožumā.
25.02.2022 22:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits