IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
chihiro @ 25.01.2024 12:44

Šo es tiešām nesaprotu. Jūs pašas ejat uz darbu raudošas un stāstat visiem, ka jūs vīrs krāpis, bērns neklausa, bet vīramāte apsaukā? Ceriņiem sociālie tīkli ir daļa no darba, viņi un citi, kas pelna ar sociālajiem tīkliem vai reklamē tur savus pakalpojumus, vienmēr būs izdomājuši, kādu tēlu grib radīt. Jā, iespējams, kāds gribēs radīt patieso tēlu, bet tas tāpat būs apzināts lēmums, ko cilvēks veidos saprotot, kā tas palīdzēs viņam darbā, jo sociālie tīkli ir darbs! Tā nav Anna no kaimiņu mājas, kas IG liek puķītes, kaķīti un bērnu. Bet pat tāda kaimiņu Anna visticamāk neliks IG savas privātās problēmas.
Ja reiz soc tīkli ir darbs ,tad jābut gatavam ka ari viņi nebūs izņēmums un sava dała samazgu spaiņa ari viņiem tiks .Turklāt tiks pamatoti , un dubultīgi. Internets nav baznīca kur tikai uzslavas izdala !
Nemaksā nodokļus , nav agri jāceļas jāiet uz darbu ,zog,melo,lieto narkotikas, maukas un joberi ..kopš kura laika tādus jāžēlo? Kad citus interneta mobingo tad ir ok?
Nē, lai tagad šī visa varza saņem savus sūdus dubulta uz galvas !
25.01.2024 12:56 |
 
Reitings 567
Reģ: 11.08.2022
u.604737e44a238 @ 25.01.2024 11:36
Kuram tagad ir labāk, ka Ceriņi izšķīrās? Varbūt Gobzems var labāk gulēt, bet citādi...bērni tiks mētāti pa divām mājām, kārtējā šķirtā ģimene. Acīmredzot taču Lelde varēja sadzīvot ar Aivja krāpšanu, pirms tas kļuva publiski. Abi gāja ģimenes terapijā, centās laulību noturēt, varbūt arī būtu izdevies. Akmens dārziņā par to, ka centās radīt ideālas ģimenes iespaidu Instagrammā, bet nu savā ziņā viņi ir publiskas personas un spēlēja savu teātri.
Tām, kas dikti priecājas par Gobzema veikto atmaskošanu, varu pateikt, ka pirmais lai met akmeni, kas pats ir bez grēka, un tādi mēs neviens neesam. Katram ir savi skeleti skapī. Citam krāpšana, citam nodokļu nemaksāšana. Tik netīrs cilvēks kā Gobzems būtu raustījies muti vērt vaļā.
Tieši tā! Kas viņiem tur ģimenes iekšienē notiek ir tikai viņu darīšana. Varbūt Lelde to zināja, varbūt vienošanās par “brīvām attiecībām”. Bet tad, kad viens slimiķis to iznes kāda velna pēc publiski, Ceriņiem jāreaģē tā kā “pieprasa” sabiedrība, tā kā būtu “ pareizi”, jo ir publiski cilvēki. Tā dzīvotu ilgi un laimīgi ar visu delfīnu nesaturēšanu. Un pieaugušiem cilvēkiem būtu gan jāsaprot, ka ig tiek izrādīts tikai medus un cukurs.
25.01.2024 12:53 |
 
Reitings 712
Reģ: 07.04.2022
Linlī @ 24.01.2024 21:23
https://failiem.lv/u/tez4hxv537
Bēdīgi ka viņam ir sieva un bērni
Kāds zin šo čali? ??

katrs dzīvē var kļūdīties. nedomāju, ka viņš par to tagad lepojas. Nesaprotu, kamdēļ vsp citiem jābāž citu dzīvēs deguni un vēl kkas jāceļ gaismā..
nerunāju tikai par šo gadījumu.. bet vispārīgi..
25.01.2024 12:47 |
 
Reitings 981
Reģ: 13.11.2023
IceCream @ 25.01.2024 12:35

Tāpēc, ka lielākā daļa ir liekuļi, pasaulei rādot savu saldo pusi, kamēr iekša ir iztrupējusi. Lai nākamie padomā.

Šo es tiešām nesaprotu. Jūs pašas ejat uz darbu raudošas un stāstat visiem, ka jūs vīrs krāpis, bērns neklausa, bet vīramāte apsaukā? Ceriņiem sociālie tīkli ir daļa no darba, viņi un citi, kas pelna ar sociālajiem tīkliem vai reklamē tur savus pakalpojumus, vienmēr būs izdomājuši, kādu tēlu grib radīt. Jā, iespējams, kāds gribēs radīt patieso tēlu, bet tas tāpat būs apzināts lēmums, ko cilvēks veidos saprotot, kā tas palīdzēs viņam darbā, jo sociālie tīkli ir darbs! Tā nav Anna no kaimiņu mājas, kas IG liek puķītes, kaķīti un bērnu. Bet pat tāda kaimiņu Anna visticamāk neliks IG savas privātās problēmas.
25.01.2024 12:44 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
IceCream @ 25.01.2024 12:35

Tāpēc, ka lielākā daļa ir liekuļi, pasaulei rādot savu saldo pusi, kamēr iekša ir iztrupējusi. Lai nākamie padomā.
Tieši tā, pie tam tie visi pārmeta citiem ,mācīja citus ka pareizi vajag -viss izrādās feiks.
25.01.2024 12:41 |
 
10 gadi
Reitings 2607
Reģ: 29.01.2009
Februāra Santas reklāma izlēca, uz vāka Vizla, ar tekstu - ar mums viņa runā arī par Kristapu Porziņģi.
25.01.2024 12:38 |
 
Reitings 421
Reģ: 18.12.2020
Kellija Ziznevska ar pēdējo TikTok paziņo, ka ir brīva. To arī ar to TikTok gribēja panākt. Nepietiek, ka tikai publiski tele2 vai kādā tur influenceru pasākumā par to visu laiku visiem uzbāzās, tagad arī tik tok. Mēs visi sapratām Kelllij, Tu tagad esi Pick me girl
25.01.2024 12:36 |
 
10 gadi
Reitings 2607
Reģ: 29.01.2009
chihiro @ 25.01.2024 12:14

Es arī esmu pret krāpšanu un par taisnību, bet nejau šādā veidā. Ir ok pateikt apkrāptajai pusei, nevis visai sabiedrībai. Ja apkrāptā puse gribēs, pati visu izstāstīs, ieliks raudošo storiju utt.

Tāpēc, ka lielākā daļa ir liekuļi, pasaulei rādot savu saldo pusi, kamēr iekša ir iztrupējusi. Lai nākamie padomā.
25.01.2024 12:35 |
 
Reitings 981
Reģ: 13.11.2023
kinderbueno @ 25.01.2024 10:20
Atklāti varu pateikt, ka man patīk, kad Gobzems parāda visiem laulību pārkāpējus. Jo ir daudzi cilvēki gan sievietes, gan vīrieši kas to dara tik labi un klusu, ka otrs tiešām var nepamanīt un ja uz visiem 100% uzticās , tad Tu pats pat neiedomāsies, ka tavs cilvēks tā varētu darīt!
Vienīgais, kas man nepatīk, ka viņš tagad salicis Intu, Lauri, Valteru u.c. gejus. Tas ka man patīk vīrieši, es neeju un publiski nebļauju (esmu sieviete), tad kāpēc kādam gejam būtu skaļi jākliedz, hei, esmu gejs un patīk vīrieši un kādām tiesībām Tu vari to atklāt cita vietā. Man, piemēram, Valters Krauze ir mīļs jau no Savādi gan laikiem un viņš tomēr ir cilvēks gados jau, neuzskatu ka par orientāciju būtu jāķengā tāda vecuma cilvēki, viņi jau tā liela daļa nav laimīgi, jo jāslēpjas no citu acīm un lielākā daļa netiek pie ģimenes, jo diemžēl tādi ir piedzimuši un nevar to mainīt!

Es arī esmu pret krāpšanu un par taisnību, bet nejau šādā veidā. Ir ok pateikt apkrāptajai pusei, nevis visai sabiedrībai. Ja apkrāptā puse gribēs, pati visu izstāstīs, ieliks raudošo storiju utt.
25.01.2024 12:14 |
 
Reitings 104
Reģ: 31.10.2022
Pelnrukšķīte @ 25.01.2024 11:52

Redz, tev IR bērni. A zini kā ir iet cauri ntajiem IVF, kuri neizdodas? Kad ir tikai zaudējumi un neveiksmes. Atlikta dzīve. To pusi zini? Un ja zini, satverot mazuli, aizmirsi, ja?
Es zinu to pusi un varu teikt, ka pat tās, kuras ir izgājušas IVF, bet ir tikušas pie rezultāta..nesaprot tās, kuras netiek pie rezultāta. Un ir ok padoties un pieņemt, ka tev nebūs. Mums katram ir savas sarkanās līnijas. Un tas IR OK!
Un ar tiem, kuriem arī IVF nedod cerēto rezultātu, adopcija ir vistiešākais jautājums, jo tiem pāriem ir regulāri jāklausās ieteikumus par adopciju.

Jā, es zinu, nedomā, ka tu esi vienīgā. Es, protams, jūtu arī tev līdzi, tāpat kā visam, kam mēs ejam cauri, jūtu līdzi visiem šiem pāriem... Bet, mēs NEPADEVĀMIES un nečīkstējām, ka viss, nav lemts, pilnīgs kaput. Sērošanas periodi, protams, ir, bet tad paiet daži mēneši un ar jauniem spēkiem un jaunu cerību atkal devāmies cīņā.
Jā, man bija 2 MA bez IVF un 1 MA jau ar IVF. Veiksmīgā grūtniecība un 1. bēbītis sanāca no 4. IVF krio procedūras. Es visu labi zinu kā tas ir durt hormonus, labi zinu, kādas sāpes ir, kad kārtējā pazaudētā cerība un arī ZINU, kāda laime ir tad, kad TU VINNĒ.
Visām novēlu celt to samīdīto kroni un izcīnīt savu laimīti par bērniņu. NEKAD nav jāpadodas, NEKAD! ♥
25.01.2024 12:05 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
Upene36 @ 25.01.2024 11:20

Es gan esmu saskārusies un pateicoties IVF mums tagad ir bērni, tāpēc man arī liekas šausmīgi aizspriedumaini tie cilvēki, kuri saka "ja daba nedod, tad nav lemts". Nu labi, ja tu pati sev uzstādi ierobežojumu - lūdzu, bet nezin kāpēc mums, visām citām - ja daba pati nedod, mēs paši ņemam un mums tad jau IR lemts. ;)) Tad kāpēc negribēt, lai "IR lemts" pārtaptu par realitāti, nevis dzīvot savā tumsonībā, ka visu izlemj daba? Pff, viduslaiku domāšana. Tad jau arī lai negriežas pie ārstiem slimības gadījumā, daba taču pati izlems, vai izārstēsies vai būs lemts iet pāragri uz to pasaulīti. :D
Adopcija ir pilnībā kaut kas cits, tāpēc nevajag to mest vienā maisā iekšā ar IVF.

Redz, tev IR bērni. A zini kā ir iet cauri ntajiem IVF, kuri neizdodas? Kad ir tikai zaudējumi un neveiksmes. Atlikta dzīve. To pusi zini? Un ja zini, satverot mazuli, aizmirsi, ja?
Es zinu to pusi un varu teikt, ka pat tās, kuras ir izgājušas IVF, bet ir tikušas pie rezultāta..nesaprot tās, kuras netiek pie rezultāta. Un ir ok padoties un pieņemt, ka tev nebūs. Mums katram ir savas sarkanās līnijas. Un tas IR OK!
Un ar tiem, kuriem arī IVF nedod cerēto rezultātu, adopcija ir vistiešākais jautājums, jo tiem pāriem ir regulāri jāklausās ieteikumus par adopciju.
25.01.2024 11:52 |
 
Reitings 478
Reģ: 01.03.2016
Rumblerx @ 25.01.2024 11:35
Gobzems ir slims. Kas notiek ģimenē un laulībā ir tikai to divu darīšana, kāpj, nekrāpj, dzer, nedzer kafiju ar pienu, bez piena. Atradies svētais patiesības sludinātājs. Būtu labāk darbu meklējis savā Spānijā, vēlams, fizisku, tad nebūtu laika ar muļķībām nodarboties.
Ja ņem vērā, ka pats Gobzems krāpa savu sievu laulību laikā.. Tad laulību pārkāpēju “atmaskošana” ir vēl absurdāka.
25.01.2024 11:51 |
 
Reitings 2486
Reģ: 09.03.2021
Kuram tagad ir labāk, ka Ceriņi izšķīrās? Varbūt Gobzems var labāk gulēt, bet citādi...bērni tiks mētāti pa divām mājām, kārtējā šķirtā ģimene. Acīmredzot taču Lelde varēja sadzīvot ar Aivja krāpšanu, pirms tas kļuva publiski. Abi gāja ģimenes terapijā, centās laulību noturēt, varbūt arī būtu izdevies. Akmens dārziņā par to, ka centās radīt ideālas ģimenes iespaidu Instagrammā, bet nu savā ziņā viņi ir publiskas personas un spēlēja savu teātri.
Tām, kas dikti priecājas par Gobzema veikto atmaskošanu, varu pateikt, ka pirmais lai met akmeni, kas pats ir bez grēka, un tādi mēs neviens neesam. Katram ir savi skeleti skapī. Citam krāpšana, citam nodokļu nemaksāšana. Tik netīrs cilvēks kā Gobzems būtu raustījies muti vērt vaļā.
25.01.2024 11:36 |
 
Reitings 567
Reģ: 11.08.2022
Gobzems ir slims. Kas notiek ģimenē un laulībā ir tikai to divu darīšana, kāpj, nekrāpj, dzer, nedzer kafiju ar pienu, bez piena. Atradies svētais patiesības sludinātājs. Būtu labāk darbu meklējis savā Spānijā, vēlams, fizisku, tad nebūtu laika ar muļķībām nodarboties.
25.01.2024 11:35 |
 
Reitings 104
Reģ: 31.10.2022
Pelnrukšķīte @ 25.01.2024 11:01

Kur viņa čīkst? Viņa ir pieņēmusi situāciju un ar to dzīvo.
Vispār, kas tu esi, lai nosodītu tik trauslu jautājumu?
Pati esi saskārusies ar neauglību? Visticamāk nē, jo tie, kuri ir, zina un saprot, kādēļ cilvēki pieņem dažādus lēmumus, piemēram, neiet IVF ceļu vai neiet adopcijas ceļu.

Es gan esmu saskārusies un pateicoties IVF mums tagad ir bērni, tāpēc man arī liekas šausmīgi aizspriedumaini tie cilvēki, kuri saka "ja daba nedod, tad nav lemts". Nu labi, ja tu pati sev uzstādi ierobežojumu - lūdzu, bet nezin kāpēc mums, visām citām - ja daba pati nedod, mēs paši ņemam un mums tad jau IR lemts. ;)) Tad kāpēc negribēt, lai "IR lemts" pārtaptu par realitāti, nevis dzīvot savā tumsonībā, ka visu izlemj daba? Pff, viduslaiku domāšana. Tad jau arī lai negriežas pie ārstiem slimības gadījumā, daba taču pati izlems, vai izārstēsies vai būs lemts iet pāragri uz to pasaulīti. :D
Adopcija ir pilnībā kaut kas cits, tāpēc nevajag to mest vienā maisā iekšā ar IVF.
25.01.2024 11:20 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
Mi mi @ 24.01.2024 16:10
Vitai @dzīvebezberniem reiz kāda meitene jautāja, vai ir izmēģinājudi visu medicīniskās apagļošanas jomā. Un atbildēja, ka tikai 6x ir mēģinājuši IUI (intrauterīna spermas injekcija). Tad kāpēc nemēģina "smago artilēriju" IVF, bet čīkst, ka nekas nesanāk?! Nekas nesanāk varēs teikt tad, kad viss būs izmēģināts!!! Nesaprotu!!! ?

Kur viņa čīkst? Viņa ir pieņēmusi situāciju un ar to dzīvo.
Vispār, kas tu esi, lai nosodītu tik trauslu jautājumu?
Pati esi saskārusies ar neauglību? Visticamāk nē, jo tie, kuri ir, zina un saprot, kādēļ cilvēki pieņem dažādus lēmumus, piemēram, neiet IVF ceļu vai neiet adopcijas ceļu.
25.01.2024 11:01 |
 
Reitings 5633
Reģ: 14.12.2022
Magnolija @ 25.01.2024 08:50
Es visu laiku nespēju salikt kopā, kā tik skaista, gudra, it kā pašpārliecināta par sevi sieviete, Lelde Ceriņa tiešām zinādama, ka viņu krāpj, turpinātu attiecības, vēl vairāk, zinot to būtu gatava precēties un radīt bērnus,
bet diemžēl arī man šāda info ir ienākusi, ka krāpšana ir bijusi jau sen un viņa to ir zinājusi ?
Arī man tas nav saprotams kādēļ Leldei tik izmisīgi vajadzēja to staiguli Ceriņu. Nu tak jebkurai kaut cik domājošai sievietei ir skaidrs, ka gredzens pirkstā neko nenozīmē, bet tak nē viņa viņu ar saviem ragiem vēl pie altāra šo vilka🙈 Tagad daļa Dieviešu pēc maniem komentāriem uzskata, ka es priecājos, ka viņi šķirās😂, nē es apbrīnoju Leldi un spaini viņas galvā, ka viņa ar tik stingru pārliecību ar viņu vispār precējās. Visvairāk es nesaprotu tās Leldes aizstāves un žēlotājas, nu par ko viņu žēlot, par ko! Viņa pati to visu gribēja! Pat aizstāvēja no gobža IG vēl aizstāvības runas smieklīgas lika, jā tā sen runājot, tās ir tikai baumas, ka viņš pa svešām gultām mīcās, bet tā nav taisnība😂
25.01.2024 10:45 |
 
Reitings 3882
Reģ: 09.05.2023
kinderbueno @ 25.01.2024 10:20
Atklāti varu pateikt, ka man patīk, kad Gobzems parāda visiem laulību pārkāpējus. Jo ir daudzi cilvēki gan sievietes, gan vīrieši kas to dara tik labi un klusu, ka otrs tiešām var nepamanīt un ja uz visiem 100% uzticās , tad Tu pats pat neiedomāsies, ka tavs cilvēks tā varētu darīt!
Vienīgais, kas man nepatīk, ka viņš tagad salicis Intu, Lauri, Valteru u.c. gejus. Tas ka man patīk vīrieši, es neeju un publiski nebļauju (esmu sieviete), tad kāpēc kādam gejam būtu skaļi jākliedz, hei, esmu gejs un patīk vīrieši un kādām tiesībām Tu vari to atklāt cita vietā. Man, piemēram, Valters Krauze ir mīļs jau no Savādi gan laikiem un viņš tomēr ir cilvēks gados jau, neuzskatu ka par orientāciju būtu jāķengā tāda vecuma cilvēki, viņi jau tā liela daļa nav laimīgi, jo jāslēpjas no citu acīm un lielākā daļa netiek pie ģimenes, jo diemžēl tādi ir piedzimuši un nevar to mainīt!

Varat kāda iemest skrīnus?
25.01.2024 10:26 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
Atklāti varu pateikt, ka man patīk, kad Gobzems parāda visiem laulību pārkāpējus. Jo ir daudzi cilvēki gan sievietes, gan vīrieši kas to dara tik labi un klusu, ka otrs tiešām var nepamanīt un ja uz visiem 100% uzticās , tad Tu pats pat neiedomāsies, ka tavs cilvēks tā varētu darīt!
Vienīgais, kas man nepatīk, ka viņš tagad salicis Intu, Lauri, Valteru u.c. gejus. Tas ka man patīk vīrieši, es neeju un publiski nebļauju (esmu sieviete), tad kāpēc kādam gejam būtu skaļi jākliedz, hei, esmu gejs un patīk vīrieši un kādām tiesībām Tu vari to atklāt cita vietā. Man, piemēram, Valters Krauze ir mīļs jau no Savādi gan laikiem un viņš tomēr ir cilvēks gados jau, neuzskatu ka par orientāciju būtu jāķengā tāda vecuma cilvēki, viņi jau tā liela daļa nav laimīgi, jo jāslēpjas no citu acīm un lielākā daļa netiek pie ģimenes, jo diemžēl tādi ir piedzimuši un nevar to mainīt!
25.01.2024 10:20 |
 
Reitings 6480
Reģ: 08.03.2021
Gobzim nepietika ar nabaga Reiniku, nu jau apcer Krauzes un tagad jāķeras pie Streipa. Slimiķis ir tik izmisis, ka drukā visu pēc kārtas. Ja viņš šādi šantazē cilvēkus un gaida naudu pret solījumu nepubliskot info, tad es ļoti ceru, ja beidzot kāds pret viņu vērsīsies ar iesniegumu policijā.
Palasot, cik pretīgiem vārdiem, viņš runā par sievietēm, burtiski uzmetas šermuļi. Ir gosipotāji, bet ir morāli kropļi, un šis ir otrais gadījums.
25.01.2024 09:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits